Lidl – Black Friday 2021 w sklepach w całej Polsce. Kiedy?

Black Week w Lidlu jest kolejną okazją dla klientów, którzy chcą oszczędzić na szaleństwie zakupowym skupionym wokół Black Friday 2021. Sieć sklepów przygotowała katalog promocji obowiązujących w sklepach stacjonarnych i online. Niektóre produkty przeceniono aż o 80%. Kiedy Black Week w Lidlu w 2021 roku?

Black Friday 2021 w lidlu - parking sklepowy

Jedną z najbardziej popularnych sieci handlowych w Polsce jest Lidl. Black Friday w 2021 roku to nie tylko zakup ubrań i elektroniki, ale też mnóstwo ofert żywności po zdecydowanie niższej cenie. Black Week w Lidlu zacznie się już niedługo. Z tego powodu sieć zaprezentowała katalog obniżek, składający się aż z 60 stron. Promocje będą dotyczyć też  zakupów przez internet, a niektóre rzeczy kupimy 50-80% taniej. Kiedy zacznie się Black Week w Lidlu? Jak długo potrwa?

Lidl Black Week w 2021 roku – kiedy?

Oferta Black Weeks w Lidlu będzie obowiązywać od poniedziałku 22 listopada do soboty 27 listopada. Warto dodać, że w sklepach otwartych w niedzielę, promocja może zostać przedłużona do 28 listopada. Sytuacja będzie wyglądała podobnie w przypadku sklepu online. Kupowania produktów przez internet nie ogranicza zakaz handlu w niedziele, dlatego Black Week w Lidlu online w 2021 roku potrwa do niedzieli 28 listopada

Lidl – Black Friday 2021 z dużymi przecenami

Katalog promocji dostaniemy w sklepach stacjonarnych. Obniżki sprawdzimy też na stronie internetowej sklepu. Sam katalog składa się z 60 stron z promocjami, które mogą być jeszcze lepsze w zależności od konkretnego sklepu. Jakie dodatkowe promocje na Black Week w Lidlu można spotkać?

Od poniedziałku do wtorku (22-23 listopada) będzie obowiązywała na ubrania i produkty tekstylne dwóch marek. Drugi, tańszy produkt dostaniesz 50% taniej. Podobna promocja zacznie obowiązywać w środę i w czwartek. Tym razem będzie dotyczyć produktów AGD popularnej lidlowej marki.

Sklep internetowy Lidla natomiast prawdopodobnie będzie oferował stałe promocje bez podziału na dni tematyczne.

Oceń artykuł
5/5 (1)