Opinie o Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia. w Warszawa

Uczestnik akademii prawa pracy Nowy wpis
Inne

Nie polecam tego kursu. Rzeczywiście duża część zajęć poświęcona jest na udzielanie odpowiedzi na pytania uczestników - często przez to brakuje czasu na dokładne omówienie zagadnień zaplanowanych na dane zajęcia albo są one odczytywane ze slajdów. inni uczestnicy na tym tracą , bo przez dużą część zajęć słuchają odpowiedzi na pytania uczestników (często sa to pytania, ktore nie dotyczą omawianego materiału a po prostu są ta wątpliwości , które zrodziły się aktualnie w ramach pracy zawodowej poszczególnych kursantów) zadawanie zadań do domu (na Facebooku) mija się z celem i nie jest motywujące,(usunięte przez administratora) Jestem w połowie tego kursu i naprawdę niewiele z niego wyniosłam. W ramach akademii prawa pracy godne polecenia są jedynie zajęcia z p. Asią.

1
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia.?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Uczestnik Master
Inne
 Pytanie
@Pytanie

Jestem uczestnikiem Akademii Master... czyli kurs dla zaawansowanych... I szczerze kiepsko oceniam poczatki. Samo teoretyczne podejście i pokazywanie kiedy np. Musi zostać wprowadzony regulamin.... czy to ten poziom? Zasady wynagrodzenia i premiowania i inf. Jakie są rodzaje... mieszane czy niemieszane.... na tą chwilę nie polecam. Mam nadzieję że kolejny moduł będzie na poziomie. Pani Moniko może warto posłuchać co jest na tych szkoleniach i jaki jest poziom???

Martyna
Pracownik
@Uczestnik Master

Witam, byłam uczestnikiem kursu Master, proszę zaufać, ze jest to kurs na najwyższym poziomie i im dalej tym tematy będę trudniejsze. Zawsze warto mówić przypominać o pewnych zasadach i podstawach, każdy z nas tak dużo ma case operacyjnych, ze proste sprawy czesto umykają. Kurs ma świetny poziom, wysokie standardy i polecam Każdemu kto pracuje w tych tematach ale także tym którzy chcą docelowo zajmować się tematyka kadrowo- płacowa już po innych kursach z Akademi p. Moniki Smulewicz

Uczestnik Master Nowy wpis
Pracownik
@Martyna

Zgodzę się, że warto powtarzać materiał.. natomiast jesteśmy na Masterze - Akademia dla Kierowników... nie młodszych specjalistów. Oczekiwania są jednak wyższe. Pani Martyno więc tak polecam dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę w kadrach a nie są doświadczonymi pracownikami.

Andżelika Nowy wpis
Inne

Mam 15-letnie doświadczenie w kadrach i płacach, dlatego zainteresowałam się pierwszą edycją Akademii Master. Do tej pory korzystałam z pojedynczych szkoleń przy zmianie przepisów i ich wysoki poziom zachęcił mnie do skorzystania z pełnego kursu. Postanowiłam odświeżyć wiedzę i skorzystać przy okazji z warsztatów stacjonarnych z zarządzania zespołem. Poziom Akademii przerósł moje oczekiwania - wiele szczegółów wraz z omówieniem trudnych przypadków, codziennie krótkie zadania do rozwiązania, co mobilizowało do ciągłej nauki i utrwalało wiedzę. Dwudniowy warsztat stacjonarny przeprowadzony w świetnej atmosferze był pigułką wiedzy na temat zarządzania. Śmiało polecam!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
(17 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Anna
Inne

Do Akademii Master Moniki Smulewicz zapisałam się mając zarówno wykształcenie z zakresu ZZL jak i kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach kadrowo - płacowych. Chciałam po prostu odświeżyć i zaktualizować wiedzę. Kurs oceniam bardzo wysoko. Każdy z wykładowców prezentował bardzo wysoki poziom merytoryczny poparty zarówno przykładami, interpretacjami jak i wyrokami sądu w omawianych tematach. Wszystkie kwestie zostały omówione bardzo profesjonalnie a osoby zadające pytania otrzymały na nie wyczerpujące odpowiedzi. Nie rozumiem więc skąd te krzywdzące opinie. Uczestniczyłam też w innych szkolenia HR na szpilkach i wszystkie oceniam bardzo wysoko. Także z czystym sumieniem gorąco polecam. Pelen profesjonalizm.

Daniel
Inne

Kurs płace jest gorszy. Pani ma minę, jakby była tam za karę, i mówi jak do specjalistów.

Ala
Inne

Jestem akuratnie uczestniczą kursu w ramach Hr na Szpilkach. Szczerze nie polecam. Pani Monika czyta z kartek... twierdzi,że daje nam wiele przykładów co jest nieprawdą. Na egzaminie z kadr pojawiło się świadectwo pracy, które bylo omówione po macoszemu bez konretnych przykładów. A kurs płace to totalna porażka. Zadania bez przykładów, teoria jedno, a praktyka drugie...

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Borzymowska 43 lok. 303 F
    03-565 Warszawa
  • NIP: 7421157292 REGON: 140862411
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Monika Smulewicz HR Business Partner. Doradztwo Personalne.Szkolenia.
Przejdź do nowych opinii