Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Klient

Nie kupujecie w tej sieci mięsa śmierdzące pełno w nich chemii i antybiotyków. Mięso nie nadaje się do spożycia. Sądze że odpowiednie instytucje już siedzą.

@ruda

Nie polecam biedronki w Głogówku na ul. Piora Skargi . Strasznie nie miła jest kasjerka patrzy na ludzi z góry ani dzień dobry ani do widzenia . (usunięte przez administratora) na sklepie pełno palet przejść nie idzie. Bałagan na sklepie.

@Alix

Dramat zrobić zakupy wszędzie pełno palet przejść nie idzie. Kolejka do kasy straszna, (usunięte przez administratora) na sklepie .

Klient

Biedronka w Opolu przy ul. Oświęcimskiej to jeden wielki (usunięte przez administratora) Ochrona biega po sklepie i zajmuje się przestawianiem palet i układaniem butelek z alkoholem a nikt nie pilnuje towaru. W zeszłym miesiącu widziałem otwarte paluszki słone(zgłosiłem pani z obsługi)z wielkim ciężarem ruszyła żeby je zabrać, odniosłem wrażenie że lepiej gdybym ich nie widział. Dzisiaj kupiłem sok jabłkowy w kartonie 2l, w domu okazało się, że otwarty inadpity. TO JEST NAJGORSZA BIEDRONKA W OPOLU!!!!! Gdzie są jakieś kontrole, czy nadzór na obsługą? PORAŻKA!

Kasjer

Dumna i chamska dla zalogi

Czy wiem ze bede musiala robic na kasie rozkladac towar sprzatac itp

logo firmy Inwentaryzacja nocna Kostrzyn
Kostrzyn
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR
Kostrzyn
Netto Sp. z o.o.
Ona

To co dzisiaj mnie spotkało w (Biedronka Przemyśl Łukasińskiego) (po godzinie 18) to jest już przesada. Stałam w kolejce do kasy samoobsługowej ( nie małej ) wszystkie zakupy (4 reklamówki ) już spakowane i przykładam kartę a tam awaria raz za razem , podchodzi pracownik ( mężczyzna) i mówi no że znowu awaria że kierownik poszedł to naprawić na co ja odpowiadam co teraz ? A on no mogę to anulować i pójdzie pani do kasy normalnej ( a tam z 20 osób leciutko . Mówię to chyba jakie żart a on no nie i stoi że nic nie zrobi . Proszę go aby zapytał kierownika ile to potrwa bo nie wiem czy czekać w on że kierownik sam nie wie . Wkurzyłam się i wyszłam zostawiając swoje zakupy . Pojechałam do Lidla trzy osoby do kasy elegancko i szybko . To jest na prawdę bezczelne . Mógł zaproponować mi, że skasuje mi to sam szybko na drugiej kasie samoobsługowej a na tej co jest awaria powinna być kartka nieczynne !!!! Nie polecam tego sklepu !!!!

st174@op.pl

Do dzisiaj robiłem 90 procentach zakupy w Biedronce. A teraz tak pokablikowali że przy logowaniu do aplikacji trzeba wpisać kod z SMS który oni przyślą. Choć wpisuje ten kod to jest mylny. Dziękuję za wcześniejsze zakupy. Ale są inne sklepy które nie robią takich utrudnień!.

Marian

Ja się pytam gdzie w tym kraju są politycy związku zawodowe czy to jak w stanach lobbyści dają walizkę i UJ cisza na sklepach wielkopowierzchniowych pracują po jednej dwie osoby to oni mają być magazyniera mi sprzątaczkami kasjerami ochroniarzami itd czy (usunięte przez administratora) my klienci też mamy się na to godzić że zostawiamy tym (usunięte przez administratora) bandytom kasę i jeszcze mamy tam poniekąd pracować sam się kasuj sam załaduj spokój i co (usunięte przez administratora) jeszcze !!! A najgorsze jest to że ten odmóżdzony naród zamiast stawać za ludźmi to jeszcze narzeka na pracowników stan cwaniaku sam tam to zmienisz zdanie po dwóch minutach przebywania z takimi idiotami klientami jakimi dziś są ludzie .....czy te skargi nie powinny płynąć nie na pracowników że obsługa taka smaka tylko na polityków zarząd tych spółek gnojków z Portugalii Niemiec Austrii itd którzy robią sobie (usunięte przez administratora) z Polaków co z wami ludzie napisz skargę nie na obsługę tylko tych złodziei weź zmień sklep czy zacznij kupować na targu w resztce osiedlowych sklepach a nie w tym (usunięte przez administratora) niech biorą w (usunięte przez administratora) te swoje ????.

Sebek

Witam wszystkich i uważajcie na ceny wymyślone ceny z(usunięte przez administratora) i wielkie mi promocje szok mole w saszetkach ryżu kaszy tragedia szukałem sezamu i poprosiłem o pomoc to mi odpowiedział pracownik że nie ma czasu a jak mi się nie chce szukać to mam iść do innego sklepu szok a byłem klientem co zostawiam w miesioncu koło 4tysiency tragedia pieczywo też w szufladach pleśń dlatego byłem ostatni ras i oszczegam innych może wreszcie ktoś się zajmie biedronkowym (usunięte przez administratora) pozdrawiam

yhy
@Sebek

klientoza DEFINICJA «zjawisko nieuzasadnionej przewagi klienta nad osobą lub innym podmiotem świadczącym usługi, wynikające z poczucia wyższości, objawiające się manipulacją, żądaniem uległości, przesadnymi roszczeniami, pogardą; także: nazwa dolegliwości klientów postępujących w taki sposób lub mających taki zestaw poglądów o osobie świadczącej usługi» PRZYKŁADY UŻYCIA Co to jest klientoza i kto na nią choruje? Czy znane powiedzenie „Klient nasz pan” jest i powinno być nadal naszym mottem? Jak rozpoznać i odróżnić właściwego od niewłaściwego klienta? Zapraszamy do wysłuchania audycji… (lifeskills.pl). Pierwsze przypadki klientozy zdarzały się już w latach 90. poprzedniego wieku, kiedy niektórzy zaczynali zarabiać pieniądze. Według nich te pieniądze miały określać ich wartość. Teraz mamy już do czynienia z szerzącą się epidemią klientozy (wyborcza.biz).

Gp

Po pierwsze kasa sklepowa to nie rozmieniarka. Robiąc zakupy powienieneś mieć gotową kwotę by za nie zapłacić ( ewentualnie płać kartą) takie jest prawo handlowe. Zapoznaj się z prawem zanim zaczniesz krytykować. Ignorant myślący że jest pempkiem świata.

@Gp

Ty skończ lepiej jakąś szkołę choć zawodową o kierunku sprzedawca, to dowiesz się, że jest tzw. pogotowie kasowe, które każdy kasjer musi mieć po to, by wydawać resztę klientom. Zamiast wypisywać tu (usunięte przez administratora) i powoływać się na prawo, którego nie ma, naucz się lepiej jak powinien pracować sprzedawca w sklepie, ponieważ po odpowiedzi widać, że nie znasz ani prawa handlowego, ani sposobów płatności dokonywanych przez klientów.

@Gp

Kasa sklepowa służy nie tylko do pobierania pieniędzy, ale także do wydawania reszty. Więc skorzystaj jak najszybciej z nauki w zawodzie Sprzedawca, bo twoje wpisy przedstawiają nie tylko nieprawdziwe informacje, ale są wręcz śmieszne. Jak ktoś, kto pracuje jako sprzedawca może o takiej prostej rzeczy nie wiedzieć i wpisywać tutaj brednie z upartością "osła".

@Gp

Widzę, że Gp jest niereformowalna/y jak nasz prezydent. Prawo i Trybunał Konstytucyjny swoje, a prezydent swoje. To samo z Gp, który ma swoje zdanie, mimo że nie ma racji.

Hih

Niestety gp ma rację

Wil

Ale glupoty

olo
@Gp

Zanim zaczniesz się uzewnętrzniać sprawdź czy wiesz jak poprawnie pisać, bo prawo w tym przypadku znasz Nie piszemy " pempkiem "lecz : pępkiem ".Pozdrawiam.

@Gp

Po pierwsze (usunięte przez administratora) grzeczniej a po drugie to jest twój zasrany obowiązek by klient wyszedł zadowolony ze sklepu obsłużony od a do z i nie musi mieć prawa tyle ile ma zapłacić to w waszym obowiązku ma być tak by klient bez żadnych problemów zrobił zakupy i mógł w spokoju opuścić zadowolony sklep a wy opszczypłoty razem z tymi dyrektorami nadajecie się do zamiatania ulic proste i z szacunkiem moczy mordo do klientów bo gdyby nie oni to byś kamienie żarł/a obojniaku

Stasiu
@Gp

Art 535 stanowi że kasjer ma obowiązek wydać jeśli klient płaci kwota zbliżona do ceny towarów czy usług. Dziękuję dowidzenia

Lolo
@Gp

Pisze się pępkiem. Następny co nie zna polskiego, ale pisze komentarze.

wowo
@Gp

jestem zszokowany kasjerka w biedronce nie ma wydac z banknotu 100 zl kilkanascie lat temu mialem swoj prywatny sklep i nie bylo takiej sytuacji w moim sklepie ale to byl sklep prywatny i dbalem o kazdego kupujacego

Henryka
@wowo

Widocznie nie dość dbałeś o klientów skoro nie prowadzisz już sklepu. Przez te kilka naście lat przepisy się zmieniły. W Biedronce klient czuje się jak Król Lew pań i władca . A kultury za grosz. Najgorszy typ klienta.

@Gp

Jestem ZKS, ale siadam też na kasę. Ostatnio trafił mi się klient, który na moje "Dzień doby" odpowiedział listą tego, co mu się nie podoba. A to reklamówki za cienkie, a to bułki już nie gorące, a w ogóle czy dzisiejsze? Zonie zrobiło się głupio i powiedziała, żeby już tak nie komentował. Pan spojrzał na mnie i z wyższością skwitował Klient nasz pan, mam prawo narzekać. Z uśmiechem odpowiedziałam mu Nie, nie ma "klient nasz pan", wszyscy jesteśmy równi. Ludzie w kolejce mnie poparli, Pan zrobił się czerwony i, zostawiając żonę z zakupami, wyszedł:)

Oj oj
@Gp

Oczywiscie że kasa sklepowa to nie rozmieniarka. Sama pracowałam w sklepie i zgodzę się ze płacąc za zakupy np. 8 zł 100 zł banknotem to zwykłe rozmienianie kasy. Ale w biedronce płacąc już kilka razy za zakupy np 89.93( mój ostani paragon) zapłaciłam 100 zl i pani przy kasie wydarła się na mnie że ona nie ma wydać i żebym kartą zapłaciła. Ostatecznie wycofalam zakupy. Nie ma obowiązku płacenia kartą i nikt przynajmniej teraz nie moze do tego zmusić to po pierwsze a po drugie jeśli kwota za zakupy jest zbliżona do banknotu ktorym płacisz to sorry ale sklep ma obowiązek mieć drobne do wydania. Zresztą nawet jeśli stracą klienta przez to że notorycznie nie maja wydać reszty to nadrobia na zaklamanych cenach. Cenowka za ser 5.49 promocja na czerwono na kasie nabija 6.99 to tylko jeden przykład. Szkoda nerwów na ten sklep.

Lola to burak
@Lola

Przychodzą takie (usunięte przez administratora)i myślą ze są pępkami świata. Prawo jest takie ze to ty masz mieć kwotę za towar a sprzedawca w żadnym wypadku nie musi mieć jak ci wydać. I to jest twój (usunięte przez administratora)obowiązek żeby zadbać o płatność. Łaski nikomu nie robić. Szkoda tylko że z biedronki przerzucisz się na inny sklep i będziesz innym psuć humor swoją głupotą i chamstwem.

ick
@Ania

To odpowiedz mi po kiego uja kasjer wstaje od kasy i idzie obsługiwać samokasujących jak ma kolejkę do kasy tradycyjnej. Dalej uważasz, że wszyscy są równi.

Lil
@Gp

Zgadza sie kpc 535 a najpiekniejszy jest ustep chyba 2 ze kasjer nie jest zobiwiazany wydac reszty jak jej nie ma ;)

Kik
@Lola

Lola, możliwe że kiedyś ukończyłaś jakąś zawodówkę zwaną handlówką, ale jak nie znasz prawa handlowego i cywilnego nie wypowiadaj się i nie udzielaj rad. Lepiej przycupnąć na doupie i nie ośmieszać"się" i handlowców. To klient powinien mieć przygotowaną kwotę. Jeśli sprzedawca nie ma pieniędzy do wydania reszty pozostaje nam rozmienić pieniądze lub zrezygnować z zakupu. Nie zwalnia to sprzedawcy z oferowania innych dogodnych rozwiązań, np. płatności kartą. Po za art. 535 kodeksu cywilnego istnieje coś takiego jak kultura, trzeba być burakiem żeby za zakupy za 8 złotych płacić banknotem 200 lub 500 złotowym i domagać się wydania reszty, Może dlatego w Biedronce część pracowników to świeżoznawcy i będą usuwać zepute buraki

Staska
@Gp

Nie trzeba mieć odliczonej gotówki aby zrobić zakupy. Głupoty piszesz. Jeżeli powołujesz się na przepisy to najpierw się z nimi zapoznaj.

afro
@Gp

Jak ktoś prowadzi sklep i ma kasę a jednocześnie jest niezdolny do wydania reszty to jest prostu nie kompetentny.

Kasjer

Bo to szczera prawda

Yyy
@Gp

Pracownik ma rację. Kasjer nie produkuje drobnych pieniędzy

Bo.
@Gp

Nie ignorant. A klient to rozmieniarka?Kierownik zmiany, kasjerzy powinni wiedzieć, że po objęciu zmiany trzeba zostawić pieniążki drobne. Klient to nasz Pan powinien być obsłużony i wyjść ze sklepu z uśmiechem na ustach. Zupełnie jak stary kierowca z PKS po wejściu do autobusu krzyczy z rana "drobne". To co mam nie kupować, nie podróżować, nie iść do kina itp. To po co sklep, autobus i inne działalności jak KLIENTA nie będzie. Wszystko padnie jak w większości nie tylko PKS. GP to tobie ktoś źle albo paskudnie zawiązał ten pępek. Prawo jest prawem ale trzeba mieć zdrowy rozsądek nie wszyscy mają karty lub bank pod ręką. Podam teraz przykład sklepu: Wchodząc do sklepu z kolegą o godz. 6.30 Pani właścicielka obsługuje klienta, który przyszedł przed nami. Zobacz jak Pani Właścicielka zerka, że nie ma komu nas obsłużyć a jeszcze gorszy ból zrobiliśmy by Jej jakbyśmy wyszli teraz ze sklepu nie kupując nic.????????.

Wybuch mózgu
@Gp

Nie jest mowa o rozmienianiu pieniędzy, a wydanie reszty za zakup towaru z banknotu 100 zł. To co napisałeś/łaś to jakiś absurd, pomyśl…

Ane
@Gp

Zgadzam się. Też pracuje w sklepie i klient powinien mieć wyliczone pieniądze, a nie, że przyjdzie hrabia i należy mu się. To, że nie przyjdzie już do Biedronki zaszkodzi tylko jemu ;)

@Gp

Takie nie jest prawo handlowe :) To taki tekst spisany z dawnej opcji zamowien internetowych, gdzie kurier nie posiadal gotowki. Do tego nieaktualny. Do tego byla to forma prosby do klienta.Prosze zapytac prawnika :) Jest tyle konkurencji, ze naprawde mozna zakupy robic gdzie indziej skoro klient jest ,cyt: "ignorantem myslacym ze jest pempkiem swiata"

zzz
@Gp

No spoko, tylko skąd ten klient ma mieć drobne jak nie ze sklepów dzbanie? Bez nich ma to co wypłacił z bankomatu, czyli najczęściej 50 zł najmniej, bo już w niewielu bankomatach wypłącają banknotami 20 zł, a monetami to wiadomo, ze nie.

