Opinie o Termo tech w Stąporków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Termo tech. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Termo tech o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termo tech w Stąporków

Małgorzata Nowy wpis

Hej, już kiedyś jak był poszukiwany magazynier to było potrzebne doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózki. Chłopak te warunki spełnia, ciekawa więc jestem czy nie mógłby się przyjąć, ponieważ zatrudnienia w okolicy będzie teraz szukać. gdzie są aktualne oferty?

Luśka Nowy wpis

Witam czy ta firma ma swoich fachowców w okolicach Zabrze lub Bytom, siadł mi piec z tej firmy i potrzebuje pilnej pomocy, albo ktoś może napisać co najczęściej się psuje w tych piecach

Musze przyznać, że przypadkiem tu trafiłam, z okolic Stąporkowa jestem. Nie widzę tu zbyt wielu aktualnych komentarzy a jeśli już to są raczej te od klientów. Znalazł się kandydat, który pytał o szkolenia pracownicze, a co na ich temat więcej byście wiedzieli? po prostu to wstępnie chciałam się zorientować jaka tu jest teraz struktura? Czy to jest samo biuro?

Przemek Nowy wpis

Tragedia , Kocioł kupiony w Castroramie . Firma dogadała sie z Castorama ze sprzeda im "smieci zrobione z papieru " Rok eksplatacji i slinik powykrecał slimak doprowadzajacy wegiel . Połamał jak zabawke ( dramat ) Po 4 latach piec jest dziurawy w plaszczu wodnym ktory został zrobiony z blachy 4 mm .Świetnie wiedzą że sprzedaja (usunięte przez administratora) . Ale przecież liczy sie zarobek . A winne niby ma ponosic Castorama bo tego sobie zyczyła. Trzeba było sie nie zgadzać . Piec kupiony 4 lata temu za 7500 zł , dzis dowiaduje sie że płaszcz wodny mogą mi sprzedać w promocji za 8000 zł :D Wole kupic nowy niż utwerdzać Was w tym że można potem dalej wykotrżystywać ludzi . Kupiłem piec w innym domu 2002 firmy Hef . Do tej pory nie było praktycznie żadnego problemu ( każdy sprzet sie kiedyś psuje ) Ale głownie mi chodzi o to że pracuje nadal po 21 Latach !!!!!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Termo tech? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czy firma Termo tech w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Joanna

Witam po 4 latach użytkowania pieca pękł gwarancja przepadła panowie którzy go zdemontowali nie widzieli jeszcze pieca w tak złym stanie po 4 latach firma produkująca nie przyjęła gwarancji

dudek

Termo-tech dzisiejszy to fabryka gdzie liczy się głównie cena tzw ,,ccc". Stąd stosowanie chińskich napędów i innych bubli. Kotły masowo cieknące. Dlatego powinni produkować durszlaki a nie kotły. ,,Kadra kierownicza" to dno zero wiedzy i umiejętności a pracodawca opiera się na wiedzy tej kadry. Zarobki marne, dobre ale dla Ukraińców, których zakład też okresowo zatrudnia. Jednym słowem - nie polecam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić kadrę kierowniczą zatrudnić młodych energicznych a przede wszystkim myślących i z praktyką.

Robert
@dudek

Rzadko udzielam sie na forach chociaz czytam kiedy potrzebuje rzetelnej opinii ale opisze tylko moj przypadek . 10 lat temu kupilem piec Tech Eco duo 20 . Przez ostatnie lata jezeli potrzebuje pomocy zawsze dzwonie do Kierownika serwisu Pana Marka W. i obojetnie o ktorej godzinie i w jakim dniu ( zdarzylo mi sie nawet w Sylwestra ) udzielil mi wszystkich niezbednych wskazowek i porad. Przez swoja wlasna glupote kupilem mokry ekogroszek i przerdzewial mi zasobnik. Bez problemu zamowilem nowy i piec funkcjonuje jak nowy. Nie interesuje mbie styl zarzadzania firma ale serwis . Tu sprawdza sie w 100 % i jezeli bede wymienial na nowy to dokonsm zakupu wlasnie w tej firmie.

Kosma
@dudek

Zatrudnić młodych....z praktyką.???? W tej branży można mówić o doświadczeniu po 15- 20 latach...

Krzysztof
@dudek

Cyt. "Młodych, energicznych i z praktyką". Zastanów się, co piszesz. Kotły z tej fabryki są bardzo dobre. Jedno co musisz zapamiętać. PRZY EKSPLOATACJI WSZYSTKICH URZADZEŃ TECHNICZNYCH NALEŻY MYŚLEĆ. Kupując urządzenie, należy przeczytać (ze zrozumieniem) instrukcje obsługi. To tyle!

Julia
@Krzysztof

Sugerujesz, że nie ma żadnej możliwości, żeby trafiła się komuś jakaś felerna partia?

Elżbieta

Widzę że Klienci sobie chwalą serwis sprzętu. A jak to wyglada od drugiej strony? Trzeba mieć doświadczenie żeby rozpocząć współpracę czy firma zapewnia przeszkolenie?

Krzysztof

Zakupiłem i samodzielnie zainstalowałem kocioł Termo-Tech 8 kW. Zainstalowane zostały wszystkie urządzenia, które należało zastosować, łącznie z ochroną powrotu. Kocioł ogrzewa 60 metrowe mieszkanie oraz bojler CWU. Początkowo miałem kłopoty z nastawami, ale obecnie jest wszystko ok. Dobra rada: Kupuj opał u sprawdzonego dostawcy. Jeżeli kocioł ma pracować w trybie automatycznym (z włączoną modulacją), opał musi być wysokiej jakości, o odpowiedniej granulacji i suchy. Dobry opał jest droższy, ale dwukrotnie wydajniejszy; w efekcie ekonomicznym tańszy. Jeżeli spalasz opał o gorszej jakości, zmień nastawy - wyłącz modulację i pracuj w trybie histerezowym. To tle i aż tyle. Moja opinia o tym kotle jest bardzo pozytywna.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Termo tech?

Operator

Chce Pan pracować za darmo ?

Luska

Witam a jest tu ktoś kto udzieli mi cennych informacji na temat sterownika cobry 2,chodzi mi głównie o kogoś kto ma styczność z tym sterownikiem

Karol
@Luska

Witam jestem serwisantem firmy termo-tech chetnie pomoge

@Karol

Ooo super,głównie chodzi mi o ustawienia,jestem posiadaczem pieca od zeszłego roku października z tym sterownikiem,na początku chodził w pidzie ale niestety co chwilę alarm ,brak opału mimo pełnego zasobnika ,potem ustawili mi go w dwustanie ale znowu alarm ,przegrzany piec ,po zmienieniu parametru dalej się przegrzewa ,będę wdzięczna za cenne wskazówki????

Karol
@Karol

Proszę o kontakt telefoniczy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6-00 do 22-00 włącznie.W razie pilnych przypadków silne mrozy itp również weekendy o tej samej prze godzinewej.Tel 608-855-967

Lika
@Karol

Witam dzwonie do pana na ten numer ale niestety pan nie odbiera Mam piec od nie dawna . Już 2 razy pan był u nas a piec dalej nie chodzi . Od dwóch dni ślimak nie podaje węgla ,piec się wyłączył. Jest nam zimno a za dwa dni święta .

hmm

@Tadeusz ale czy to by miało jakiś wpływ na jakość pracy pracowników?

Tadeusz

Ogólnie firma idzie na tzw lewiznę.Bez trudu na chwilę obecną można zakupić w tej firmie kocioł po za klasowy tzw śmieciuch.Po krótkiej rozmowie z panem dyrektorem handlowo zarządzającym stwierdził że możemy po cichu taki kocioł załatwić.Cena bardzo zachęcająca.Jestem użytkownikiem pompy ciepła i paneli słonecznych dla mnie nie dopuszczalna jest sprzedaż kotłow tzw śmieciuchów co zgłosiłem do odpowiedniego urzędu.Widać że firma stawia tylko na dochód na na ekologię.Mają małą sprzedaż kotłów 5 klasy więc nadrabiają śmieciuchami tanimi i bez klasowymi.Totalna lipa.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Termo tech?

Gosc

Młotek

Ktoś

@dudek co to oznacza, że tu się liczy strategia 'ccc'?

Luśka

Sterownik cobra2 chodzi w pidzie ustawienia to przerwa 35s podawanie 8s nadmuch 60%minimalna 5% piec mi się przegrzewa jest ktoś mądry w tych sprawach

Dj
@Luśka

Przerwa 68s. nadmuch 68%,reszty się w Pid nie ustawia

Luśka
@Dj

Dzięki ale to nie od ustawień się przegrzewał

żenada

Jestem nabitą w butelkę właścicielką kotła Stąporków termo-Tech Komfort 12-16KW. Kupiłam to coś 3 lata (czerwiec 2015)temu w Castoramie .Po roku złamały się dolne drzwi - gwarancja tylko na 6-miesiecy ,nowe drzwi 360zl.! i już było dużo rdzy. Obecnie wnętrze kotła zżarła rdza łącznie z płaszczem wodnym,skąd cieknie ciurkiem woda.Gwarancja na to próchno to 2 lata ,wiec zostaje z długami i bez ogrzewania.Służę zdjęciami tej 3 letniej ruiny.

Paulina
@żenada

Masz prawo do posiadania takiej właśnie opinii na temat produktów oferowanych przez Termo tech. Jednak pozostawianie ich na tym forum jest niezgodne z jego tematyką. Oczywiście Twoja opinia jest istotna z punktu widzenia konsumenta, ponieważ również tworzy renomę firmy, jednak cel tego miejsca jest inny. Powinieneś spróbować znaleźć inne miejsce na zamieszczanie opinii tego typu, które oczywiście są cenne i przydadzą się z pewnością innym osobom. A może wiesz coś na temat zatrudnienia w tejże firmie?

@żenada

I ja też jestem niezadowolona w życiu bym nie kupiła tej firmy pieca ciągle się przegrzewa a na dodatek trzeba czekać aż serwis podjedzie masakra nie ma w czym palić a w domu 15 .

@Luska

Nie masz zbyt pozytywnej opinii o produkcie firmy, który kupiłaś. Czy próbowałaś reklamować piec lub wymienić go na nowy, który będzie bezawaryjny?

@Adam

Owszem reklamowałam ,zrobili i zobaczymy czy będzie chodził bezawaryjnie .

Obserwator

Żle afirmowane nasze życie nasze męki. Miałem chęci, ale gdzieś uszły. Takie to roztropki ;)

Paulina
@Obserwator

@Obserwator Niewiele merytoryki można wyciągnąć z Twojej wypowiedzi. Interesuje mnie na jakich warunkach Termo tech zatrudnia teraz nowych pracowników? Czy ktoś mógłby udzielić mi odpowiedzi?

Jasiek

Dziwny wpis. W internecie firma ma dobre opinie. Ostatecznie można zmienić pracę!

Feliks

Czym spowodowana jest ta cisza?

Zostaw merytoryczną opinię o Termo tech - Stąporków

Termo tech