Idmar

Krosienko

Idmar

Opinie o Idmar

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w idmar? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

marek

Widzę, że aktualnie idmar poszukuje w Krośnie managera ds. eksportu. Widzę, że tutaj pracodawca stawia w wymaganiach na języki obce - najlepiej angielski i rosyjski. Warunki zatrudnienia są dla mnie całkiem obiecujące. Ktoś może wie, jak w tej firmie przebiega rekrutacja?

KONRAD

[usunięte przez moderatora] i tyle. Nie oceniajcie ludzi po wyglądzie, bo żeby nie oni to w Idmarze nie miałby kto pracować tyle płacą

quhcik

Witam.Bylem kilkakrotnie na magazynie firmy Idmar i wcale sie nie dziwie jesli juz szefostwo tak wyzywa tam rzeczywiscie [usunięte przez moderatora] pracuja a zwlaszcze ci mlodzi co 2-tyg pracuje a wszystkie rozumy pozjadal a [usunięte przez moderatora] jakich malo

Zostaw opinię o Idmar - Krosienko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Idmar