ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK

Klikawa

Opinie o ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK

Pani

Czyli nic ciekawego u Krzaczka, taka nasza szara rzeczywistość.

kama
użytkownik zarejestrowany

kazdy tu moze wymieniac swoje zdanie na temat tej firmy nie widze nic w tym nic zlego

Tola

Nie dotyczy chyba to właściciela.

Maks

Najlepiej dowiesz się u źródła. Próbuj.

@Maks 09.03.2016, 20:37
Najlepiej dowiesz się u źródła. Próbuj.

czy osoby tam pracujace maja jakis zakaz ozmowy po to jest ta stona zeby takich rzeczy sie dowiadywac nikt zero pomocy...

Maks

Słyszałem że nie jest tak różowo w firmie. Dyrektor oszczędza na wszystkim na czym tylko może, by coś kupić należy uzyskać zgodę kilku osób, paranoja.

@Maks 06.03.2016, 16:42

a o umowach i zarobkach nic nie wiesz?

Szukacz

A moze ty mi pomozesz.. Jakos spawacz mozna liczyc na to 1500 na reke? Slyszalem tez ze piece wykonuje sie na akord czy t prawda, od tego zalezy wysokosc wypplaty czy jest podstwa np .1500 i ewentualne dodatki za ilosc wykonanych?/ Prosze o pomoc..?

Magda
@Szukacz 28.02.2016, 19:00

Piece na akord, jak umiesz dobrze spawac i zrobisz 1-2 dziennie to zarobisz w sezonie,poza sezonem limity na kotły bezpłatne urlopy brygadzista od kotłów to zaczęty i nie skończony kretyn,umowa o dzieło i nie licz ze Ci zapłacą więcej jak dużo zrobisz, jak pójdziesz na konstrukcję to ledwo na paliwo zarobisz bo od godziny płacą i to marnie, o wakacjach zapomnij nie dostaniesz urlopu, mówią ze w zimie odpoczniesz, nie polecałabym lepiej znajdź coś lepszego

Kasa

Najlepiej dowiesz się bezpośrednio u dyrektora zarządzającego, ale nie licz na cuda.

Szukacz

Witam. chciałbym dowiedziec sie ile wynosza zarobkmi w firmie krzaczek czy najnizsze krajowe czy moze cos wiecej? i czy pracownicy maja umowy o prace czy smieciowki??

Nowy

Firma ok, zarobki to realia Polski, tylko właściciel nie potrafi zarządzać i ma problem z doborem kadry. Może "nowy" dyrektor który ma teraz pełnie władzy lepiej z tym sobie poradzi.

Baca

Witam Proszę o opinie o tej firmie.

Zostaw opinię o ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK - Klikawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK