PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firmy absolutnie nie polecam. Na porządku dziennym jest mobbing, napuszczanie pracowników na siebie czy zarządzanie przez konflikt. Kierownictwo od pewnego czasu jest nietykalne, zachowuje się jakby było ponad normalnymi ludźmi. Aby jakoś przetrwać trzeba nauczyć się donosić, wchodzić w 4 litery, akceptować poniżanie, strach i obelgi. Trzeba się trzymać z tym środowiskiem. Inaczej, nie ma co tam szukać. Firma ewidentnie idzie w bardzo złą stronę. Jeśli macie wybór- próbujcie gdzie indziej. Ja jestem po przygodzie z dawnym PUKiem i chcę to wymazać z pamięci. Szczególnie ostatnie 2 lata.

BZ

Minęły ponad 2 lata, Firma rośnie w siłę, kupuje nowe Spółki ale "styl" zarządzania pozostał.

Edi

Praca za miskę ryżu i szefostwo rbiąc z ludzi idjotów udaje że jest wszystko ok przy takiej prac powinno się zarobić za standardowe godziny pracy 3500 atam musisz robić w miesiąc w miesiąc po 210 niby masz premie i ledwie 3200 zarobisz w smodzie rarnki pogodowe nie sprzyjające a już nie muwie o wysiłku jak się w (usunięte przez administratora) dostaje

Czy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zatrudnia studentów?

Kadry

Raczej byłych studentów. Gdy się studiuje ( dziennie ) to raczej jest się na stażu-tak jest w innych firmach.

Dokładnie żenada kierownik i (usunięte przez administratora)nie szanują ludzi.. Dokładnie jak sam piszą powini się wziasc za ten zakład za kiero i te sekretareczki a szczególnie ta nasczuplejsza 120 żywy wogi liczę że na was też przyjdzie czas po leku.. Ludzi nie szanują ciepia nimi jak (usunięte przez administratora)..

Co masz na myśli? W której lokalizacji takie rzeczy? Troche ich mają dlatego pytam. Usunięto część Twojej wypowiedzi.

Artur

Malta pracuje jeszcze ten imbecyl czy siedzi w domu bo si3 boi zony hehe

Ojciec Mateusz

A w którym to oddziale?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu. Jaki był jej rezultat?

Jakie narzędzia pracy zapewnia PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

oloooo

Służbowe auto jak najbardziej dostaniesz wart milion złotych swojego kierowce który czasami cię słucha a auto ma na imie Scania :)

Asd
@oloooo

A do roboty Solarisem za 2 mln.

Fadroma

Tak dostaniesz śmieciarkę i będziesz jeździł do kościoła

Gutek

Dlaczego tak dużo ogłoszeń o pracę w oddziale Ruda Śląska? Księgowe, zakupowiec, informatyk... ? Takie zapotrzebowanie czy podchodzili sami?

Obecny

Ta firma to porażka same nieroby (usunięte przez administratora) spierdalam z tamtąt

io
@Obecny

Brawo, podjąłeś jedyną słuszną decyzję. Takich nierobów jak Ty zatrudnią w Remondisie.

Ładowacz pre zero

Najgorsi są byli ładowacz robią prawko i udają że umia jeździć i najlepiej to kierownikowi w tylek wchodza

@Ładowacz pre zero

Żenada co napisałeś

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Odp.

Nie.

:-)
@Odp.

Były niewygodne wpisy i już ich nie ma:-) Firma idzie w kierunku wizerunku budowanego przez komórkę PR i Marketing:-) facebook, siatkówka, biegi, jedna wielka rodzina i wspaniała atmosfera pracy:-) uwagi co do rzeczywistości nie mają szans przebicia.

Akwizycja
@:-)

Biedny SUEZ.

Aspirujący ładowacz XD.
@:-)

W sumie jeśli kreują taki wizerunek, to czemu by nie pobiegać z nimi i z uśmiechem przeżywać to nasze życie. Dla chcącego nic trudnego, chyba że ma się fazę w głowie, jakby to wszyscy byli źli, jacyś lepsi i przeciwko nam... z takim nastawieniem żadna opinia na temat żadnego pracodawcy nie będzie prawdziwa(usunięte przez administratora)90 % negatywnych komentarzy na temat dużej większości pracodawców, którzy działają mimo, iż ciężko coś zbudować w tym zbiurokratyzowanym i policyjnym Państwie.

odpad
@Aspirujący ładowacz XD.

Chyba Ty jedyny znasz sens tego co napisałeś. To jest tak głębokie, że aż bez sensu. No i ten Nick. Z Ciebie jest taki ładowacz jak ze mnie ! :-) Nikt nie ma "fazy" a doświadczenie z pracy w tej "firmie" (mała litera nie jest przypadkowa) przekłada się na negatywne i zasłużone opinie na jej temat.

1968

Witam jakie są zarobki ładowacza . Czy są jakieś premię i pakiet socjalny ? Pozdrawiam

chachar
@1968

4 DOLARY i 4 EURO a na premie piekne SEURO

@1968

Wszystko zależy od oddziału. Każdy oddział jest na swoim rozrachunku i ma swoje kierownictwo. Na jednym jest 12,75zł za godzinę + 40% premii na innym 15,25zł za godzinę + 40% premii. Mimo że oddziały są 60km od siebie.

