Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

1.1 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe wzięło udział w tym roku w 2 edycjach Targów Pracy.
Pierwsze z nich to XXIII Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej. PCSS uczestniczył w tym ważnym wydarzeniu w dniu 14 marca 2019 roku. Nasze stoisko cieszyło się niezmiernie dużym zainteresowaniem wśród studentów Politechniki Poznańskiej głównie z kierunków Informatyka, Automatyka i Robotyka, ale także Elektrotechnika oraz Elektronika i Telekomunikacja.
Kolejne Targi Pracy, w których uczestniczyliśmy to Absolvent Talent Days na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniu 10 kwietnia 2019 roku. Był to nieco inny rodzaj targów, na których wystawcami byli także firmy z innych branż. Oprócz studentów na targach pojawili się także absolwenci, którzy byli zainteresowani głównie stanowiskami wymagającymi pewnego doświadczenia, a takie również oferujemy.
Po targach pracy spłynęło do nas bardzo dużo aplikacji, co pokazuje, że Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe cieszy się dużym uznaniem na rynku pracy.Zapraszamy do śledzenia naszej strony

oraz naszego profilu na

Pracodawca

 Aktualność

Witamy serdecznie wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym. Dziękujemy bardzo za wpisy i cenne uwagi.

Jeżeli szukasz pracy w jednostce naukowo-badawczej, będącej wieloletnim liderem w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych, nowoczesnej infrastruktury informatycznej oraz usług sieciowych? Interesuje Cię praca w instytucji o solidnej marce i ugruntowanej pozycji, chciałbyś pracować w młodym i dynamicznym zespole, w godzinach dostosowanych do Twoich potrzeb? Marzysz o współpracy z międzynarodowymi grupami badawczymi, szukasz możliwości rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami?
Dobrze trafiłeś! W Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym szukamy kogoś takiego jak Ty!
Zajrzyj na stronę: 

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe