Opinie o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska w Kraków

counter
4 165 231 5 1
Patryk

Opinia na Plus

Tak26Nie2
Paula

Jeżeli jak ja mieliście wypadek i chcecie starać się o odszkodowanie zachęcam do skorzystania z pomocy Plus-Kancelarii z Krakowa - ja bardzo dobrze na tym wyszłam.Serdecznie pozdrawiam.

Tak23Nie4
Kamila Nowy wpis
Klient

Polecam za bardzo korzystne załatwienie mojej sprawy po wypadku na przejściu dla pieszych

Tak2Nie
Edmund D Nowy wpis
Klient

Oddałem swoją sprawę tej Kancelari bo ich pracownik p Marek nie ściemniał jak inni ktorzy u mnie byli i miał dużą wiedzę w temacie. Ludzie wierzom różnym krętaczom w zmyślone wielkie pieniądze a potem mają pretensje że ich oszukali. Ja polecam tą Kancelarię z Krakowa bo od początku do końca byli uczciwi i dostałem tyle ile szacowali na początku w przypadku mojego uszczerbku na zdrowiu- klient.

Tak7Nie
Wiesław Nowy wpis

Pragnę wyrazić serdeczne podziękowania za pomoc oraz bardzo uczciwą współpracę. Serdecznie podziękowania. Polecam.

Tak9Nie1
Izabela Nowy wpis
Klient

Polecam za zapewnienie mi środków na leczenie i rehabilitację, wyrównanie wszystkich strat jakie poniosłam w wypadku komunikacyjnym oraz odszkodowanie, które pozwala mi spokojnie dochodzić do siebie i myśleć o powrocie do pracy.

Tak12Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Krystyna

Chciałam złożyć ogromne wyrazy szacunku i wdzięczność za zaangażowanie w sprawę i doprowadzenie jej do końca bardzo uczciwie. Polecam.

Tak6Nie1
Julka
Klient

Bardzo profesjonalna obsługa klienta,jestem bardzo zadowolona z usług.Polecam

Tak7Nie1
Kazik -moto
Klient

Stanęli na wysokości zadania, dzięki za wszystko, Polecam.

Tak10Nie2
@Kazik -moto

Staramy się pomagać ludziom i dobrze wypełniać nasze zadanie. Dziękujemy za opinie.

Igor
Kandydat

Jestem przedstawicielem handlowym ale w innej branży czy mam szanse dostać się na przedstawiciela w odszkodowaniach -czy ktoś może mi odpowiedzieć.

Tak5Nie1
Darek
@Igor

Jeżeli opanujesz wiedzę z branży odszkodowawczej i zdobędziesz trochę doświadczenia to nie ma problemu- ja miałem kiedyś podobną sytuację.

Aneta
Klient

Jako rowerzystka zostałam potrącona przez motor na drodze. Moim odszkodowaniem zajeła się Kancelaria Plus z Krakowa. Obecnie dochodzę do zdrowia i chciałam bardzo podziękować całej kadrze za pomoc, miłe podejście i otrzymane pieniądze które bardzo mi służą do leczenia.

Tak12Nie2
po wypadku
Klient

kancelaria profesjonalnie podeszła do mojej sprawy. Polecam - pieniądze uzyskane i wypłacone mi na konto zgodnie z ustaleniami. Pozdrawiam Leszek

Tak14Nie1
Mirosława Ś.
Klient

Uważam ze Plus-Kancelarii należy się wyróżnienie za jej pracę na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach, za uczciwość, właściwe podejście i wywiązanie się ze złożonych zobowiązań- doświadczyłam tego na własnym przykładzie.

Tak17Nie1
Marcin
Klient

Jest ktoś w stanie odpowiedzieć mi jak długo trwa wypłacenie odszkodowania od ubezpieczyciela?

Anna
@Marcin

W zależności od rodzaju sprawy.

Kinga
Klient

Polecam za SUPER załatwienie mojej sprawy (wypadek na skuterze luty 2020)

Tak9Nie

Ciężko jest w systemie 12/12 w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska?

@Pytanie

Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo to co sugerujesz tym pytaniem jest nieprawdą i bardzo nie w porządku z twojej strony.

Radosław
Kandydat

Chciałbym zapytać czy kandydat na przedstawiciela regionalnego musi mieć wykształcenie prawnicze lub pokrewne.

Marek
@Radosław

Każda firma ma inne wymagania ale wiadomo im większą masz wiedzę w temacie i doświadczenie tym lepiej.

Lech
Klient

Gdybym nie oddał sprawy w ręce Kancelari dzisiaj prawdopodobnie nie miałbym ani odszkodowania ani pokrytych strat , tym bardziej że część winy była po mojej stronie. Niezastąpiona pomoc w takich przypadkach dla ludzi takich jak ja- klient

Tak11Nie1
Paweł
@Lech

Uważam że gdyby nie działanie takich kancelarii a przede wszystkim docieranie do ludzi rannych w wypadkach to połowa z nich w ogóle nie wiedziałaby że taka pomoc z OC sprawcy im się należy czyli w ogóle byliby jej pozbawieni.

Tak6Nie
Monika

Polecam tych ludzi bo naprawdę potrafią uzyskać porządne odszkodowanie.

Tak13Nie
Agnieszka

Plus-Kancelarii oddalam sprawę po ciężkim wypadku samochodowym. Pijany kierowca i bez ubezpieczenia OC nie zatrzymał się przed stopem na skrzyżowaniu. O odszkodowanie dla mnie Kancelaria walczyła z Funduszem Gwarancyjnym a leczenie obrażeń wraz z rehabilitacją trwało wiele miesięcy. Chciałam wyrazić szacunek i uznanie za zaangażowanie, ogrom pracy włożonej w moją sprawę, bardzo dobrą współpracę , serdeczność i uzyskane kwoty które w pełni mnie satysfakcjonują. Dziękuję i Pozdrawiam.

Tak15Nie
Tomasz
@Agnieszka

Podzielam w pełni powyższą pochlebną opinię o Plus Kancelarii.

Tak10Nie1
Marzena

Jestem bardzo zainteresowana pracą w Plus-Kancelarii w biurze czy mogę liczyć na taką ofertę pracy obecnie lub w przyszłości ?

@Marzena

Prosimy o przesłanie CV

Krystyna

Chciałabym zapytać Państwa czy od odszkodowania i zadośćuczynienia muszę płacić jakieś podatki. Bardzo proszę o odpowiedż i z góry dziękuję.

@Krystyna

Zgodnie z art. 21 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, otrzymane odszkodowania oraz inne świadczenia z tytułu ubezpieczeń osobowych lub majątkowych (również w ramach obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadacza pojazdu mechanicznego), niezależnie od tego, czy zostały przyznane na podstawie uznania ubezpieczyciela, ugody pozasądowej lub sądowej korzystają ze zwolnienia z podatku dochodowego od osób fizycznych.

@Krzysztof

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska
4/5 Na podstawie 165 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Kielecka 6 lok. 6