Opinie o Remet S.A. w Stalowa Wola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Remet S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Remet S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remet S.A. w Stalowa Wola

anonim Nowy wpis
Inne

Jestem w trakcie pilnego szukania pracy i myślę nad aplikacją w to miejsce. Bardzo zależy mi na stabilnym zatrudnieniu, a wyczytałem, że tutaj tak jest. Podobno na początku może być umowa na czas określony, ale jak się pracownik sprawdzi, to kolejna już na czas nieokreślony. Powiedzcie mi, ile miesięcy ma się tę pierwszą umowę? :) Czy wraz z przedłużeniem umowy można liczyć na jakieś lepsze wynagrodzenie? Napiszcie.

Remet Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Z reguły jest pierwsza umowa na 3 miesiące, potem może być na czas nieokreślony. Podwyżka wraz z przedłużeniem umowy jest możliwa.

anonim

(usunięte przez administratora)

pracujący

TO CHYBA NAJLEPSZA PRYWATNA FIRMA W TYM REGIONIE. Właściciel na prawdę rozwija produkcję, a dyrektora operacyjnego ma najlepszego z możliwych. Kasę mają coraz większą i o ile się nie przejadą na rozszerzeniu usług kosztem sił przerobowych...będą najlepsi nie tylko w regionie i w Polsce, ale zaczynają liczyć się na świecie. Ludzie zapieprzają, ale Ci którzy są potrzebni zarabiają lepiej niż na zachodzie, a przynajmniej porównywalnie. Polecam tym, którzy nie boją się pracy i rozwoju osobistego.

z321
@pracujący

ile15 tys zarabiaja ha ale kto?650 euro to na zachodzie sie nie zarabia hihi

Operator MK
@pracujący

Potwierdzam. Od czasu twojego wpisu dużo się zmieniło. Zarząd podjął kilka dobrych decyzji firma się rozwija ale oferuje tez rozwój zawodowy pracownikom. Począwszy od nauki j. Ang. Na studiach skończywszy. Oczywiście trzeba mieć chęci do nauki ale warto.

Omg...
@z321

Pewnie ty chciałbyś zarabiać 15k pierdząc w stołek... Cóż na takie rarytasy możesz liczyć w obozie gdzie nie liczy się jednostka. Oczywiście przy niższej stawce. Firma ceni sobie przede wszystkim pomysłowość kreatywność i chęci do działania. 650euro skąd ty to wyjąłeś ? Z zasiłku dla bezrobotnych w Niemczech ?

Jolanta
Inne
@pracujący

Piszesz:"ale ci którzy są potrzebni zarabiają lepiej niż na zachodzie"- napisz o jakich stanowiskach mówisz?

anonim
Inne

To nie ma takich dodatków, jak nauka języka i w ogóle? W takim razie, na co mogą aktualnie z benefitów i dodatków liczyć zatrudnieni tam pracownicy? Liczę, że mi to wszystko przedstawisz, bo sam rozważam aplikowanie, a wiadomo lepiej się upewnić, czy warto.

A
Pracownik
@anonim

Firma wspiera rozwój swoich pracowników w różnych formach: możliwość uczestniczenia w przydatnych szkoleniach, dopłata lub finansowanie studiów, nauka języka itp.

QWERTY Nowy wpis
Inne
@A

O fajna sprawa, Ale finansowanie studiów to kosztowna sytuacja. Podejrzewam że trzeba za to podpisać umowę lojalnościową. Mam racje? Jak tak to na jak długo ta umowa?

MM Nowy wpis
Pracownik
@QWERTY

Długość umowy lojalnościowej zależy od kosztów poniesionych przez pracodawcę na szkolenie/studia. Maksymalnie są to 3 lata.

Pytanie
 Pytanie

Czy Remet S.A. organizuje staże dla studentów?

Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Remet S.A.?

haha
Pracownik
@Pytanie

Koszula flanelowa i spodnie na szelkach standard na produkcji. Jesli kierownik przychodzi ci i mowi ze cos jest dobrze a wiesz ze jest zle nie kloc sie z nimi koniec koncow cie zgnoją. Jesli jednego dnia zabronią ci wchodzic na jakis dzial a drugiego dnia kaza ci tam isc a ty odmowisz to ci powiedza "Jak ci nie pasuje to sie zwolnij" Jednego dnia cie cisną za to ze gdzies jestes drugiego wymagają byś tam był. Rozwoj zawodowy w tej firmie to brak rozwoju zawodowego jesli juz bedziesz chcial sie rozwinąć to cie zgnoją zawistni ludzie. Odkad zmienił sie prezes jest to totalna porażka bo ten glowy na karku nie ma.... Takie są fakty.

Jolanta
Inne
@haha

A jaki jest zespół w Remet? Czy chociaż ludzie są fajni? Pomagają sobie?

Jarek
Były pracownik
@Jolanta

Na spawali jest tzw stworek potworek ,który sieje zamęt między ludźmi i sieje oszczerstwa jak mu coś nie wychodzi i mało ktoś na niego uwagę zwraca psuje atmosferę w pracy.A ludzi z swoim zdaniem i opornym na manipulacje jest coraz mniej ,tak to ogólnie w porządku .

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Remet S.A.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator obrabiarek CNC – Wytaczarz?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Remet S.A.?

MM
Pracownik
@Pytanie

Weryfikacja umiejętności uzależniona jest od tego, na jakie stanowisko się aplikuje. Jeśli jest to na przykład stanowisko spawacza, to kandydat wykonuje próbki, które są oceniane przez wykwalifikowany personel. Jeśli jest to stanowisko "biurowe", to kierownik działu prowadzi merytoryczną rozmowę z kandydatem.

Lidia
Inne
@MM

Serio z tym spawaniem? Ja widziałam ogłoszenie sprzed lat na pozycję Mistrz Wydziału Malarni i Montażu. I ciekawa jestem czy jest coś takiego jak okres próbny na takim stanowisku? I jeszcze jaka umowa podpisywana jest na taki okres? Pytam dla chłopaka

MM
Pracownik
@Lidia

Serio. Okres próbny jest jak najbardziej standardem na każdym stanowisku. Z reguły jest on trzymiesięczny.

Irena
Inne
@MM

A tak z ciekawości jak ktoś rezygnuje ze współpracy po nim to raczej robi to firma czy sam kandydat? Częściej do normalnego zatrudnienia dochodzi? Pisali też, że ludzie to tu po kilkanaście lat pracują... Z jakimi podwyżkami można się przy tym spotkać?

MM
Pracownik
@Irena

99% zostaje na kolejnej umowie o pracę. Podwyżki to sprawa indywidualna, uzależniona od umiejętności i zaangażowania.

Irena
Inne
@MM

Indywidualna... A jak bardzo restrykcyjna? Chętnie dają czy nie bardzo? I to samo pytanie chciałabym odnieść co do ich wysokości

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Remet S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odpowiedź
Inne
@Pytanie

Pewnie jak wszędzie - spory. Ale z tego co wiem to nie jest tak źle, ludzie pracują tam po kilka - kilkanaście lat.

Mieczysław
Inne
@Odpowiedź

O jak kilkanaście lat to musi być całkiem spoko. Pewnie i umowy stabilne jak ludzie trzymają się stołka. Myślisz że można dostać na czas nieokreślony?

Major
Pracownik
@Mieczysław

Umowy stabilne. Na początku może być umowa na czas określony, ale jak się sprawdzasz, to kolejna już na czas nieokreślony.

Shop
Inne
 Pytanie

Czy firma ma jakiś przestój?

Irena
Inne
@Shop

A coś na to wskazuje, że pytasz? Widzisz coś niepokojącego?

Shop
Kandydat
@Irena

Tak tylko pytam, niektóre firmy mają przestój i pracownicy mają wtedy np tydzień urlopu, więc jestem ciekawy jak tutaj jest.

Mieczysław
Inne
@Shop

Nikt na ten temat nic nie wspominał. Chcesz się tu zatrudnić? Widziałeś może jakieś oferty pracy bo ja też jestem zainteresowany. Jakby co to dasz info?

Mars
Pracownik
@Shop

Z reguły w okresie wakacyjnym jest planowana przerwa urlopowa na przełomie lipca i sierpnia - ale podejście jest elastyczne, jak jest robota, to można nie korzystać z urlopu.

Irena
Inne
@Mars

A krzywo na to patrzą jakby ktoś zawsze brał urlop nie w tym terminie gdzie planowane jest?

Mars
Pracownik
@Irena

Raczej nie jeśli to nie powoduje problemów na produkcji.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Remet S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Norma
Były pracownik
@Pytanie

Standardowe do 10 a bywa i wcześniej :)zależy od rozliczenia produkcji ale nigdy nie było tak żeby do 10 nie było wypłat

Małgorzata
Inne
@Norma

fajnie że się nie spóźniają z wypłatą, każdy przecież ma też jakieś zobowiązania ... czy zdarzają się tutaj jakieś dodatki, premie raz na jakiś czas chociaż lub jakieś benefity na święta?

Jolanta
Inne

Hej, jakie zarobki w Remet? Czy można liczyć na więcej niż minimalną krajową? Jeżeli jest tutaj ktoś z obecnych pracowników firmy, byłabym wdzięczna za aktualne informacje.

Kamil
Inne

A dostaje się ubiór od firmy ?

hmmm
Pracownik
@Kamil

tak raz na rok spodnie buty i koszule dwie. Ale jak masz swoj dres i kolege mistrza produkcji to mozesz chodzic jak chcesz. ubior ten sam co na felgach.

Pytanie
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Remet S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Escobar
@Pytanie

Tak :) Poza tym jest organizowana wigilia dla całej firmy Swoją droga to chyba jedyna firma gdzie wszyscy mogą zjeść posiłek i złożyć sobie życzenia w takiej atmosferze.. Mimo ze w pracy czasami dochodzi do spinek (wiadomo stress i odpowiedzialność) to ludzie potrafią zjeść przy jednym stole porozmawiać złożyć sobie życzenia. Ludzie potrafią tutaj tworzyć jedność :) I dzięki takiej atmosferze i takiemu podejściu dla mnie jest to najlepszy z możliwych zakładów produkcyjny w regionie.

Kam

(usunięte przez administratora) sobie zatrudnili także od teraz będzie tylko gorzej dla pozostałych pracowników tak jak w poprzednich firmach w których pracował

Feliks
Inne

Praca to nie jest przedszkole i każdy swoje musi zrobić . Może więcej inicjatywy a firma dobra więc dobrze zrobi wszystkim?

Renata
Inne

Firma jest uznanym kooperantem największych firm naftowych, dodatkowo dobrym pracodawcą. Myślę, że to niektórzy pracownicy nie powinni tu pracować.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Escobar666
@Renata

W sumie to racja Pani Renato :) jednak nie wszyscy są tacy żeby przyjść do pracy (usunięte przez administratora)swoje i iść (usunięte przez administratora). Są tacy co się interesują :) niestety boja się to pokazywać bo ich banda nierobów palcami będzie wytykać :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Konrad
Inne

Jakoś tak cicho zrobiło się na forum. Jest jakiś powód? Warto starać się o pracę?

Alex123

Jaki jest system pracy? 2 zmiany, 3 zmiany? Weekendy wolne, święta?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zuzanna
Inne

@Operatoor, jesteś zainteresowany pracą w Remet? Przesłałeś już swoje CV? A może udało Ci się rozpocząć pracę? Daj znać, jak wygląda sytuacja. Możecie powiedzieć, czy w firmie są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje? Pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia? Czy jest to praca zmianowa?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Operatoor

A jak jest na cnc? I jakie sa zmiany?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zuzanna
Inne

Co obecnie dzieje się w firmie, jakie jest wasze zdanie na jej temat? Czy pracodawca oferuje dostęp do benefitów pozapłacowych? http://remet.pl/praca.html pod tym linkiem można znaleźć aktualne oferty, czy ktoś z forumowiczów ostatnio aplikował? Napiszcie, jak przebiegał proces rekrutacji.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Spawacz

Niestety nic się nie dowiedziałem może jesli ktoś z pracujacych w firmie czyta opinie i się wypowie bedzie cos wiecej wiadomo

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Remet S.A. - Stalowa Wola

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Remet S.A.
Przejdź do nowych opinii