WNS Global Services

Gdańsk

Opinie o WNS Global Services

Zainteresowany

Prośba do osób pracujących w WNS Gdynia. Napiszcie proszę o warunkach pracy i podajcie przedział dla zarobków netto. Znalazłem ogłoszenie z dofinansowaniem kursu niemieckiego i jestem zainteresowany.

Hmmmm
@Zainteresowany 04.08.2017 06:11

Generalnie raczej w okolicach 2 lub2,5 tysiąca netto, więc szału nie ma. Pamiętaj, że praca na sluchawce to ogromny stres, ciągle dzwonią, masz wyliczane nawet przerwy na pojscie do toalety!!! Urlop musisz ogarniać jakies pół roku przed, żeby Cię nikt nie wyprzedzil. Ogólnie balagan, przyjmuja wszystko, co się rusza, więc mają efekty. Drugi Transcom: ) Jak ktoś nie przyjdzie do pracy, to automatycznie telefonów na osobę jest więcej, a nikt Ci tego nie wynagrodzi! Na rynku trójmiejskim są oferty pracy z wynagrodzeniem nawet o 60% wiekszym, do tego luz, praca lekka i bez nerwów, możesz odejść od biurka, kiedy chcesz i nikt nie woła za Tobą, że telefon wisi: )

Weronika

Kto wie więcej na temat pracy na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego i może pomóc użytkownikowi @Workers? Jak wygląda taki przykładowy dzień pracy właśnie na tym stanowisku? Jakie macie doświadczenia?

Weronika

Zauważyliście już nowe oferty pracy? Ostatnio pojawiły się nowe ogłoszenia. Stanowisko? Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego oraz Księgowy z j.norweskim lub szwedzkim. Jak u Was z językami?

andi

a jak waszym zdaniem przedstawia się zatrudnienie na stanowiskuSpecjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim lub rosyjskim? w Gdyni to jednak o takie zatrudnienie teraz ciężko. bardzo ciekawią mnie też owocowe poniedziałki i temat wyjazdów wakacyjnych

Antie

Tak czy tak ;) wielkie dzięki ! Myślę, że tobie też wszystko pójdzie "po twojej myśli" ! ;)

Antie

Dziękuję za info :) A,może wiesz odpowiedzi na "te inne" pytania ? Byłoby miło gdybyś mógł więcej napisać ;) Pozdrawiam

Antie

Hej Franiu ! szkoda,że na żadne " posty" nie odpowiedziałaś ?! Też by mnie to interesowało ! ;) Ale mam inne pytanie; czy są jakieś "kursy,szkolenia,itp"?,możliwość podniesienia kwalifikacji ? Jaki dają jest czas wdrożenia się w pracę ? I jak jest z tą dopłatą kosztów przejazdu ? Faktycznie dopłacają ? Pozdrawiam serdecznie

rolnik

ale burdelobumbum. Nie warto. Obiecanki na rekrutacji a potem wchodzisz w niezłą kupę. Abstrachując od tego, że tam strasznie śmierdzi (najgorzej w kuchni) to ludzie pracują jak w ulu. Osy lub mrówki. Absurdalne zasady pracy, sztywny narzucony grafik, bez konsultacji. Za tę kasę to śmiech na sali. Żegnam się. PS. koleś co ten bajzel prowadzi, to największy burak jakiego widziałem.....

Felix

Witam! Jakie są zarobki dla konsultantów z językami obcymi, dziękuję

Frania

Workers
@Frania 27.04.2016 14:32
Ja jestem aktualnie pracownikiem tej Firmy , jezeli ktos ma jeszcze jakies konkretne pytania to chetnie odpowiem :)...

hey, mam małe pytanie do was jak wygląda stanowsiko Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego? zarobki, obowiązki, atmosfera w pracy oraz jej poziom trudnośći? dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

GL
@Workers 09.04.2017 19:48

Poziom trudności dla osoby naprawdę znającej niemiecki żaden, po jakimś czasie pracuje się automatycznie, jak to w Customer Care.... Co mnie jako byłego pracownika zraziło to brak szacunku dla osób z najlepszymi wynikami. Tacy ludzie byli dobrzy, dopóki siedzieli cicho i nadganiali targety za całą pozostałą leniwą drużynę, której nikt nie pilnował. A pieniądze i premia ciągle takie same..... Możliwości rozwoju zerowe, konkursy ustawiane pod pupilków , reprezentowanie firmy na zewnątrz ( targi pracy, wyjazdy służbowe, spotkania z potencjalnymi klientami) dla pupilków , nagrody roczne dla pupilków ( np. dla przyjaciółki TL, która przepracowała może 4 miesiące.... ) . Na jednym z projektów wystarczyło odejście 2 agentek z najwyższą produktywnością, żeby po kilku miesiącach klient się wyniósł ( najlepsze w tym wssystkim jest to, że tym osobom nie chodziło o podwyżkę, tylko o szacunek). Gdy zaczynałem swoją karierę w WNS była to firma z klasą, teraz to zbieranina przypadkowych osób zlapanych na studenckich targach. Szkoda.....

Cer0

Witam wszystkich mam pytanie dotyczące stanowiska spawacza TIG. Jak się pracuje/spawa w WNS , jakie są warunki pracy , ile może zarobić dobry prefabrykant/spawacz rur na 141 i oczywiście jaka panuje atmosfera generalnie w pracy.

Awa
@Cer0 26.02.2016 13:21

Mylisz firmy - pytasz o WNS Przymorze to nie to forum to o ktore Ci chodzi to http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,954318

Cer0

gość

Są "tylko" dwa etapy, ale nawet pierwszego nie przejdziesz bo odpowiedzą ci że twoja znajomość języka jest niewystarczająca.

adamski

Jakie są zarobki w tej firmie, może ktoś z pracujących tam zdradzi? Bo w ogłoszeniach oczywiście nie podają.

spawacz 141

Jestem ciekawy kto wypisuje te komentarze na plus dla firmy.Przecież nie od dziś wiadomo ze ,żeby cokolwiek załatwić trza smarować inaczej jedna rotacja i wypad do domu.Lizusostwo ,dziadostwo i skrajna nieodpowiedzialność niektórych 'kerowniczkow ' z tej firmy to norma .Znam tez dwa przypadki niewypłacenie dobrym spawaczom pieniędzy .

WNS Global Services

Witajcie. Firma WNS Global Servises znajduje się w Gdyni przy ulicy Łużyckiej 6. i zajmuje się obsługą procesów księgowych i obsługą klientów. Jest firmą miedzynarodową zatrudniajacą na Świecie ponad 27 tys pracowników, obsługuje globalnych klientów z calego swiata. strona fb: WNS Polska - tu możecie zobaczyć co robimy, nasze biuro, etc. strona www: http://www.wns.com/ adres na przeslanie cv: recruitment.poland@wns.com Zatrudniamy tylko pracowników biurowych ze znajomoscią jezyków obcych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na stronie Facebook. Tak jak ktoś napisał powyżej firma WNS Global Services i firma WNS Pomorze to dwie zupełnie różne firmy, także i komentarze tu zawarte w szczególności dotyczące pracowników fizycznych nas nie dotycza :) Pozdrawiamy z Gdyni!

Link do opinii na temat WNS POMORZE GDAŃSK: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,954318

Opinie na temat firmy WNS POMORZE GDAŃSK proszę zamieszczać bezpośrednio na ich profilu. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,954318

Bodzio

wns pomorze tez mnie oszukał na grubą kase, dokładnie rok temu. To nie jest uczciwa firma. Odradzam w 100%

pracus

sa dwie firmy w Gdyni WNSprzymorze i WNS Global Services, ta druga nie ma pracownikow technicznych, to korporacja maja tylko pracownikow biurowych.

pracus

Spawacz, chyba Ci sie firmy pomylily. WNS Global Services nie ma nic doczynienia ze spawaniem. To biuro podatkowo/ksiegowe jak i obsluga klienta. Umowa o prace I nie na godziny tylko stale stawki

spawacz

Jak widać biuro jest zadowolone :-).Jeśli chodzi o personel techniczny to potwierdzam nie wypłacają po rozstaniu się pieniędzy (sic!)

biurokrata

Jest,bardzo dobra atmosfera w biurze to trzeba przyznac WNS

spawacz

ale jaja dobra atmosfera to tam je ale w biurze !

spawacz 141

Widza wns chyba opłaca ludzi, żeby wystawiały im dobra opinie -:).Ta firma jak większość kombinacje złośliwość i arogancja ....

basiek

a co dokładnie robisz w dziale obsługi klienta? zastanawiam się nad wysłaniem cv bo szukają do obsługi klienta niemieckojęzycznego

kika
@basiek 17.02.2015 22:17
a co dokładnie robisz w dziale obsługi klienta? zastanawiam się nad wysłaniem cv bo szukają do obsługi klienta niemieckojęzyczn...

Basiek - odbieram telefony i e-maile w j. niemieckim, wprowadzam dane do systemu i przekazuję do odpowiedniej osoby. nic trudnego, ale trzeba być ogarniętym. no i znać bardzo dobrze niemiecki

kika

WNS oferuje umowę o pracę, okres próbny najpierw wynagrodzenie: podstawa, bonus miesięczny + benefity (do wyboru kilka m.in multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety do kina) atmosfera w zespole jest bardzo fajna (obsługa klienta), wydaje mi się, że to jest kwestia ludzi, z którymi pracuje. ale do firmy nie mam żadnych zastrzeżeń w porównaniu do mich bylych pracodawców a kasa dobra :)

spawacz

Nie wiadomo dlaczego, ale znikają posty opisujące patologiczna sytuacje w WNSie . Właśnie chodzi o to ,ze umowy dają do podpisania czyste ,a jak chcesz się uwolnić od tej zarazy to wtedy nie wypłacą ci pieniędzy .

