Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

89765ttyyuj

magda lider umie tylko sprzedawać bo tylko o tym marzyła coś mi się wydaje że kolega rafała został przez ciebie zwolniony

Trójmiasto

Witam Witam POZDROWIENIA z słonecznego SOPOTU

Trójmiasto

Witam witam i życzę miłego odpoczynku z słonecznego SOPOTU

Będą podwyżki brawo ABC

NIKC

o ile i od kiedy ?

Bbbbb

I wyrównania za 2 lata wstecz

CBA

Już za późno. I tak pół produkcji dało wypowiedzenie, a reszta da w najbliższym czasie.

Brygadierka
@CBA

No tak, bo odeszły całe 3, czy 4 osoby - Katastrofa. A reszta posłucha ciebie i ucieknie jutro. A wszędzie jest tak pięknie i NIC nie trzeba robić, tylko się zlicza ile SIANA się zarobiło. Takie CUDA Czy ty sam słyszysz to co mówisz ??? (piszesz). Dlaczego nie uciekłeś jeszcze ??? . Najlepiej to byłoby w podskokach ale chyba NIKT nie chce zatrudnić kogoś kto pluje na Własne miejsce pracy. Biedactwo

CBA
@Brygadierka

Znowu lekarstw zapomniałaś wziąć?

Brygadierka
@CBA

"Alesz ty Elokffffentny " - Szkoda Aby Taki Umysł Sherlocku Holmesie Marnował się na Produkcji ponieważ Niszczejesz w Tej Firmie Zamiast Porywać Tłumy Hi hi hi - Co Za PUSTY DZBAN :)))))

Rychu

Podobno 20%

Procentowo
@Rychu

20% to ci Wacka brakuje do Przeciętnej Krajowej Ha ha

Pyton
@Procentowo

Wacka to na oczy nigdy nie widziałaś He he he

Leszno

Jaki jest styl zarządzania w ABC Automotive Poland?

Odpowiedź

Tutaj kadra zarządzająca nie istnieje. Głównie są to osoby, które nie znają się na wykonywanej pracy i dawno powinni odejść z tej pracy... z pewnym panem na czele przepraszają każdego z osobna za swoje pomysły i realizacje.

BONZO
@Odpowiedź

Te Biznesmen - rozumiem że ty z takimi ambicjami i wiedzą pracujesz tylko dlatego w ABC bo Microsoft już został założony He he he. Gdyby nie Bill Gates .......Buuuuhaaaahaaahaaa

Abbc

Styl nie brać za dużo na glowe bo będzie trzeba się narobić przy nowym projekcie. Siedzieć cicho brać swoje i najlepiej nie wychodzić z biura. A jak jest akcja to odpalić kamery i gnoic tych na dole. Pieniążki socjalne dzielić na siebie i biuro. Bo ich tak mało że produkcja by tak tego nie odczuła.wiec im nie damy.

bartek co się łapki trz ęsą

proponuje szkolenie z dobrego wychowania dla ustawiaczy przyda im się to a szczegulnie dla krz i małego baartka co kozaczki 2 m na nich krzyczą napewno naskarzył mamie

Bonus
@bartek co się łapki trz ęsą

Ag..a naucz się pisać, bo nic z tego nie rozumiem, a jak tam twój bad boy hahaha

Ggg
@bartek co się łapki trz ęsą

Oni razem chodzą nawet do łazienki ????

Agata
@Bonus

Dzięki, ale tak się składa że posiadam słownik w domu i potrafię z niego korzystać, więc strzał totalnie chybiony, jednak dziękuję bardzo za troskę????

Wiagra

Podobno Krzysztof B. Wraca na lidera, nareszcie ktoś zrobi porządek z zmiana B

Jak firma ma zarabiac I wieksze pieniadze dawac skoro ciagle wyrzucamy dobre detale !? Kontrola jakosci kaze dobre detale wyrzucac bo jedna pani lewa noga wstala! Kolejny dyrektor na to pozwala I pozniej oszczednosci na ludziach szukaja. Z takimi decyzjami to nigdy nie.bedzie dobrze

Axa

Za ceny w sklepach i wielką inflację to rządzącym podziękuj he he

Dziękuję
@Axa

Abc też dziękujemy za podwyżkę której nie ma.

Opinia

Firma szukajaca baranów kiwajacych głowami na nawet najbardziej absurdalne i głupie pomysły zarówno dyrektora jak i kierowników.W sposób wybitny wspierająca (usunięte przez administratora) i blaznow typu nastawiacz Bartuś.No ale każda małpa się w cyrku odnajdzie nawet gdy kierownictwo to pajace.Gdyby nie to że to korporacja i jest sponsorowana przez główny oddział to w życiu by się nie utrzymali.Pracownikow technicznych jest tam garstka a mimo to cześć z nich zachowuje się gorzej niż baby.Bez jaj.Doslownie

Prawda :)

Prawda i tylko prawda
@Opinia

Zdecydowana większość chłopaków w firmie naprawdę na plus.Z takimi ludźmi można zbudować fajny i zgrany zespół.No ale wyjątki typu skończony głupiec i niedorozwój zwany gwiazdą zawsze się znajdą.Takiego klauna rzadko trafić.A taki hojrak się wydaje a taka (usunięte przez administratora)

Glos
@Opinia

Glos po hali się niesie ze szykują się na gwiazde...

Dzikus
@Glos

Gwiazda?O kim mowa o nastawiaczu imieniem B.?On ma na produkcji wśród nas inna ksywe.Wolimy naszą.Nastawiacz PAROWA to brzmi dumnie!

Lolitka
@Opinia

A jakieś konkrety "Malutka Paruuuuffffffko "?. Walisz Ogólnikami bez żadnych precyzyjnych informacji. Pisz do Kanady, że masz w głowie Całą Strategię Rozwoju Firmy, to będziesz od jutra zarządzał i na kierowników weźmiesz swoje parówki nie tylko te z Orlenu - Ha ha. Krytykować to pierwszy, ale coś konkretnego, to już nie ma Bohatera - żałosny, zawistny, mały człowieczek. Jeśli się pomyliłam - to przedstaw pomysły, strategię rozwojową firmy, itd - dyrektor mówił na spotkaniu, że za pomysły ma być wypłacona dodatkowa kasa, tylko nasz kierownik powie nam wszystkie szczegóły. Zgłaszaj się śmiało, to będziesz bardzo Bogaty. Wierzę w ciebie. Za tydzień będziesz kierownikiem, za miesiąc dyrektorem a za pół roku prezydent Biden poda się do dymisji doceniając twoje predyspozycje i wrodzoną bystrość. Tylko dwa pytania do ciebie mam: - Gdzie twoja własna firma Biznesmenie za 10 groszy ? - przez jak długi czas twoja Mamusia jadła tak dużo śniegu że powiła Takiego Barana ?

Lol;)))

A tobie żeby Gumka w Majtach nie pękła he he

Lola
@Lol;)))

Z tobą lepiej nie bo aids będzie

Bernadetta
@Opinia

No i Super - Wreszcie mamy Przedstawiciela Pracowników pomimo braku Związków Zawodowych. Teraz Panie Baranie (to od tych Baranów przytaczanych powyżej) oczekuję / oczekujemy że będziesz pierwszą osobą, która zgłosi się do tego co mówił Leszek z Kadr, czyli Zespołów do Poprawy Warunków Pracy. Mając tak Wielkie, lub to co ja sądzę - MALUTKIE Jajka - oczywiście przedstawisz się z Imienia i Nazwiska i pomożesz firmie Osiągnąć Wyżyny Możliwości - ooooooooooooo - Cichy Piesek - już go nie ma - dlaczego ??????

Cichy piesek
@Bernadetta

Cichy piesek tarmosi okularnice hihi

uytr
@Bernadetta

dosatała kase za milczenie

Handlerzy do roboty.

Zagonić tych cwaniaczków handlerow do jakiejś pracy. 3 maszyny i 3 handlerow łażą po tej firmie jak gwiazdy. Operator chwilę postoi i już ma przydzieloną pracę, ustawiacze też są zajęci większość czasu, lider biega non stop. Mogli by podmieniać na przerwy lub posprzątać coś chociaż w wolnym czasie którego mają 3/4 zmiany.

Smyrdek smyrdek syrek Wojtek
@Handlerzy do roboty.

I tak dostaniemy podwyżkę za naszą ciężką pracę

Lejdi
@Smyrdek smyrdek syrek Wojtek

Nie licz na to

Xxxx

I jeszcze zarabiają ponad 3 tysiące

Kula

Kulawiak wiem że tobie ciągle mało ale już tu nie pracujesz to się nie udzielaj

Dziewu !
@Handlerzy do roboty.

Ogarnięty i kumaty Handler ma labe i wszystko pod kontrolą, a oszołomy latają po hali z pełnymi pieluchami :) pozdro dla większości Handlerow :) tak trzymać, KANADA zapłaci !

ojojo
@Handlerzy do roboty.

to prawda handlerzsy szybko szybko a potem za wczesana ucieczka z stanowiska pracy jak ja bym tak zrobił to odrazu na kamerach

akseret

tak tak zgadzam ale co zrobić wychowanie ma z domu wieśniak

twardy popek

ZEROWE ZAUFANIE DO LIDERÓW SZCZEGÓLNIE ZMIANA A NO ALE CO ZROBIĆ Z PRODUKCJI NA LIDERA WIĘCEJ KASY W GŁOWIE PALMA ODBIŁA PEWNIE MARZYŁA O TYM ŻE JAK AWANSUJE TO JA BĘDĘ WAS POGANIAŁA :(

@twardy popek

Polska język, trudna język...

Czemu ustawiacze i mechanicy nie muszą nosić maseczek i nie ma z tym problemu, a pozostali muszą bo inaczej są kary nakładane?

Didżej

Ustawiacze mają brać podobno udział w castingu do Królowe Życia. Oni nie muszą.

Gwiazda
@Didżej

Królowa jest tylko jedna -nastawiacz.

Parówka
@Gwiazda

Królowa parówek berlinka?

mały bartek
@Didżej

ja się boję jak wychodzę z pracy rozglądam się bo mnie 2m trongal pobije

PANIKA!!!! BO AUDYT BĘDZIE

@Audyt

Weź sobie stoperan i powinno pomóc :D

@Audyt

Wincy ludzi na maszyny

Staruch

Napiszę coś pozytywnego o firmie Abc. Premia i dyplom za przepracowanie pięciu lat to miła sprawa. Nie musieli tego robić.Takie akcje sprawia, że osoby chcące zmienić pracę dwa razy się zastanowią.

Stażowy
@Staruch

Dokładnie to było bardzo miłe

Obserwatorka
@Staruch

Święta prawda - dzisiaj cała motoryzacja LEŻY i czeka na lepsze czasy i każda wydana złotówka się liczy. Firma zrobiła naprawdę Fajny gest, którego tak jak napisałeś STARUCHU;)) nie musiała robić. Myślę jednak że niewielu to doceni. Zaraz podniosą się głosy że za 5 lat pracy taka mała premia to za mało itd. A wydaje mi się że tutaj nie chodziło o wielkość premii tylko o gest dobrej woli. Ja doceniam starania kierownictwa żeby nam było lepiej i uważam że dużo się zmieniło od jakiegoś czasu na lepsze w podejściu do pracownika. W poprzednich moich firmach a kilka już było traktowano ludzi na produkcji jak Gó...o, a tutaj mimo że nie jest oczywiście CUDOWNIE i trzeba swoje robić szybko i bez błędów, to ja przynajmniej nie powiem bez wymieniania imiennie żę szefostwo nadużywa swojej pozycji. Takie tam sobie przemyślenia :)) - a teraz Hejt Start :))

Trzej muszkieterowie

Trzeba coś wyjaśnić Widzę że nagonka na parowke nie koniecznie z Orlenu.Niech pierwszy rzuci kamień ten co jest idealny.Fakt w firmie są naprawdę wporzadku ludzie z którymi aż chce się pracować ale jeżeli chodzi o warsztat to panowie w połowie bez honoru.Donosza na siebie na wzajem a później koledzy?Wy chyba nie macie honoru ale nie dziwne jak połowie z was jajka poodpadaly.Jak widać nie każdy rodzi się facetem i nie bym bronił parówy bo ten to już mistrzostwo w robieniu z siebie debila osiągnął ale taka prawda że kilku z wam niewiele do tego delikwenta brakuje.Swoja droga ktoś kto lubi jak mu się donosi chyba nie zdaje sobie sprawy z tego że sam jest obiektem drwin bo ktoś kto donosi na kolegów tym bardziej wyśmiewa publicznie kierowników którzy de fakto sami są zakłamani i perfidni.I co panowie przykro na święta bo panny u was nie będą miały czego malować bo wam już dawno odpadły.Za to została (usunięte przez administratora).

Kamil

Najlepszy ustawiacz to Zawsze Twardy Przemek. Pozdrawiam

Wandelopa

O tak. I to jaki twardy

Tylko Parówki
@Kamil

Najlepszy ustawiacz to parówka.I to nie koniecznie z Orlenu tylko nasza swojska abc.Tylko parówa bartosz!Pozdrawiam

Czarna wdowa

No weź Go poczuj

Pracuś

Niech w końcu coś z nim zrobią bo z tym człowiekiem nie da się pracować. Niech idzie felgi od traktorów prostować

Gwiazda

Nie mówcie tak o nim to jest bardzo ambitny człowiek. A że nic nie umie i na wszystkich donosi to już inna kwestia.

Były operator

A ruda nadal pracuje? Biedny ustawiacz.. jakie ona rogi mu robiła jak jeszcze pracowałem:PPP Ale trzeba przyznać ma walory :p

Silent
@Były operator

Cicho bo krystiano o niczym nie wie! :O

Nick Fury
@Były operator

Ooooooo YEAH !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań