Terma Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Terma Sp. z o.o.

Baxon Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry. Czytając opinie szczerze czuję się zniechęcony, aczkolwiek ciekaw jestem czy te opinie dotyczą pracy w Gdańsku, czy w Poznaniu, przy ulicy Gorzowskiej.

Pracownik Nowy wpis
Pracownik

Szkoda tracić czas na próbowanie. Bo z tego forum się nie dowiesz gdyż firma cenzuruje wpisy. Natomiast to co jest i nie zostało wcześniej usunięte same świadczy za siebie. Poznań czy Gdańsk bez różnicy. Prezes i tak preferuję kontakt zdalny, więc obojętnie gdzie jesteś musisz byc gotowy na odbieranie telefonów w niedzielę, święta i odpisywanie na maile. Bez różnicy czy pracujesz w biurze czy na produkcji. Pracownicy z produkcji też muszą pisać wypracowania w ramach pracy domowej na różne tematy, głównie dotyczące samokrytyki.

1
Izabela Nowy wpis
@Pracownik

ale to ogólnie ma pokrycie w zarobkach? Że trzeba być w gotowości zawsze, ale zarobki chociaż są okej? Czy tutaj tak to nie działa?

Kandydat na konstruktora
Kandydat
 Pytanie

Skąd wzięła tak niska ocena? Konkurencja? Proszę o rady, gdyż nie wiem, czy aplikować. Ogłoszenie wygląda ciekawie, ale strach tracić czas..

Pablo
Pracownik
@Kandydat na konstruktora

Praca jest wyzwaniem a firma ma problem z wypłatami na czas ze względu na fatalne zarządzanie finansami

Kandydat na konstruktora
Kandydat
 Pytanie
@Pablo

Czy mogę prosić o rozwinięcie?

Sebastian
@Pablo

To jak duże są te poślizgi z wypłatą? Kilka dni czy płacą ratami? Bo to różnica, przynajmniej dla mnie. Możesz doprecyzować?

@Pablo
Pracownik
@Sebastian

Gdyby mój wcześniejszy komentarz został udostępniony to by wszystko było jasne. Pozostaje mi jedynie poinformować Was, żebyście zapytali o to przy rozmowach o prace

Julia Nowy wpis
@@Pablo

Nie mógłbyś po prostu napisać tego jeszcze raz?

Administrator

Terma Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Magazynier. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Życzliwy

Edwardzie, sugeruję pojawiać się w firmie częściej niż raz na miesiąc i baczniej przyglądać się temu, co robią Twoi pracownicy, zwłaszcza umysłowi (ekonomia, personalni, IT, administracja i tak dalej), bo to, co się dzieje pod Twoją nieobecność przechodzi ludzkie pojęcie. Plotki, kawki, leniuchowanie, obijanie się i tym podobne. Większość pracowników w rozmowach z Tobą włazi Ci w d...ę aż po gardło, podlizuje się, przymila i słodzi na każdym kroku, a za plecami i pod Twoją nieobecność obrabiają Ci tyłek tak, że głowa boli. Nawet ci, którym tak bardzo ufasz. Ludzie Cię wykorzystują, wykorzystują fakt, że nie ma Cię na miejscu i śmieją się z Ciebie za plecami. Nie ma kota, to myszy harcują. Nawet nie wiesz, że połowie ludzi płacisz za leniuchowanie i obgadywanie Cię. Przykro to obserwować, bo to zwykła nieuczciwość w stosunku do pracodawców.

Życzliwszy
@Życzliwy

A Ty właśnie co zrobiłeś? Taki cwany? To napisz otwarcie maila i wypunktuj wszystkich leserów. Przecież drugi ważniejszym jest. Pomóż innym w byciu lepszym a nie niby podpier.. asz wielu a jednak ostatecznie nikogo. Pewnie sam (usunięte przez administratora) tu udajesz wielce oddanego opartego o 5 filarów Terma Nowa.

3
Życzliwy
@Życzliwszy

Podałem nazwy zespołów, więc domyśl się (usunięte przez administratora) o kogo chodzi. Między innymi i o Ciebie.

1
Życzliwszy
@Życzliwy

Chodziło mi o to mędrcu abyś napisał oficjalnego maila do Zespołu Zarządzania Jakością albo Zespołu PErsonalnego, dal w DW Edwarda, a nie tu się uzewnętrzniasz. Bądź dla drugiego bardziej.

Życzliwszy
@Życzliwy

Aaaa i że o mnie ci chodzi, to ja wiem. Ale nie wiedziałem że tak bardzo Tobie to przeszkadza. Ostatnio jak przeglądałeś w pracy OLX to jakoś mialeś to gdzieś że zwróciłem ci uwagę że robisz coś złego i że tak nie wolno.

