SafeTech Sp.j.

Opinie o SafeTech Sp.j.

Aktualność
Nasz dział administracji powoli się powiększa. Od kilku dni cieszymy się w biurze nową koleżanką Joanną, której zadaniem jest wspieranie pozostałych dziewczyn w bieżących projektach. Mamy nadzieję, że wkrótce uda się Wam ją poznać osobiście ;)
Roman W.

Współpracuje z tą firmą od ponad 10 lat, muszę przyznać że bardzo profesjonale podejście do tematu. Właściciel żyje wręcz sprawami, które dotyczą jego działalności. Serwis bardzo profesjonalnie pracuje a ponadto wszystko robione jest na czas. Bardzo polecam współpracę pod jakim kolwiek kątem z w/w firmą.

@Roman W.

Dziękujemy za poświęcenie chwili czasu oraz pozostawienie pozytywnej opinii. Jest nam niezmiernie miło czytać takie wpisy. Ze swojej strony zapewniamy, że każdy Klient jest dla nas niezwykle ważny i staramy się nieustannie podnosić standardy obsługi.

Rafi

Profesjonalizm, ale i dawka luzu na właściwym poziomie.

@hana

Szanowny Panie dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Jesteśmy otwarci na każdą merytoryczną uwagę zarówno od obecnych jak i byłych pracowników. Każda szczegółowa krytyka jest dla nas niezwykle ważną informacją, z której możemy wyciągnąć wnioski, aby usprawnić funkcjonowanie naszej firmy. Niestety Pana uwaga jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chciałby Pan szczegółowo opisać sprawy, które mogą Pana niepokoić, to proszę to zrobić pod adresem: info@safetech.net.pl. Dzięki temu będziemy mogli przyjrzeć się sytuacji. Dziękujemy

Olek

Dobrze się tu pracuje więc i opinie jakie można znaleźć potwierdzają rzeczywistość.

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje nowych pracowników?

@Zainteresowany

Witam. Jak najbardziej zapraszamy do złożenia aplikacji. W tej chwili poszukujemy osoby na stanowisko biurowo-logistyczne. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/specjalista-ds-biurowo-logistycznych-ogl62529632.html Zapraszamy.

Czy SafeTech Sp.j. zapewnia kartę multisportu?

@Pracodowca Nowy wpis

Nasza firma nie zapewnia karty multisport.

Czy w SafeTech Sp.j. zatrudniani są obcokrajowcy?

Nowy wpis

Na chwilę obecną rekrutację Mamy zamkniętą, ponieważ dysponujemy kompletem pracowników.

Czy w firmie SafeTech Sp.j. są regularne szkolenia pracownicze?

Info

Mamy kilka działów, a każdy ma inne potrzeby. Najczęściej szkoli się dział serwisu i ratownictwa technicznego. Jednak załoga biura również przechodzi szkolenia i aktualizacje, w zależności od potrzeb.

Aleksandra
@Info

A jakie potrzeby mogą być w biurze? Chyba nie jest w nim tutaj na szczęście aż tak wymagająco?

@Aleksandra

Działamy w branży ratowniczej dla przemysłu i służb ratowniczych. Wymagania formalno-prawne i techniczne są duże i musimy im sprostać.

Czy SafeTech Sp.j. organizuje staże dla studentów?

Dzień dobry, na tą chwilę nie przewidujemy staży. Jednak współpracujemy ze studenckim biurem karier, które informujemy na bieżąco o takiej możliwości.

Czy SafeTech Sp.j. praktykuje "luźne piątki"?

Witaj, to jest dobre pytanie. Wyjaśnij co dokładnie masz na myśli? pozdrawiamy ;)

Oby jak najdalej.

Nie polecam.

@Oby jak najdalej.

Dziękujemy za wpis. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog. Dzięki temu możemy wprowadzać pozytywne zmiany i oferować pracownikom lepsze miejsce pracy, na czym bardzo nam zależy. Niestety Pani /Pana wypowiedź nie wnosi niczego, z czym można by polemizować. W naszej firmie unikamy negatywnych sformułowań, które nie są budujące dla odbiorcy. Popieramy również kampanię Gowork skierowaną przeciwko hejtowi, do czego również Panią/Pana zachęcamy. Jeśli natomiast jakaś kwestia budzi Pana/Pani wątpliwości, proponujemy opisać je pod adresem info@safetech.net.pl. Pozdrawiamy!

Roman W.

@Roman W.

Czy możesz powiedzieć nam coś więcej? Jak rozumiem pozytywnie oceniasz kompetencje pracowników oraz podejście do klienta? Czy kontakt z firmą podczas realizacji usługi także oceniasz bez zastrzeżeń? Forum dotyczy opinii o pracodawcach jednak opinie klientów są także istotne.

Rafi

Profesjonalizm, ale i dawka luzu na właściwym poziomie.

Agata

A tak na poważnie, to jak postrzegasz atmosferę w SafeTech? Chodzi mi konkretnie o marketing. Fajni ludzie tam pracują?

hana
@Agata

marketing to za wielkie słowo dla tej malutkiej (usunięte przez administratora) firemki. Duży przemiał, wielkie słowa i zawiedzione nadzieje - tyle w skrócie.

@hana

Aktualność

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Witam. W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń. Pozdrawiamy

sati blaw

Możesz co najwyżej dostać umowę zlecenie

Witam. Osoby zatrudnione na umowę o prace otrzymują taką umowę. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń rekrutacyjnych.

Olek

@Zainteresowany

Aktualność
Dziś w firmie odczuliśmy pierwsze oznaki wiosny, choć śnieg ciągle nie odpuszcza. Niektórzy z nas przerwę na lunch spędzili bardzo aktywnie...

Serdecznie witamy Użytkowników portalu GoWork.pl,

chcemy być "na bieżąco" z Kandydatami zainteresowanymi naszą firmą i postaramy się odpowiadać na Państwa pytania.

Jesteśmy firmą o kilkunastu specjalizacjach, w ramach których dostarczamy niezbędne narzędzia i zaawansowane technologie. Naszą misję, jaką jest tworzenie bezpieczeństwa Klientów we wszystkich branżach przemysłu oraz służbach ratowniczych, komunalnych i innych, z powodzeniem realizujemy już od 15 lat.

Istotna jest dla nas zarówno satysfakcja Klienta, jak i naszych pracowników, dlatego jesteśmy otwarci na komunikację z Państwem. Wszystko po to, by móc jeszcze lepiej sprostać Waszym oczekiwaniom.

Zachęcamy do odwiedzania naszego profilu, na którym będziemy zamieszczać aktualne oferty pracy oraz informować zarówno o procesie rekrutacyjnym, jak i o bieżących sprawach związanych z funkcjonowaniem naszej firmy.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami, jednak nie wszystkie kwestie można poruszać na forum. Zapraszamy zatem do kontaktu bezpośredniego, we wszystkich sprawach wymagających wyjaśnienia, pod adresem e-mail: info@safetech.net.pl

Pozdrawiamy,

Zespół SafeTech

Agata

@LESTEK, błędy interpunkcyjne czy gramatyczne z pewnością nie są powodem do wyśmiewania innych osób. Użytkownikowi @Roman chodziło o to, że firma zatrudnia osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje. Użytkownik @worker także wypowiedział się w sposób zrozumiały. Ogólny sens wypowiedzi został zachowany a każdemu może zdarzyć się błąd stylistyczny czy gramatyczny. Opinia na temat zatrudnienia, firmy czy warunków pracy jest bardzo wartościowa dla użytkowników forum pomimo drobnych literówek. Jeśli chcesz podzielić się z nami wybranymi aspektami na temat pracy to oczywiście czekamy na Twoją merytoryczną odpowiedź.

worker

Również jestem osobą ze stażem i nie zgadzam się z opinią Osoba ze starzem. Atmosfera nie jest sztuczna, poza tym nie zależy ona od pracodawcy tylko od ludzi zatrudnionych. To oni ją tworzą. W aktualnym składzie super się pracuje. Co do napięcia to owszem, czasem zdarzają się nieprzyjemne sytuacje ale to chyba w każdej pracy prawda? Grunt to nauczyć sobie radzić w tej sytuacji.

LESTEK
@worker

"Osoba ze starzem"?!!!!!!! 8PPPPPPP

Roman

Nie jestem osobą, która aplikuje na stanowisko nowego pracownika firmy, natomiast współpracuję z tą firmą od kilku lat. Co mogę powiedzieć, pełen profesjonalizm, napewno nie zatrudnią osoby, która nie będzie miała odpowiednie kwalifikacje na dane stanowisko. Właściciel firmy, osoba bardzo kompetentna, stawia wysokie progi przyszłym pracownikom. Pewnie dlatego ma tak ciężko ze znalezieniem odpowiedniego pracownika. Ale z posiadanych informacji wiem, że jak go znajdzie to go ceni, szanuje. Są różnego rodzaju motywacje do pracy (finansowe). Sądzę, że jeśli jesteś konkretnym człowiekiem z doświadczeniem to będziesz bardzo doceniony w tej firmie.

LESTEK
@Roman

To po polsku jest?!!!!!! Cytuję "napewno nie zatrudnią osoby, która nie będzie miała odpowiednie kwalifikacje na dane stanowisko."

Miron

Słyszałem dobre opinie o Safetech i chciałbym aplikować. Możecie podpowiedzieć jak się teraz pracuje? Mam małe doświadczenie ale jak się zaczyna karierę zawodową to tak jest.

Ja pracuję w tej firmie od samego początku (z małymi przerwami na 2 małe bobaski) i jestem bardzo zadowolona z warunków i tego co firma oferuje nam jako pracownikom. Wypłata na czas, kursy dodatkowe podwyższające kwalifikacje, premie :) Oczywiście w pracy są wymagania ale coś za coś, pracujemy w końcu dla firmy i firma też chce coś od nas. Ponadto nie było problemów po powrocie z macierzyńskiego i nie było jak w innych firmach się słyszy kwitku na dowidzenia. Jednym słowem polecam i napewno tak szybko nie zwolnię mojego miejsca!

hm

Cóż, czytając większość tych opinii, zwłaszcza ludzi, którzy tam nie pracowali, można mieć tylko wrażenie, że są one niestety pisane z założenia w sposób negatywny, nie obiektywny. Też miałem okazję tam pracować. Firma jest rodzinna, więc nie ma się co dziwić, że jest zarządzana wspólnie. Nie rozumiem wiec pretensji do zaangażowania tego typu, zwłaszcza, że każdy jest tam oddelegowany do tego, co potrafi robić najlepiej i w czym jest wykształcony - np pisanie treści na FB wydaje mi się, powinno być przekazane osobie z wykształceniem i doświadczeniem marketingowym - i tak jest. Kasa jest zawsze wypłacana na czas - zobowiązania to rzecz święta w tej firmie. Fakt, szef trochę za bardzo szczegółowy czasem, ale to akurat jest jego wielką zaletą, zwłaszcza jeśli chodzi o dobre rozeznanie w technologii bezpieczeństwa. Bo ma na prawdę wielką wiedzę i rzeczywiście wymaga, aby ludzie uczyli się w trakcie pracy, nie tylko pracowali. W każdej firmie jest na co się skarżyć, ale bez przesady, jeśli ktoś jest uczciwy wobec siebie i firmy ,nie będzie tu poszkodowany. Inaczej jeśli ktoś jednak robi na szkodę....zewsząd go wywalą.

Osoba ze starzem
@hm

Rzecz wypłacania kasy na czas nie powinna być jakimś fenomenem, jak rownież przestrzeganie innych zasad, które są zapisane w regulaminie pracy. To jest i powonna być norma. Liczy się psychologia pracy która w tej firmie jest taka, że pracownicy nie wytrzymują dłużej niż kilka miesięcy. Niestety przez atmosferę i sposób traktowania pracowników firma traci, ponieważ człowiek zamiast się skupić właśnie na tym, żeby robić najlepiej to co potrafi, to siedzi i się stresuje czy szef nie "przyczepi" się o pierdołę. A to właśnie przez ten stres człowiek robi błędy. I kółko się zamyka.

Piwełek
@Osoba ze starzem

W firmie pracuje się latami, w każdym miejscu są tacy, którzy się nie utrzymują...

Zostaw merytoryczną opinię o SafeTech Sp.j. - Suchy Dwór

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SafeTech Sp.j.?

Kandydaci do pracy w SafeTech Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SafeTech Sp.j.