Opinie o ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK w Klikawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK w Klikawa

Pracuję tam taki Marek S. Chcę zaznaczyć że to chwast i należałby go wyrwać jedyne co potrafi to się toczy po zakładzie udaje że jest najważniejszy i drze gębę na okrągło, wszyscy wiedzą Panie Marku S żeś jest badyl

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK? Czy trudno jest zdobyć awans?

Były pracownik Nowy wpis

Agnieszka Nowy wpis

Widzę po wpisach że pracujecie za najniższą krajową. A są jakieś dodatki, premie czy coś? Czy tylko ta najniższa.

Chętny

Witam. Na jakie zarobki może liczyć spawacz? Warto pracować w tej firmie? Ogólnie jakąś atmosfera? Pozdrawiam.

Mikołaj
@Chętny

Też jestem ciekawy, podpinam się pod pytanie :)

Były
@Chętny

Na najniższa krajową i na poniżanie . A ten stary skompiec będzie siedział za tymi lustrami i się śmiał . Daj sobie spokoj

Chętny Nowy wpis
@Mikołaj

Daj sobie spokój szkoda twoje energii

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
Pablo

Zapraszają na rozmowę o pracę na godzinę konkretną a na miejscu okazuje się że na Pana Dyrektora trzeba czekać prawie godzinę aż przyjdzie a przy rozmowie okazuje się że mają nie takie wymagania jak w ogłoszeniu śmiech na sali

Agnieszka
@Pablo

to trochę taki brak szacunku do ludzkiego czasu... ehh... i o co chodzi z tymi wymaganiami?

Piec zakupiony kilka lat temu Skp 3d tragedia ok 6 latach wypalone palenisko zaznaczam, że piec pracuje tyłko sezonowo od listopada do marca, wezwany serwis jest kosztowny drobna usługa to minimum 450 zł bez części firma jak i jej właściciel niepoważna a piec wcale żadna rewelacja

PJOTER
@Marek

Czyli kocioł sam w sobie nie uległ uszkodzeniu, spawy trzymają, nie cieknie, elektronika i sterowanie jest sprawne, a palenisko palnika, które dostarczane jest jako PODZESPÓŁ uległo nagle, w szóstym roku przepaleniu. Należałoby się jeszcze zapytać w jaki sposób kocioł był zabezpieczony podczas przestojów, o których Pan wspomina.

Czy ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK ma ściśle ustalone godziny pracy?

md

tak - są dwie zmiany od 6:00 - 14:00 i od 14:00 - 21/22:00 - to dla fizycznych. Biuro tyra od 6:00 - 17:00 - klimat pracy ? pełen monitoring. Big brother.

Michał D

praca (usunięte przez administratora)- nie płacą. unikać.

md
@Michał D

Dodane przez administratora - praca jest ciężka, monotonna - zakres od sprzątacza po spawacza i magazyniera - firma nie płaci. Wymaga własnych narzędzi od pracownika. Umowę widzi się raz - nawet jej się nie podpisałem a zostałem dopuszczony do pracy.

Adi001

Jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK? Poprawiło się coś, czy nadal nędza?

Miki
@Adi001

Weź przestań nie żartuj. Produkcja leży i macha czólkami.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ten sam co wcześniej

Wolne? Nie żartuj sobie tam nie dawali urlopów w wakacje to teraz też nie ,

Gienia

Faktycznie porażka przez duże P. Kierownik zakładu istny kretyn, szef szkoda gadać jak ktoś mu się nie spodoba to chce cie wyrzycic. Załoga zaklamana trzeba uważać co się mówi. Pokityka firmy to chyba destrukcji, pewnie jadą na dotacjach unijnych. Szkoda gadać jeżeli ktoś chce tam pracować NIE SIĘ DOBRZE ZASTANOWI, NA PRAWDĘ. za 3 tygodnie wziolem 1000 zł. OMIJAJCIE FIRMĘ DUŻYM ŁUKIEM.

Mamboliński
@Gienia

Z taką pisownią to o 1000 za dużo. Są oferty składania długopisów....

Ten sam co wcześniej
@Gienia

Już to pisałem ale nie widzę mojej opinii , brygadzista od kotłów to zaczęty i(usunięte przez administratora)

Gienia
@Mamboliński

Składać długopisy to ty i twoje kompetencje mogą. Ta firma to porażka i tyle . Zero kasy - jedynie najniższa krajowa i nic więcej . To ma być firma ? Z której strony ? Za taką pracę należy się więcej niż dziwna umowa „ ryczałtowa „ co to za umowa dla (usunięte przez administratora) ????

Jestem klientem wysyłki towaru zakupionego od firmy krzaczek po przez aplikację allegro do dnia dzisiejszego nie otrzymałem ani zakupionego w firmie towaru jak i zwrotu pieniędzy więc składam na policję zawiadomienie o popełnieniu przestempstwa

Firma Krzaczek nie prowadzi sprzedaży produktów poprzez aplikację Allegro. Jeśli miała miejsce taka sytuacja bardzo dobrze Pan zrobił składając zawiadomienie na policję. W sieci działa wielu naciągaczy bazujących na znanych markach. Firma Krzaczek prowadzi sprzedaż produktów wyłącznie przez sieć hurtowni. Ich lista znajduje się na stronie https://krzaczek.eu/ w zakładce "Dystrybutorzy".

Kanak

Różnie zlecenia albo na okres próbny????????

Kanak

Witam pracowałem w tej firmie 4 lata wiem co i jak i ogólnie nie polecam umowa o prace najniższa władze nie zachowują się w porządku a o szefie nawet nie wspomnę jak ktoś mówi ze nie jest źle to zapraszam niech pozna firmę to zrozumie pozdrawiam ????

Adamo

Jak na dzień dzisiejszy wyglądają warunki pacy u Krzaczka?

Ryszard

Dobra firma również dla pracowników. Musimy jedynie przetrwać ten trudny czas dla nas wszystkich.

Zdkpn

Jak wygląda praca spawacza? Na ile można liczyć na konstrukcjach? Były jakieś podwyżki? Pozdrawiam.

Czy w ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK są paczki/bony świąteczne?

Misiek

Jakie paczki? Jakie bony? Tu już nawet środków czystości nie dają.

Filipek

Przesadzacie z tym narzekaniem, dobra firma spokojna praca więc nie marudźmy.

Szukacz

A moze ty mi pomozesz.. Jakos spawacz mozna liczyc na to 1500 na reke? Slyszalem tez ze piece wykonuje sie na akord czy t prawda, od tego zalezy wysokosc wypplaty czy jest podstwa np .1500 i ewentualne dodatki za ilosc wykonanych?/ Prosze o pomoc..?

Magda
@Szukacz

Piece na akord, jak umiesz dobrze spawac i zrobisz 1-2 dziennie to zarobisz w sezonie,poza sezonem limity na kotły bezpłatne urlopy brygadzista od kotłów to zaczęty i nie skończony kretyn,umowa o dzieło i nie licz ze Ci zapłacą więcej jak dużo zrobisz, jak pójdziesz na konstrukcję to ledwo na paliwo zarobisz bo od godziny płacą i to marnie, o wakacjach zapomnij nie dostaniesz urlopu, mówią ze w zimie odpoczniesz, nie polecałabym lepiej znajdź coś lepszego

Nikodem
@Magda

Nic się nie zmieniło, wręcz przeciwnie jest coraz gorzej...Ludzie zaczynają uciekać z firmy.

Mikołaj
@Nikodem

Jesteś pracownikiem i znasz firmę od wewnątrz? Czy pisząc, że nic się nie zmieniło, masz na myśli wysokość pensji? Czy pracując na akord, można dostać dodatkowe wynagrodzenie lub premie? Na stronie pracodawcy http://www.krzaczek.eu/oferty-pracy/ są oferty pracy na stanowisko spawacz, ślusarz, malarz, kierowca kategorii C, elektryk, operator maszyn CNC. Firma deklaruje pracę w prężnie działającej firmie, oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Co sądzicie o tych ofertach rekrutacyjnych?

Xy
@Mikołaj

Inni mają racje w firmie stagnacja jak za dawnych lat . Kasa marna, sądze, że oferują więcej niż dają

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK - Klikawa

• Jak się pracuje w ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK?

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY STANISŁAW KRZACZEK
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Leśna 5
    24-100 Klikawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042