TROY

Opinie o TROY

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w TROY? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

YETI

Z premiami w tej firmie ponoć jest jak z YETI, wszyscy wiedzą że gdzieś on jest tylko nikt go nie widział

życzliwa

podstawa koło 2ki premie jeśli w ogóle są to niestety nie podwajają podstawy, targety kosmiczne...

ona

firma jak każda inna, ma swoje plusy, ma też minusy. jeśli chce się pracować to i wyniki są, premie są, ja nie pracuje już tam ale dobrze wspominam.

roninn

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Jeździłem po całej Polsce robiłem zamówienia ,a nic z tego nie miałem!![usunięte przez moderatora] co prawda bardzo dużo obiecywał jednak jak zawsze były to tylko puste słowa

hah

witam, umowy agencyjne, własny samochód, niskie prowizje, po odliczeniu kosztów firmy, paliwa, telefonu wychodzi sie nawet w gorących okresach na 800 zł....nie polecam

szkoda gadać nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

gregory

zapitalasz po całej Polsce a plany sprzedażowe nie do zrealizowania nawet w połowie :( żenada

Zostaw opinię o TROY - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TROY