P.B. DOMBUD S.A.
counter
2 84 90 5 1
JestemKrokZaWami Nowy wpis

Firma rodzinna o strukturze mafii majaca swe korzenie i powiazana wywodzace sie z PZPR i SB przez rodzinne koneksje i korumpowanie sedziow i prokuratorow wciaz utrzymuje swoja nietykalnosc (min domami na bazantowie ) Przy ilosci przekretow i oszustw tam juz dawno powinien siedziec CBS i zabezpieczac dokumentacje. Wszystkie opisywane tutaj przekrety mialy miejsce a to tylko kropla. Wejscia do firmy chronia byli funkcjonariusze MO zas zarzad zabarykadowany jest za drzwiami, kratami i kuloodpornymi szybami. To daje wiele do myslenia i wyjasnia wszystko, by (usunięte przez administratora) klient przy biernosci katowickich sadow i prokuratury nie odwiedzil tej gangterskiej rodziny S. celem wyjasnienia spraw. Jednakze beneficjenci ukladu wiedza ze Warszawa juz wie. Sprawa ruszyla a polityczna ochrona wkoncu sie skonczyla. Zachecam wszystkich ktorzy zostali okradzeni przez rodzine S. Wystepujaca jako firma Dombud z Katowic przy ulicy Drzymaly do Kontaktu z Prokuratura Generalna oraz Centrala COSP, pomoz by sprawiedliwosc wkoncu zwyciezyla zas winni zostali ukazani i ukarani.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
zdziwony Nowy wpis
@JestemKrokZaWami

A byłeś tam kiedyś czy konfabulujesz?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie P.B. DOMBUD S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
inżynier Nowy wpis
@Pytanie

Wigilia jest odrabiana w sobotę i dlatego jest wolna i nie przychodzi się do pracy

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Gruby

Witajcie ludzie i ludziska omijajcie ta firmę z daleka nie zarobicie tu więcej jak 3000zl stawki są głodowe sobót nie pozwalają robić zniszczyli ta firmę taka z tradycjami kiedyś ludzie pracowali z ochota teraz bo muszą żeby na budowie zarobić takie grosze a powtarzam przyjmujesz się np jako murarz czy Cieśla czy malarz a robisz wszystko dosłownie a pan dyrektor Nijaki Grzegorz C.. Powie ci dzis w dom budzie się robi wszystko ale stawki nie przekraczają ludziom 22 zł brutto i to starym pracownikom młodzi dostaną po 17 zł 18 zł brutto szok chłopy od 7 lat nie widzieli podwyżek już ludzie odchodzą pomału reszta pójdzie na emerytury a młodzi nie przyjdą pracować w tych czasach za takie grosze z dodatkiem takim że traktują cię jak powietrze niech się lepiej głowy ttej firmy złapią za rozum bo długo tak nie pociągną

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
lokator_kula_u_nogi

Witajcie. Chcąc nabyć mieszkanie, sprawdzajcie dosłownie wszystko - polecam. Zasadniczo, języka zasięgnąłem zbyt późno, bo już po nabyciu mieszkania, niewiele się zmieniło w iście PeeReLowskim podejściu do Klienta. Zerowe zaangażowanie dwóch z trzech Panów sprzedawców - o matko, aż szok! Podejście po decyzji? Płać jak najszybciej i mieszkaj, najlepiej nie sprawdzaj niczego. Podczas odbioru - w protokoły wpisują sami, że brak uwag, i zawsze mało czasu na odbiór... Dzisiaj odbierając, nawet o krzywą linię na oknach bym wpisał, tacy perfidni. Jakość wykonania tynków maszynowych? Szok - konieczne poprawki. Złe zwymiarowanie otworów drzwiowych (różne). Okna? To już mistrzostwo fuszerki - krzywo, z dziurami w szybach, źle osadzone, samoczynnie zamykające się, przycinające się... Długo by pisać, więcej - poprzez e-mail. Zapraszam!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mieszkanka
@lokator_kula_u_nogi

Przepraszam, że pytam, ale czy doświadczył Pan także w zakupionym mieszkaniu problemów z akustyką? Zakupiliśmy niedawno mieszkanie od tego dewelopera i właśnie tego rodzaju pojawił się spory problem...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
mieszkaniec

Zakupiliśmy nowe mieszkanie od tego dewelopera, słychać dźwięki uderzeniowe, odbijające się od ścian i sufitu zarówno od sąsiada u góry jak i od dołu, dosłownie każdy krok sąsiadów. Czy ktoś również miał taki problem? Oczywiście przy protokole odbioru nie było nawet mowy, by sprawdzić takie rzeczy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 127 dni.
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy P.B. DOMBUD S.A.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Paweł

Witam czy może ktoś kto pracuje w tej firmie napisać ile mozna zarobić miesięczne netto przy pracach wykonczeniowych. Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Danuta
@Paweł

Dzień dobry, ktoś niżej pisał, że cytując "pensja jest jaka jest, ale zawsze w terminie na koncie". Ktoś może rozwinąć kwestię tych wynagrodzeń w P.B. DOMBUD? Tym bardziej, że pojawiają się o to pytania i ja również do nich teraz dołączam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Radek
@Danuta

Pracowałem w dombud mintex jako operator koparko ładowarki 2000 złoty na rękę z tego co wiem operatorzy w dombudzie mieli identyczne place podkreślę operatorzy tak że zwykły pracownik bez dni czerwonych za dużo nie wyjdzie 2000-2500

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Hej, czy w firmie P.B. DOMBUD S.A. płacą za nadgodziny?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Brunon
@Pytanie

Tak, soboty setki nadgodziny 50ki a potem setki jesli pozwolą robić a mało kiedy pozwolą..

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Brunon

Firma bez mozliwosci rozwoju zawodowego stoisz w miejscu. Kadra raczej ok a zarobki.. bez zmian od kilku lat. Najniższa krajowa powoli dogania. Umowa o pracę Śląsk i Małopolska transport organizują ale rewelki w delegacji nie ma, nadgodziny lub soboty tzw setki na pasku legal ale pod stołem dodatek.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ktoss

Pod zadnym pozorem nie idzcie tam pracowac, firma ktora (usunięte przez administratora) jak sie tylko da. Dorobkiewicze na szkodzie innych. Biznesik rodzinny ktory zeruje tylko na (usunięte przez administratora), pracownicy ktorzy tam przychodza sa traktowani jako (usunięte przez administratora), ktorzy maja robic na znajomosci rodzinne w firmie. Dla nich jako czlowiek sie wogole nie liczysz, jestes tylko pieniadzem i maja z ciebie wycisnac ile tylko sie da. Ostrzegam was.

Pomocna?
Tak24Nie
Zgłoś
Rafał
 Pytanie

Witam ile mozna wyjść na czysto miesięczne na wykończeniowce

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Aleksander
@Rafał

Jesteś zainteresowany pracą? Na stronie https://www.dombud.pl/p,s,3495.html widziałem, że szukają inżyniera budowy, ale Ty szukasz pracy w wykończeniach wnętrz. Niestety nie znam aktualnych zarobków. Jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie napisz jakie warunki pracy Ci zaproponowano.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
conieco

Których służb ???

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Joanna

Czy swój komentarz dodałeś z pozycji pracownika firmy P.B. DOMBUD, a może osoby korzystającej z usług tego przedsiębiorstwa? Na tym forum najważniejsze są opinie osób tu zatrudnionych tak więc chętnie się dowiem czegoś więcej na temat warunków pracy jakie tu panują.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Jan

Na forum http://Gowork.pl nie można nikogo bezpodstawnie oskarżać. Wypowiadasz się z punku widzenia klienta firmy i na pewno są instytucje, gdzie możesz zgłosić swoje uwagi. Na tym forum szukamy przede wszystkim wypowiedzi pracowników Dombud o warunkach pracy i wynagrodzenia. Może ktoś z osób zatrudnionych odwiedza ten wątek i może opisać swoje doświadczenia z tym pracodawcą. Zachęcam Was do większej aktywności.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Wojtas

A jak to wygląda, praca spawacza w tej firmie ???

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ewa
@Wojtas

Już dawno nikt nie interesował się na forum tym pracodawcą, a więc podwójnie cieszę się z Twojego komentarza. Firma P.B. DOMBUD właśnie poszukuję ślusarza - spawacza. Wymagają: wykształcenia zawodowego, doświadczenia zawodowego w spawaniu konstrukcji stalowych min.6 miesięcy, uprawnień spawalniczych w metodzie TIG, MAG (spawanie stali czarnej i nierdzewnej). A oferują: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat), możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji. Czy wobec tego zechcesz aplikować?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
xxx

(usunięte przez administratora), układ rodzinny nic więcej.

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś
Dawny

Witam co sądzicie o DOMBUD? Jaka atmosfera na budowie? Jacy pracownicy robią pod górkę?

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś
Administrator

Powiedzcie co się dzieje teraz w P.B. DOMBUD S.A.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś1
Grzegorz
@Administrator

Nie

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
MD
@Administrator

NIE warto

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Mariusz
@MD

Od Waszych wpisów minął już jakiś czas. Czy mimo to w firmie nic nie uległo zmianie na lepsze? Jak oceniacie obecnie panujące warunki zatrudnienia? Zachęcam do wznowienia dyskusji.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Jaa

Ta firma to jest jakiś dramat. Pracowałem w biurze, ale nie bede pisał w jakim dziale dokladnie. W firmie rządzą układy i znajomości rodzinne, jeśli jestes z poza tego, to nie masz tam na co liczyć, będą cię tylko chcieli wykorzystać. Liczą tak naprawdę na ludzi z zewnątrz co przyjdą i bedą odwalali za nich robote, a wszystko po to żeby za waszą pracę mogli dostać wysokie premie...z których wy nie dostaniecie oczywiście złamanego grosza...dosłownie tak to tam wygląda. Im więcej umiesz tym bardziej cwanie do ciebie podejdą i bardziej cię będą chcieli wykorzystać. Na szczęście się szybko pokapowałem po co tam jestem i zwiałem. Fuszera, dyrekcja chamsko traktująca pracowników, nie płacenie klientom i podwykonawcom , tak wszystko tam funkcjonuje. Z daleka od nich, chyba że chcecie żeby zrobiono z was totalnych frajerów.

Pomocna?
Tak34Nie1
Zgłoś
Karol

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszcie na forum? Interesuje mnie praca w firmie i liczyłem na info.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ha
@Karol

Porzućcie wszelką nadzieje wy którzy tu wchodzicie

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Paulina

@maper2 Zapoznaj się z regulaminem forum, zanim umieścisz na nim wypowiedź. Twój komentarz łamie regulamin serwisu http://GoWork.pl Zapoznaj się z nim proszę. Tutaj link - https://www.gowork.pl/regulamin Niemniej jednak, powiedz, proszę, w jaki konkretnie sposób uświadczyłeś tego, o czym piszesz? Dobrze by było, jakbyś opisał bardziej szczegółowo przytoczone przez Ciebie sytuacje, które spotkały Cię w firmie P.B. DOMBUD.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o P.B. DOMBUD S.A. - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
P.B. DOMBUD S.A.