rakoczy stal

Stalowa Wola

Opinie o rakoczy stal

zawiedziony

Moja opinia na temat pracy w tej firmie jest taka po własnych obserwacjach wnioski są następujące szef pracownikami się nie interesuje słucha opinii kierownika który zawsze ma swoje zdanie i nie słucha nikogo ma tylko paru wazeliniazy na produkcji którzy regularnie donoszą o wszystkim nawet ile razy w wc byłeś praca kosztuje dużo stresu mimo dobrych intencji a zarobki są małe jak wszędzie i ciężko o podwyżkę dobre były czasy kiedy był inny właściciel pozdro

wunderbar

po co pakiety socjalne jak oferują kursy szkoleniowe i to na bardzo wysokim poziomie, polecam

Jeżeli pracowałeś w firmie rakoczy stal to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.

Zostaw opinię o rakoczy stal - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rakoczy stal