KRATKI.PL MAREK BAL

Wsola

Opinie o KRATKI.PL MAREK BAL

Karolina

Loko, w tej chwili firma nie prowadzi rekrutacji. Jednak zawsze możesz się upewnic i wysłać maila do firmy z zapytaniem lub też zadzwonic i dowiedzieć się wszystkiego. Na stronie internetowej jest podany kontakt.

Loko

Są przyjęcia na spawacza ?

król

A czy ktoś wie, jakie są szanse na pojawienie się jakiś rekrutacji?

tom

czy sa obrabiarki konwecjonalne i numeryczne

ślusarz

Witam. Zainteresowała mnie oferta z firmy Kratki.pl dotycząca szklenia kominków. Ciekawy jestem jak z pieniążkami w Waszej firmie.?? Pracując fizycznie jest możliwość zarobić ponad 3 tys zł.??

marketing Kratki.pl

Witam! Tak, będzie nowa edycja konkurs dla architektów i projektantów wnętrz. Konkurs ruszy we wrześniu, szczegóły już wkrótce na stronie.

Obiektywny

Nie ma czego zazdrościć, bo ja osobiście bym nie chciał, żeby moja dziewczyna albo siostra na takim stanowisku pracowała.

Kici

nie dziwne, bo to siostra kierownika.....

Zaspokajający ciekawość

Na prasach kolego, nie na laserach.

Ciekawy

Hej, czy to prawda, że pracuje tam jakaś dziewczyna na laserach ??

Michał

Macieju nie ma żadnego akordu co do wypłat(jest zadowalająca) i warunków pracy na naszym dziale prosimy kontaktować się z Panem Leszkiem. Wsola- ulWarszawska 120

zapraszamy

Akord , 4 brygady, łikendy jak wypada to też, średnio 1650 netto

Maciej

Witam, operatorzy maszyn takich jak wycinarka laserowa maja stała pensję czy z akordu?? i czy praca jest 3 zmianowa? co z weekendami ? ile średnio operator zarobi?

raffcio

Nie na kazdym dziale jest socjal

Spawacz

Witam czy wie ktos moze czy otworzyly nowy oddzial kratek w rajcu? W ktorym jest miejscu?prosze o pomoc

Piotr

Szukam uczciwej pracy na umowę o pracę.

nowy

Witam czy są przyjęcia do Kratki.pl proszę o informację na temat atmosfery, warunków itp.

Kolega

Jak szukasz to kasa zawsze na czas pełen socjal a wysokość zależy od stanowiska Atmosfera chyba najlepsza jaka widziałem do tej pory a to moja 4 praca od 2 lat wszystko Ok Ja polecam

obserwator

Jak tak sobie śledzę te wpisy to wydaję mi się że chyba nie ma jakiegoś problemu, bo gdyby był to taka niezadowolona osoba raczej by poszła do tego Pana Adama i przedstawiła swoje żale.Skoro tak nie jest, z tego co tu czytam to znaczy tylko tyle, że konkretna osoba ma problem do konkretnej osoby i próbuje załatwić to na forum.Panie Widoczny czy Niewidoczny idź pan na rozmowę do odpowiedniej instancji.Sądzę że będzie to bliższe rozwiązania Pana sprawy.

widoczny

widze ze co niektorzy bardzo nerwowo podchodza do opinii na temat Pana Łukasza. powiem tak - kto daje sobie reke uciac ze wszystko jest ok? skoro mieliscie juz jeden przypadek w zeszłym roku to dlaczego macie nie miec obaw ze cos zlego dzieje sie poraz kolejny?? skoro rok temu Pan Adam znalazl rozwiazanie to moze warto zeby sie i teraz temu przyjzal bo po co macie sie klucic na forum i straszyc paragrafami itd. sytuacje nerwowa to i komentarze nerwowe. a poza tym kazdy ma swoje odczucia i widzi co sie dzieje. serdeczne pozdrowienia dla Pana Kierownika. P.S. "po dobrym Panie lepszy nastanie"

szalona szlifiera

Kaziu, mniej towaru to Ty zażywaj bo widzę,że masz niewspółmierny obraz rzeczywistości jak twierdzisz,że mniej znaczy więcej:) Zamiast dwóch linii wciągaj jedną to może nerwy nie będą ci puszczać a realia "przekręcać":)

kazik

panowie nie ma się co dziwić przekręty były i są.nic dziwnego że ludziom puszczają nerwy.pan dyrektor może znajdzie kiedyś trochę czasu na rozmowę na razie jest chyba trochę zaganiany w końcu sezon.przecież ostatnio była rozmowa o kierowniku przy kierowniku;wyrok;procenty to wiedzą jak naliczać odpowiednie osoby.inni wypuszczają mniej towaru i mają większy procent jak 2linie masakra.

sky

Ty niewidoczny jak ci tak źle to czemu się nie zwolnisz z pracy i poszukasz lepszej!? Taki wpis w twoim przypadku ma na celu tylko i wyłącznie oczerniać a nie opiniować. Czemu nie napisałeś takiego e-maila do właściciela jak prosił we wpisie z dnia 24.11.2014!? Dla mnie sprawa jest jasna że są to kłamstwa, a prawnik opisał co może być następstwem takich oszczerstw.

prawnik

Nie wiem czy wiesz że : wypisywanie oszczerstw, bezpodstawnych pomówień oraz naruszenia dóbr osobistych jest karalne i niesie za sobą wiele konsekwencji min : kara grzywny, ograniczenie lub pozbawienie wolności do 1 roku czasu, rekompensata za szkodę poszkodowanego. Chcę podkreślić i uwrazliwić, że w internecie nie jesteśmy wcale tak anonimowi jak nam się wydaje, a przede wszystkim nie jesteśmy bezkarni, wiec pomyślmy przed umieszczeniem o kimś zniesławiającego komentarza na forum lub portalu społecznościowym. Taki z pozoru niewinny wpis może nas sporo kosztować.

Mk

Masz problem idz do dyrektora a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takie rzeczy na forum . Mi się podoba praca i jak mialem jakiś problem to wiedzialem gdzie isc i mialem wszystko czarne na białym

niewidoczny

ktoś tu mówił o oszustwach i rządach Łukaszka T.? ludzie dali mu szanse poprawy rok temu. rok minął i zaczyna sie wszystko od nowa. towaru wiecej wychodzi o minimum polowe a on twierdzi ze mniej. wywiesza procenty ktore rosna bardzo szybko do polowy miesiaca a pozniej wzrostu nie widac. nigdy nie wiesz ile wynosi minimum produkcji zeby dostac minimum premii. a dlaczego?? bo lukaszek znow kreci dla swojej rodzinki ktora opanowala polowe zakladu. przy wyplacie informuje ze bylo wyrobione 120% normy a ile bylo faktycznie tego sie nie dowiesz. ciekawy tylko czy Pan Adam wie ile wypracowalismy ile dostalismy a ile przygarnal "pan kierownik" i czy wie o potraceniach z premii za zwolnienia lekarskie. ogolnie robi przekrety.

Pan Łukasz znów wprowadza swoje rządy jak kiedyś, oszukuje ludzie rozwala zmiany w pracy wierzy innym co go okłamują jak chcecie podjąć pracę w Kratkach to nie u Pana Łukasza

Maciek

Odradzam pracy w tej firmie,tam tylko kumoterstwo i jedno wielkie oszustwo!!!

mlody

panowie nie ma co pisać.poproście dyrektora o spotkanie.a jak nie to;panie dyrektorze niech pan płaci wypłatę na mikołaja;wtedy porozmawiacie z szefem.

