Heitzmann Polska Technologie Energetyczne Sp. z o.o.

Zielona góra

Opinie o Heitzmann Polska Technologie Energetyczne Sp. z o.o.

były zastalowiec

Najlepsza firma w Zielonej Górze i najbliższej okolicy.Szef i kierownik normalni ludzie na poziomie bardzo kulturalni i szanują pracowników.Praca ciężka i odpowiedzialna ale za przyzwoite pieniądze nie to co te dziady ze smuldersa czy lubstalu.Polecam wszystkim którzy nie boją się wyzwań i chcą lub umieją spawać na szczelność.

Uczestniczyłeś w rekrutacji w firmie Heitzmann Polska Technologie Energetyczne Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum

Zostaw opinię o Heitzmann Polska Technologie Energetyczne Sp. z o.o. - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heitzmann Polska Technologie Energetyczne Sp. z o.o.