Życzliwy
@Życzliwszy

A skąd wiesz WasRa, że tego nie zrobiłem i nie zgłosiłem bezpośrednio do EB? No i najwyraźniej z kimś mnie mylisz, bo nie przeglądam olx w pracy. Ani żadnych innych stron. Zatem zwróciłeś uwagę komuś innemu.

Życzliwszy
@Życzliwy

Tylko ktoś kto przegląda OLX w pracy powie że tego nie robi tak że przestań! I nie trać życia na GoWork. Źle ci? To się zwolnij.

Życzliwy
@Życzliwszy

A gdzie baranie napisałem, że jest mi źle? Podjąłem jedynie temat hipokryzji pracowników, w tym twojej, fałszywy wazeliniarzu. I jeszcze raz, w przeciwieństwie do Ciebie ja pracuję, a nie obijam się o ściany plotkując na lewo i prawo z kim się da.

RUMburak
@Życzliwy

(usunięte przez administratora) u Ciebie wyssane z mlekiem matki czy po prostu wyuczone?

Życzliwy
@Życzliwy

Jakoś mocno przeżywasz. Często tu zaglądasz? Popracuj nad tym. Podejmij.

1
typek
@Życzliwszy

życzliwy ma rację w 100%...wymiana nazwisk byłaby przestępstwem...jeśli Edzio jest zainteresowany wiarygodnością tej opinii wystarczy,że przejdzie się kilka razy dziennie po pokoikach Wielkiego Brata i zerknie dyskretnie jak "praca wre" lub poprosi podległych o wyręczenie i oficjalny raport pokoik po pokoiku;) na produkcji pewnie są kamery,więc tam wszystko widać jak na widelcu,a w pokoikach...?

Bardzo życzliwy
Pracownik
@Życzliwy

Przeglądasz OLX, mam filmik i daję do Edwarda, chyba że mi zapłacisz, wybieraj.

4
Prawdomówny pracownik.
Pracownik
@Życzliwy

Też zgrubsza tak uważam....

Ali
Pracownik
@Życzliwy

Byłem podnóżkiem szefa

Ra
Kandydat
 Pytanie

Może ktoś podpowiedziec jak wygląda praca przedstawiciela handlowego ?

Izabela
@Ra

A co konkretnie potrzebujesz się dowiedzieć? Jak zarobki/atmosfera czy jak?

Jj
Pracownik
@Ra

Przecież nie szukają takiego. Ogólnie dobrze. Narzędzia dostajesz i latasz. Jak to handlowiec.

Administrator

Terma Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Czaple (pow. kartuski, gm. Żukowo) Mapa. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Packman
Kandydat
 Pytanie

Czy duża jest rotacja w firmie?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Terma Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Pączek
Pracownik
@Pytanie

Nie.

JakRozmowaTakaFirma
Kandydat

Hej. Byłam na rozmowie. Sprawdzając firme miałam wątpliwości czy wybrać się na to spotkanie. Cóź okazło się, że oponie tutaj są prawdziwe. Pani rekruterka nie wiedziała na co mnie rekrutuje i proponowała zupełnie inne stanowiska niż na które aplikowałam. Do tego kompletny brak jakiejkolwiek wiedzy na temat stanowisk. Nie polecam. Szkoda czasu na takie rozmowy

Pracodawca

@JakRozmowaTakaFirma

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Bardzo nam przykro, że rozmowa kwalifikacyjna nie spełniła Pani oczekiwań. Chcielibyśmy poznać szczegóły zaistniałej sytuacji, aby ulepszać proces. Dlatego prosimy o kontakt z Zespołem Personalnym tel. 607 451 863.

Zdziwko wzięło
Pracownik
@Terma Sp. z o.o.

Po pierwsze szczegóły są opisane w poście wyżej. Po drugie już chyba lepszej okazji nie będzie niż bezpośrednie spotkanie które się odbyło. Ale pytanie takie jakby to wydarzenie w ogóle gdzieś indziej było a nie firmie. Ale cóż się dziwić jak ludzie na stanowiska są z łapanki. Znajomi prezesa i ich rodziny. Kwalifikacje merytoryczne nie są potrzebne. Wystarczy być usłużnym i pozbawionym własnego zdania.

1

Pracodawca

@Zdziwko wzięło

Niestety w Pani poście brak szczegółów dotyczących rekrutacji - na jakie stanowisko Pani aplikowała, kto przeprowadził rozmowę i jakie stanowisko zostało Pani zaoferowane. Jeżeli mamy ponownie rozpatrzyć Pani kandydaturę i poprawić proces rekrutacyjny potrzebujemy szczerej i bezpośredniej rozmowy z Panią. Dlatego proszę o kontakt pod wskazany nr telefonu.