Mechanik2

Buszer był spoko jedyny kierowca co umiał jeździć a nie jeździł jak oferma po rejonach niemożna nic na niego złego powiedzieć jakby byli tacy kierowcy to nie byłoby roboty na, warsztacie

Dispo

Chłopaki z alby maja z was nie zły polew , jak usłyszeli o zarobkach w prezero to mało nie pękli ze śmiechu

Łuki
@Dispo

To ciekawe bo w albie jest o 500 zł mniej sam tam robię i chce przejść do pre zero

Dispo
@Łuki

Zobaczy w prezero, zero premii tak tam jest więcej :)

Abdulla
@Dispo

W Albie jak sie przyjmujesz to mówią wprost "słuchaj wypłata nie bedzie szałowa ale firma daje ci nieograniczony dostęp do naszych zasobów smieciowych, co wygrzebiesz jest twoje,nie zarobisz u nas na nowa lodowke ale jak wygrzebiesz stara z elektrosmieci to jest twoja !"

Mechanik2

Same oszusty i nie roby lenie nawet w biórach niech miasto ich wkoncu zwolni

Aksamitny czarodziej

Pismo? To wezcie długopis, kartkę i na jadalni wspólnymi siłami napiszcie a nie wylewacie żale anonimowo na gowork, w szatni z gola (usunięte przez administratora) każdy mądry... A podpisać się to już nie umią?

Pracownik z szatni 2 piętro

Pismo do głównej siedziby? Czyli do budynku obok hahah oni tam dobrze z okna widza jak ludzie (nie)pracują, ostatnio to zaklady robili ktora śmieciarka przyjedzie przed poludniem i jak zwykle wygrał "guvno". Ludzie jakie pismo jaki mobbing-to są za trudne słowa dla was! Jak zwykle mądrości i filozofie pod prysznicem jak jeden z drugim myje jajca a jak jest zebranie to glowa w dół i na zegarek patrzy.

Nie bronię teraz nikogo ale widzisz Kojot kałoniu właśnie się przyznałeś , że ty chodzisz kapować !! Po tym twoim wpisach widzę ,że nie masz za dużo klas ukończonych .Pamiętaj nieudacznik zawsze będzie nieudacznikiem .Kapowaniem tego nie nadrobisz. Jak ci nie pasuje to się zwolnij !!! Tylko kto cię przyjemnie ,,Ogniwo ,, już dawno zamknięte . Ha ha ha.

Kojot

Jak zawsze mądry jak zawsze wszystko wiedzący człowieku unos w robocie mało co ma przynajmniej zawodówkę skończona jak ty kapowac człowieku wystarczy wejzec w okno i widać kto tam siedzi więc sory (usunięte przez administratora) skończ wysoko szkole a potem pogadamy ????

Pracownik 2

Ludzie tego się nie da czytać !! Narzekacie na dyrektora na kierownika na wszystko i na wszystkich a wy jesteście święci . Cieszcie się tym kierownictwem co macie bo przecież było gorzej . Jak się komuś nie podoba to wypad niech się zwolni !!!!

Hanavald

Drogi Panie Prezesie to co Pan robi to przechodzi wszelakie pojęcie, ludzie chcą się zwalniać przez Pana poliryke i traktowanie pracowników jak tak dalej będzie to zostanie Pan sam ze swoją firmą

Smerfeta_EH

Dodzwonić się tragedia, pojechaliśmy na miejsce wyprosili nas bo trzeba dzwonić. W sumie od 9 do 12 na telefonie bez rezultatu. Panowie którzy wywodzą śmieci bezczelnie, nie mili. Miasto powinno się za nich wziąść.

@Smerfeta_EH

Raczej za cb jak nie mili jak wyskakujesz jak opętana i bezczelnie bier to i to zamiast proszę a miasto powinno za was się wsiąść i jeszcze więcej od cb powini za śmieci brać ????

Ula

Ja jestem z firmy zadowolona a tych kapusow kierownik powinien zaraz zwolnić jak można w sfoje gniazdo (usunięte przez administratora) wstyd żeby oczerniac swoich kolegów i swój zakład w którym pracuje

Lolek
@Ula

Napisz ile kierowców lata i donosi jeden na drugiego ,żenada ,a kto to wiadomo kto ma najlepsze rejony

Ładowacz2

Ale tu się ktoś Tomeczka na wychwalał to chyba ktoś z biura obok jego drzwi może nawet K...

Piknik
@Ładowacz2

Skończ pieprzyć wychwalał dostał byś gorszego kierownika to byś płakał????

Piknik

To weź się zwolnij jak ci nie pasuje

@Piknik

Nie mogę poczekam aż mnie zwolnią i tak nie wiesz z kim piszesz może z maltą nawet tym kozakiem co się boi żony dla tego trze się na rejonie

Lolek
@Ładowacz2

Jeździ taki jeden ,jak tylko żonka zadzwoni to ma mokro w gaciach taki pantofelek.

Ładowacz2

Od roku nie pracuje dyspozytor Deda

Zostaw merytoryczną opinię o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