Terma Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Terma Sp. z o.o.

Kandydat na konstruktora
Kandydat
 Pytanie

Skąd wzięła tak niska ocena? Konkurencja? Proszę o rady, gdyż nie wiem, czy aplikować. Ogłoszenie wygląda ciekawie, ale strach tracić czas..

Pablo
Pracownik
@Kandydat na konstruktora

Praca jest wyzwaniem a firma ma problem z wypłatami na czas ze względu na fatalne zarządzanie finansami

Kandydat na konstruktora Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Pablo

Czy mogę prosić o rozwinięcie?

Sebastian Nowy wpis
@Pablo

To jak duże są te poślizgi z wypłatą? Kilka dni czy płacą ratami? Bo to różnica, przynajmniej dla mnie. Możesz doprecyzować?

@Pablo Nowy wpis
Pracownik
@Sebastian

Gdyby mój wcześniejszy komentarz został udostępniony to by wszystko było jasne. Pozostaje mi jedynie poinformować Was, żebyście zapytali o to przy rozmowach o prace

Julia Nowy wpis
@@Pablo

Nie mógłbyś po prostu napisać tego jeszcze raz?

Ra
Kandydat
 Pytanie

Może ktoś podpowiedziec jak wygląda praca przedstawiciela handlowego ?

Izabela
@Ra

A co konkretnie potrzebujesz się dowiedzieć? Jak zarobki/atmosfera czy jak?

Jj
Pracownik
@Ra

Przecież nie szukają takiego. Ogólnie dobrze. Narzędzia dostajesz i latasz. Jak to handlowiec.

Packman
Kandydat
 Pytanie

Czy duża jest rotacja w firmie?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Terma Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Pączek
Pracownik
@Pytanie

Nie.

Wolna Ukraina
Były pracownik
 Pytanie

Pracownicy Termy, Putin zaatakował wolny kraj, nazywając to operacja pokojową. Niszczy, zabija, ale mówi że robi to dla jakiegoś dobra, żeby innym było lepiej. Na transmitowanej konferencji odpytuje swoich współpracowników jak uczniaków, kazać im uzasadniać swoje chore pomysły. Zachowują odpowiednią skalę, widzicie analogię w postępowaniu w waszym miejscu pracy? Ile raz zabierano wam wynagrodzenie dla waszego dobra? Ile razy publicznie byliście linczowani, odpytywani na publicznych konfach? Ile razy TEN człowiek kazał wam uzasadniać swoje dziwne pomysły? Wiecie że to nie wszytko.

6
Osek
Kandydat
 Pytanie

Ile może zarobić magazynier?

Maria
@Osek

Dobre pytanie, i ja bym jeszcze dodała w mieniu mego chłopaka, jak wygląda ta praca w płaskiej strukturze pod hasłem "nie ja, ale Drugi ważniejszym jest"? Trochę to dziwnie brzmi, nie?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy Terma Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Marcin47
Pracownik
 Pytanie

Nie rozumiem co to was interesuje czy ktoś biega po krzakach za kotami czy też nie? Dokarmia zwierzęta itp... Co wyście zrobili dla tych słabszych ?? (NIC) ale krytykować innych i obrzucać błotem bardzo łatwo ...... jeden lubi zbierać znaczki, drugi lubi coś zupełnie innego ale czy to powód by obrażać innych i się naśmiewać ? Po co pracujecie w tej firmie skoro jest tak źle ?? Ciekawy jestem czy byście pozwolili we własnej firmie aby ludzie robili to co im się podoba czy byście płacili ludziom za podpieranie okien , ścian itp.... Bardzo wątpię To po prostu nie uczciwe pracować w firmie i pisać głupie komentarze, przy czym jak są rozmowy o podwyżkach spojrzeć w oczy i grać że jest ok .....byle by coś ugrać dla siebie ... to nienormalne!!!

16
Mati
Pracownik
@Marcin47

Dodatkowo nie rozumiesz że krzywdzenia ludzi nie da się odkupić pomocą kotom czy dzikom.Chyba nie tędy droga żeby uspokoić swoje bogobojne sumienie. Poza tym wiele ludzi w firmie pomaga na różne sposoby innym nie afiszujac się z tym. Więc nie jest tak że NIC nie robią.

