Idmar

Opinie o Idmar

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Idmar? Oddzwaniają zawsze?

Marcin Witkowski Nowy wpis

Dziękuję wszystkim za wspólne 11lat działowi sprzedaży ,reklamacji a przede wszystkim magazynowi armatury szefostwu dużo wytrwałości z tak liczną ekipą super ludzi szanujcie ich bo to są naprawdę super ludzie samych przyjemności życzę i do zobaczenia może kiedyś nie wiadomo czy nasze drogi się jeszcze nie zejdą dziękuję za te lata pozdrawiam Marcin

Danuta

Twój wpis jest bardzo obraźliwy, a przypominam, że jesteśmy na forum publicznym i takie obrażanie pracowników firmy Idmar jest bardzo nie w porządku. Możesz napisać na spokojnie, jakie są Twoje doświadczenia z tym miejscem pracy? Co Ci odpowiada a co nie?

Aga Nowy wpis
@Danuta

W tej firmie pracuja tez kobiety? Na jakich stanowiskach? Na produkcji? Przy pakowaniu? Razem z mezczyznami?

Spartakus

Material idmar prasa Rosenberg zrobiona instalacja i wszystko się rozleciało nie polecam ,zalane mieszkanie ,tandeta .kto dopuścił ten szajs do obrotu

Nowy wpis

@Spartakus

W dziale naszej firmy nie zostało zgłoszone takie zdarzenie, dlatego prosimy o przekazanie więcej szczegółów do naszego działu serwisowego

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Idmar? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Mlody

Firma idmar znam ludzie na magazynie grzejników spoko i na armatorzy (usunięte przez administratora) premie niedawaja ile razy się prosiłem to nigdy niemieli czasu tak samo umowa ile można żeby nastale była po 7 latach i nadal nic tylko przedłużenie na 3 lata masakra pozdro

@Mlody

Żadna z osób tam pracujących nie miała umowy na stałe? Wspomniałeś też o premiach, które rzekomo nie były wypłacane pracownikom, więc może jak już tak poruszyłeś temat wynagrodzeń to napiszesz ile dokładnie można było zarobić jako pracownik firmy Idmar? Czy były to kwoty adekwatne do ilości powierzonych obowiązków?

Kuba

W czwartek mam rozmowę w tej firmie, czy naprawdę jest tam tak źle?

Edek

Firma nastawiona na wyzysk pracowników, podczas okresu próbnego brak premii, niskie podstawy i dziwne zapisy w umowach, które dają podstawę do obniżenia pensji bez podania przyczyny. Nierealne plany sprzedażowe, co powoduje bardzo dużą rotację w dziale handlowym - jeśli cały region nie zrobi planu nikt nie dostaje premii. (usunięte przez administratora)Ogólnie ta firma zatrzymała się ponad dwie dekady temu, przestarzałe narzędzia pracy, brak wsparcia sprzedaży w tym szkoleń, materiałów marketingowych itp. Podejście do klienta również nieadekwatna do obecnych czasów(usunięte przez administratora)owar bardzo niskiej jakości jedynie czasami broni się ceną. (usunięte przez administratora)

@minionek a jaka tam masz wypłatę, że tak sobie chwalisz ?

Czy firma prowadzi rekrutacje, może słyszał ktoś na jakie stanowisko?

Minionek

Dla mnie opinia sprzed 7 lat to już prehistoria. Ważne, że teraz jest spoko , polecam prace.

Czy do tej oceny może się odnieść szefostwo? Chodzi mi tu zwłaszcza o jakość produktów i reklamacje.

Bezrobotna

Witam.Jak wygląda sytuacja w tym zakładzie jeśli chodzi o pracę dla kobiet , ilość godzin pracy w ciągu dnia , czy są nadgodziny i kiedy , jaka jest pensja osoby początkującej , atmosfera pracy ,kierownictwo ,przełożeni . Będę niezmiernie wdzięczna za odp na moje zapytanie .

polonus

To chyba mają też najwieksze zakłady produkcyjne . Ale to już chyba gdzieś poza granicami kraju .

Pracownik były

Opiniodawca - 2012-11-09 08:10:48 Szkoda że rozżalony kolega nie dopisał że to On został zwolniony a nie sam się zwolnił. Pytanie dlaczego??????????????????? Odpowiedz znamy. pozdrawiamSzanowny Opiniodawco, powyższa opinia jest trafiona w 100% prawdziwa. Pani kierownik Ż. została opisana rzetelnie.Taka jest.Pracowników traktuje jak śmieci! Kilka osób zwracało uwagę właścicielowi na postawę kierownikczki i do tej pory nie zrobiono nic żeby ta Pani nie gnębiła ludzi!

Opiniodawca

Zostaw merytoryczną opinię o Idmar - Mosina

• Jak się pracuje w Idmar?

Zobacz opinie na temat firmy Idmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idmar?

Idmar