Stalmark

Oświęcim

Opinie o Stalmark

JANEK

Praca jak praca. Pracodawca płaci najniższy ZUS +dwa razy tyle pod stołem od wielu lat.Idziesz na chorobowe dostajesz najniższą krajową -10% kary za to ,ze nie dasz rady (usunięte przez administratora) .Pracowników traktuje jak potencjalnych złodziei, zero rozmowy, zero szacunku. Praca ciężka, często po 10h

Henio

Co to za głupoty opowiadasz -Diabeł, to super kierownik ,ciepły czuły, jak trzeba to nawet przytuli -jednym słowem ideał.

Wit123

Płacą jak w podobnych okolicznych firmach czyli nie za wiele jak na warunki i to co się wdycha przy laserze czy też plaźmie. Atmosfera jak najbardziej dobra oprócz jednego kierownika ,który wyżywa się na ludziach maskując przy tym swoją nieudolność popełniane błędy ,a ksywa jego Diabeł. Pracowałem tam przez niespełna 9 miesięcy.

Wit123

Zostaw opinię o Stalmark - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalmark