Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Opinie o Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Aktualność
W ostatnim czasie na profilu naszej Spółki pojawił się szereg komentarzy, które mają charakter wypowiedzi kłamliwych, niemerytorycznych, znieważających Pracowników w niej zatrudnionych oraz szkalujących dobre imię Pracodawcy. Fakt ten został zgłoszony do Administratora portalu GoWork i zgodnie z obowiązującym Regulaminem, wszystkie wpisy mające znamiona w/w nadużyć zostały zarchiwizowane. Szanujemy prawo do wolności słowa i oczekujemy dialogu merytorycznego oraz opartego na wzajemnym szacunku. Nie akceptujemy i nie będziemy w przyszłości akceptować wypowiedzi, które naruszają dobre imię naszych Pracowników oraz naszej Firmy. Chcemy również przypomnieć, że każda wypowiedź mająca znamiona potocznie zwanego hejtu, jest przez polskie prawo zakazana pod rygorem konsekwencji prawnych.

Witam, trafiłem na informację, że szukają przedstawiciela handlowego do firmy. Komentarz niżej to potwierdza. Można wiedzieć, czy to praca dla doświadczonych osób, z podstawą wynagrodzenia, a nie tylko prowizją, jak to często bywa, jak się zatrudnia mniej doświadczonych..?

Nicck Nowy wpis

Wysokie wynagrodzenia, bonusy i premie kwartalne, zgrany zespół oraz można liczyć na każde wsparcie że strony pracowników.

Kandydatt Nowy wpis

Czy jest aktualnie jakiś pobór na nowych pracowników? Lub w najbliższej przyszłości?

Nowy wpis

@Kandydatt

Dzień dobry. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko przedstawiciela handlowego. Na pozostałe stanowiska aktualnie nie ma naboru. Jeśli jednak sytuacja się zmieni, będziemy publikować ogłoszenia o pracę na popularnych portalach ogłoszeniowych. Z poważaniem, Dział HR Nordflam HS Sp. z o. o.

Hej, w sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Firma oczekuje gotowości do częstych wyjazdów służbowych. W takim razie, ciekawi mnie, czy podczas takich delegacji można zarobić coś ekstra? Jeśli chodzi o premię dotyczącą wyników w pracy, to w jakiej maksymalnie wysokości może ona być? :) Jeśli wiecie coś na temat pracy w tym miejscu, to napiszcie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Ogłoszenie na brak do Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Ktoś już wysyłał CV na nowe ogłoszenie na technologa? Napisali że mile widziana jest znajomość procesów spawalniczych ale niekonieczne. Wa razie co przyucza albo są dodatkowe kursy dla nowo przyjętych żeby się podszkolić?

Dzień dobry. Rekrutacja na stanowisko technologa nadal trwa. Zgodnie z ogłoszeniem jest mile widziana znajomość procesów spawalniczych, ale nie koniecznie. Rozważamy również przyjęcia pracownika, który ma niewielkie doświadczenie, ale za to chętnego do nauki. Szczegóły dotyczące tego stanowiska przedstawiamy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcamy do przesłania CV. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie w celu ustalenia terminu spotkania. Z poważaniem, Dział HR Nordflam HS Sp. z o. o.

@Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Czy osoby chętne do nauki mają opłacone przez firmę szkolenie czy bardziej nauka odbywa się podczas pracy i nadzoruje ją ktoś bardziej doświadczony? Jak to wygląda w praktyce?

Dzień dobry. Na początku zatrudnienia nauka odbywa się podczas pracy. Jeżeli później do czynności wykonywanych w pracy konieczne są uprawnienia, np. uprawnienia spawalnicze, uprawnienia z Urzędu Dozoru Technicznego do obsługi suwnicy, wózka widłowego itp., to wówczas firma organizuje kurs, który opłaca. Z poważaniem, Dział HR Nordflam HS Sp. z o. o.

Witam, czy w firmie jest miejsce dla pracowników na produkcji bez umiejętności typu spawanie, ślusarstwo? Skończyłem niedawno szkołę i nie mam doświadczenia, są tutaj jakieś stanowiska dla osób do nauki, bez doświadczenia?

@Kandydat

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zatrudniamy również pracowników bez doświadczenia. Jednak aktualnie nie prowadzimy rekrutacji do działu produkcji. Jeśli się to zmieni, to będziemy zamieszczać ogłoszenia na popularnych portalach internetowych, np. aplikuj.pl, ox.pl, olx.pl. Z poważaniem, Dział HR Nordflam HS Sp. z o. o.

Typ śląski

Czytając opinie mam mieszane uczucia chciałem udać się do Nordflam w celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie możliwości podjęcia pracy ale opinie są różne. Największy znak zapytania stanowią oczywiście wynagrodzenia jak wiadomo człowiek pracuje po to aby przeżyć nikt nie chodzi do pracy z nudów, a informacje o wynagrodzeniach wywołały u mnie ogromne zmartwienie gdyż to nie są pieniądze za które facet jest w stanie utrzymać dom i rodzinę. I coś czuję że okres próbny w przypadku wzrostu pensji będzie trwał i trwał

@Typ śląski

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jak już wcześniej napisaliśmy nasz system wynagrodzeń przewiduje różne stawki w zależności od stanowiska, doświadczenie, umiejętności itp. Kwestię wynagrodzeń szczegółowo wyjaśniamy w czasie spotkań rekrutacyjnych. Zatem, aby rozwiać Pana wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Działem Kadr: telefonicznie (33) 851 48 73 w. 133 lub poprzez e-mail kadry@nordflam.pl. Z poważaniem, Nordflam HS Sp. z o. o.

Don

Tak o tych wynagrodzeniach piszecie ale w sumie nie podaliście konkretnie, ile one wynoszą. To ile oferują? Zapytam jeszcze o ewentualne dodatki o ile takie tu występują. Są jakieś, które sprawiają, że pensja atrakcyjniejsza się robi? Ja to jeszcze poruszyć chciałem inną kwestię o której nie widziałem, aby coś było pisane. Czy tutaj można z czasem awansować?

Przemo

Jakieś zwolnienia tu były? Widzę ogłoszenie na stronie, że 20stu nowych pracowników chcą przyjąć na montera/ślusarza. Z czego wynika takie duże zapotrzebowanie? Robota jest na dłuższą metę, czy na chwilę? Jeszcze widzę, że z nadgodzinami można nawet 4300 netto zarobić. Czy nadgodziny mają jakieś limity, czy można brać ich bardzo dużo?

@Przemo

Dzień dobry. W odpowiedzi na Pana zapytanie uprzejmie informujemy, że zapotrzebowanie na pracowników produkcji jest związane z ciągłym rozwojem firmy, a co za tym idzie zwiększeniem zapotrzebowania na nasze produkty. Jako firma staramy się zapewnić wszystkim pracownikom stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia. Bardzo cenimy sobie pracowników, którzy chcą się z nami na dłużej związać. Praca w nadgodzinach występuję u nas w momencie np. znacznego wzrostu zamówień lub okresie urlopowym, trudno określić konkretną liczbę. Szczegółowych informacji udzielamy podczas rozmów rekrutacyjnych. Zapraszamy do złożenia CV na adres kadry@nordflam.pl Z poważaniem, Nordflam HS Sp. z o. o.

Natalia

W ogłoszeniu dla ślusarza średnia płaca po okresie próbnym 1m-ca to 3100 – 3600 zł netto, a średnia wypłata z dobrowolnymi nadgodzinami 4300 zł netto. Mam pytanie - czy to są już stawki na 2023 rok? Czy właśnie sprzed podwyżek inflacyjnych o ile były takowe...

@Natalia

Dzień dobry Pani Natalio. Dziękujemy za przesłane zapytanie. Od stycznia 2023 r. średnie wynagrodzenie po okresie próbnym na stanowisku ślusarza to ok. od 3250 do 3850 zł netto (bez nadgodzin i dobrowolnych potrąceń na np. PZU, PPK). W czasie rozmowy kwalifikacyjnej wyjaśniamy zasady systemu wynagrodzeń. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem kadr poprzez e-mail kadry@nordflam.pl lub telefonicznie 33 852 15 06 wew. 132. Z poważaniem, Nordflam HS Sp. z o. o.

Natalia
@Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Dziękuję, wiadomo, że ja nie sobie pytam, potrzebna praca dla mężczyzny z rodziny :)) Ale to miło, że Państwo podajecie takie dane i to jeszcze netto :) A można zapytać jak to wygląda w przypadku magazyniera?

@Natalia

Dzień dobry Pani Natalio, płace pracowników magazynu po okresie próbnym są w podobnym przedziale, jak na stanowisku ślusarza. W czasie rozmowy kwalifikacyjnej wyjaśniamy zasady systemu wynagrodzeń. Z poważaniem Nordflam HS Sp. z o. o.

Ewelina
@Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

A jak to jest z tym zarobkiem z dobrowolnymi nadgodzinami? Ile tych nadgodzin trzeba wykonać, aby otrzymać to 4300 złotych netto? ;)

@Ewelina

Dzień dobry Pani Ewelino. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Nasz system wynagrodzeń przewiduje różne stawki w zależności od stanowiska, doświadczenie, umiejętności itp. W związku z tym, wynagrodzenie za nadgodziny może mieć różną wysokość. Poza stawką zasadniczą system wynagrodzeń przewiduje również premie i nagrody przyznawane pracownikom po spełnieniu określonych wymagań. Kwestię wynagrodzeń szczegółowo wyjaśniamy w czasie spotkań rekrutacyjnych. Zachęcamy również do kontaktu z Działem Kadr: telefonicznie (33) 851 48 73 w. 133 lub poprzez e-mail kadry@nordflam.pl. Z poważaniem, Nordflam HS Sp. z o. o.

Iwona

Czy w najbliższym czasie będzie prowadzona rekrutacja do pracy w księgowości?

@Iwona

Dzień dobry Pani Iwono. Aktualnie nie planujemy rekrutacji do działu finansowego. Jeśli jednak sytuacja się zmieni, będziemy publikować ogłoszenia o pracę na popularnych portalach ogłoszeniowych. Z poważaniem, Nordflam HS Sp. z o. o.

Arica

Jestem bardzo ciekaw jakie będą podwyżki wynagrodzeń skoro obecna inflacja to 17,9% a do końca roku pewnie będzie jeszcze wyższa. Chyba każdy pracownik potrafi sobie wyliczyć ile powinien dostać żeby nie stracić. Jestem przekonany, że stracimy bardzo dużo. Przy obecnych średnich wynagrodzeniach każdy powinien dostać przynajmniej 700 zł netto a to są tylko marzenia.

Czy pracodawca Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak

Tak, monitoringiem :)

Beata
@Tak

Czyli każdy stara się estetycznie w pracy wyglądać? ;) A z takich finansowych lub pozafinansowych aspektów?

Korno

Wypłaty w terminie. Brygadziści znają się na robocie a w tych czasach to duzo bo każdy chciałby tylko malować wykres i analizować słupek. Ogólnie sporo ludzi od tych wykresów i marnowania papieru. Zapytani o jakies wady produktu czy niepasujacym elemencie zwykli twierdzić że to nie ich obowiązek a osoby od tego nie ma. Ogólnie jak kogoś irytuje patrzenie na grupkę 5 osób z biura kontemplujacych nad jakimiś foliowym workiem to ta praca nie jest dla ciebie. Jeśli jednak nie to polecam tę firmę :)

Kosior

Czyżby się polepszyło? Po fali negatywnych komentarzy nagle cisza..

Nic z tego
@Kosior

Niestety nic się nie zmieniło... Firma sukcesywnie usuwa wszystkie komentarze. Więc gra nie warta świeczki, wszystko w górę a wypłaty w miejscu. Swoją drogą nie zastanawia was to dlaczego wciąż szukają pracowników? Cisza a za chwilę zaś wysyp ogłoszeń... Czemu się tak chętnie ludzie zwalniają, czy firma daje coś więcej? Otóż nie ...

@Nic z tego

Zgodnie z regulaminem portalu GoWork firma NORDflam nie upublicznia wpisów obraźliwych oraz treści niezgodnych z prawdą. Ponadto, nie komentujemy zdarzeń, które nie odnoszą się bezpośrednio do działalności spółki. W kwestiach dotyczących zatrudnienia oraz warunków pracy prosimy o kontakt z Działem Kadr (33) 851 48 73 w. 133 lub kadry@nordflam.pl

Bodzio
@Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... wiadomo, że dla Was wszystkie nieprzychylne komentarze są niezgodne z prawdą... po to jest gowork żeby napisać opinie a Państwo mogli skonfrontować a nie usuwać...

@Bodzio

Dzień dobry, usuwane są jedynie te wypowiedzi, które nie są zgodne z regulaminem portalu GoWork. Ponadto, spółka nie komentuje opinii o charakterze subiektywnym. Rozpatrywane są jedynie wnioski mające merytoryczną podstawę. Zatem prosimy o ich kierowanie do bezpośredniego przełożonego lub działu kadr pod adresem kadry@nordflam.pl Z poważaniem, Nordflam Sp. z o. o. Sp.k.

Rekrutowany

Czy w firmie standardem jest brak odpowiedzi po rozmowie rekrutacyjnej. Przy jednoczesnym zapewnieniu że odp. pozytywna lub nie ale zawsze jest? Mało profesjonalne prawda?

@Rekrutowany

Dzień dobry. Uprzejmie informuję, że standardowo odpowiadamy kandydatom do pracy po zakończeniu rekrutacji. Ze względu jednak na sezon urlopowy cześć rekrutacji przedłużyła się. W celu wyjaśnienia sprawy zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem kadr poprzez e-mail kadry@nordflam.pl lub telefonicznie 33 852 15 06 wew. 132. Z poważaniem, Nordflam Sp. z o. Sp. k.

Hmmm

taki proces rekrutacyjny;-)

Gandalf2001

Witam,jutro mam rozmowę p pracę na stanowisko magazynier,powiedzcie mi czy wogole warto próbować tam na tym stanowisku? Czy praca magazyniera jest ciężka i ma dużo obowiązków?

Magdalena
@Gandalf2001

I jak tam udała się rozmowa o pracę?

do Gandalf2001
@Gandalf2001

Jak nie masz nic innego lepiej płatnego na oku to chyba warto, jako nowy będziesz często rozkładał żeliwo (wyjmowanie elementów żeliwnych z drewnianych skrzyń) które ważą między 1 a nawet 25 kg. Czasem będziesz to robił przez 7,5 godz. a czasem przez godzinę a nawet kilka dni może nie być rozkładania żeliwa. Jak jesteś osobą która nie lubi utrzymywać regularnie porządku to będziesz miał ciężko bo niektórzy (i dobrze) zwracają na to uwagę. Zaś inni mają to w dupie. Robota poza rozkładaniem żeliwa jest dość lekka i nie najgorzej płatna jak na Cieszyn więc uważam że warto.

Magdalena

Z tego, co piszecie widzę, że podstawa to 2500. Potem widzę, że można nawet osiągnąć 3500. W sumie trochę czasu minęło od tamtych wpisów i inflacja jest coraz większa. Ktoś wie ile można w tej firmie na ten moment zarobić?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Bogdan

Na jakie stanowisko?

Ewelina
@Bogdan

na stanowisko monter. ja chcę wiedzieć dla męża douczyłby się najwyzej.

@Ewelina

Dzień dobry. Rekrutacja na stanowisko monter jest otwarta. Zapraszamy do przesłania CV na adres kadry@nordflam.pl Z poważaniem, Dział HR, Nordflam Sp. z o. o. Sp. k.

Pracownik.

W tej firmie pewne rzeczy to jest jedno wielkie nieporozumienie. Tylko, że od dawna na stanowiskach kierowniczych są osoby, które patrzą tylko na to żeby im się kasa na kontach zgadzała a pracowników mają gdzieś bo to są robole i mają tylko z...... ć.! Jedna wielka niesprawiedliwość pod względem wynagrodzeń! Na stanowiskach gdzie jest większa odpowiedzialność i człowiek musi naprawdę dużo więcej wiedzieć są podobne lub mniejsze pieniądze niż na stanowisku gdzie masz bardzo małą odpowiedzialność i każdy mógł by tam robić. Ale cóż i tak nigdy nikt z tym nic nie zrobi bo od dawna tak jest i kierownictwu to najwyraźniej pasuje. O ostatnim spotkaniu w sprawie podwyżek to już lepiej nie wspominać. Bo chyba nikt nie ma zamiaru brać na poważnie podwyżki w kwocie trochę ponad 100 zł. Śmiech.

@Pracownik.

Masz rację Grzesiu stół to nie taka łatwa sprawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.