1 Dodaj opinię
1 20 42 5 1

Opinie o Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

Marek Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Czy pytania o wysokosc zarobków sa usuwane?

Nowy wpis

@Marek

Pana pytanie nie zostało usunięte. Chyba,że pyta Pan o pytania o wysokość zarobków w formularzu aplikacyjnym podczas rekrutacji.

TakNie1

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

@Pytanie

Sugeruje przeczytać pozostałe opinie. Po 8 latach pracy zostałam starszym administratorem KDM, ale to był tytuł wyłącznie uznaniowy, bo moja wypłata nie wzrosła, nawet o 100 zł.

Tak5Nie
ODPOWIEDŹ Nowy wpis
@Pytanie

Ja mam inne informacje. Myślę,że to zależy z kim się pracuje i jakie się ma podejście. Z tego co wiem zmieniło się sporo w PCSS i kadra pracownicza jest już też w dużej mierze "młodsza" i bardziej "życiowa". Praca jest elastyczna i zawsze się można dogadać :) Można się rozwijać tylko od siebie też trzeba coś dać!

TakNie2
Marek
Nazwa działu: IT

Projektant Elektronik z 9 letnim doswiadczeniem ile mozne dostac na reke uop? Słyszałem ze 4000 ale to smiech na sali, nie chce mi sie wierzyc.

Nowy wpis

@Marek

Panie Marku, obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Elektronik. Jeżeli jest Pan zainteresowany proszę aplikować do nas wskazując w formularzu Pana oczekiwania finansowe. Dalsze rozmowy na tematy finansowe odbywają się po analizie CV i rozmowie rekrutacyjnej.

Xyz
Nazwa działu: IT

Niestety problem mobbingu jest powszechny, nie polecam jeżeli jesteś młoda kreatywna osoba, starszym pracownikom jest to nie na rękę.

Tak7Nie
Nazwa działu: IT

PCSS oznacza: Po Co Się Spieszyć. Pracowałam tam prawie 10 lat na stanowisku starszego administratora KDM, za starego team leadera dostawałam pochwały na forum całej firmy oraz premie za wzorową pracę, jednakże mobbing ze strony współpracowników to była codzienność, kiedy zmienił się team leader, to pierwsze co zaczął szukać na mnie haków - miał mi za złe, że 5 lat wcześniej na spotkaniu wytknęłam mu, że nie ma racji, do tego jeszcze nie chodziłam na godzinne kawki i dwugodzinne lunche, tylko wolałam zrobić to, co mam do zrobienia i wyjść wcześniej albo następnego dnia przyjść później, co było "legalne". Represje się nasiliły, gdy kierownik (magister) dowiedział się, że robię doktorat, bo zgodnie z tą skostniałą strukturą, po obronie stałabym się oczywistą i niewygodną konkurencją, która mogłaby go łatwo wygryźć. Nowy kierownik, podstępem, zamienił mi umowę o pracę na umowę na czas wykonania określonej pracy - zawsze czytam umowę, ale fakt, jaka to umowa był sprytnie zakamuflowany, w jednym z paragrafów (ja nawet nie wiedziałam, że taki rodzaj umowy istnieje), kadrowa zapewnia, że to zwykła umowa o pracę, musi być trochę inna, bo "wymogi projektu". Ogólnie kręcenie i kombinowanie z umowami to standard. Zatrudnienie ludzi, w projektach, w których nic nie robią to norma, tickety of wybitnych profesorów leżą po 6-24 miesiące i nikogo to nie obchodzi. Dostajesz do zrobienia furę takich zaległych ticketów na maszynach, do których nie masz dostępu, osoba, która ma dostęp, nie chce Ci go dać, zgłaszasz kierownikowi, a ten Ci mówi, że "masz się dogadać", bo on nie chce, by go ktoś nie lubił, jeśli poruszasz temat nieprawidłowości w dziale, argumentujesz rzeczowo, pokazując logi, liczby i statystyki, to kierownik wygraża Ci, że jak się nie uspokoisz, to zostaniesz pariasem. W końcu kierownik dowiedział się, że mam łagodną formę autyzmu, która nigdy nikomu w żadnej firmie nie przeszkadzała, zostałam więc zdegradowana na stanowisko administracyjne, obcięto mi wypłatę o połowę, dano mi umowę cywilnoprawną, dwa miesiące później, dostałam informację, emailem, kiedy byłam na urlopie, że "nie przedłużą mi umowy" - po 10 latach pracy zostałam bez wypowiedzenia i bez odprawy. Jak się okazuje, to wszystko jest legalne, bo prawo pracy jest dziurawe jak sito. Nie polecam nikomu tej firmy, projekty, które mogłyby być ciekawe to zwykłe wydmuszki, do wyciągania kasy z UE, ciekawy sprzęt i naprawdę wspaniali użytkownicy, w wielu działach są też wspaniali ludzie, ale chamów, mobberów i prostaków, w tym na wysokich stanowiskach niestety nie brakuje. Nowoczesny sprzęt, ale mentalnie niestety PRL.

