ELWATER Sp. z o.o.

Opinie o ELWATER Sp. z o.o.

Anna

@barbara komentujmy z poszanowaniem innych, oraz nie używajmy inwektyw. Takie wypowiedzi jak Twoja mogą zostać usunięte przez administratora strony. Każda opinia zawierająca merytoryczną treść jest na wagę złota, pamiętajmmy o tym komentując wątek poświęcony firmie ELWATER.

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja ELWATER Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Poznań i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Kalina

Przykre ale to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niestety a nie normalna firma.

zuzia

Jedno słowo: DNO

Janina

tym badziewiem ktoś się powinien zająć to jest szkodliwe dla zdrowia

nikita

To czym oni handlują to jakiś marny dowcip chyba. Co to za firma, to chyba pralnia jakaś.

alina

To nie są kosmetyki!!! Strach uzywać

Zostaw opinię o ELWATER Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELWATER Sp. z o.o.