on

Witam ja juz w tej firmie nie pracuje.Co chodzi o wlasciciela to jest ok szkodaylko ze nie wie jak jego pracownicy z wiekszym stazem stosuja mobing z nowo przyjetymi pracownikami.Wszystko robia zeby uprzkrzyc zycie i osoba nie wytrzymuje psychicznie i odchodzi z pracy.Szef tej firmy powinien wyrzucic na zbity leb takich ludzi bo kalaja dobre imie wlasciciela

PRACOWNIK

NIE MA CO TU SŁODZIĆ JAK KRĘCILI PRACOWNIKÓW NA PRODUKCJI TAK KRĘCĄ.A MIAŁO BYĆ TAK BOBRZE ZAPOWIEDZI DYREKCJI.A TU NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO.CHYBA JEST PRZYZWOLENIE Z GÓRY SKORO ODCHODZĄ TAKIE PRZEKRĘTY.

poszeptamypocichutkupl

jak to cudownie samemu sobie posłodzić i nie zapomnieć o kilku słowach reklamy :)))

jest ok, zarobki na poziomie

maniek

Są może przyjęcia ?

Panie Marku kolejna fantastyczna impreza dla dzieci bardzo dziękuje wraz z rodziną za piknik rodzinny,oby więcej takich impres.

proszę o odpowiedź czy ktoś korzystał z takiej pomocy z firmy

ciasny stefan
@pracownik 26.06.2015 07:32
proszę o odpowiedź czy ktoś korzystał z takiej pomocy z firmy

daja musisz porozmawiac ze swoim przelozonym i mysle ze bez problemu dostaniesz daja nawet do 10000

mam pytanie czy w firmie są udzielane pożyczki dla pracowników

były pracownik

Witam, bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie, atmosfera jest bardzo fajna, a ludzie wzajemnie sobie pomagają. Popracowałem w innych firmach produkcyjnych i nigdzie nie trafiłem na lepszą kadrę zarządzającą (dyrekcja, kierownicy). Także nie ma co narzekać, a jak się nie podoba to spróbować gdzie indziej. Może kiedyś wyślę CV jeszcze raz ;) Pozdrawiam

aloalo

Jeżeli rzeczywiście w kopercie dostajesz połowę pensji to może dlatego żebyś mógł zakupić(usunięte przez administratora)

Kris

Pracuje w firmie kratki.pl już 4 lata, praca świetna, atmosferta motywująca do pracy no i codziene obiadki. Jedynym mankamentem jet to że polowę pensj dostaje się w kopercie. Dziwie się że tak poważny człowiek jak Pan Marek Bal pozwala sobie takie oszustwa. W firmie kratki.pl pracują ponad 300 osób...nic dodać nic ująć...

Pan A

w kratkach praca dobra i niekiedy lepsza niż gdzie indziej, tu jest gwarancja ze sie dostanie pieniądze na czas, a i zarobki są dobre tylko ludzie niektórzy na nieodpowiednim stanowisku, wszczegolnosci dotyczy to dwóch dyrektorów którzy powinni dbać o to by firma funkcjonowała jak należy zamiast go myślą tylko o swoim portfelu i nie mając pojęcia jak wyglada praca chcą za wszelka cenę pokazać ze coś robią nie wiedząc ze tym zachowaniem szkodzą firmie.

MANIEK

Panie Marku jestem pracownikiem PANA FIRMY TAKICH LUDZI JAK PAN POWINNO SIĘ NA REKACH NOSIĆ . TYLKO TROHE MAŁO PAN ROZMAWIA Z PRACOWNIKAMI. A WIĘCEJ SLUHA PLOTEK .A LE SZACUN DLA PANA ZA WSZYSTKO

zeen2

witam słyszalem o nowo otwartym oddziale kratek w rajcu i w radomiu na kopalnianej jak sie przedstawia sytuacja finansowa jakie sa warunki pracy oraz płacy na jakich wszytsko jest zasadach ??

p

Niewykwalifikowany kierownik Piotrek nie zna sie kompletnie na niczym co mozna bylo zobaczyc w programie Nasz Nowy Dom na TVN kiedy prowadzaca powiedziala ze rozszarpalaby tego kto taki kominek doradzil i w takim miejscu od takmtego odcinka jakos Pana P w programie nie widac :D

Kali
@p 16.02.2015 16:53

Jak to miło, jak ktoś doda 2+2 i wyjdzie mu 5! ... Chodziło o poprzedni montaż pieca, a nie kominka! Jak już chcesz coś komentować, to oglądaj ZE ZROZUMIENIEM!!! Oglądałem ten odcinek i mało tego: jestem zadowolonym pracownikiem (tak! tacy są!)

p
@Kali 17.02.2015 00:10

A co za roznica dla odbircy siedzacego przed tv czy kominek czy piec, kazdy widzial co on tam wymyslil a reakcja prowadzcej mowila wszystko. Zeby bylo jasne wczesniej w tym pokoju nie bylo zadnego pieca ani kominka, wiec prosze ogladac ze zrozumieniem.

EWA

Jestem zupełnie bezstronna nie pracuję w tej firmie nie potrzebuję nikogo protegować. Czytam tak sobie te wpisy i szlag mnie trafia.Nikt z was nie podpisał opinii personalnie gratuluję odwagi.Właściciel prosił o kontakt ,ciekawe czy znalazł się odważny .Myślę że każdy piszący powinien przemyśleć to co zamieszcza na forum bo takie teksty to broń obosieczna . Warto pomyśleć to nie boli.Jeszcze raz anonimowiczą gratuluję odwagi . Pozdrawiam spokojnego szefa, który moim zdaniem umie zachowac dystans i klasę.

Zainteresowany

Jakie są wymagania od pracownika ? Czy potrzebne są specjalne uprawnienia, Kursy ? Doświadczenie ?

ŻONA PRACOWNIKA

Chciałam pogratulować pomysłu z balem karnawałowym + mikołajki dla dzieci. Super pomysł, a radość dzieci ogromna. Byłam też pozytywnie zaskoczona, ponieważ Pan Marek wraz z żoną okazali się bardzo fajnymi ludźmi, którzy nie wywyższają się, nie izolowali się od pracowników. Poznałam również Pana Łukasza - młody, energiczny i bardzo fajny człowiek. Gratuluję kadry ! W imieniu rodziców dziękuję za taką świetną imprezę dla dzieci, która sprawiła naszym pociechą ogromną radość. Mówiąc szczerze jest bardzo mało takich firm, które organizują takie darmowe imprezy i prezenty ! Pozdrawiam serdecznie - żona jednego z pracowników.

ja również jestem pracownikiem firmy i podzielam raczej te negatywne opinie. praca może fajna, ale zarobki nie do końca, urlop niepłatny, zwolnienia lekarskie też no i przede wszystkim okradanie i protekcja.

A dla mnie praca super, robie to co lubie, w rozwijajacej sie firmie, ktora jest rozpoznawana na rynku, atmosfera spoko:), mozna tu poznac naprawde grono ciekawych ludzi, krotko mowiac dla mnie nic dodac nic ujac, biorac pod uwage obecne realia z praca na naszym rynku, a jedzonko mi bardzo smakuje:)

Ja pracuję w tej firmie prawie 2 lata. Jestem zadowolony zarówno z zarobków jak i atmosfery panującej na mojej hali. Ubezpieczenie zbiorowe firma oferuje, codziennie ciepły posiłek( nie zawsze smaczny) ale jest. Pracowałem w wielu miejscach i z tego jestem zadowolony najbardziej. Jeśli komuś się nie podoba praca to czemu jej nie zmieni. Jak na obecne realia na rynku pracy to na pracę w kratkach nie ma co narzekać.

Zostaw opinię o KRATKI.PL MAREK BAL - Wsola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRATKI.PL MAREK BAL