Opinie o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska w Kraków

Wojciech

Moja opinia: Kancelaria skuteczna i rzetelna .Mój prawnik profesjonalny i widać z dużym doświadczeniem w temacie odszkodowań. Powierzona kancelarii sprawa zakończyła się po mojej myśli. Polecam.

Po długiej walce z Ubezpieczycielem moja sprawa zakończyła się sukcesem. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna Plus-Kancelarii za duży wkład pracy, profesjonalną wiedzę prawniczą w tym zakresie na najwyższym poziomie i bardzo dobrą dostępność tak do prawnika prowadzącego jak i opiekuna mojej sprawy oraz oczywiście do Pani Grażyny. Dziękuję i Pozdrawiam.

Miłosz

Chciałem polecić Kancelarię Plus bo załatwili mi sprawę dobrze i sprawnie, zgłosili mi też do ubezpieczalni motor i dostałem dobre pieniądze. Wszystko przebiegło tak jak oczekiwałem.

Stanisław

Otrzymałem wszelkie informacje oraz pomoc prawną od mecenasów Plus-Kancelarii w sprawie odszkodowawczej. Zostałem obsłużony profesjonalnie, sprawnie i z pełną kulturą. Ubezpieczyciel przelewał środki na moje konto a nie na konto kancelarii więc nie ponosiłem żadnego ryzyka utraty swoich świadczeń. Uważam że wobec moich oczekiwań Plus-Kancelaria w pełni wywiązała się ze swoich powinności.

Firma Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska prowadziła rekrutację na stanowisko Pomoc FRANKOWICZOM - Zatrudnimy Handlowców. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnie dodali 10 czerwca.

Krzysztof

"Pytanie" jeżeli rzeczywiście jesteś zainteresowany podjęciem pracy zapraszamy do kontaktu z nami.

Maja
@Krzysztof

Na Państwa stronie nie znalazłam zakładki z ofertami pracy, gdzie szukać ofert? czy aktualnie prowadzą Państwo rektrutację na stanowisko w dziale obsługi klienta i można przesłać CV?

Weronika

W imieniu babci bardzo dziękuję Plus Kancelarii za serdeczność i pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Myślę że jest wiele takich starszych osób jak moja babcia, które takiej pomocy po wypadkach potrzebują i są za nią bardzo wdzięczne. Życzymy Państwu wszystkiego dobrego oraz dalszych sukcesów w tej niełatwej pracy na rzecz osób po wypadkach.

Zofia

Skoro nawet klienci zachęcają do pracy w tym miejscu, to chyba coś znaczy? Jest tu jakiś pracownik i wypowie się na temat pracy w kancelarii? No i rekrutacji :) Trzeba mieć duże doświadczenie w odszkodowaniach?

Adam z opolskiego :)

Polecam kancelarię+ ponieważ jakiś czas temu wypadek miał mój ojciec i ludzie z tej kancelarii nie byli nachalni nie dawali papierka pod nos z (przymusem] tu i tam podpisz tylko wszystko przebiegło na spokojnie a nie jak inne nachalne kancelarię co obiecywują kosmiczne sumy :) po jakimś czasie i ja miałem wypadek i pierwsza kancelaria jaka się odezwała to była legal protection ale wszystko było zbyt fajne żeby było prawdziwe naobiecywali różnych rzeczy i nie pasowało mi to bo coś kręcili więc długo nie myśląc przeszedłem na kancelarię + i to był dobry wybór ponieważ ta kancelaria poprostu zrobiła to co należy beż jakich kolwiek obiecanek i w dodatku dużo pomogła mojej rodzinie ponieważ jak miałem jakiekolwiek problemy nie tylko związane z wypadkiem to i tak zawsze mogłem liczyć na pomoc P.marka pozdrawiam adam

Wysowski Roman

Dziękuję bardzo za bardzo rzetelną i fachową oraz uczciwą pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku drogowym Pracownicy kancelarii bardzo mili uczciwi pozostający cały czas że mną Polecam współpracę z Plus Kancelarią Odszkodowawczą w Krakowie DZIĘKUJĘ BARDZO. Pozdrawiam

@Wysowski Roman

Panie Romanie serdecznie dziękujemy za aż dwie opinie, współpraca z Państwem zawsze była wzorowa a zaangażowanie Pani Grażyny zasługuje na szczególne wyróżnienie. Życzymy dużo zdrowia - Zespól Plus-Kancelarii.

Jakub

Polecam gorąco, profesjonalne podejście do sprawy i klienta. Wszystko wytłumaczyli, szybko i pozytywnie zakończyli moja sprawę. Kancelaria godna polecenia.

K.Mat

nie mam zastrzeżeń co do mojej sprawy prowadzonej przez kancelarie. Mogę Polecić jeśli ktoś zainteresowany kwestiami odszkodowania powypadkowego

Wysowski Roman

Bardzo uczciwa rzetelna kancelaria odszkodowawcza dziękuję za bardzo dobrą współpracę Byłem osobą poszkodowaną w wypadku drogowym

Adrian i Jula

Wraz z narzeczoną mieliśmy wypadek, sprawę prowadziła Plus Kancelaria, uważamy że wszystko było prowadzone profesjonalnie i z zaangażowaniem , byliśmy informowani o przebiegu naszych spraw, mieliśmy cały czas do dyspozycji prawnika i inne osoby z kancelarii. Wynik naszej współpracy uważamy za b satysfakcjonujący. Polecamy.

Hanna

Działanie Plus kancelarii w celu uzyskania dla mnie odszkodowania oceniam b pozytywnie. Zapewniono mi stały kontakt z Panem Prawnikiem, konsultowano ze mną każdy ważny krok w sprawie i uważam że wyczerpano wszystkie sposoby celem uzyskania dla mnie maksymalnej kwoty odszkodowania. Dziękuję wszystkim osobom z Kancelarii zaangażowanym w załatwienie mojej sprawy i pozdrawiam.

Damian
@Hanna

Na przykładzie załatwienia mojej sprawy też uważam że Kancelaria Plus jest w porządku - motocyklista

Iza

Bardzo pozytywnie oceniam pracę Plus-Kancelarii w celu uzyskania dla mnie odszkodowania. Przekonałam się że istnieją uczciwe kancelarie, które faktycznie niosą pomoc ludziom poszkodowanym w wypadkach wtedy, gdy jest ona im bardzo potrzebna. Dziękuję za wszystko i serdecznie pozdrawiam.

Dziękuję za obsługę, uważam że Kancelaria zrobiła wszystko najlepiej jak się dało w mojej powypadkowej sprawie. Zobowiązania które usłyszałam przed podpisaniem umowy zostały w 100% wypełnione. Nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem informacji, czy kontaktem z prawnikiem. Sprawa zakończyła się dla mnie b korzystnie.

Duży ukłon dla Pana Radcy za poprowadzenie mojej sprawy w Sądzie. Zawsze przygotowany i dokładnie zorientowany w szczegółach sprawy, dzięki czemu udało się wygrać trudną sprawę. Jestem pełen uznania i polecam usługi Plus- Kancelarii bo pracują tam odpowiedzialni i uczciwi ludzie na których mogłem polegać.

Inkos
@Piotr

Jesteś w stanie napisać jak nazywałsię radca który prowdził Twoją sprawę w sądzie ??

Jolanta
@Piotr

Super! A w jakim czasie udało się tę sprawę wygrać? Bo mi zależy na czasie - jakie oni mają podejście do właśnie prędkości rozwiązywania spraw?

@Jolanta

Pani Jolanto o zakończeniu sprawy można myśleć wtedy gdy całkowicie zakończy Pani leczenie po wypadku.

Rodzina

Po tragicznym wypadku podjęliśmy współpracę z Plus-Kancelarią. Od razu przydzielono nam prawnika który był z nami w kontakcie i rzetelnie informował o każdym ważnym kroku w sprawie. Również wspólnie podjęliśmy decyzję o skierowaniu sprawy do sądu co wydłużyło w czasie sprawę ale zakończyło się bardzo pomyślnie. Szczególne wyrazy uznania dla obsługujących nas prawników : Pana Sebastiana i Pana Tomasza. Naszym zdaniem Kancelaria dobrze spełniła nasze oczekiwania.

Gregor-moto

Spawa załatwiona OK, z czystym sumieniem polecam i dziękuję za profesjonalizm i skuteczność. Pozdrawiam całą kadrę a szczególe wyrazy uznania kieruję do mojego prawnika Pana Sebastiana.

W firmie Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko sprzątanie. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 6100 .

Barbara

A z 5 tysięcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska - Kraków

• Jak się pracuje w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska
3.9/5 Na podstawie 189 ocen.
  • ul. Kielecka 6 lok. 6
    31-526 Kraków