Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

1 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
ozi
Były pracownik
@Pytanie

Nie mają nic do powiedzenia w tym temacie, bo wkład jest zerowy.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Pytanie

Kierownictwu bardzo zależy na budowaniu dobrej atmosfery wśród pracowników. Mamy miejsca nieformalnych spotkań w przestrzeniach wspólnych. Organizowane są też różnego rodzaju konkursy, eventy, również z udziałem rodzin pracowników. Obecnie czas pandemii utrudnia i znacznie ogranicza niestety tego typu działania, tym bardziej, że pracownicy pracują w dużej części zdalnie. Jednak ankieta przeprowadzona jakiś czas temu wśród pracowników PCSS wykazała duże zadowolenie i potwierdziła dobre opinie pracowników na temat atmosfery panującej w zespołach/działach.

Pomocna?
TakNie2
Zu
Były pracownik
@Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

Pracowałam tam 10 lat i nigdy nic takiego nie miało miejsca, zaś kierownictwo robi wszystko, by generować konflikty pomiędzy pracownikami, np. nie przydzielając uprawnień ani nie rozdzielając odpowiedzialności, co ma również negatywny wpływ na wydajność pracy (użytkownicy czekają po kilkanaście miesięcy na rozwiązanie ich problemów)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Zu

Szanowna ZU, wiele się zmieniło w PCSS w ciągu ostatnich kilku lat. Między innymi to o czym pisaliśmy powyżej.

Pomocna?
TakNie1
Zu
Były pracownik
@Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

To ciekawe, bo opinie pisane nawet przez obecnych pracowników zdają się temu przeczyć. To, że od paru lat nie pracuję w PCSS nie oznacza, że nie mam kontaktu z osobami, które tam pracują. Poza tym mam wrażenie, że osoba zadająca to pytanie nie do końca miała na myśli "konkury i eventy" oraz ładne krzesła. Pracownicy nadal się skarżą na przeładowane, niesprzyjające skupieniu uwagi biura, absurdalne, pokazujące skrajny brak szacunku dla pracowników umowy, projekty, w których się nic nie robi, mobbing, bierność kierownictwa, wisimityzm, oraz zarządzanie rodem z głębokiej komuny, wystarczy spojrzeć na niniejszą stronę i daty wpisów, są to tematy poruszane praktycznie na każdym spotkaniu kiedy temat schodzi na PCSS.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Pracownik
Pracownik
@Zu

Zu, tak na prawdę, ile ludzi tyle opinii. Ja tam pracuje od x lat i mam inne zdanie. Jak ktoś lubi korporacje i sztywne reguły to zapraszam. Ja sobie cenię elastyczność i swobodę działania, co mam w PCSS. W korpo ludzie pracują w OpenSpace i jakoś dają radę, a w PCSS może jest kilka większych pokoi, ale to nie jest dla wszystkich wada. Czytając Twoje wpisy to musisz być bardzo rozgoryczona, ale nie możesz wszystkiego mierzyć swoją miarą. Poza tym z tego co piszesz to chyba na prawdę dawno tam nie pracujesz... A Twoim znajomym, którzy nadal tam pracują chyba nie musi być aż tak źle sporo nadal są związani z PCSS-em ;)

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Nowy wpis

Pracodawca

@Pracownik

Dziękujemy za opinię. Tak jak pisaliśmy na przestrzeni ostatnich lat PCSS stara się zmieniać i dostosowywać do warunków panujących na rynku pracy i potrzeb pracowników. Jak widać po tej opinii jednak przynosi to efekty. Bardzo nas to cieszy! Będziemy robić wszystko, żeby było jak najwięcej zadowolonych pracowników.

Pomocna?
TakNie1
Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Pracownik

Jak ktoś ma dzieci i kredyt na karku ze ściśniętym żołądkiem rano pójdzie do pracy. Ci, którzy mogli sobie sobie na to pozwolić, odeszli z PCSS już dawno. Wielu zostało zmuszonych do odejścia przez intrygi i mobbing. Albo jesteś świeżym pracownikiem albo niedoinformowanym. I pewnie nie z działu administracji. Tam się dopiero działo a może i dzieje nadal.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Były pracownik

Każdy radzi sobie jak może. Jak ktoś ma dzieci i kredyt to tym bardziej powinien zmienić pracę, ale to już inny temat i nie będziemy tu nikomu życia układać. Masz racje nie jestem z tego działu, dlatego uważam, że nie można generalizować i obsmarowywać całej firmy, przez kilku ludzi z jednego działu. Poza tym z tego co piszesz nie wiesz czy nadal tak jest, więc może nie warto pisać takich rzeczy. Obserwując na przestrzeni lat jak zmienia się kultura organizacyjna PCSS, nie dziwie się, że załoga się powiększa i wielu młodych ludzi obecnie tutaj pracuje.

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zu
@Pytanie

Sugeruje przeczytać pozostałe opinie. Po 8 latach pracy zostałam starszym administratorem KDM, ale to był tytuł wyłącznie uznaniowy, bo moja wypłata nie wzrosła, nawet o 100 zł.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
ODPOWIEDŹ
@Pytanie

Ja mam inne informacje. Myślę,że to zależy z kim się pracuje i jakie się ma podejście. Z tego co wiem zmieniło się sporo w PCSS i kadra pracownicza jest już też w dużej mierze "młodsza" i bardziej "życiowa". Praca jest elastyczna i zawsze się można dogadać :) Można się rozwijać tylko od siebie też trzeba coś dać!

Pomocna?
Tak2Nie10
Zgłoś

Pracodawca

Szanowna ZU, PCSS ma również nową stronę internetową: https://www.pcss.pl/ Przykro nam jeżeli spotkało Panią coś krzywdzącego ze strony osób z PCSS, jednak należy zauważyć, że obecnie dużo kwestii wygląda zupełnie inaczej. Oczywiście każda opinia jest dla nas ważna i dzięki tym negatywnym staramy się zmieniać na lepsze.

Pomocna?
TakNie1
Pytanie
 Pytanie

Czy firma Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Json Zbigniew
@Pytanie

Tak, są to szkolenia z BHP.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, tak, szkolenia podnoszące kwalifikacje niezbędne do wykonywania obowiązków są w pełni finansowane.

Pomocna?
Tak1Nie
K.R.
@Json Zbigniew

To chyba nie jest odpowiedź na temat...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zu
Były pracownik
@Pytanie

W ciągu dziesięciu lat pracy PCSS sfinansował mi jedynie szkolenie SEP, ale trzeba oddać sprawiedliwość, że PCSS opłacił moje studia, ale wątpię, czy to jest standard, raczej wynikało to z tego, iż przed ujawnieniem faktu, iż jestem osobą autystyczną i przed próbą zwrócenia uwagi pracodawcy na nieprawidłowości w obsłudze użytkowników i zarządzaniu systemami, byłam cenionym pracownikiem.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Zu

Szanowna ZU, w Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym istnieje obecnie zarówno możliwość skorzystania z finansowania na szkolenia jak i dofinasowania na podnoszenie kwalifikacji w ramach studiów.

Pomocna?
TakNie
Marek
 Pytanie

Czy pytania o wysokosc zarobków sa usuwane?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Pracodawca

@Marek

Pana pytanie nie zostało usunięte. Chyba,że pyta Pan o pytania o wysokość zarobków w formularzu aplikacyjnym podczas rekrutacji.

Pomocna?
Tak4Nie3
Marek
 Pytanie

Projektant Elektronik z 9 letnim doswiadczeniem ile mozne dostac na reke uop? Słyszałem ze 4000 ale to smiech na sali, nie chce mi sie wierzyc.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś

Pracodawca

@Marek

Panie Marku, obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Elektronik. Jeżeli jest Pan zainteresowany proszę aplikować do nas wskazując w formularzu Pana oczekiwania finansowe. Dalsze rozmowy na tematy finansowe odbywają się po analizie CV i rozmowie rekrutacyjnej.

Pomocna?
Tak3Nie5
Kontrakt B2b
 Pytanie

Czy w PCSS jest możliwość pracy na zasadzie kontraktu B2B?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Kontrakt B2b

Dzień dobry, niestety obecnie nie ma takiej możliwości. Ale rozważamy przyjęcie również takiej formy współpracy w przyszłości.

Pomocna?
Tak2Nie
Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość w Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe pracy na część etatu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, jak najbardziej jest taka możliwość. Zapraszamy Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

Pomocna?
Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe