Terma Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Terma Sp. z o.o.

@hmm

dobrze zarabiają, nadgodziny plus piędzisiąt. Pospać też idzie

@hmm

Muszą oceniać rzeczywistość i wskazywac zaniedbania=czytaj donosic na wszystkich kolegów haha

Hmm

Jakie obowiązki mają tam ochroniarze ????? Z tego co widziałem lubią robić dużo zdjęć i pokazywać innym pracowniką jak mają wykonywać powierzone im zadania ????

@polaczek

HRabia ma to gdzieś .

Polaczek

Skończcie zatrudniać Ukraińców , ile można godzin dziennie w pracy słuchać ukraińskiego , Polska w kryzysie , rodacy tracą prace a Ukraińców ściagają .

@marta

Proponuję zmienić zakład pracy (:

Marta

Czy opiekunowie rodziców (z orzeczeniem) też będą musieli przejść z umowy o pracę na działalność? Ani lider, ani koledzy nie potrafią odpowiedzieć. Może ktoś wie?

Marta
 Rekomendacja
@Marta

Dodam tylko, że jestem jedyną opiekunką i trudno mi będzie pracować w trybie nienormowanym na działalności Bez urlopów, bez sobót i niedziel wolnych. A moje dzieci są za małe żeby dziadkami się opiekować. I też mi łatwiej jak teraz że wiem ile zarobię, a nie że będą mi potem do woli ucinać bo ktoś będzie miał focha.

@marta

Pewnie nie, bo kasa z pefronu nie będzie spływać

Zainteresowana pracą
Kandydat

Hej, otrzymałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Jaka jest forma umowy? Ustalona jest stawka, czy może sadząc po wypowiedziach najniższa krajowa wg ustawy + premia?

Czytelnik rzeczywistości
@Zainteresowana pracą

Jeśli potrafisz pisać długie maile to od razu proś o pracę jako deweloper. Za prawdziwy brak efektów pracy dostaniesz full kasy. (usunięte przez administratora) Na etat już nie zatrudniają.

@Czytelnik rzeczywistości

Co za bzdury piszesz, skoro kolejni pracownicy są zatrudniani na umowę o pracę.

???

Jaki bilans miesiąca? Będzie in minus?

Jozik z Bazin
@???

Był, jak co miesiąc bez sensu ale był. Teraz jest oczekiwanie na StandUp zwany Ocena miesiąca. (Cenzurze bądź człowiekiem i nie niszcz mojej opinii. To przecież wolny kraj.)

To uczciwe?

'Koronawirus jest świetną wymówką dla firm do cięcia wynagrodzeń - żalą się pracownicy. W wielu miejscach pensje miały być obniżone przez 3 miesiące, a nadal nie wróciły do poziomu sprzed wybuchu pandemii. A pracy wcale nie ubyło' . Fragment dzisiejszego artykułu z wpkropkapl

typek

praca jak każda inna,czyli obowiązuje maksyma M.M.: "W pracy nie ma kolegów.". pozdro600

Waldek
Kandydat

Cześć, mam pracować na CNC, czy 5K wyciągnę na miesiąc?

Iza

@Oferta pracy a wiesz czy jeszcze można się na to stanowisko zgłaszać?

Oferta pracy
Kandydat

Cześć! Dostałam propozycję pracy w dziale hr. Co sądzicie? Warto?

HRabia
@Oferta pracy

Może poczytaj poniższe opinie i sama wyrobisz sobie zdanie. Ja powiem tylko, że zdecydowanie nie warto. Szkoda czasu i zdrowia. Jest mnóstwo firm, gdzie będziesz pracować w normalnej atmosferze; nie ma więc sensu tracić życia na coś takiego jak terma. Pisownia celowa.

Kotłowy

Teraz jest lepiej mogę sobie w showku zapalić w telefonie poczytać. I nie muszę łazić przez pół firmy żeby dymka puścić.

Memento
Klient

'Często zdarza się, iż kiedy inni widzą, że komuś coś się nie udało, lub popełnił błąd idą opowiadać to innym. Takie obgadywanie zamyka serca i niszczy każdą wspólnotę. Wielkim gadułą jest diabeł. (usunięte przez administratora)

!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roboty zastąpią ludzi - Protegowani bracia napewno to uczynią

ON
@!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dopełnij. Bracia mniejsi czy bracia sprytni?

Kałasznikow
@!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roboty to przeżytek. Ostatni hit to automaty.

MM
Kandydat

Witam , jak wygląda praca kobiet na produkcji? I czy zarobki Kobiet przekraczają 3tys?

Nowa hala

A spóznionych grzejników 7 tysięcy..

Zostaw merytoryczną opinię o Terma Sp. z o.o. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Terma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Terma Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Terma Sp. z o.o., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Terma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Terma Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terma Sp. z o.o.