PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Można być sobą i prezentować swoje doświadczenie czy trzeba być jak w nazwie zerem, żeby nie zostać zwolnionym? Stabilny pracodawca czy sekta?

Handlowiec

Mam możliwość zatrudnienia ale chciałabym się upewnić czy firma działa legalnie. Czy zdarzają się tutaj zmiany kodów odpadów na bardziej opłacalne? Czy do próbek dosypuje się innych materiałów przed wykonaniem badań? Proszę o rzetelne info bo mam już dosyć stresu

heniek z michałowic ja

powiedzta tam we chorzowie co by przymek przyjoł jakis hajerow tam robic trza a ni cigly narzyka ze nima komu robic a ino jakis łebali przyjmuje hajery przodowe by zrobyly robote i tego cale te ;D

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. W Płocku w pełni to popieramy ale ten aspekt u nas wygląda inaczej nie ma współpracy pomiędzy działami a to za sprawa człowieka który kieruje handlem, pomiędzy pracownikami w tym dziale jest zawiść i donoszenie jeden na drugiego bardzo kiepska atmosfera pracownicy się nie lubią, bardzo ciężko się pracuje. Jest grupa osób która tworzy normalne relacje ale w Spółce nie ma tej jedności. Może Zarząd powinien temu się przyjrzeć i wprowadzić radykalne zmiany. Konkluzja jest jedna jeśli ten człowiek który jest dyrektorem będzie u Nas pracował nigdy nie będzie zgranego kolektywu ponieważ potrafi poróżnić ludzi Taka współpraca z całą pewnością odbija się na wynikach, no cóż ręce same z gniewu się zaciskają ale pracować dalej trzeba

warszawiak
@pracownik

Niezły tam macie porządek, stajnia Augiasza, słychać o Was mocno w grupie że tam działa prywata i burgrabiostwo

Leszek
@pracownik

Jakie jego działania najbardziej doprowadzają do skłócenia? I jaki w tym cel?

IZA
@Leszek

(usunięte przez administratora) Pytasz się jakie jego działania najbardziej doprowadzają do skłócenia? I jaki w tym cel? Proste Taka osoba robi wszystko, abyś to Ty była wszystkiemu winna. Przykre ,ale mam nadzieję, że karma kiedyś wróci. To jest despotyczny dyrektorek Który lubi również przyglądać się wyścigowi szczurów, zabieganiu o jego sympatię, niezdrowej rywalizacji. Można powiedzieć, że bywa to jego rozrywką. Odreagowuje w pracy swoje życiowe frustracje. On wie lepiej, nawet gdy nie zna danego zagadnienia. Pracownik boi się pierdnąć, a co dopiero podejmować strategiczne decyzje To osoba toksyczna słaba, pełne lęku, z poważnymi problemami w kontaktach interpersonalnych. Dyrektorek nie potrafi stworzyć i utrzymać odpowiednich więzi z innymi ludźmi, oprócz szefów którzy są jego kumplami, jest pozbawiony zdolności empatii i nie potrafi z nikim właściwie współpracować Takiego mamy dyrektorka w Płocku .

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu. Jaki był jej rezultat?

Pracownik Jesteśmy zespołem! Najważniejszy jest człowiek W naszej firmie zwracamy się do siebie po imieniu. Tworzymy zespół i działamy zespołowo! motto Prezero Polska A u nas w Płocku Piter w handlu każe zwracać się do się przez Pan Pani. Prezero Polska wdraża pewne zasady dla lepszej komunikacji a Piter w Płocku swoje zasady, gdzie tu jest logika głoszonej wartości przez centralę jak jeden malutki człowieczek wszystko burzy

pracow
@pracownik

a co to za dupek u Was pracuje niech uważa bo centrala bardzo szybko go skasuje

endriu

bhp niby jest ale tak sobie praca bardzo brudna i czasami ciezka raz na zimnym placu/ hali raz na hali gdzie jest 35 stopni bus brygadowka wlasny warsztacik na firmie raz wiecej maszyn raz mniej wyjazdy bliskie i dalekie nadgodziny platne 50% okolo 30 nadgodzin miesiecznie moze byc wekendy tez czesto 3700-5000 netto wyciągniesz za 200 godzin ale harowka i (usunięte przez administratora) jak na kopalni tylko ze tu niepograsz w kulki 5 godzin plus dojazdy busem na robicie czesto cos idzie nietak i niewiadomo kiedy wrocisz na baze a jeszcze trzeba na bazie sie ogarnac z narzedziami i maszynami plus taki ze sa prysznice łaznie itp i firma daje duzo ubran kalesony koszulki kurtki maski rekawice uniformy okulary klapki itp itd

Aleksandra
@endriu

Te 5k to max? Bo za 200h to tak średnio w sumie... A są jakieś premie do tego doliczane może?