Wolna Ukraina
Były pracownik
 Pytanie

Pracownicy Termy, Putin zaatakował wolny kraj, nazywając to operacja pokojową. Niszczy, zabija, ale mówi że robi to dla jakiegoś dobra, żeby innym było lepiej. Na transmitowanej konferencji odpytuje swoich współpracowników jak uczniaków, kazać im uzasadniać swoje chore pomysły. Zachowują odpowiednią skalę, widzicie analogię w postępowaniu w waszym miejscu pracy? Ile raz zabierano wam wynagrodzenie dla waszego dobra? Ile razy publicznie byliście linczowani, odpytywani na publicznych konfach? Ile razy TEN człowiek kazał wam uzasadniać swoje dziwne pomysły? Wiecie że to nie wszytko.

6
Osek
Kandydat
 Pytanie

Ile może zarobić magazynier?

Maria
@Osek

Dobre pytanie, i ja bym jeszcze dodała w mieniu mego chłopaka, jak wygląda ta praca w płaskiej strukturze pod hasłem "nie ja, ale Drugi ważniejszym jest"? Trochę to dziwnie brzmi, nie?

Św. Mikołaj
Pracownik

Grudzień, a więc czas corocznych bożonarodzeniowych minusów i ucinania wynagrodzenia. Ach... jak święta w Termie pięknie pachną...

3
Wojciech
Były pracownik
@Św. Mikołaj

Pamiętam jak co roku było zastanawianie się czy bony wystarczą na pokrycie obcięcia premii. Często nie wystarczały. Było też tak że cała firma dostawała jednakowe ucięcie, no chyba że panie. z HR wybłagały dosłownie ze łzami w oczach prezesa żeby na święta tego nie robił. A później wielkie zdziwienie że z roku na rok coraz mniej osób na wigilii firmowej. Ale pewnie w tym roku problemu z wigilią nie będzie bo koronawirus.

2
Magdalena
@Wojciech

masakra, to ja już wolę nie dostawać żadnych bonów, a dostać normalne wynagrodzenie... przecież to niesprawiedliwe, każdy wie ile zarabia i widzi, że dostanie mniej w grudniu... ale z tego co wiem, sporo takich firm jeszcze jest

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy Terma Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Gosc123
Kandydat

Panie, Panowie. Czy moze ktos odpowiedziec na jakie zarobki mozna liczyc na produkcjj. Pojawilo sie ogloszenie dotyczace lutowania.

Marcin47
Pracownik
 Pytanie

Nie rozumiem co to was interesuje czy ktoś biega po krzakach za kotami czy też nie? Dokarmia zwierzęta itp... Co wyście zrobili dla tych słabszych ?? (NIC) ale krytykować innych i obrzucać błotem bardzo łatwo ...... jeden lubi zbierać znaczki, drugi lubi coś zupełnie innego ale czy to powód by obrażać innych i się naśmiewać ? Po co pracujecie w tej firmie skoro jest tak źle ?? Ciekawy jestem czy byście pozwolili we własnej firmie aby ludzie robili to co im się podoba czy byście płacili ludziom za podpieranie okien , ścian itp.... Bardzo wątpię To po prostu nie uczciwe pracować w firmie i pisać głupie komentarze, przy czym jak są rozmowy o podwyżkach spojrzeć w oczy i grać że jest ok .....byle by coś ugrać dla siebie ... to nienormalne!!!

16
Mati
Pracownik
@Marcin47

Dodatkowo nie rozumiesz że krzywdzenia ludzi nie da się odkupić pomocą kotom czy dzikom.Chyba nie tędy droga żeby uspokoić swoje bogobojne sumienie. Poza tym wiele ludzi w firmie pomaga na różne sposoby innym nie afiszujac się z tym. Więc nie jest tak że NIC nie robią.

1
Burak
Były pracownik
 Pytanie
@Marcin47

Niech każdy swój hobby, nie ma problemu. Ale jeśli pracowników mają pracować na takie hobby dla prezesa, nie mają czasu zrobić to po co zostali zatrudnieni. A potem są pytanie typu "a dlaczego ciągle nie ma jeszcze tego produktu/projektu/narzędzia?" Bo pracownik był zajęty czymś innym! I trochę dziwne jest że co miesiąc są kłopoty w rachunkowości, i jest wezwanie zbierać pieniądze na wynagrodzenia i faktury dla dostawców, ale dla zwierząt kupują jakąś bio-eco-premium-karme za gruby pieniądze.. I to wszystko aby wykarmić dzikie zwierzęta, albo zamykać koty w klatkach zeby nie umierali na ulica...

ona
Pracownik
@Marcin47

ale Ty nie rozumiesz, Prezes wlasnie placi za nic nie robienie, ci ktorzy nic nie robia sa lepiej traktowani niz ci ktorzy pracuja, zobacz na jarka m. z produkcji grzalek, to dziecko nic nie robi, szykanuje ludzi, spi w pracy, mimo ze go w pracy nie ma to jednak jest poniewaz kolega odbil sie za niego karta, chlopak jest tak inteligentny ze tworzy wlasny atlas swiata bo Dubaj nie lezy w Azji wg niego, ludzie siedza nie maja co robic bo on zlecen nie wydrukuje, nie przyniesie, smieja sie ze okrecil sobie szefunia wokol palca, szef placi leniom a tym ktorzy pracuja nie daje podwyzek,

cierpliwy
Były pracownik
 Pytanie

Oh jak dobrze oddychać powietrzem które nie jest zanieczyszczone jadem EB jego ideologią, nagrywane rozmowy, konferencje, telefony niedzielne tak na dobry sen o 22.00, nocne latanie po krzaczorach za kotami tudzieź innymi sarnami i dzikami, Ze nie wspomne o bardzo wymownych komentarzach do E-maili: ??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????? Zapomniałbym dodać o genialnym pomyśle dokarmiania Braci Mniejszych dzików w mieście. Oh jak mi tego strasznie brakuje.

1
Dziczek
Klient
@cierpliwy

Bracia mniejsi dziki bardzo dziękują panu Edwardowi za wyżerkę. Dzięki temu oprócz starych miejsc mamy nowe z wyżerką. W mieście czujemy się jak u siebie. Niech pan nie słucha tych wszystkich leśników, strażników itp. Pan wie najlepiej co dla nas dzików dobre. Hrum hrum.

Dominik
Były pracownik

W Termie ludzi którzy (usunięte przez administratora)lub robią inne niecne rzeczy się nie zwalnia, tylko daje się im podwyżki. W ten sposób pokazuje się całej reszcie gdzie jest jej miejsce w szeregu licząc jednocześnie na wyjątkową wdzięczność tego który zwolniony powinien być. Osobami, które są wątpliwe moralnie łatwiej sterować ponieważ poza tą firmą ciężko byłoby im znaleźć pracę. Są osoby które przed Terma zmieniały prace jak rękawiczki, choć w sumie lepiej byłoby powiedzieć że to pracodawcy im dziękowali szybko, a tu siedzą latami i ciągną kasę. Wystarczy chwalić wodza, czasu coś z ucha strzelić i idzie się przeslizagc.

Szymon
@cierpliwy

Hmm nocne latanie po krzaczorach, to przepraszam, nie mieliście tam ustalonego grafiku ? Tylko wszędzie i o każdej porze tam pracowaliście ? Możesz mi wytłumaczyć o co chodzi ? I jak wyglądały zasady pracy ?

ciekawy
Kandydat
 Pytanie

A jak sie pracuje jako przedstawiciel handlowy bo nie zauważyłem opinii z tego działu. Czy tak samo jak reszcie bo czytając to jest jakiś dramat nawet jak się wezmie poprawkę 50% na hejterów i wyrzuconych. Praca na umowę czy działalność ? Jest ciśnienie,mobbing telefony od Edwarda prezesa Może ktos napisze jake zarobki ( rząd wielkości)

Zniesmaczona
Pracownik
@ciekawy

Praca bez umowy, ciśnienie masz codziennie 200/100, (usunięte przez administratora) od rana do wieczora, zarobki to minimalna krajowa.

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w Terma Sp. z o.o.?

Zniesmaczona
Pracownik
@Pytanie

Tragiczna wręcz, jeden drugiego (usunięte przez administratora) do chorego, zamkniętego w swoim świecie i stojącego nad grobem, śmiesznego człowieczka (usunięte przez administratora).

1
Laska
Były pracownik
 Pytanie

Czy Jarek z produkcji grzałek mavprzyzwolenie Prezesa na spanie lub oglądanie filmów w pracy? Wszyscy mają kamery a on nie

41
Pomocny
Pracownik
@Laska

O co hałas. Pan Krzysiu i pan Wojtek sygnalista też w pracy spali. Nie raz i nie dwa. Przecież prezesowi chodzi o to żeby mieć wiernych i miernych a nie do tych pracowników.

Dirty dancing
Pracownik
@Pomocny

Mr J. to potrafi nawet konkursy organizować z kolegami

Pomocny
Pracownik
@Dirty dancing

Chyba konkurs pod tytułem jak udawać że jest się w pracy bo kolega kartą się za niego odbije.

:///
Pracownik
 Pytanie

Czy Jarek z działu grzałek ma przyzwolenie na spanie lub ogladanie filmow w czasie pracy?

35

Zostaw merytoryczną opinię o Terma Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Terma Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Terma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Terma Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie Terma Sp. z o.o.?

  Liczba opinii klientów firmy Terma Sp. z o.o., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Terma Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Terma Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terma Sp. z o.o.