Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak

. Nowy wpis
Kandydat

Teraz szukają kierownika produkcji.

Damian Nowy wpis
@.

Co z poprzednim? Zwolnili go za coś czy sam odszedł? I jak to właśnie wygląda ze zwolnieniami tu, jest duża rotacja?

Administrator Nowy wpis

W mieście Mosina poszukiwano kandydatów do pracy jako Specjalista Ds. Księgowości. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak? Jak wrażenia z rekrutacji?

Też jestem byłym pracownikiem. Od osób związanych z Idmarem dostałem cynka, że na tym forum jest ciekawie, więc postanowiłem też dołączyć do dyskusji. Mnie zastanawia to, dlaczego właściciele tolerują dyrektora zarządzającego przez tyle lat skoro: - firma nie rozwija się, mimo, że poziom cenowy produktów jest znacząco niższy od konkurencji, firma stoi w miejscu, - z firmy odchodzą ciągle dobrzy pracownicy, rotacja jest ogromna, nikt w tej firmie nie chce pracować, - przecież do właścicieli muszą dochodzić sygnały, że atmosfera w firmie z powodu poczynań (usunięte przez administratora) jest fatalna, - wszystkie firmy z branży rozwinęły eksport (nie tylko w grzejnikach, ale przede wszystkim eksport w firmach produkujących kotły eksport aż furczy), a w Idmarze eksport jest zerowy, każda próba rozpoczęcia sprzedaży zagranicznej paliła na panewce z powodu właśnie (usunięte przez administratora) Tak więc każdy widzi, że firma stoi w miejscu, co w praktyce oznacza, że cofa się, a mimo wszystko darmozjad symulujący pracę, a w rzeczywistości nie robiący nic jest ciągle nietykalny. Ciekawe, jakie układy muszą być i co łączy (usunięte przez administratora)z państwem(usunięte przez administratora)., skoro go nie ruszają, a przecież on źle zarządzając ich firmą, podcina gałąź, na której siedzi państwo I. Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć to?

Lewandowski

Komentarz w punkt.

kandydat
@Były pracownik

najlepiej mieć postawę roszczeniową, mi się wszystko należy, praca może poczekać, zrobię w wolnej chwili, nie wymagać, a jak przychodzi do podsumowania pracy to wtedy szukamy winnych jak najdalej od nas jestem ciekawy czy siedzi tam bo siedzi czy wyniki go bronią czy zna ktoś jaki ta firma robi obroty, jakie ma wzrosty, czy tak sobie piszemy aby pisać, bo jestem zainteresowany pracą czy ten gość to osoba od której można się czegoś nauczyć, czy jest mocno wymagający, czy dzieli się wiedzą

wuja Nowy wpis
@Były pracownik

A kto tam był tym dyrektorem? mozna prosic o inicłały?

Marcin Witkowski

Dziękuję za wspólnie spędzone 11lat podziękowania dla działu sprzedaży ,reklamacji a w szczególności dla magazynu armatury super ludzi mega fajnych szefostwu życzę dużo sukcesów w szczególności szefowi Edmundowi człowiek z zasadami ale swój chłop jeszcze raz życzę wszystkim których znam powodzenia ????

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Dam parcę?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Zaunteresiwana
Kandydat

Jak wyglada praca na magazynie dla kobiet? Jakie są warunki i płace, czy firma ma jakieś benefity?

Zainteresowana
Kandydat

Jak wygląda praca w tej firmie na magazynie? Czy dla kobiet jest to ciężka praca? Jakie są warunki i płace? Czy są jakieś benefity?

DDR

Bardzo fajna praca którą trzeba szybko zmienić na inną

Prezes

Tu blokują jak coś niewygodne szczególnie na kierownika magazynu

Kandydat

Praca w tej firmie to dramat szczególnie na magazynie zaworów.

DDR

Praca w tej firmie to porażka szczególnie na magazynie zaworów.

An

Co jest on powodem ciągłej rotacji pracowników w dziale jakości?

Prezes

Niezła blokada opini

misia84

Mnie też nikt nie zmusza. Dobrze, że chłopaki widzą kto się obija a nie że my się staramy a inni nie. Jeszcze kilku i tak jest ściemniających. A jak się nie podoba to nieich zmieniia

Yo
@misia84

W dziale handlowym pracują osoby, które nie mają bladego pojęcia o parametrach technicznych oferowanych wyrobów. Strona internetowa, która jest wizytówką działu IT posiada nieaktualne dane techniczne.

Lizon
@Yo

Ogulem wszyscy są tego wizytówka jak bar-ów nie przeprowadzili a maja coś do zarzucenia !!!!

Misia84
@Lizon

@lizon dobrze, że Cię tu nie ma. Właśnie takich analfabetów nie chcielibyśmy tutaj bo taka wizytówka to tragedia. Jak można "ogółem" można napisać przez "u" - tragedia Tutaj pracuje klasa wyższa jak to mówi Pan Kaczyński pierwszy sort

Misia84

nie widzę tu smutnych buziek, raczej jest wesoło więc nie wiem o co Wam chodzi. Wypłaty ma czas, praca jak praca. Czego się spodziewasz @onyks karuzeli i kebaba. Wybudź się tu się pracuje a nie OPR. ;-) IDMAR jest dla elity a nie analfabetów i "leżaków".

Ja
@misia84

Hej, czy kobiety tez pracuja na magazynach i halach produkcyjnych z mezczyznamu czy tylko w biurze?

Xxxx

Krótko i na temat. Ta firma to całkowita porażka pod każdym względem.

Xxx
@Xxxx

Też tak sądze ????????????????

Inka
Kandydat

Jakie jest wynagrodzenie dla nowych pracowników

@Inka

w zależności od powierzonych prac

Damian
@Abc

Czy Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy wymaga od kandydatów jakichś specjalnych umiejętności? Jestem też ciekaw czy przyjmują tu osoby bez większego doświadczenia, powiesz mi coś na ten temat?

@Damian

każdy z kandydatów składa CV, które są przeglądane i analizowane przez odpowiednich kierowników, którzy decydują, które osoby spełniają oczekiwania i z którymi mogą się spotkać

XYZ
@Inka

Takie samo jak dla starych pracowników czyli około najniższej krajowej albo mniej na niepełnym etacie.

@Inka

Najniższa i na więcej nie licz.

Czy w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak zatrudniani są obcokrajowcy?

@Pytanie

tak

Uważajcie na nowego kierownika na zaworach największy włazi (usunięte przez administratora) Od samego początku tylko po trupach szedł na stanowisko. Ze przez niego dużo dobrych ludzi odeszło ale raczej zwolniono za byle blachostke.

blablabla

Dla nowych pracowników wynagrodzenie jest zawsze atrakcyjniejsze niż dla starych :D nawet w dobie pandemii zatrudniane nowe osoby zostają na pelny etat gdzie tymczasem stary pracownik pracuje na 3/4 etatu.

dominika
Klient

KOMPLETNA PORAŻKA I KATASTROFA !!! tandetne wykonanie, bo grzejniki się notorycznie zapowietrzają, po wizycie trzech fachowców gdzie jednogłośnie stwierdzono, że brak jest swobodnego przepływu wody - producent do reklamacji wymaga gwarancji, której do grzejnika nie dodaje! kazano zrobić zdjęcia zamontowanego grzejnika i na podstawie tych zdjęć (na odległość! bo nikt nie raczył się pojawić!) stwierdza, że reklamacja bezzasadna, bo mamy złą instalację ... śmiech na sali, bo wcześniejszy działał i nigdy nic mu nie było !

Zostaw merytoryczną opinię o Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak - Krosno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, a 4 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak?

Liczba opinii klientów firmy Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak, to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, a 5 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Idmar Zakład Produkcyjno-Usługowy Edmund Idkowiak