Reklama

Best Quality Employer 2023 – dołącz do grana najlepszych pracodawców w kraju!

Zarządzanie zasobami ludzkimi to twardy orzech do zgryzienia. Warto jednak podejść na poważnie do employer brandingu, ponieważ może on okazać się główną siłą napędowa firmy. W końcu biznes to ludzie, a gdy ludzie są zadowoleni, przedsiębiorstwo funkcjonuje sprawniej i odnotowuje mniej błędów. Zaangażowany pracownik to skarb, jednak jak obudzić tę motywację? Co zrobić, aby pracownicy chętnie wykonywali soje obowiązki? To pytanie zadaje sobie wielu pracodawców. Dowiedzmy się, kto już poznał odpowiedź na to pytanie! Właśnie ruszył nabór do 8 edycji programu, w którym Certyfikacja Krajowa nagrodzi najlepszych pracodawców w kraju prestiżowym tytułem Best Quality Employer!

Best Quality Employer 2023

Cel programu

Celem programu jest wyłonienie i wyróżnienie pracodawców, którzy swoją postawą i warunkami pracy wspierają pracowników, prowadzą efektywną politykę personalną, wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy.

 Jeśli chcesz być liderem na rynku pracy oraz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki jako pracodawcy warto zgłosić się do programu Best Quality Employer 2023. Zmierz się z innymi przedsiębiorcami wyznającymi te same wartości i zdobądź statuetkę oraz tytuł najlepszego pracodawcy w Polsce. 

Emplyer branding – klucz do sukcesu

Tytuł Best Quality Employer to gotowe narzędzie niezbędne w budowaniu strategii employer brandingowej firmy. Każda firma posiada wizerunek. Natomiast nie każda może pochwalić się pozytywnym wizerunkiem jako pracodawca. Warto nad tym pracować i krok po kroku budować obraz firmy jako atrakcyjnego pracodawcy. Dzięki temu specjaliści sami zaczną zgłaszać swoją aplikację do pracy. 

Chcąc sprowadzić do swojej firmy nowe talenty a obecnych pracowników utwierdzić w przekonaniu, że są w najlepszym możliwym miejscu, musisz pokazać, że Twoja firma jest wiarygodnym pracodawcą. Uzyskując tytuł Best Quality Employer przyciągniesz do firmy specjalistów, którzy przyczynią się do rozwoju Twojej marki.

BQE 2023 - logo

Jak uzyskać tytuł Best Quality Employer?

Aby uzyskać tytuł Best Quality Employer , uczestnicy muszą przejść proces certyfikacji i spełnić określone w nim standardy. Zdobycie statuetki uprawnia do posługiwania się tytułem Best Quality Emoloyer bez ograniczeń czasowych z rokiem nadania.

Kryteria oceny:

  •  poziom zatrudnienia
  •  poziom rotacji pracowników
  •  formy zatrudnienia
  •  rozwój kwalifikacji zawodowej pracowników i szkolenia
  •  ścieżki kariery i awansu
  •  warunki rekrutacji
  •  zarządzanie kompetencjami

Szczegóły programu na stronie http://certyfikacjakrajowa.org.pl/best-quality-employer/

 

Kontakt w sprawie programu:

Justyna Nakonieczna
Koordynator programu
512 009 069
j.nakonieczna@certyfikacjakrajowa.org.pl

 

Oceń artykuł
0/5 (0)