Siedronka
@Gp

Biedronka robi milionowe obroty każdego dnia i żeby nie było wydać że 100zl, abo każą przyjść do sklepu z wyliczony mi pieniędzmi, niedługo biedronka będzie prosić ludzi o przynoszenie swoich rzeczy do pracy, tak samo jak Poczta Polska prosiła ludzi w Polsce o stare rowery dla listonoszy????????????????????

yhy
@Lola to burak

Wydawanie pieniędzy jest raczej zwyczajowe, a nie zobowiązane przepisami prawa. Proponuję dodatkowo zorientować się o nowej współczesnej chorobie jaką jest klientoza. Poczytać, pomyśleć i odczepić się od kasjerów. Pzdr.

klientka-Krzykowa dolnośląskie

Zrobilam zakupy w piątek kwota 200 zł na końcu paragonu jak zrobię w weekend zakupy za 105 zł otrzymam 25 zł.W niedzielę zrobilam zakupy 200 pln pytam kasjerke czy otrzymam 25 zł odpowiedz ze do kwot sa naliczane rabaty. Po przyjsciu do domu widze gdybym kupiła jeszcze za 8 zł to bym dostała 25 .Przeciez to (usunięte przez administratora)...ludzie co to jest.

ann

co za mądras wymyśłł, że gazetki są publikowane w dniu obowiązywania. gratulacje - czemu to ma służyć

Hebe321?

Hej może ktoś się orientuje albo @Pracodawca da odpowiedź, czy na umowę zlecenie można zatrudnić się w Hebe nie mając 18 lat ? Kończę w marcu, jestem osobą ucząca się, mam możliwość podjęcia pracy tylko czy da radę jak jestem niepełnoletnia, czy firma na to pozwala ? Może ktoś miał u siebie takiego pracownika na zlecenie ?

Aga

Jak zawsze promocje to (usunięte przez administratora) Dzisiaj wydaj min 99 zł a papier queen za 1 zł. Cała biedronka w papierze, że nie można przejść ale tego akurat nie dowieźli. W szejkomacie promocja na tunczyk w puszce przy zakupie 2 szt. Oczywiście nie nabilo. Jajka w promocji, nie nabilo.... itd. Albo sprawdzasz paragon przy kasie a następnie tracisz (usunięte przez administratora) czasu na reklamację albo sprawdzasz paragon w domu i znowu się denerwujesz.

Iwona

Przepracowałam w handlu 30 lat. I bardzo lubię pracę w handlu. Jeżeli ktoś walczyć chce z pracującymi dniami w handlu niech idzie pracować w administracji państwowej, samorządowej. Jak odbierze wypłatę , to zacznie miło wspominać Biedronkę. Proszę przekazać to protestującym pracownikom. Ja dziś, będąc na emeryturze cieszę się z jej wysokości i chwałę korporacje. W życiu nic nie ma za darmo.

Hej

Czy łatwo jest się dostać na starszego sprzedawcę-kasjera?

Głos.rozsadku™

Nadmienie że pracuje w firmie 21lat...co firmy jako pracodawcy uwazam że jest znakomita firma i bardzo dobrym pracodawca, nie można złego słowa powiedzieć ...wypłaty na czas , świetne pakietu socjane, zapomogi itp...itd....natomiast druga strona w tej firmie nie wygląda już tak wspaniale....przede wszystkim przez to że nie szanuje się doświadczonych pracowników,na przestrzeni nawet 10 lat wstecz ...kierownictwo sobą reprezentowało pewien poziom , tworzylo zgrany zespół,.jeden drugiego wspierał..szedł na rękę. Dziś pracę danego sklepu ...tworzą kierownicy i zastępcy...na dzień dzisiejszy Sa to w 80proc ludzie myślący że nadaja się na to stanowisko,a w gruncie rzeczy są egoistyczni , niewyrozmimiai bardzo często wulgarni...gro osob jest zakompleksionych i po awansie jedynym celem głównym jest odgrywanie ,się na etatach kasjsro-sprzedawczyn. W gro przypadków to awan msenna tym samym sklepienimwtedy są odgrywania się na starych wrogach Reasumując brak przetasowań w biurach powoduje powstanie sitw....przez ktore oschodza coraz to nowsi ...imwartosciowu pracownicy.Kierownicy rejonów nienawidzą problemów w relacjach interpersonalnych . Generalnie jest wiele do zrobienia. Podam dla.przykaladu sklep gdzieprzez jedna podła dlamludzi zastępczymi doprowadziła. To odejścia nowych.ludzm ..ludzi którzy mili naprawdę potencjaj

Ann
@Głos.rozsadku™

Szkoda, że największy pracodawca w Polsce zatrudnia ludzi przez ponad dwie dekady,którzy posługiwać się językiem ojczystym nie potrafią. Nie dziwię się, że z takiego zespołu ludzie odchodzą.

Miśka 97

Biedronka wymyśliła sobie sklep on-line i fajnie. Szkoda tylko że jak stacjonarnie w sklepie są problemu z promocjami, z cenami to online już też. 11.11.23 kupiłam mikser i szafę na biedronka home.pl. Zakup opłacony z góry. Dostawa niby 2-3 dni. I co? I nic brak odpowiedzi na e-maile. Infolinia nie może nic powiedzieć i każe czekać. Minął miesiac i ani zamówienia ani zwrotu pieniędzy mimo pisemnego odstąpienia od zakupu. Porażka. Nie warto robić zakupów w tym sklepie ani stacjonarnie ani on-line.

Użytkownik 3030

Dużo ludzi dużo pracy

Himari

Naprawde tak źle macie w tych biedronkach??macie jakies bony paczki karty multisport premie fakt roboty dużo ale jestescie wynagradzani za tą pracę.Zajżyjcie na forum polskiej sieci markerów d(i)no nie mamy nic zadnej socjalu żadnych bonow paczek jak wyrobimy premie to patrzą żeby zabrac za cokolwiek.Ciągle kontrole straszenie wydaje mi sie ze biedronka to dobra firma planuje tam zlozyc cv w najblizszym czasie

Trefl
@Himari

Zachęcam do wejścia na stronę www.pracawbiedronce.pl. W zakładce Benefity są informacje o wsparciu socjalnym. N astronie głównej znajduje się również informacja o wynagrodzeniach na początek. Pozdrawiam.

Wiolka
@Himari

NIe jest łatwo. Trzeba się napracować. Ale firma dba o pracownika. Pracuje 12 lat. Gdyby było tak źle to bym tyle nie wytrzymała. Ale jedno jest pewne. Nie ma miejsce dla leni.

Nika
@Himari

Złóż i za miesiąc, dwa napisz jak rewelacyjnie się pracuje. Bony, bogaty pakiet socjalny, rewelacyjne zarobki ??? hahahaha to chyba tylko info z internetu. Powiem tak, dla góry jesteś zwykłym robolem z którym nikt się nie liczy, dla klientów jesteś dnem, nieukiem ( bez względu jaką szkołę skończyłeś). Dzisiaj jest 22.04 a my mamy 19 wersję grafiku. Wydłużane godziny pracy zwłaszcza teraz w pandemii. Zapi....lamy po 9/10/12 godzin ( praca do 24 lub 2 w nocy ewentualnie całodobowo) Jeżeli myślisz że masz za to płacone nadgodziny, ktoś się ciebie pyta czy możesz, czy dasz radę, nic bardziej mylnego. Kontrole, straszenie.... zacznij pracować i daj znać.

qwerty
@Himari

No w biedronce jest podobnie z premiami i też ciągłe groźby....

@Nika

To co zostało tu napisane to jest cała prawda u mnie jest tak samo co chwilę zmieniany grafik i robi się po k.... tyle godzin

@Himari

Nie bądź głupi-a idź lepiej zamiatać ulicę bo w tej firmie będziesz wysługiwasem za psie pieniądze , mamy 21 wiek a.zachowanie i płatność 19 wiek i nie licz po minimum 1 roku na jakie kolwiek benefity itd zapomnij!!!!! Takie gadanie że ci się należy itd socjale itd to soryy wolę nie mieć tego i ich pieprzenia głupot okłamywania co to możesz dostać hahah wyzysk ludzi by ktokolwiek się zatrudnił a jak się zatrudnisz to potem mają cię w (usunięte przez administratora) nic nie dostaniesz nawet po roku pracy żadnych benefitów KŁAMCZUCHY!!!!! JAK NAJDALEJ Z TĄD (usunięte przez administratora)

Mm
@Himari

CZlowieku te ich super doładowanie karty przedpłaconej jest z naszej premii potrącają nam przed 4 miesiace a potem daja wow bon każdy myśli ze tam jesr super dajcie spokoj pracuje tam bo musze

@Mm

Ja również pracuje tam z powodu pieniędzy a co do tych premii to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora)!!!!!

@Anonim

Jaka kwota zasilenia karty i kiexy

Biedronka
@Himari

Praca okropna fizycznie i psychicznie po 10 latach jestem wrakiem człowieka po 50 po 10 latach w biedronce nikt mnie nie zatrudni 3 osoby na zmianie promocje promocyjki całe auta towaru nacisk psychiczny od kierownictwa czuję się jak śmieć praca do 24 wracam wieczorem przez park bo autobusy już nie kursują i ryczę z bezsilności a wypłaty cudów nie ma zastanów się dobrze

Basia
@Biedronka

Wróćmy do starych sprawdzonych sposobów. Zamiast skończyć z mobbingiem w pracy sprowadźmy Ukraińców.

Ooo
@Himari

Masz rację ale jak trafisz na ekipę (starą gwardię ) to wcale nie jest tak kolorowo zależy wszystko od ludzi niestety

Krk
@Biedronka

Sam jesteś sobie winny, kto cie tam trzymał? Na łańcuchu byłeś? Dobrze Ci tak

Joanna
@Himari

Wynagrodzenie podstawowe najniższa krajowa. Na premierę ciężko się postarać. Pracy dużo. Pączki owszem ale jak się ma dzieci starsze to już nic nie da. Multi Sport w sumie droższy bo 50 zł a u męża 22 zł więc jest różnica. Pracowałam w różnych miejscach- to nie jest wynagrodzenie za te pracę.

@Himari

Chłopie nie bierz się nawet do tego (usunięte przez administratora) bo będziesz zalowal.w biedrze dwa razy w miesiącu audyt cenowy ,dwa razy w miesiącu tajemniczy klient który napisze co mu się żywnie podoba i masz po premi.nie powiesz "zapraszamy ponownie" i masz po premii.rabia cię z góry i z dołu.klienci okropni.roszczeniowi i nieuprzejmi (usunięte przez administratora) totalne myślą że jak przyszli do biedry to pracownicy ich będą po (usunięte przez administratora)całować.zastanow się dobrze zanim zmienisz pracę

Sara@o2.pl

Powodzenia: )

ech
@Himari

nie wszyscy pracuja na umowe o prace - jest zlecenie i wtedy o bonach, paczkach i premiach zapomnij; i nie wszyscy pracuja na caly etat

Abcd123
@Himari

Powodzenia ???? mam nadzieję że będzie ci się dobrze pracowało

Stefa
@Himari

Zapraszamy do pracy. W biedronce zarobisz kokosy . A na ptemie przyszykuj walizkę. Po cięxkiejj pracy zrelaksujesz się na siłowni. Poczujesz na własnej skórze ten dobrobyt i po miesiącu (usunięte przez administratora)

Ela

Praca Ok płaca nie .

Lili

Mi pracownik d(i)no powuedzial ze na reke ma 3 kola to gdzie jest prawda

Megirasta
@Himari

Ja po roku umowy urodzilam dziecko i dowiedziałam się że paczka za uredzenie mi się nie należy bo za krótko pracowałam. Bonu na święta ani paczek dla dzieci też nie dostałam. Nie polecam pracy w tej firmie

Jupi
@Himari

Nie na tragedii, jest dobrze. Wiadomo, że pracować trzeba wszędzie. Dostajemy 13-stki, możliwość korzystania z zapomogi bezzwrotnej raz w roku,kody pracownicze na zakupy na święta,paczki na dzień dziecka , vouchery za pracę w pandemii. Ja tam nie narzekam. Bywają czasy że jest ciężko ale wydaje mi się że w każdej pracy trzeba wypracować sobie na wypłatę,za siedzenie nikt nam nie płaci,no chyba że siedzenie na kasie

Dobre
@Himari

To przyjdź do Biedronki, po co tam siedzisz, jak Ci tak ciężko i źle.

Chirurgia
@Himari

Tak mamy full wypas , najlepsze jest to że cię posądza na kasie bez szkolenia ,ktoś tam do ciebie podejdzie na parę minut ,chora firma zarządzanie ,brak szkoleń

@Himari

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

M.B.
@Himari

Wszystko jest, tylko trzeba tam pracować

anna
@123

dokładnie. Pracowałam w Dino a teraz pracuje w Biedronce. Nie ma. Wszędzie są jakieś zalety/wady, ale nie ma, powtarzam, nigdzie nie ma ideałów. Wszędzie trzeba robić.

Bólból
@Himari

Przyjdź i zobacz sam. Kto Cię tam trzyma- biedronka czeka. Dział hr z chęcią rozpatrzy Twoje poddanie o pracę. Pozdrawiam Przeciętna rodzina dostaje grosze z socjalu. U prywaciarza dostaniesz więcej i to w gotówce.

Yyy

Biedronka to tragedia.

Predat
@Yyy

Tak to prawda (usunięte przez administratora)pseudo kierowniczek bez rozumu jestel klientem a raczej byłem już tam nie pojade nigdy brak szacunku dla pracowników przez jakieś tam kierowniczki kturych jedynym ośągnienciem jest praca w biedronce buhahah smiechu warte panienki bez rozumu Uwaga na biedronke Gniezno bluszczowa

Jack
@Himari

Dobra firma uczciwia i wyplacalna

totylkoja
@Himari

Zapraszam, skorzystasz z dobrodziejstw pracy w obozie. Karta multi sport,.. tak po 8-10 godzinach marzeniem wszystkich jest jeszcze przerzucić kilka ton na siłowni.

Aanna
@Himari

Gościu kolorowy ,premie ,dodatki są po roku , tylko na święta 400 zł , a premie miesięczna to tak zrobią żebyś nie dostał ,czyli najniższą krajowa i 450 zł za obecność , ciśnij do biedry

Jacuś
@Himari

Kilka lat temu było całkiem nieźle ale teraz to inna bajka. Wyciskanie cytryny.

Lena
@Himari

To życzę powodzenia z tego co słyszałam to nie ma tak fajnie w biedronce owszem slyszałam dużo od pracownic z biedronki o tych bonach premiach ale same fundują sobie bony a o premiach mogą zapomnieć bo zawsze im ucinają pozdrawiam

Bogna
@Himari

I jak ,super się pracuje w tej cudownej Biedronce???

bobo
@Himari

w życiu nigdy tam nie składał cv. po co ci bony i vouchery. idź do pracodawcy który zapłaci ci tyle żebyś sam mógł sobie kupić co chcesz. jak będą płacić dawać socjalne w formie masła i maślanki to też będziesz zachwalał? no chyba że nie obraz się jesteś głupi.

M
@Himari

Wynagradzani za co? Za to co dajemy z siebie, tzn. wszystko. Brak szacunku szególnie z góry. Myślą że zapchają nam buzie bo sypną parę groszy. Przyjdź i popracuj a potem oceniają.

totylkoja
@Himari

Dino to dino, chcesz lepiej zarabiać, zacznij pracę w Biedronce już dziś, po co odwlekać,.. potem przyjdzie konsternacja, a w Dino już pracy nie będzie,..

MoBa
@Himari

Jest to niesprawiedliwa ocena! Pracować za najniższą krajową charować jak (usunięte przez administratora) Multisport?! błagam!! po robocie nie ma człowiek siły palcem u nogi ruszyć a gdzie jeszcze jakaś siłownia. Dobre sobie…

Kijent 1245
@Himari

Biedronka Szepietowo woj Podlaskie totalne brak organizacji pracy harmider burdel na pułkach niepooķladanie do przeważnie jak spora kolejka to jedna osoba przy kasie totalna porażka towary na pułkach porospierdalane to ma być więcej ludzi Obsługi kas anie ludzie stoją sporych w kolejkach to co się tam wyprawia to tragedia jeden wielki charmider nie sklep totalnie dno brud smród i

Anty upa

Sklep brudny, piwo Żywiec droższe niż w innych sklepach, co oni (usunięte przez administratora)że są sanie. Obslula na rejiwieckiej w Chełmie nie miła do klienta. Dalsze info j ezcze dopiszę.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 225.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 16 to opinie pozytywne, 110 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka
1.9/5 Na podstawie 460 ocen.

Jeronimo Martins Biedronka