Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

1.1 Dodaj merytoryczną opinię

Rekrutacja

Rekrutacja

 

Szukasz pracy w jednostce naukowo-badawczej, będącej wieloletnim liderem w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych, nowoczesnej infrastruktury informatycznej oraz usług sieciowych? Interesuje Cię praca w instytucji o solidnej marce i ugruntowanej pozycji, chciałbyś pracować w młodym i dynamicznym zespole, w godzinach dostosowanych do Twoich potrzeb? Marzysz o współpracy z międzynarodowymi grupami badawczymi w ramach projektów europejskich, szukasz możliwości rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami?

Dobrze trafiłeś! W Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym szukamy kogoś takiego jak Ty!

Zajrzyj na stronę: praca.pcss.pl, aby poznać bieżące oferty pracy.

 

CO OFERUJEMY?

Dajemy możliwość obcowania nie tylko z najnowszymi technologiami, ale również niedostępnymi prototypami i wynikami pionierskich badań. Jesteśmy miejscem, gdzie innowacje mają swoje źródło.

Co więcej, wspieramy autorskie pomysły pracowników na wykorzystanie tych zasobów. By podnosić kwalifikacje organizujemy seminaria merytoryczne.

Ponadto oferujemy elastyczne godziny pracy, dobre wynagrodzenie, możliwość skorzystania z programu prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie karty multisport, biletów do kina czy teatru, wczasy pod gruszą i inne benefity...

Nie żyjemy jednak samą nauką. Chcemy, by nasi pracownicy czuli się u nas jak w domu, dlatego organizujemy imprezy integracyjne w plenerze i spotkania w przestrzeniach wspólnych.

 

JAK WYGLĄDA U NAS REKRUTACJA?

 

ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ WWW
praca. pcss.pl – tutaj znajdziesz wszystkie ogłoszenia na aktualnie poszukiwane stanowiska. Jesteśmy dużą instytucją, składającą się z wielu działów, a każdy nich zajmuje się różnymi dziedzinami IT -na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nie ma ogłoszenia zgodnego z Twoimi kwalifikacjami? Wyślij CV – zawsze poszukujemy ludzi z pasją.

 

WYŚLIJ CV I LIST MOTYWACYJNY
List motywacyjny – przeżytek? Może, Ale dzięki niemu dowiemy się, kim jesteś i jaka jest Twoja motywacja. Chcemy Cię lepiej poznać!

 

PIERWSZA ROZMOWA O PRACĘ
Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę. Przygotuj się do niej! Zawsze sprawdzamy wiedzę kandydatów, np. w formie testu. Ale spokojnie, to nie “rocket science”.

 

DRUGA ROZMOWA O PRACĘ
Tutaj robi się poważnie. Uzgadniamy wszystkie warunki współpracy i precyzujemy wzajemne oczekiwania. Naszym celem jest, by wszyscy byli zadowoleni.

 

WITAJ NA POKŁADZIE
Czeka już na Ciebie stanowisko w nowoczesnym budynku, wypchanym po brzegi nowoczesnymi technologiami.

 

Praktyki/Staż

Istnieje u nas także możliwość odbycia bezpłatnych praktyk. Zgłoś się na praca@man.poznan.pl. Zamiast programów stażowych, dajemy studentom możliwość zatrudnienia na postawie umowy cywilnoprawnej.

 


www.man.poznan.pl

 
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe