PALATYN Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o. o.

Poznań

Opinie o PALATYN Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o. o.

Hyh

Dramat w 1 akcie.. Jak najdalej od nich.

Palatyn

Mieszkam w nieruchomości zarządzanej przez Palatyn KATASTROFA jesteśmy w trakcie rozmów w sprawie zmiany zarządcy ale na to trzeba czasu. Tam gdzie są to już nasza sprawa, ale ludzie jak możecie wpłynąć na wybór firmy zarządzającej to ich nie bierzcie.

RS6

Palatyn to tragedia. Nie spotkałem sie jeszcz z równie bezczelna i dziadowska firma zarządzająca. Ale tak to jest jak rządzi rodzinka. Brak kompetencji,olewanie i brak szacunku dla klienta. Omijać z daleka. Katastrofa

mylna

katastrofa

wolna
@mylna 10.08.2015 08:47
katastrofa

też mieszkam na mylnej i nie polecam tego zarządcy

Poznaniak

Zdecydowanie nie polecam najlepsza oferta papierowa

Zostaw opinię o PALATYN Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PALATYN Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o. o.