Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

Poznań

Opinie o Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

konceptualista

dobre miejsce, zeby sie zakopac na kilkanascie lat. Bedzie to ciezko zrobic jako nowy pracownik, bo starzy pozajmowali juz wszystkie posady premium i nie ma duzej szansy na awanse. Projekty robione dla skonsumowania budzetu nie dla wymiernego efektu czy np. uzytkownikow ;) Jezeli Ci to nie przeszkadza to mozna zyc. Pensje dla nowych sa atrakcyjne, moze, dla studentow. Nie jest to zle miejsce, troche cyrk, mentalnie troche miniona epoka ale mozna otrzec sie o kupe ciekawego sprzetu.

lal

Jest jednym z polskich Centrów Komputerów Dużej Mocy więc pewnie dostać się tutaj to jak lot na księżyć - możecie napisać co trzeba zrobić aby mieć jakieś szanse?

storebackend
@lal 14.04.2016 21:58

wystarczy ze wiesz duzo mniej niz ten kto ciebie rekrutuje i tak musi pozostać. Pracując - jak wiesz więcej niż przeciętniacy to będziesz mobbowany przez liderow i kierownikow, ktorzy boją sie że ich wygryziesz ( co nie jest możliwe) ale boją się też zwykłej konkurencji i współpracy bo sami musieliby pracować więcej niż tylko tłamsić twoją inicjatywę i pomysły, a jeszcze ktoś połapie się że mało co umieją. Mobbing tez pochodzi od pracowników wychowanych przez liderów i kierownikow, oni maja dobre długoletnie projekty które im liderzy podrzucają, a ciebie traktują jak wyrobnika, dając tymczasowo do zrobienia najtrudniejsze rzeczy z projektu na których polegli albo nie chce im się douczać i nie masz co liczyc na sensowne wynagrodzenie

Zostaw opinię o Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe