Terma Technologie

Opinie o Terma Technologie

Mały KIM

☠️☠️☠️☠️☠️

Iza

@Ly mylisz się, bo nie jestem pracownikiem firmy Terma Technologie. Jestem tutaj moderatorem forum. Moim zdaniem jej pilnowanie by dyskusja była merytoryczna i zawierały się w niej tylko prawdziwe informacje, stąd moje pytania. @Kandydat w jaki sposób rekruter obgaduje pracowników? Może to jakiś test na nowego pracownika?

Kitek
@Iza 24.11.2017 09:56

Izabelo, czemu skasowalas wiadomosc? Czy wolnosc mowienia, ze medyczni i odlewani nie przynosza zysku jest jakims klamstwem?

Ehjo

Pracowałam w Termie kilka dobrych lat. Bywało różnie. Jednak wielu z Was po prostu przesadza! Terma rządzi się swoimi prawami ale jeśli komuś się nie podoba to po co się tam zatrudnia lub po co nadal tam pracuje? Nie potrafisz się dostosować to nie. Nikt nie trzyma na siłę.

Kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej.(usunięte przez administratora)to jakaś pomyłka na stanowisku rekrutera... niestety obgaduje byłych pracownikow zamiast skupić sie na poznaniu kandydata. Pierwszy raz byłem na tak nieprofesjonalnej rozmowie o prace. Zero profesjonalizmu. Nie polecam.

albatros

a wyplata tradycyjnie zamiast 10 na koncie, to 13...

wesolyromek
@albatros 16.11.2017 08:06
a wyplata tradycyjnie zamiast 10 na koncie, to 13...

byleby kadrowej sie zagadzalo

biurwa
@wesolyromek 17.11.2017 18:29
byleby kadrowej sie zagadzalo

kasy na koncie nigdy nie dostalam w stu procentach ani na czas, a pracuje juz ponad rok, dobrze, ze chociaz zaczeli mniej nas okradac na chorobowym

anonymous

Witam, Byłam na rozmowie u Pana(usunięte przez administratora)Pełen profesjonalizm, swobodna, ale zarazem konkretna osoba. Polecam.

pikobelo

Terma to miejsce pracy dla ludzi o mocnych nerwach. To sie toczy bo sie toczy, ale jak jebnie to z rozmachem. Permanentny brak szacunku dla kazdego - od biurowego do produkcyjnego szczebla. Jesli nie zgadzasz sie z opinia Edwarda, mozesz miec pewnosc, ze dostaniesz minusa lub zostaniesz zwolniony. Przerzucanie miedzy zespolami, praca jednego dnia tutaj, drugiego dnia w Miszewie u brata. Paranoja... a bhp swoja droga, tego w ogole nie ma.

jeremi
@pikobelo 06.11.2017 08:28

personalny in minus -100!

roki
@jeremi 06.11.2017 09:51
personalny in minus -100!

nasze hry to o kant pupy

Kasia K

To BHPowiec. A w zespóle personalnym jest ogromna rotacja. Tylko Hania byla prawdziwą rekruterką, ktora walczyla o prawa pracowników.

niesio
@Kasia K 05.11.2017 23:27

prawda

Tomasz69

samolotem
@Tomasz69 02.11.2017 10:52
wie może jak dostać się do termy bez psucia se samochodu mam za drogie auto by jezdzic po takich dziurach ... :(...

zmień samochód buahahahaha

szym236

Pracownicy zostają po godzinach a nawet nie mają zapewnione ciepłego posiłku co za szczyt bezszczelności.Pracownicy staraja się a szef ma to w dupie tylko najlepiej żeby pracowali jak takie parobki za darmo XD

Awatarka

Chciałabym powiedzieć , że firma w ch*j bogata a droga gorsza niż do Burdelu.... XD Pozdrowienia

hans klos taki los

hehe a nasz kohany aniol stroz w postaci dozorcy ktory co rusz jest na tropie kolejnych spiskow?

Wijsie

Wygrywa ten kto bardZiej zbije drugiego kto sie na nim bedzie pastwil bo jak inaczej nazwac masowe odjecia po -10-15 procent od wyplat gdy zsk rosnie? Jak powiedziec o tym ze nadgodziny sa dla limitowanej grupy osob? Tych ktorzy dobrE zyja z kadrami bo reszcie nie sa zaliczane?

Śmiech przez łzy

Oczywiście, że nie Edward :-) Ale ktoś kto doskonale zna jego styl:-) Brak szacunku do drugiego człowieka, nade wszystko własna pycha i arogancja, nawet słownictwo trafione w punkt. Cały Edward.

!

E nie pisze zdan zlozonych !!!!!????

Ed
@! 12.10.2017 14:55
E nie pisze zdan zlozonych !!!!!????

???!!!!!!!!

@Ed 12.10.2017 16:44
???!!!!!!!!

zbyt mało znaków zapytania ażeby mogło być oryginalnym wpisem wiem bo przepracowałem w tej firmie prawie dziesięć lat wiem bo ????????????

Ciekawy

Witam. Kto napisał ten śmieszny post ? Edward B., czy ktoś kto się pod Niego podszywa ? Jestem ciekawy..

Czaple

Iza jak Iza, jej to sprawa, jej moralność, jej wyrzuty sumienia, gdy będzie starsza.. Ale Edward.. Człowiek, który ideały chrześcijaństwa ma na ustach? Takie rzeczy ludziom robić??

Ly

Iza siedzi u Edwarda w firmie w biurze na 100% i będzie co bronić bo jak Edward to przeczyta to da grosza do wypłaty więcej . Zresztą tu pozytywy tylko piszą pracownicy którzy tam pracują i daja się ru.... edwardowi bez mydla

Bela

Widzi, ale do negowania rzeczywistości ma takich jak Iza.

Jp

Jak nie można ? Przecież tu ma się opisać sytuację firmy oraz kontakt pracodawcy z pracownikiem. Mam kilka nagrań na telefonie zapisane jak Edward wypowiada się do pracownika firmy . To jest żałosne poprostu chłop z gospodarstwa słoma z butów wystaje a chciałby zrównać się z ludźmi z miasta . Koniec tematu bo szkoda czasu na to

Iza

@Edward brylowski nie można na forum pisać w ten sposób, bo ktoś może to odebrać jako groźbę. Zapoznaj się z regulaminem forum: http://www.gowork.pl/regulamin . A jesteś pewien, że chodziło o mobbing? Wiesz, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników.

Czaple
@Iza 29.09.2017 14:48

Można Iza. Dopóki nikt nie ubliża ani nie odgraża się człowiekowi, to można. A nawet trzeba. Edward jest pełen pychy, przekonany o swej bezkarności robi, co mu się żywnie spodoba. A życie uczy, że każda tyrania prędzej czy później, albo się opamięta, albo zostanie surowo ukarana. Zdajecie sobie sprawę, że wystarczy jeden pozew o mobbing, podparty np. zaświadczeniami od psychiatry wspierającego uciskanego pracownika w jego dochodzeniu do zdrowia mentalnego? Jeden pozew. Otwiera drogę dziesiątkom innym. I postępowaniu przed inspekcją pracy. Wystarczy, że kiedyś ta lawina ruszy. Że znajdzie się jedna odważna, zdeterminowana osoba. Swoją drogą, ciekaw jestem, czy Edward to czyta. Czy widzi, jakie świadectwo wystawia sobie swoimi czynami..

czytaj rzeczywistość

Fabryka małp

Szlif

Powiem tak, pracuje już ponad 2 lata i przez te lata nie dostałem ani razu 100% wynagrodzenia. Zawsze jest coś do czego można się przyczepić, jak nie produkcja to za wolny ruch, jak nie ruch to niewłaściwa mina albo źle położona kartka. Przykładów można mnożyć i to na każdym stanowisku. Dzieje się źle - prywatne numery telefonów, adresy i wynagrodzenia, wszystko dla wszystkich, a gdy nie wyraża się zgody pojawiają się osoby, które pod publiczkę sekundują pomysłom najwyższego. Praca dla osób z silną psychiką albo gotowością do znoszenia codziennych upokorzeń.

WTF

Sytuacja w firmie wygląda jak droga dojazdowa do niej. Niby prosta a jednak najeżona dziurami i wcale nie taka prosta do pokonania. Nie wiem. Albo my pracownicy mamy wytelepane mózgi od jeżdżenia po tych dziurach codziennie, albo by się przydało aby "nasz ?????/!!!!! wasz" Edward codziennie pojeździł tą drogą, to może jego mózg by wytelepało i wróciłby na sensowne tory.

Ex

I niezależnie - zgłosić do GIODO. Kary sięgające kilkuset tysięcy PLN, może trochę ostudzą zapały. http://www.giodo.gov.pl/pl/582/2677

Ex

Ustawa o ochronie danych osobowych jest jednoznaczna. Oto, co Wam radzę: - dobry prawnik - zbierzcie dowody (wystarczy skopiowanie tych list) - pozew cywilny o naruszenie ochrony danych osobowych Wygrany pozew = wypłata na rok. Idealny czas na szukanie pracy:-)

?!

hit! numery prywatne i adresy ogolnodostepne dla kazdego, co mowi o tym ustawa o ochronie danych??????????????????????????

Iza

@zielonyfartuszek a jakie aspekty według Ciebie wchodzą w to, że w firmie jest źle? Możesz podać jakieś przykłady zachowań, które to powodują? Warto na forum uzasadniać swoje zdanie. Dla osób poszukujących informacji o firmie Terma Technologie to bardzo ważne.

Malymalysz

bajery z podwyzka ze ma byc a nie ma i tylko biuro dostaje

Malymalysz

cyrk ostatnic trzeh lat czyli przeglad personalny nikomu nie chce sie dac kasy ale robi sie halo ze jednak tak a jak sie przychodi po podwyzke to nie ma co tylko sam biuro i jakies wymysly ze warunki takiei takie lepiej w totoloka zagrac.

@Malymalysz 19.09.2017 20:50

możesz to przetłumaczyć z chińskiego na polski?

zielonyfartuszek

jest naprawde zle, obecnie nikt tam niczego nie ogarnia

Iza

Są na forum jacyś aktualni pracownicy, którzy mogliby odpowiedzieć na pytanie @edi. @ekspracownik w jaki sposób prezes dusi potencjał firmy Terma Technologie? Możesz coś więcej powiedzieć?

wwww
@Iza 08.09.2017 09:41

Wszystkie odpowiedzi masz powyżej - nic dodać nic ująć.

co nowego na produkcji?

ekspracownik

firma z duzym potencjalem, ktory jest duszony przez Prezesa

ja

ED DBL

Garbaty

W jakiej innej firmie za nieodpisanie na bzdurnego maila obcinana jest pensja na poziomie 10-15%? Ktoś musi się tu zdrowo pie*dolnąć w głowę. Albo właściciel albo pracownicy że trwają w tym g*wnie.

ty ry ry ry
@Garbaty 09.08.2017 18:06

Jak w jakiej - w Termie :)

lembas

Ostatnio dalo sie slyszec ze nie ma piniendzy i co ? i znalazl sie pretekst pol firmy dostalo od -5% do -15% polecam i pozdrawiam typowo polskie

Ktosia samosia.

To nie istotne. Jeżeli zatrudnisz sie u nas jako pracownik na produkcji, w kadrach, jako technolog, czy księgowy. Nie ma znaczenia. I tak mozesz otrzymać powszechnie stosowaną "gratufikację in minus" tak uwielbianą przez Edwarda. Tak jak to wyżej niejednokrotnie zostało napisane. Pranie mózgów się odbywa. Szef swoimi irracjonalnymi poglądami odklejonymi od rzeczywistości pierze nasze mózgi. My z kolei pierzemy jego zwoje, pozwalając mu na pranie naszych, utwierdzając go w wierze o jego nieomylności. I tak to sie kręci. Składaj papiery. Nie pytaj na forach. Tydzień w Termie to historii do opowiadano co najmniej na 2-3 dobre imprezy ze znajomymi.

@Ktosia samosia. 05.08.2017 14:11

Ok spoko dzięki za informacje :)

Iza

Na forum są głównie opinie byłych pracowników, a pewnie @Nowy chciałby się dowiedzieć jak w tym momencie wygląda sytuacja w firmie, czy się zmieniła i czy jest osoba na forum na stanowisku technologa, która mogłaby wypowiedzieć się na temat swoich warunków pracy.

@Iza 04.08.2017 10:24

Właśnie o to mi chodzi, dzięki :)

Nowy

Jak sytuacja w firmie? Jeżeli chodzi o stanowisko technologa to warto starać się o pracę ?

@Odpowiadający. 03.08.2017 10:04
A co mało masz wpisów powyżej?

Nie bądź niemiły, nie widziałam we wpisach, aby wypowiadali się technolodzy.

Kosmiczny AX
@Nowy 05.08.2017 09:17
Nie bądź niemiły, nie widziałam we wpisach, aby wypowiadali się technolodzy.

Jaki dział Cie interesuje?

Ania

Zwalnianie pracownika w piątek o godzinie 15, bez poprzedzającej rozmowy albo chociaż jednego ostrzeżenia, bez podania jakiejkolwiek przyczyny, bez możliwości i czasu rozejrzenia się za inną pracą (bo w poniedziałek umowa już nie obowiązuje, w końcu praca na preferowanej w termie działalności gospodarczej)- uważam po prostu za niemoralne i paskudne świństwo. Wierzę w to, że karma wróci, a dziewczęta z cudownego działu kadr, użyją w końcu własnego mózgu i sumienia i zrozumieją co na prawdę oznacza "DLA DRUGIEGO", a nie będą ślepo DLA TEGO JEDYNEGO. choć w termie pracują też ludzie inteligentni, pracowici i z umiejętnościami, których doceniam i cieszę się, że poznałam - to nie mam pojęcia co Wy tam nadal robicie!! ja bardzo się cieszę, że moja przygoda w termie została zakończona, choć mam poczucie jakbym zerwał ze mną chłopak, któremu to ja od jakiegoś czasu nie wiedziałam jak powiedzieć, że to koniec! także: nie polecam i pozdrawiam wytrwałych i życzę siły i nie przejścia na złą stronę mocy.

Dex

Nazywajac rzecz po imieniu, Terma to bardzo zly pracodawca. Bardzo. Tak bardzo, ze choc pracowalem tam niemal rok, nie pokazuje tego w swoim CV, bo mi zwyczajnie wstyd. Właściciel to dla mnie uosobienie zla - taki wspolczesny demon: placi dobrze, ale w zamian zapomnij czlowieku o wlasnej godnosci. I ludzie na to lecą! Ja sam poleciałem. Przez rok za dobre pieniądze pozwalałem sobą pomiatac i ustawiać pod dyktando tego dziwaka. Mówił nam jak mamy pracować, jak siedzieć, jak wysyłać maile i jakich słów używać. Doswiadczenie zawodowe, studia, czy chociazby wiek, przestają mieć znaczenie - liczy sie aprobata tego totalnie niezyciowego czlowieka... Powiedziec o nim, ze jest hipokryta, to nic nie powiedziec. Nie, nie skrzywdzil mnie, bo jego wypowiedzenie wyprzedzilo moje o jeden dzien. Ale boli to, jak traktuje ludzi na produkcji. Geba pelna frazesow, ale czyny godne dyktatora: pogarda, pomiatanie, manipulacja i wykorzystywanie ich sytuacji finansowej. Jesli sie szanujesz, omijaj Terme z daleka.

byly pracownik

Nie wiem jaka jest sytuacja na magazynie czy produkcji. Pracowałam w częsciu biurowej i takiej sytuacji to w żadnej firmie nie kojarze żeby miała miejsce. Zasady sa proste, albo się na to godzisz i wchodzisz w to na 150%, albo odchodzisz/wylatujesz. Pierwszy raz widziałam, że ludzie tak się bopja właściciela firmy, nigdy nie wiesz co masz powiedzieć żeby to się nie spotkało z jego negatywną reakcją. Ludzie są jak w jakimś matrixie albo u Orwella. Finansowo super, jeżeli potrzebujesz dobrej kasy to polecam. Przynajmniej ja ten rok temu dostałam naprawdę dobrą stawkę. Al,e jeżeli szukacie miejsca gdzie mozna popracować, a nie ciągle strugać pajaca, uważac na pierdoły, formy (trzeba uzywac oczekiwanych przed Eda), to uciekajcie.

Zaczarowany Kitek

??????? Najlepszych pracownikow? ???? Chłopaki jak byście uczciwie pracowali, i robili swoją robotę to by nie było marudzenia. Chowawcie się przed kamerami nic nie robicie połowę dnowki rozmawiacie o swoich polach kapusty, a dnowki leci, czy to jest uczciwe. Ludzie którzy robią uczciwie są doceniani , i nie marudza. Nie chodzi mi tu o tzw czopkow. ... ale zwykłych uczciwie ludzi którzy robią swoje i nie zajmują się plotkami. ,,,,, pisze tu ja kiiiii teeee kkkk, ,,,, najlepszy pracownik miesiąca.

Niedowierzający

Klapsy. Pranie mózgu. Pseudo filozof(ia). Mobbing. Obłuda. Negowanie. Zaprzeczanie samemu sobie. Zamiłowanie do "in minus". Proces. Po nowemu - cokolwiek, co pewien czas. Megalomania wręcz do kwadratu. Wygłaszanie kazań. Monologi. Kamery. Podejmowanie. Dopełnianie. Dryfowanie. Drugi to czyta, daj łapkę w gorę i pokaż mu że Ty też to czytasz. Niech będzie ona klapsem od nas dla Niego - tego jedynego nieomylnego.

ex love

Mimo, że nie pracuję tam od kilku lat zdarza się, że po nocach snią mi się jazdy szefa i konferencje Skypowe z oceną pracowników na forum publicznym (mało kiedy pozytywną), wprowadzaniem coraz to specyficznych zasad, zarządzanie w stylu: jedna pochwała (bardzo rzadko), dziesięć batów. Ludzi - pracowników (większość) miło wspominam, wszyscy jechaliśmy na tym samym wózku. Kasa raczej ok, w mojej ocenie jest to praca w sekcie i płacą ci za podporządkowanie się kosztem zdrowia psychicznego. Tam nie ma wolności tam jest podporządkowanie się całkowite szefowi w pracy i często również w godzinach po pracy. Są plusy i minusy.

EDWARDZIE czy Ty naprawdę tego nie widzisz, że przez swoją filozofię i płaską strukturę pogrążasz Terme. Niebawem stracisz wszystkich dobrych pracowników. Płaska stuktura to chory wymysł, a osoby za,, bracia deweloperzy,, niech popracują trochę na produkcji.

Adyt
@Były pracownik 05.07.2017 10:30

Krótka ale bardzo cenna uwaga. Komentarz godny zauważenia.Ktoś w prostych słowach napisał jak tam naprawdę jest. Szkoda po prostu firmy bo kiedyś była warta zauważenia.

Chłopiec z długimi włosami na krusie (:

Słuchajcie ze w wiekszosci piszą tu osoby które zostały zwolnione bądź są do zwolnienia .... Człowiek który nic nie robi albo na 8 godzinnej zmianie przrpracuje 2 godziny to nie się nie dziwi ze mu premie zabierają, chłopaki z Ukrainy wiarę radzą sobie z językiem polskim , wiadomo z kaszebskim jest trudniej. Lecz oni chociąż uczciwie pracoja. To jest tak samo jak nasz rodak wyjedzie za granicę tak samo na nas patrzą, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości. Wy też nie odrazu wszystko kumialisce. Pozdrawiam i jeszcze raz trochę pokory. I wiary w ludzi.

Ania

Chciałabym aplikować na księgową (bo poszukują) i weszłam sobie tutaj ale same opinie nie bardzo mnie pchają by złożyć tam swoje CV. Jest tu ktoś kto pracował w księgowości ? Jaka struktura, zwyczaje, atmosfera w dziale księgowym panują ? Ktoś mnie zachęci ?

nick

to co mysli prezes ze jest w termie to jedno. To co przekazuja kadry prezesowi to drugie. A rzeczywistosc to trzecie. Ale to chyba nie jedyna firma w ktorej tak jest. plaga sa ludzie potrafiacy dobrze sprawiac wrazenie na mailach. Jest ich coraz wiecej bo w termie mozna przychodzic z polecenia (znajomi rodzina) a kadry czy ktos sie nadaje czy nie zawsze dla takiego znajda miejsce. Nawzajem sobie chronia tylki i tak jak juz pisalo kilka osob wyzej firma w ten sposob jest wykorzystywana. Ale oczywiscie nie tylko ci ludzie z polecenia sprawiaja dobrze wrazenie. to jest tez krzywdzace dla innych bo ludzie ktorzy pisza duzo maili a robia malo w oczach prezesa sa lepsi od tych co sie staraja jak najlepiej ale juz nie sa moze tacy wygadani. Szkoda tez bo znalam pare osob ktorzy naprawde chcieli w tej firmie jak najlepiej i wylecieli a pijawki siedza w firmie dalej i maja sie dobrze

Zostaw opinię o Terma Technologie - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Terma Technologie