1
Burak
Były pracownik
 Pytanie
@Marcin47

Niech każdy swój hobby, nie ma problemu. Ale jeśli pracowników mają pracować na takie hobby dla prezesa, nie mają czasu zrobić to po co zostali zatrudnieni. A potem są pytanie typu "a dlaczego ciągle nie ma jeszcze tego produktu/projektu/narzędzia?" Bo pracownik był zajęty czymś innym! I trochę dziwne jest że co miesiąc są kłopoty w rachunkowości, i jest wezwanie zbierać pieniądze na wynagrodzenia i faktury dla dostawców, ale dla zwierząt kupują jakąś bio-eco-premium-karme za gruby pieniądze.. I to wszystko aby wykarmić dzikie zwierzęta, albo zamykać koty w klatkach zeby nie umierali na ulica...

ona
Pracownik
@Marcin47

ale Ty nie rozumiesz, Prezes wlasnie placi za nic nie robienie, ci ktorzy nic nie robia sa lepiej traktowani niz ci ktorzy pracuja, zobacz na jarka m. z produkcji grzalek, to dziecko nic nie robi, szykanuje ludzi, spi w pracy, mimo ze go w pracy nie ma to jednak jest poniewaz kolega odbil sie za niego karta, chlopak jest tak inteligentny ze tworzy wlasny atlas swiata bo Dubaj nie lezy w Azji wg niego, ludzie siedza nie maja co robic bo on zlecen nie wydrukuje, nie przyniesie, smieja sie ze okrecil sobie szefunia wokol palca, szef placi leniom a tym ktorzy pracuja nie daje podwyzek,

cierpliwy
Były pracownik
 Pytanie

Oh jak dobrze oddychać powietrzem które nie jest zanieczyszczone jadem EB jego ideologią, nagrywane rozmowy, konferencje, telefony niedzielne tak na dobry sen o 22.00, nocne latanie po krzaczorach za kotami tudzieź innymi sarnami i dzikami, Ze nie wspomne o bardzo wymownych komentarzach do E-maili: ??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????? Zapomniałbym dodać o genialnym pomyśle dokarmiania Braci Mniejszych dzików w mieście. Oh jak mi tego strasznie brakuje.

1
Dziczek
Klient
@cierpliwy

Bracia mniejsi dziki bardzo dziękują panu Edwardowi za wyżerkę. Dzięki temu oprócz starych miejsc mamy nowe z wyżerką. W mieście czujemy się jak u siebie. Niech pan nie słucha tych wszystkich leśników, strażników itp. Pan wie najlepiej co dla nas dzików dobre. Hrum hrum.

Dominik
Były pracownik

W Termie ludzi którzy (usunięte przez administratora)lub robią inne niecne rzeczy się nie zwalnia, tylko daje się im podwyżki. W ten sposób pokazuje się całej reszcie gdzie jest jej miejsce w szeregu licząc jednocześnie na wyjątkową wdzięczność tego który zwolniony powinien być. Osobami, które są wątpliwe moralnie łatwiej sterować ponieważ poza tą firmą ciężko byłoby im znaleźć pracę. Są osoby które przed Terma zmieniały prace jak rękawiczki, choć w sumie lepiej byłoby powiedzieć że to pracodawcy im dziękowali szybko, a tu siedzą latami i ciągną kasę. Wystarczy chwalić wodza, czasu coś z ucha strzelić i idzie się przeslizagc.

Szymon
@cierpliwy

Hmm nocne latanie po krzaczorach, to przepraszam, nie mieliście tam ustalonego grafiku ? Tylko wszędzie i o każdej porze tam pracowaliście ? Możesz mi wytłumaczyć o co chodzi ? I jak wyglądały zasady pracy ?

ciekawy
Kandydat
 Pytanie

A jak sie pracuje jako przedstawiciel handlowy bo nie zauważyłem opinii z tego działu. Czy tak samo jak reszcie bo czytając to jest jakiś dramat nawet jak się wezmie poprawkę 50% na hejterów i wyrzuconych. Praca na umowę czy działalność ? Jest ciśnienie,mobbing telefony od Edwarda prezesa Może ktos napisze jake zarobki ( rząd wielkości)

Zniesmaczona
Pracownik
@ciekawy

Praca bez umowy, ciśnienie masz codziennie 200/100, (usunięte przez administratora) od rana do wieczora, zarobki to minimalna krajowa.

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w Terma Sp. z o.o.?

Zniesmaczona
Pracownik
@Pytanie

Tragiczna wręcz, jeden drugiego (usunięte przez administratora) do chorego, zamkniętego w swoim świecie i stojącego nad grobem, śmiesznego człowieczka (usunięte przez administratora).

1
Laska
Były pracownik
 Pytanie

Czy Jarek z produkcji grzałek mavprzyzwolenie Prezesa na spanie lub oglądanie filmów w pracy? Wszyscy mają kamery a on nie

41
Pomocny
Pracownik
@Laska

O co hałas. Pan Krzysiu i pan Wojtek sygnalista też w pracy spali. Nie raz i nie dwa. Przecież prezesowi chodzi o to żeby mieć wiernych i miernych a nie do tych pracowników.

Dirty dancing
Pracownik
@Pomocny

Mr J. to potrafi nawet konkursy organizować z kolegami

Pomocny
Pracownik
@Dirty dancing

Chyba konkurs pod tytułem jak udawać że jest się w pracy bo kolega kartą się za niego odbije.

:///
Pracownik
 Pytanie

Czy Jarek z działu grzałek ma przyzwolenie na spanie lub ogladanie filmow w czasie pracy?

35
Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera panuje w firmie Terma Sp. z o.o.? Widziałam kolejne ogłoszenia na GoWork.pl, jakie umieścili 11 kwietnia. Jak wygląda rotacja? 

Jan Paweł
Pracownik
@Pytanie

W Termie wszystko musi być na kosmicznym poziomie. W praktyce jednak to głównie negatywne rzeczy to osiągają. I tak, rotacja jest na kosmicznym poziomie. W kilka lat przez firmę przewala się po 200, 300 osób. (usunięte przez administratora) Atmosfera też kosmicznie absurdalna. (usunięte przez administratora)

Dorota
@Jan Paweł

Z czego dokładnie wynika taka rotacja w Termie? Twoje określenie, że wszystko musi być na kosmicznym poziomie, nie mówi mi za wiele :D Czy mógłbyś wytłumaczyć bardziej szczegółowo o co chodzi i co jest nie tak?

Marek
Pracownik
 Pytanie

Ponoć w skarbcu widać (usunięte przez administratora) Ale rodzinie deweloperów się fakturki zgadzają?

Księgowy
Kandydat
 Pytanie

Ktoś wie ile zarabia księgowy i jakie są benefity ?

Knox
Pracownik
@Księgowy

Ogólnie dużo się zarabia w Termie, a jeśli przychodzisz do pracy uczciwie pracować a nie ściemniać to tym bardziej. Polecam prace dla tych, którzy uważają, że w pracy się pracuje, jakoś myślę że większość na tym forum zapomniała po co idziemy do roboty.

5
Paweł
Pracownik
@Knox

Jeśli przychodzisz do pracy uczciwie pracować to masz szansę na publiczne zdobycie tytułu klepacza, tudzież hamulcowego. Ale jeśli potrafisz pisać dużo maili, w dodatku na tematy o których nie masz pojęcia oraz nieobce jest Ci przywalanie się do kolegów i koleżanek o cokolwiek, to drzwi do kosmicznych, nieadekwatnych zarobków stoją przed Tobą otworem. A jeśli jeszcze dodasz do tego cokolwiek co w nazwie ma chmurę, to odlot finansowy gwarantowany.

1
Waldek
Były pracownik
 Pytanie

I jak wam idzie generowanie wartości netto? ;]

Nowy
Pracownik
 Pytanie

Czemu nadgodziny są płatne tylko 50 procent?

Kasia
Kandydat
 Pytanie

Czy Terma ma na miejscu dział księgowy? Jeśli tak to ile liczy osób? Czy ktoś wie ile jest osób pracujących na produkcji a ile biurowych? Swoją drogą to czytając komentarze, dziwię się, że prezes nie miał jeszcze pozwu w sądzie i że to się wszystko jeszcze kręci z taką patologią na pokładzie...

Piotr
Pracownik
@Kasia

A ja się dziwie, że czytając te wszystkie komentarze to pracownicy nie mają sprawy w sądzie za mijanie się z prawdą.

3
Kasia
Kandydat

(usunięte przez administratora) pełna kontrola i niejasne warunki pracy to nie jest podejście które wróży sukces w dzisiejszych czasach a jednak niektórym się udaje...

Maras
Klient
 Pytanie

Czytam forum, czytam i tak się zastanawiam co w płaskiej strukturze robi Lider?

Zostaw merytoryczną opinię o Terma Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Terma Sp. z o.o.