spawacz

Z tego co się orientuje to umowy dają do podpisania ,ale nigdy jej nie zobaczysz na oczy .Umowa oczywiście śmieć.

teżk spawacz

Wcale nie jestem zdziwiony ,że ktoś nazywa tę firmę patologią.Niestety takich firm w Gdańsku jest wiele są to sępy z górnej półki.Może ''lizusy'' z biura napiszą coś o umowach na jakich zatrudnia ta cudowna firma ?

spawacz

Taka sama [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak Ty co piszesz te bzdury [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

spawacz

Jaka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czyści posty ,które opisują patologie w wns-ie ?

spawacz1

Może tak jakieś fakty,a nie tylko kalumnie...

ast

@Co oznacza termin rimjob, bo nie zrozumiałem, może tylko ja taki głupi jestem. Czemu WNS to niby kumoterstwo, ludzie trzymaja sie w jakis grupkach i nowi nie moga sie wkręcić w łaski, zwłaszcza jesli chodzi o premie, awanse i podwyżki, czy o co to chodziło? Pozdrawiam i z góry dzięki za wytłumaczenie.

remi

A skąd o tym wiesz i poco te bzdury pisac

marcin

slyszalem ze robota w gdansku do konca sierpnia teraz nie wiem czy w ogole uderzac tam?

Arek

Ja tylko napisałem jaka jest w tej firmie rzeczywistość,chcąc pomóc innym podjąć decyzję. Niestety nie wiem dlaczego,ale zostałem za to ukarany.Następnym razem się 3 razy zastanowię,zanim to zrobię.

henry

Widze ,ze kolega już nabiera manier jak na przyszłego foremna szklarza przystało. Później tka firma jak byle simec z ulicy zostaje ""KIMŚ"

Arek

Potrafisz tylko obrażać? Widzę,że niektórzy reprezentują sobą jedno wielkie (usunięte przez administratora). Nie ma sensu dyskutować z prymitywami.

Arek

Błaznujesz to Ty,ja piszę samą prawdę.Mnie wszyscy zainteresowani znają,Ty nie raczysz podać nawet imienia. Czemu się wypowiadasz nie mając nic wspólnego z WNS-em? Chyba,że masz a boisz się ujawnić. Pozdrawiam.

anonim-:)

o widze ,ze biuro uruchomilo lizusow

xxx

Hahaha ! Wychodzi 91,32 zł ;) .(usunięte przez administratora) widzę, że głupoty ludzi nie zna granic ;)

TIG

a próbki na jakiej stali są robione w WNS?Czy czeka się na rentgen zanim podejmie się pracę?Jak wygląda egzamin?

Prawda

waz

robie probki 141 zaproponowali mi stawke 42zl brutto czy to prawda czy robia mnie w ciula?

Arek

Witam wszystkich. Pracuje w WNS-ie dopiero 3 miesiąc ale czytając powyższe posty odnoszę wrażenie,że piszą to ludzie,którzy nigdy nie mieli nic wspólnego z tą firmą.Pisanie anonimów niestety w tym kraju nadal ma sens. Ludzie jeśli już coś piszecie, to bierzcie odpowiedzialność za to i podpiszcie się. Jak do tej pory nie było żadnych problemów z wypłatą,zawsze 10-tego na koncie.Stawki godzinowe jedne z najwyższych w Polsce. Umowa uzależniona od potrzeb pracownika(o pracę,zlecenie,własna działalność) Atmosfera w pracy super.Nikt nikogo nie goni do pracy,wręcz przeciwnie. Niektórych spawaczy trzeba hamować, bo sami sobie psują... normy.Czego jeszcze więcej potrzeba? Jeżeli ktoś ma inne zdanie na ten temat,zapraszam do dyskusji. Jeden warunek, niech ma odwagę cywilną i się podpisze. Z tchórzliwymi "anonimami" nie będę dyskutował. Pozdrawiam wszystkich pracujących na Projekcie SR - Arek

niko

ja pracuje od 2006 roku . Wyremontowałem dom. Zbieram na następny dla dzieci. Mi pasuje. Jak ktoś się nie załapał to pisze pierdoły.Kasa zawsze na czas.185 koron na godzine brutto.Napisałem to po to żeby miśki co piszą pierdoły jeszcze bardziej się pienili.Prawda jest taka wszyscy tu się nie załapią bo z kąt mają nabrać pracy.

Weld

A jak jest tam z pracą na stanowisku spawacza 141 ile cali trzeba wyspawać?Jaka norma jest?Kwatery zapewniają jakieś?

to moze niech koledzy pochwala się umowami jakimi dostali.

Zostaw opinię o WNS Global Services - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WNS Global Services