H.A.M. Sp.j. Zakłady Uboju i Przetwórstwa Mięsa Sklep Firmowy nr 11

Bytom

Opinie o H.A.M. Sp.j. Zakłady Uboju i Przetwórstwa Mięsa Sklep Firmowy nr 11

podwykonawca

Szanowni Państwo Nazwa firmy powinna do swojego logo dopisać w pierwszym członie nazwy "C" wtedy będzie adekwatna do zachowania właścicieli,tak to niestety jest jak dwóch troglodytów bez kindersztuby prowadzi interesy.Dawniej właściciel był wizerunkiem firmy, dzisiaj brak kultury i chamstwo poraża!! Panowie ogarnijcie się bo Wasze podejście odstręcza do współpracy lepiej nie zarobić a mieć spokój konkurencja jest i nie ma problemu to Wy zostaniecie z ręką w nocniku,darmową reklamę sami sobie w Polsce robicie ,zainwestujcie we własny wizerunek i ćwiczcie kulturę osobistą "buractwem" nikt nic nie osiągnie Otrzymuj powiadomienia

Zostaw opinię o H.A.M. Sp.j. Zakłady Uboju i Przetwórstwa Mięsa Sklep Firmowy nr 11 - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H.A.M. Sp.j. Zakłady Uboju i Przetwórstwa Mięsa Sklep Firmowy nr 11