Kołton S.C. PPHU Wojciech Kołton Krzysztof Kołton

Orawka

Opinie o Kołton S.C. PPHU Wojciech Kołton Krzysztof Kołton

fff

gówno prawda!!!kołtony to złodzieje oszuści nawet na ubrania pracownikom nie dają!!!dla nich liczy się tylko stan konta w banku kosztem ludzi którzy na nich robią i tracą przy tym zdrowie!!!

wip

Porażka,im więcej mają kasy,tym bardziej poniżają pracowników.

Wojciech

Z Kołtonem pracowalo m i się bardzo dobrze, teraz jestem już na emeryturze, ale jeszcze nie talk dawno temu byłem tam odpowiedzialny za kontakt z klientem i prace wspominam dobrze- pracodawca rzetelny, wyrozumiały, uczciwy.

Marek

pracowałem w Kołtonie ponad rok, dobrze mi tam było, bo szef to w porządku człowiek, ale wie, jak kierować firmą, żeby prosperowała. Warunki pracy bardzo dobrze i wspominam współprace mile.

Zostaw opinię o Kołton S.C. PPHU Wojciech Kołton Krzysztof Kołton - Orawka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kołton S.C. PPHU Wojciech Kołton Krzysztof Kołton