Tak18Nie1
Grażyna
@Zu

Rozumiem Twoje niezadowolenie wynikające z tego w jaki sposób zostałaś potraktowana przez firmę Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe. Jednak mobbing o którym piszesz na początku swojej wypowiedzi to poważne oskarżenie. Czy zgłaszałaś takie zachowania pracodawcy lub odpowiedniej instytucji?

Tak1Nie6

@Grażyna

Dzień dobry, dziękujemy za Pani wpis. Jest on bardzo niepokojący i nie możemy przejść obok niego obojętnie. Zarzuty, o których Pani wspomina, a także posądzenia o mobbing są bardzo poważne i łamiące przepisy prawa pracy. W PCSS nie dopuszczamy praktykowania takich zachowań. Pracownicy są dla nas bardzo istotni a ich wykształcenie przyjmujemy jako cenny kapitał. Praca zespołowa jest bardzo ważna i pozwala na twórcze działanie i kreatywne podejście do wykonywania zadań, dlatego porozumienie w zespole to podstawa. Pomaga ona, także w realizacji ciekawych projektów, których w PCSS realizujemy bardzo dużo. Umiejętność współpracy oraz budowanie zespołu jest bardzo istotnym czynnikiem, który optymalizuje nasze działania. W kwestii warunków umowy- zostały one przedstawione i uregulowane prawnie. Niedopuszczalnym jest łamanie przepisów prawa i stosowanie oszustw na naszych pracownikach. Bardzo nam przykro, że poczuła się Pani pokrzywdzona.

Tak4Nie13
Cho
@Zu

Niestety, to, co napisała @Zu to sama prawda. Mobbing to rzecz na porządku dziennym w tej instytucji. Najlepiej się nie wychylać i nic nie mówić, bo jak tylko coś zrobisz to jesteś na celowniku. Zarządzanie to w tej firmie katastrofa, a mentalność managerów sięga poprzedniej epoki. Spychologia, olewactwo i rzucanie kłód to norma. Lepiej iść do komerchy.

Tak14Nie1

@Cho

Dzień dobry, podkreślamy, że w Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym opisane zachowania są niedopuszczalne. Przykro nam,jeżeli poczuł/ła się Pan/ Pani urażony/na. Niestety z powodu braku konkretnych informacji nie jesteśmy w stanie odnieść się do wspomnianej sytuacji i jej zweryfikować. Dbamy o to, by praca przynosiła naszym pracownikom jak najwięcej satysfakcji. Praca w firmach komercyjnych znacznie różni się od pracy w PCSS. Unikatowość naszej firmy polega na tym,że jesteśmy jednostką naukowo-badawczą, która daje możliwość pracy zarówno w projektach badawczych jak i komercyjnych oraz możliwość realizacji własnych badań i pomysłów na projekty.

Tak2Nie11
@Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

O sprawie poinformowałam całą hierarchię z profesorem Węglarzem i dyrektorem Instytutu profesorem Figlerowiczem, przedstawiłam dowody, które zostały kompletnie zignorowane, zostawiono mnie z dnia na dzień bez pracy, w akcie desperacji pisałam nawet do MNISzW. Przez dziesięć lat pracy miałam kilkanaście umów, PCSS doprowadził wykorzystywanie niedoskonałości kodeksu pracy do perfekcji, były one tak skomplikowane. Powiedziano mi, że PCSS jest zbyt potężną i elitarną organizacją i maluczki z nimi nie wygra, chyba że ma dużo pieniędzy. Te standardowe formułki to jest śmiech na sali. Jeśli ktoś chce zachować zdrowie i higienę psychiczną, powinien omijać PCSS szerokim łukiem.

Tak9Nie1
PP
@Zu

@Zu, może skoro nie udało Ci się wywalczyć tego co chciałaś to Twoje dowody jednak nie były wystarczające a wina PCSS-u nie taka wielka jak piszesz. Trudno jest oceniać jeżeli właściwie zna się tylko jedną stronę medalu. Nie sądzę,żeby tak "elitarna" jednostka pozwalała sobie aż tak ryzykować i naginać prawo. Może trzeba podchodzić do pracy z dystansem i nie wchodzić w konflikty ze współpracownikami,żeby nie dochodziło do takich nieprzyjemnych sytuacji. Skoro przepracowałaś tam 10 lat to chyba nie musiało być aż tak źle...

Tak1Nie6
@PP

Twoje wnioski są błędne. W tym czasie ciężko chorowałam i nie miałam pieniędzy na batalie sądową Dawida z Goliatem. (usunięte przez administratora)Kilka lat zajęło mi pozbieranie się, ale wiem, że nigdy już nie będę taka jak kiedyś, ucierpiała na tym też moja praca naukowa. Nawet sobie nie wyobrażasz jak mobbing "wchodzi" na psychikę i jak jest w stanie zniszczyć komuś życie. To była praca moich marzeń, której byłam oddaną duszą i ciałem. Ba, na początku w PCSS pracowało się super. Później to się zepsuło i wiele osób odeszło, w tym nasz stary team leader. Mój prawnik "pro bono" tak długo "analizował sprawę", że część rzeczy się przedawniła. Już nie wspominając, że około roku dyrektor instytutu grał ze mną w jakąś dziwną grę, której nie rozumiem. Wiedział, jak trudna jest moja sytuacja, więc mnie zatrudnił na najniżej płatnym stanowisku technicznym, miałam konfigurować serwer z bazą, którego nigdy nie zobaczyłam, obiecywał, że jak zrobię doktorat, to mnie zatrudni na etacie adiunkta, po czym po około roku mnie zwolnił, albo raczej, jak to się praktykuje w PCSS i ICHB, aby nie było okresów wypowiedzenia czy odpraw "nie przedłużył mi umowy". W czasie 10 lat mam kilka takich "rozwiązań umowy za porozumieniem stron". Mówiono pracownikom, że muszą to podpisać "bo takie są wymagania projektu", co bardzo ciekawe, bo nie chodziło tylko o umowy projektowe. Bardzo mnie cieszy, że nie jestem jedyna, która odważyła się mówić, jak jest. (usunięte przez administratora)Przecież wydruki tych rozmów na pewno trafiły na biurko, kogo trzeba i te osoby wiedzą, kim jestem. Jeśli czyta to ktokolwiek, kto został podobnie potraktowany i myśli o podjęciu środków prawnych, ale się boi, proszę, by się ze mną skontaktował, Gowork ma moje dane kontaktowe.

Tak6Nie1
@PP

Już nie wspominając o innych opiniach o PCSS, nie tylko na Gowork, ale też Goldenline, ale to prawda, nikomu się nie mieści w głowie, że jednostka badawczo-rozwojowa, dla której najcenniejsi powinni być ludzie, bo oni warunkują sukces badań i rozwoju, może stosować takie praktyki. (usunięte przez administratora)

Tak5Nie1
PP
@Zu

Staram się patrzeć obiektywnie na to co napisałaś, bo Tobą pewnie targają jeszcze emocje. Te opinie na Goldenline wcale nie są takie złe, poza tym są dość stare... Rozumiem Twoją sytuację i nie zazdroszczę, ale trochę czasu minęło od kiedy tam pracowałaś i wiele mogło się zmienić. Chyba nie musisz na takim forum dzielić się szczegółami Twojej choroby. Może po tylu latach przejmowania się tym warto odpuścić i oszczędzić sobie kolejnych nerwów a pomyśleć bardziej o przyszłości niż rozdrapywać przeszłość. Poza tym Twoja sprawa, mimo że przykra nie musi oznaczać, że PCSS jako całość jest złym pracodawcą. Znam kilka osób tam pracujących (zatrudnionych w ostatnich latach) i są bardzo zadowolone z atmosfery i warunków pracy. Z tego co wiem zmieniła się też kadra zarządzająca.

Tak1Nie7
@PP

Podchodzę do sprawy na tyle obiektywnie, jak jest to potrzebne i możliwe. Nie napisałam niczego, czego nie mogłabym zeznać. Jeśli opinie typu "projekty prowadzone są dla prowadzenia projektów, a nie dla ich wykorzystania ich rezultatu", "dyskryminacja (brak jasnych zasad w wielu sytuacjach, np. przyznawanie miejsc parkingowych "po znajomości")", "bardzo zła atmosfera", "katastrofalne zarządzanie", "niedopuszczalne formy umów" nie są takie złe, to nie wiem jak to skomentować. Ba, PCSS nawet się nie kryje specjalnie z nieakceptowanymi formami umów i łamaniem kodeksu pracy. W chwili kiedy to piszę, na ich stronie wisi ogłoszenie o pracę dla administratora HPC (stanowisko, które ja zajmowałam) i z brutalną szczerością jest tam napisane: "Forma zatrudnienia: umowa o pracę/zlecenie/dzieło". Osobiście mogę zaświadczyć, że kiedy popadłam w niełaskę "za karę" byłam zatrudniana na umowach cywilnoprawnych, które na dokładkę były antydatowane, co mogę udowodnić, pokazując emaile od kadrowej i daty na umowach.

Tak8Nie1
@PP

Nie można edytować, więc dodam: zmieniła się kadra zarządzająca? Kiedy? Z tego co wiem, bo jeszcze tam pracowałam kiedy to zaszło, zmieniły się nazwy niektórych stanowisk i działów, nazwiska są te same, jak pierwszego dnia mojej pracy, chyba że to, co jest na stronie: http://www.man.poznan.pl/online/pl/strona/675/ jest nieaktualne. Ba, jest nawet Stroiński, który odkąd pamiętam, odchodzi na emeryturę i który reprezentuje sobą wszystko to, co jest nie tak z PCSS. Może nie pracuję w PCSS, ale mam stały kontakt z pracownikami i użytkownikami, z których część to naukowcy, z którymi ściśle współpracuję. Wiem, co mówię i wiele ryzykuję, ale przez te 3 lata gryzło mnie strasznie, więc postanowiłam przynajmniej mówić o tym głośno oraz ostrzec i pomóc innym.

Tak5Nie1

@Zu

Rozumiemy,że mogła się Pani nie podobać forma zastosowanych rodzajów umów. Jednak wszystkie są jak najbardziej dopuszczalne. Często zatrudniamy również pracowników, którzy z różnych względów preferują zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło lub zlecenie. Oferujemy bowiem elastyczne formy zatrudnienia jakimi są różne rodzaje umów (umowa o pracę/zlecenie/dzieło). Jest to często doceniane przez nowych pracowników.

Tak1Nie8
@Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

Zatrudnianie administratora systemów albo programisty, który pracuje 8 godzin dziennie przez pięć dni na umowę cywilnoprawną, jest dopuszczalne? Nie wiem kto, w IT chce pracować 40+ godzin tygodniowo Sąd Najwyższy by się z Państwem nie zgodził. To ja może opiszę, co jeszcze jest dopuszczalne w PCSS. Antydatowane umowy - człowiek wykonuje poniekąd niebezpieczną pracę przez tydzień, czy nawet miesiąc (to muszę sprawdzić) bez umowy. Podpisywanie "rozwiązań umów za porozumieniem stron" najprawdopodobniej by się resetował czas trwania i umowa nie przeszła na czas nieokreślony. Zmiana umowy na cywilno-prawną, jeśli chcesz wypłatę, to musisz podpisać, bo już przepracowałeś ten miesiąc. Kamuflowanie umów na wykonanie określonej pracy (które podpisuje się z tymi, co zbierają truskawki, a nie z wieloletnimi pracownikami) jako umów o pracę, tak że pracownik, nawet w miarę inteligentny, który czyta umowę, jeśli tego nie szuka, to się nie połapie, bo to jest sprytnie skonstruowane zdanie w jakimś paragrafie w środku umowy. Kadrowa, która mówi przy świadkach, że musi mówić pracownikom, to czego oczekuje kierownictwo (=wprowadzać w błąd), bo nie może sobie pozwolić na utratę pracy (tak, mam na to świadka spoza PCSS), zatrudnianie pracowników w projektach, w których nie biorą udziału itd. Tak, w PCSS sporo rzeczy jest akceptowalne.

Tak10Nie1
Kontrakt B2b
Nazwa działu: IT

Czy w PCSS jest możliwość pracy na zasadzie kontraktu B2B?

@Kontrakt B2b

Dzień dobry, niestety obecnie nie ma takiej możliwości. Ale rozważamy przyjęcie również takiej formy współpracy w przyszłości.

Tak1Nie

Czy jest możliwość w Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe pracy na część etatu?

@Pytanie

Dzień dobry, jak najbardziej jest taka możliwość. Zapraszamy Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

Aktualność
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe wzięło udział w tym roku w 2 edycjach Targów Pracy.
Pierwsze z nich to XXIII Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej. PCSS uczestniczył w tym ważnym wydarzeniu w dniu 14 marca 2019 roku. Nasze stoisko cieszyło się niezmiernie dużym zainteresowaniem wśród studentów Politechniki Poznańskiej głównie z kierunków Informatyka, Automatyka i Robotyka, ale także Elektrotechnika oraz Elektronika i Telekomunikacja.
Kolejne Targi Pracy, w których uczestniczyliśmy to Absolvent Talent Days na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniu 10 kwietnia 2019 roku. Był to nieco inny rodzaj targów, na których wystawcami byli także firmy z innych branż. Oprócz studentów na targach pojawili się także absolwenci, którzy byli zainteresowani głównie stanowiskami wymagającymi pewnego doświadczenia, a takie również oferujemy.
Po targach pracy spłynęło do nas bardzo dużo aplikacji, co pokazuje, że Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe cieszy się dużym uznaniem na rynku pracy.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz naszego profilu na

Aktualność
Witamy serdecznie wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym. Dziękujemy bardzo za wpisy i cenne uwagi.

Jeżeli szukasz pracy w jednostce naukowo-badawczej, będącej wieloletnim liderem w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych, nowoczesnej infrastruktury informatycznej oraz usług sieciowych? Interesuje Cię praca w instytucji o solidnej marce i ugruntowanej pozycji, chciałbyś pracować w młodym i dynamicznym zespole, w godzinach dostosowanych do Twoich potrzeb? Marzysz o współpracy z międzynarodowymi grupami badawczymi, szukasz możliwości rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami?
Dobrze trafiłeś! W Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym szukamy kogoś takiego jak Ty!
Zajrzyj na stronę:
Tak1Nie1
Grzegorz

Jeśli ktoś jest dobry w tym co robi to wystarczy trochę czasu a z pewnością zauważą to zwierzchnicy!!!

Marcel
@Grzegorz

No właśnie, to kuriozalne ale w tej firmie brzmi to jak groźba ;)

Tak13Nie
Mikołaj
@Marcel

Wyczuwam w twoim wpisie ironię. Czy słusznie? Dlaczego uważasz, że brzmi to jak groźba? Przecież pracodawcy powinno zależeć na rozwoju pracowników i inwestowaniu w ich kompetencje. Czy możesz napisać, jak to właściwie wygląda w firmie Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe?

Tak1Nie2

Dert
@Marcel

aż się uśmiechnąłem - ciekawie powiedziane ;) a powiedzcie, czy może szukają nowych osób do pracy?

Marcel
@Mikołaj

Co zrobić... odpowiedz na (usunięte przez administratora) "mdm + kierownik" ;))) @Dert Spróbuj przez zakładka praca, na stronie pracodawcy ;)

Grażyna
@Dert

Owszem, Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe aktualnie poszukuje nowych osób do swojego zespołu. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tu: http://praca.pcss.pl/pl/ Zatrudnią między innymi Software Configuration Managera, Front-end Developer, Java Developer (back-end), Programistę Java (back-end), czy Analityka ds. jakości oprogramowania. Może któraś z powyższych posad byłaby dla Ciebie odpowiednia? Liczymy na Twoją dalszą aktywność na forum.

Hanna

@Fox, rozumiem, że negatywnie oceniłeś poziom organizacyjny oraz stopień rozwoju w firmie Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe. Czy nadal jesteś pracownikiem tej firmy? Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w tej pracy? Z każdej pracy można wynieść cenne doświadczenia. Wszystko zależy od perspektywy i przyszłych wyzwań zawodowych.

Tak4Nie

Stach

W pierwszej kolejności popracujcie, wykażcie się a dopiero można mysleć o awansie.

TakNie2

Fox
@Stach

Rozumiem, że jesteś lub dobrze dogadujesz się z tamtejszymi dinozaurami na dobrych stołkach. Dziś chyba nikt nie będzie czekać 10 lat na lepsze warunki zatrudnienia, szczególnie w IT

Tak7Nie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Fox

Tak jak ktoś wspomniał poprzednia epoka, głównie dzięki kierownikom starym, siwym dziadkom, którzy głównie są na swoich stołkach bo siedzą tam od wielu lata i słabo orientuja się jak wygląda obecnie praca w IT. Plus to co pisał storebackend, mobbing na calego przez osoby które są już w tej firmie wiele lat, a rozwój ich kwalifikacji zatrzymal się w ok 2000 roku. Rozleniwieni spychają zadania i odpowiedzialność na nowych tyle ile tylko mogą i dopytują się czy już kończą swoje zadania. Stara gwardia ma się tak dobrze że nie pojawiaja się za często w pracy. Poza tym bycie kierownikiem działu w tej firmie to chyba najlepsza rzecz, ma się lżej niż CEO w swoim software house.

Tak14Nie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Daniel

Czy tak dobrze pracuje się wam w firmie, że od dawna nikt nie pisał? Jakieś zmiany, coś się dzieje?

konceptualista

dobre miejsce, zeby sie zakopac na kilkanascie lat. Bedzie to ciezko zrobic jako nowy pracownik, bo starzy pozajmowali juz wszystkie posady premium i nie ma duzej szansy na awanse. Projekty robione dla skonsumowania budzetu nie dla wymiernego efektu czy np. uzytkownikow ;) Jezeli Ci to nie przeszkadza to mozna zyc. Pensje dla nowych sa atrakcyjne, moze, dla studentow. Nie jest to zle miejsce, troche cyrk, mentalnie troche miniona epoka ale mozna otrzec sie o kupe ciekawego sprzetu.

Tak15Nie
lal

Jest jednym z polskich Centrów Komputerów Dużej Mocy więc pewnie dostać się tutaj to jak lot na księżyć - możecie napisać co trzeba zrobić aby mieć jakieś szanse?

storebackend
@lal

wystarczy ze wiesz duzo mniej niz ten kto ciebie rekrutuje i tak musi pozostać. Pracując - jak wiesz więcej niż przeciętniacy to będziesz mobbowany przez liderow i kierownikow, ktorzy boją sie że ich wygryziesz ( co nie jest możliwe) ale boją się też zwykłej konkurencji i współpracy bo sami musieliby pracować więcej niż tylko tłamsić twoją inicjatywę i pomysły, a jeszcze ktoś połapie się że mało co umieją. Mobbing tez pochodzi od pracowników wychowanych przez liderów i kierownikow, oni maja dobre długoletnie projekty które im liderzy podrzucają, a ciebie traktują jak wyrobnika, dając tymczasowo do zrobienia najtrudniejsze rzeczy z projektu na których polegli albo nie chce im się douczać i nie masz co liczyc na sensowne wynagrodzenie

Tak21Nie

Zostaw opinię o Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie