Opinie o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Terma Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Terma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

Pączek

I jak będą wypłaty przed niedzielą? Hahaha

jest super :)

A

Brak szacunku, brak ścieżki rozwoju, fatalna atmosfera w pracy.

Sasiad

Przeczytałem opinie i jestem w szoku jakie patologie mają tu miejsce. Chciałem aplikować ale rezygnuję. Dziękuje za informacje jak to wygląda od środka bo budynek ładny.

HR Manager

Panie w ogole nie byly zainteresowane moimi odpowiedziami

o doswiadczenie, powod do zmian, najciezsza sytuacje w pracy i jak z niej wybranelm

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Były (na szczęscie) pracownik

Rok temu odszedłem z Termy i jestem z tego faktu niezmiernie zadowolony :) Po roku w nowej firmie zarabiam więcej niż po 3 latach w Termie. Pracodawca traktuje mnie z szacunkiem, wypłata jest zawsze przed czasem i nie mam odruchów wymiotnych na myśl, że trzeba iść do pracy. Starałem się sprostać wygórowanym wymaganiom prezesa, ale niestety z biegiem czasu potwierdzał się fakt, że jest to chory psychicznie, sfrustrowany człowiek, który za nic ma swoich pracowników (stwierdził nawet, że woli dać pieniądze na swoją fundację zajmującą się pomocom bezdomnym kotom niż podwyżki pracownikom, bo one bardziej odwdzięczają się jemu miłością). Wykorzystuje swoich pracowników zasłaniając się zasadami Terma Nova, których sam nie przestrzega. Praca na malarni w warunkach zagrażających zdrowiu ( widywałem zdjęcia pokazujące 47 stopni celcjusza), nieprzestrzeganie zasad BHP, generalnie atmosfera pracy jak w psychiatryku. Mam nadzieję, że mobbing, pazerność, ignorancja i głupota prezesa zostanie teraz w dobie kryzysu skutecznie wynagrodzona. O zespole personalnym szkoda się wypowiadać. 3/4 tej załogi nie ma pojęcia czym w ogóle się zajmuje i jest tylko po to, żeby oni zbierali wszystkie żale od załogi, a nie EB.

@Były (na szczęscie) pracownik

Żałoj że odszedłeś bo zaraz nam (usunięte przez administratora) wprowadza i będziemy zarabiać jak komputerowcy. 2 lata pracy i w mieście kawalerkę kupisz. Bez kredytu. Z odłożonych. Jak możesz to wracaj. Doradzam.

Cześć, na jakie zarobki może u was liczyć inżynier?

Ten tego
@Michał

Nie masz pracy? Idź do biedry. Nie zarobisz ale przynajmniej będziesz traktowany z godnością i szacunkiem

Michal

Cześć, jakie widełki płacowe są przewidziane u was dla inżyniera ?

Mchal

Cześć , na jakie zarobki może liczyć w termie inżynier ?

Merc

Trza tu jeszcze wspomnieć o pracy zdalnej - dla znajomych czytaniu rzeczywistości - przez nielicznych WSW - dla lubiących zagadki i życie w niepewności uczciwej ocenie - hm????????!!!!!!!!

typek

witam serdecznie, postaram się wypowiedzieć pozytywnie...będzie ciężko:) wypłaty zawsze na czas(ew.+1 dzień) - ocena miesiąca rządzi; zarobki bdb; godziny pracy - ustalone z wyprzedzeniem; ATMOSFERA w pracy - podlega indywidualnym ocenom; lokalizacja - podlega indywidualnym ocenom; prezes - niepowtarzalny;) BHP - jakie BHP?

Pit

Na jaka stawke moze liczyc operator cnc?

Były techniczny
@Pit

Kilka lat temu spędziłem jakiś czas w organizacji więc podrzucę Ci kilka rad i uwag. 1. Kasa rynkowa. 2. Nigdy nie ucz się imienia rekrutera, do którego przychodzisz na rozmowę. Jeśli przyjdziesz na drugą to na 100% już go nie będzie. Za moich czasów rotacja wśród pracowników to był prawdziwy problem. Inny problem, że nikt nie chciał tego dostrzec 3. Nie przyjmuj telefonu służbowego. 4. Nie awansuj. Piszę poważnie. Przyjęcie posadki Lidera ( synonim kierownika) to same kłopoty. $$$ z tego nie ma, a tylko cięcia premii . 5. W Spółce istnieje zespół (nazwy nie pamiętam), który ma być organem wspomagającym zarządzanie. Nie wchodź w to, konsekwencje jak w pkt.4. Na koniec. Do firmy trafiłem zaraz po studiach. Miałem przyjemność pracować z ciekawymi ludźmi. Niestety w organizacji jest coś co nie zachęca do długotrwałej współpracy.

sfdg

Istnieje realne ryzyko obcięcia stawki o 40% więc przekalkulj ten krok

Kk
@Pit

Nie pytaj o stawkę, a zwróć uwagę na atmosferę. ON to typ człowieka, który potrafi wypomnieć, że o 15:30 wychodzisz z pracy. A nie zauważa, że od 6 pracujesz.

34zł brutto/h + nadgodziny 50%

Esco

Może w końcu ktoś weźmie odpowiedzialność za wypłaty, które nie są dokonywane 10go dnia miesiąca? To, że wykonujecie przelewy 10go nikogo nie interesuje. I po co ta wcześniejsza ocena miesiąca, skoro wypłatę zobaczę 11go po raz kolejny. I tłumaczenie, że czekacie na akceptacje - to jest wasz obowiązek, żeby ją uzyskać wcześniej. Każdy ma określone zadania w firmie i je realizuje a jeśli wy nie jesteście na tyle skuteczni aby realizować swoje to może warto zmienić stanowisko pracy. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się co jest największą wadą firmy odpowiadam - wypłaty po czasie. I proszę darować odpowiedzi w stylu ,, zapraszamy do rozwiązania problemu” - nikt tego nie zrobi ze względu na strach przed złymi relacjami z tym zespołem. Skala problemów firmy niestety nie ogranicza się tylko do jednej osoby.

Burak
@Esco

w moich czasach prawie 25% wypłat było za pózno, widzę że nić sie nie zmieniło :D Jak tam z minusami? czy nadal odejmują z (usunięte przez administratora) powodów?

ftw

Niestety miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Teraz mam skazę na psychice i w CV. Kto się zastanawia jak może być w Termie niech sobie spojrzy na oferty pracy i jakie są tam użyte teksty. "Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie"! To brzmi jak jakaś ideologia Rasy Panów! Ale tak naprawdę to tylko chory umysł edka.

Burak
@ftw

Potwierdzam, W praktyce lepiej jest po prostu siedzieć cicho i pilnować własnej pracy. Jeśli zabierasz głos na jakiś temat lub próbujesz komuś pomóc, istnieje duża szansa, że w jakiś sposób zwróci się przeciwko tobie.

rafał

ta firma to totalne (usunięte przez administratora) brak jakiegokolwiek zarzadzania, brak rozwoju, notoryczny mobing, krótko mówiąc: dobrze że już tam nie pracuje

A chciałem tutaj pracować.

O Jeeezu. Ta firma to jakaś mina.

Mirosław K

Witam serdecznie pana Pawła S jestem pozytywnie zaskoczony szybką reakcją na reklamację Grzałki REG 2,0 , po dwóch dniach nowa grzałka była umie w domu dziękuje życzę zdrowy świąt całej firmie TERMA pozdrawiam Mirosław K z Marek.

q przestrodze

(usunięte przez administratora) monitoring - wielki brat patrzy za mało pracowników za dużo zleceń brak urlopów telefony non stop nieustanna kontrola zdjęcia karykaturalne spojrzenie na 8-godzinny dzień pracy "nagroda" dyrektora Takie warunki pracy mają w Połańcu, a Wy narzekacie

Dima

Najpierw Edward mowi dobry pracownik, dobry, szybko maluje, dobrze za chwile Edward mowi niedobry pracownik niedobry, za szybko maluje ,niech maluje wolniej, to maluje wolniej i wtedy ze nadal zly bo za wolno pracuje, jak zaczynam malowac szybciej to nadal niedobry. czemu tak?

Ludwig von Mises

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczosci I posłuszeństwa.Jest mu jedynie winien usługę. Za którą otrzymuje zapłatę,będąca nie łaską ,lecz zasłużonym wynagrodzeniem.

Richard Brandson

EB ,Pamiętaj klienci nie są najważniejsi, Pracownicy są najważniejsi ,Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zazdroszczą się o klientów

Zostaw merytoryczną opinię o Terma Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Terma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 16 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Terma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Terma Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terma Sp. z o.o.