Kukel
@Aleksandra

Premie są.... po to by ją zabierać. Tak jak kiedyś człowiek pracował i miał głowę spokojnie, tak teraz kontner możesz wysypać tak by stracić premie,każdy tylko patrzy na ręce i monitory kamery heh

@Kukel

czyli premia nazywa się tu uznaniową? kto konkretnie jest tu odpowiedzialny za jej przyznanie? a potencjalne najwyższe wysokości jakie mogą być?

Koś się orientuje jakie warunki na stanowisku czyszczenie maszyn i urządzeń - pracownik techniczny Chorzów ? Warto aplikować o pracę ? Czy jest to praca w delegacji ? Dzięki za pomoc.

Agnieszka

Obecnie firma szuka Specjalistę ds Zakupów. Piszą o samodzielnym stanowisku. Wiecie może jakie stanowisko jest bezpośrednim przełożonym? I jak wyglądają relacje między pracownikiem i przełożonym?

Wszyscy narzekają ale jak jest poprawa to nikt nie napisze. 15% podwyżki zarobku to jest bardzo dużo. Za 9 miesięcy znów podwyżka, zgodnie z inflacja wiec będzie coraz lepiej.

Jurek

Jedna mafia przetarg wygrał w Knurowie do ten niekompetentny prezydent to idiota który wybrał najdroższą ofertę w Polsce, ten idiota znowu zna wszystkich prezesów ze spółdzielni mieszkaniowych i tak dalej. Warto aby wszystkiemu przyjrzały się właściwe instytucje!!

Dla kogo te podwyzki? Ino dla kierowcow czy dla wszystkich czyli ladowaczy tez? Od kiedy ta firma taka hojna…

And15

A no i w Warszawie ogłosili podwyżkę inflacyjna od sierpnia 15% ????

Dominika

a czemu za 9 miesiecy dopiero te 15%,czy podpisywaliscie jakis aneks do umowy mowiacy ze za tyle miesiecy dopiero podwyzka, co bedzie jak inflacja sie zwiekszy za 3 miesiace a nie za 9 ?

And15

Dla wszystkich i aneksy do umowy też obiecali

Kiero
@Dominika

W regulaminie wynagrodzenia jest mowa o jednej podwyżce inflacyjnej w roku, w okolicy czerwca, którą już dostaliśmy.Obiecane teraz 15 procent jest kolejną już w tym roku podwyżką, związaną z sytuacją w kraju. Co ważne zarząd sam z siebie to zaproponował, zaskakując chyba wszystkich. Warto to docenić

@Kiero

Nieprawdą jest ze otrzymaliśmy już jedna podwyżkę inflacyjna. Te 15% o których mowa, to dla niektórych jedyne dodatkowe pieniądze w tym roku. Więc rzeczywiście dobra strategia Christiana, ale: 1. Nie klammy, ze była już jaka podwyżka inflacyjna 2. Rynek pokazuje, ze specjaliści odchodzą teraz na potęgę szukając lepszych pieniędzy. Więc to nie tylko dobry pan dał ale zabezpiecza się też przed wypowiedzeniami.

Janic
@Kiero

Jasne, zarząd sam zaproponował hahaha przypomnę że co drugi post tutaj jest o niskich zarobkach i o tym że nie ma chętnych na pracę a jak już kierowca CE próbuje na Rudzie to po pierwszej wypłacie ucieka dalej. DOCENIAMY I OD TERAZ BEDZIEMY SIE KLANIAC W PAS! Aaa i nawet rolki mogą piszczeć bo nas stać na takie detale zabrane z premii!

@Dominika

Pomyłka nie za 9 miesięcy tylko po 9 miesiącach ta podwyżka 15 % bo za sierpień czyli przy wypłacie we wrześniu ????

Hannawald wrócił

No to hahaha nacieszyliśmy się tymi 15% podwyżki !!!! Od początku czuliśmy że coś tu się święci jak firma sama z siebie dała taką podwyzke i część osób ostrożnie do tego podchodziła czekając aż ukaże się drugie dno. Mija miesiąc i już mamy karty na stole-zabieramy nadgodziny a wy na wolne od teraz!

Nowy Kierowca
@Hannawald wrócił

Z jednej strony to śmieszne bo ja jeszcze dobrze nie zacząłem tu pracować to mogę uciekać, ale smutne dla starszych kolegów którzy są lojalnymi pracownikami firmy od lat i teraz tak ich traktują. Bez nadgodzin i regularnej pracy to ciężko będzie przeżyć w tym kraju w tych czasach w tej firmie.

Taki ja

Od kiedy zaczęli się bać, że nikt z nimi już pracować nie będzie chciał.

Łukasz Były pracownik
@Kiero

3 umowa na rok ?! Lipa i w momencie podwyższenia uprawnień na kosz pracownika brak podwyżki no i system taki bo ktoś pracuje 20 lat ktoś rok w kogoś firma inwestowała ktoś zrobił to za swoje i tak wiadomo najgorsze roboty ale finansowo też mniej takie średnie ja miałem quda kupić ale 3 umowa na rok bajo ale oceniam na 4 pzdr

Praca jako key account manager Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Jakieś premie? Czy 5 netto podstawy jest realne? Czy jest auto służbowe?

Tomasz
@Paweł

Podaj lokalizację to będzie łatwiej odpowiedzieć, bo ilość oddziałów w Polsce jest spora

@Tomasz

Lublin

@Paweł

Z tego stanowiska odeszli w ostatnich miesiącach praktycznie wszyscy zatrudnieni. Łącznie cztery osoby. To chyba mówi samo za siebie. A Lublin umiera za „władzy” nowych „pań”.

PreSre

czy wiecie jak będąc etycznie na "jakimś" poziomie, najmniejszym choćby, potrafić pracować dla tego zero? Potrzeba mediów, żeby zająć się patologią???

@PreSre

Dyspozytorzy odchodzą, nowych nie szukają logiczne co ?? haha. Może jakieś panie z biura będą siedzieć w święta na kokotku pilnując akcji zima ?? Albo 3 osoby mają zrobić obłożenie dyspozytorni 24h/7 dni ?? A może sami Bolek i Lolek poświęca się w Wigilię i usiada za sterami tego statku który płynie w nieznane w myśl "nowe myslenie dla czystego jutra" tyle pytań a nikt nie zna odpowiedzi :D

Mam Pytanie90
@PreSre

Opublikowano w sieci ranking najbogatszych Niemców, na pierwsze miejsce wskoczył Pan Schwarz właściciel grupy Schwarz. CO WY NA TO ??? Czy wszyscy w tej firmie maja tak dobrze???

Tomektychuju
@Mam Pytanie90

15 %

@PreSre

Jako były Pracownik napatrzyłem się na zasady panujące w tej „organizacji”. Mając kręgosłup moralny podjąłem decyzję o odejściu.

Interesant

Hej. Jest wakat na stanowisko dyspozytora..... Może ktoś z środka mi powie czy warto składać aplikacje. Jakie warunki pracy, wynagrodzenie, itp.... Próbować czy dać spokój. Ruda Śląska....

Marik
@Interesant

Tooo zależy czy masz rodzinę i jak lubisz spędzać weekendy? Idzie zima więc dyspozytornia pracuje 24h święta itp itd dyżury po 12 godzin przed komputerem. Praca z ludźmi ale różnymi bo jednym się chce pracować a innym mniej, zapytaj się na rozmowie ilu odeszło z dyspozytorni w ciągu roku :))

ciekawy

witam jak wyglada praca na stanowisku Pracownik Techniczny (Chorzów) - Grupa PreZero jakie pieniadze warunki itp ile pracy atmosfera sprzet itp z gory dziekuje za informacje

Jasiu

Panie Tomaszu umawiasz się na daną godz wychodzisz po 45 min, oferujesz 27 zł godz jazda z przyczepą, za tą stawkę to mozna ubrać kamizelkę kierowanie ruchem i stać pod cieciowka wziąść sobie wiadro wiśni i drylowc żeby z nudów nie zasnąć jak to u was się odbywa, a nie jeździć ciężarówka. Powodzenia w rekrutacji. Śmiech na sali

@Jasiu

A to nooooorma od lat, zwykle dzień kierownika tak wygląda że albo go jeszcze nie ma, albo juz go nie ma. Stawka jak zwykle:" jo bych ci doł ale niy mogaa , ale wisz bydom podwyżki nooo" Ja czekam aż ustalą grafik na grudzień w nowym systemie żeby zaplanować L4 hehe

BM driver team
@Jasiu

Jasiu te 27 pln to może wydawać się mało ale w tej cenie masz kurs nauki jazdy ciezarowka, nielimitowane szkody i możliwość katowania sprzegla jak nie jeździłeś manualem. Możesz wdupic się pod wiadukt za wysokim autem i jeszcze na kierownika nakrzyczec że nikt Ci nie powiedział ile ma wysokości. Na koniec wchodzisz na bazę I jesteś Król Albani nietykalny i śmiejesz się bo oni dalej cie chcą.

Kandydatka

Jakie warunki w kadrach? Jesh ogłoszenie do pracy w kadrach i waham się czy aplikować, czytając poniższe wpisy.....

Na jakie zarobki można liczyć w biurze? (finanse/ księgowość- widełki) Pytam, bo nie wiem, czy w ogóle warto tracić czas na aplikowanie. Z gory dzięki.

Fik

Witam Czy jako kierowca C+E za 8 godzin jest szansa zarobić 6000 zł netto czy dać się spokój .Jak z naprawami samochodów mają swój serwis czy tylko autoryzowane .

Jan
@Fik

Na starcie za 8h zarobisz z 4000 pln netto, żeby osiągnąć to co chcesz to musisz zrobić z 50 nadgodzin i ze 2 soboty

Jarek
@Fik

Takiej stawki nie osiągają nawet starzy kierowcy z kompletem uprawnień i tego nie przeskoczysz nawet z licencją na samoloty odrzutowe lub sterowce...

Hans z familoka
@Fik

Na "szóstkę" to się trzeba mocno upieprzyć w śmieciach, obowiazkowe soboty niedzielę, dniówki po 12-17godzin i tak cały miesiąc orać i nie może lontner piszczeć bo kierownik będzie zly.

Gabriela
@Hans z familoka

i co, wtedy ani jednego dnia wolnego? :o

Monia

Jak się pracuje w dziale finansowym w Chorzowie?

pytanie

Jakie warunki pracy i atmosfera są w dziale finansów w Chorzowie? Proszę o merytoryczne odpowiedzi i z góry dziękuję

Niepokorny

Dyrektor poobiecywał wszystkim podwyżki po czym sie z tego wycofał. Przyszły nowe auta które stoją pod płotem, kierowców brakuje, namiętne nadgodziny. Tak sie pracuje na rudzie ;)

Hannawald
@Niepokorny

To są miesiące szkoleń jak bajerować pracownika i nawijać mu makaron na uszy. Chcesz nowe auto ?? My Ci to obiecamy. Chcesz lecieć promem kosmicznym?? To się dobrze składa bo mamy zamówione dwa hehe . O podwyżkach też usłyszysz dokładnie to co byś chciał usłyszeć i nawet się uśmiechniesz. Jak sobie przypomnę te wszystkie obiecanki dyrektora na przestrzeni ostatnich lat....

Agnieszka
@Niepokorny

To po co te nowe auta skoro stoją? Czy ci kierowcy pozwalniali się i dlatego one stoja, czy firma zwyczajnie ma problem z rekrutacją?

Niepokorny
@Agnieszka

Nowi przychodzą i odchodzą, za 4400 z przyczepą i nadgodzinami nikt jezdzić nie chce. Starych ciężko do roboty zagonić bo sie w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Ale na szczęście jest kilku ambitnych co w każdy weekend przyjdą zrobić górażdze i jeszcze będą w tygodniu gonić marchewkę.

Hannawald
@Agnieszka

Ogłoszenie o pracę wisi od dawna ale oferta Kierownika jest mało atrakcyjna heh Teraz nowe Volva przyjdą to będą kolejne kurtki, przydałaby sie taka przeciwdeszczowa na lato, na Wirku trochę wieje

Antoni
@Hannawald

Mało atrakcyjna cenowo? To może jakieś podwyżki będą? Bo jak dla mnie 4400 na rękę jak ktoś wspomniał, to na początek byłoby ok. Przyjmują teraz?

Kukel
@Antoni

4400 to dobra stawka dla emerytowanego Górnika który jest wdowcem i ma matiza na gaz, ale nie dla głowy rodziny, który musi dojechać do pracy powiedzmy 10 km. Zaraz urlopy wakacje to sam Kierownik będzie opowiadać jak to drogo nad morzem było. A i na te 4400 to musisz trochę nadgodzin walnąć i jakas sobotę

And1

Masz rację wyzysk

Katarzyna
@Kukel

A pomijając finanse to jak się pracuje? Samochody są ok i warunki? 4400 dla jednych będzie mało dla innych w sam raz. Ciekawi mnie tylko jak wyglądają inne aspekty.

Zostaw merytoryczną opinię o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