Palatyn Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Szukamy zarządcy/nieruchomości w Poznaniu


Obowiązki - zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi (wspólnotami mieszkaniowymi).


Wymagania


  •     Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  •     Min. 5-letni staż pracy na stanowisku,

  •     Własny samochód.Oferujemy


  •     Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin (pełen etat);

  •     Rozwój kompetencji,

  •     Ciekawą, niemonotonną pracę,

  •     Profesjonalne warunki pracy w dobrze dobranym zespole.
Aplikuj tutaj.

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,

dziękujemy Państwu za wszystkie opinie publikowane na naszym profilu na Gowork, ponieważ dzięki nim mamy szansę szybko reagować i rozwiązywać problemy wspólnot, którymi zarządzamy.

W naszej firmie każda ze wspólnot ma swojego dedykowanego administratora, czyli bezpośredniego opiekuna, do którego może zgłosić się z problemami pisząc czy dzwoniąc. Z doświadczenia wiemy jednak, że w sytuacji kryzysowej, pełnej emocji, mieszkańcy często szukają wszystkich możliwych sposobów na zasygnalizowanie problemu. W efekcie nasza profesja jest mocno narażona na negatywne opinie, których trudno nam uniknąć.

Druga istotna kwestia to fakt, że zarządzając wspólnotami jesteśmy zobowiązani do wykonywania decyzji zarządów, z którymi bardzo często nie zgadzają się jej poszczególni mieszkańcy. To na nas spadają, niesłusznie, negatywne opinie i frustracje, choć nie my jesteśmy za nie odpowiedzialni. Rozumiemy to i wiemy też jak ważne jest, aby miejsce w którym żyje każdy z nas było przyjazne. Robimy więc wszystko, co jest w zasięgu naszych możliwości, aby tak było. Śledzenie opinii na profilu Gowork jest tego przykładem.

Jesteśmy firmą zarządzającą nieruchomościami z dużymi tradycjami. Standardy naszej pracy od lat doceniają wspólnoty w całym Poznaniu i bardzo się tym szczycimy. Dziękujemy za zaufanie, którym darzą nas nasi klienci.

Zapraszamy do merytorycznej dyskusji na naszym profilu, a we wszystkich pilnych kwestiach do bezpośredniego kontaktu z administratorem Państwa nieruchomości. Jesteśmy też do Państwa dyspozycji pod adresem sekretariat@palatyn.pl.

 
Z pozdrowieniami,

 Palatyn Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Palatyn Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.