P.B. DOMBUD S.A.

Adres: Drzymały 15, 40-059 Katowice

NIP: 6340126565 KRS: 0000057133

P.B. DOMBUD S.A.
2 82 73 5 1

Opinie o P.B. DOMBUD S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Jan
 Opinia

Na forum Gowork.pl nie można nikogo bezpodstawnie oskarżać. Wypowiadasz się z punku widzenia klienta firmy i na pewno są instytucje, gdzie możesz zgłosić swoje uwagi. Na tym forum szukamy przede wszystkim wypowiedzi pracowników Dombud o warunkach pracy i wynagrodzenia. Może ktoś z osób zatrudnionych odwiedza ten wątek i może opisać swoje doświadczenia z tym pracodawcą. Zachęcam Was do większej aktywności.

TakNie1

conieco

Których służb ???

Joanna
 Opinia

Czy swój komentarz dodałeś z pozycji pracownika firmy P.B. DOMBUD, a może osoby korzystającej z usług tego przedsiębiorstwa? Na tym forum najważniejsze są opinie osób tu zatrudnionych tak więc chętnie się dowiem czegoś więcej na temat warunków pracy jakie tu panują.

Wojtas
 Opinia

A jak to wygląda, praca spawacza w tej firmie ???

Ewa
@Wojtas 15.05.2019 12:19

Już dawno nikt nie interesował się na forum tym pracodawcą, a więc podwójnie cieszę się z Twojego komentarza. Firma P.B. DOMBUD właśnie poszukuję ślusarza - spawacza. Wymagają: wykształcenia zawodowego, doświadczenia zawodowego w spawaniu konstrukcji stalowych min.6 miesięcy, uprawnień spawalniczych w metodzie TIG, MAG (spawanie stali czarnej i nierdzewnej). A oferują: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat), możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji. Czy wobec tego zechcesz aplikować?

xxx
 Opinia

(usunięte przez administratora), układ rodzinny nic więcej.

Tak15Nie
Dawny
 Opinia

Witam co sądzicie o DOMBUD? Jaka atmosfera na budowie? Jacy pracownicy robią pod górkę?

TakNie5

Opinia

Powiedzcie co się dzieje teraz w P.B. DOMBUD S.A.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Tak1Nie2

@Administrator 10.06.2018 10:10

NIE warto

Mariusz
@MD 30.08.2018 11:11

Od Waszych wpisów minął już jakiś czas. Czy mimo to w firmie nic nie uległo zmianie na lepsze? Jak oceniacie obecnie panujące warunki zatrudnienia? Zachęcam do wznowienia dyskusji.

Jaa
 Opinia

Ta firma to jest jakiś dramat. Pracowałem w biurze, ale nie bede pisał w jakim dziale dokladnie. W firmie rządzą układy i znajomości rodzinne, jeśli jestes z poza tego, to nie masz tam na co liczyć, będą cię tylko chcieli wykorzystać. Liczą tak naprawdę na ludzi z zewnątrz co przyjdą i bedą odwalali za nich robote, a wszystko po to żeby za waszą pracę mogli dostać wysokie premie...z których wy nie dostaniecie oczywiście złamanego grosza...dosłownie tak to tam wygląda. Im więcej umiesz tym bardziej cwanie do ciebie podejdą i bardziej cię będą chcieli wykorzystać. Na szczęście się szybko pokapowałem po co tam jestem i zwiałem. Fuszera, dyrekcja chamsko traktująca pracowników, nie płacenie klientom i podwykonawcom , tak wszystko tam funkcjonuje. Z daleka od nich, chyba że chcecie żeby zrobiono z was totalnych frajerów.

Tak22Nie
Karol
 Opinia

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszcie na forum? Interesuje mnie praca w firmie i liczyłem na info.

Ha
@Karol 06.08.2018 19:38

Porzućcie wszelką nadzieje wy którzy tu wchodzicie

Opinia

@maper2 Zapoznaj się z regulaminem forum, zanim umieścisz na nim wypowiedź. Twój komentarz łamie regulamin serwisu GoWork.pl. Zapoznaj się z nim proszę. Tutaj link - https://www.gowork.pl/regulamin Niemniej jednak, powiedz, proszę, w jaki konkretnie sposób uświadczyłeś tego, o czym piszesz? Dobrze by było, jakbyś opisał bardziej szczegółowo przytoczone przez Ciebie sytuacje, które spotkały Cię w firmie P.B. DOMBUD.

Ulka
 Opinia

Czy firma prowadzi rekrutacje?

Budowlaniec
 Opinia

Maja znaczne opóźnienia w płatnościach. Protokoły odbioru robot tez masakra. Doczepiaja się wszystkiego nawet tego ze o 50 cm użyto więcej kabla i poucinali godziny. Ogólnie firma chce jak najmniej opłacić swoje budowy i więcej mieć dla siebie.

Tak13Nie
 Opinia

Rozumiem, że jako klienci P.B. DOMBUD S.A. chcecie znaleźć rzetelne informacje o tej firmie. Jednak na tym forum zdecydowanie powinnny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie o niej ale jako pracodawcy. Dlatego jeżeli odwiedzają je pracownicy tego pracodawcy, to bardzo proszę o przedstawienie Waszych doświadczeń z nim.

rojuu
 Opinia

płatnikiem są średnim bo nigdy na czas nie płaca ,pracować jest ciężko bo zaniżają obmiary i robią problemy z protokołami by z nimi pracować trzeba robić po kosztach ogólnie nie polecam

Zainteresowany
@rojuu 15.02.2018 10:48

Witam, Czy ktoś może podzielić się doświadczeniem z tym deweloperem? Interesuje mnie sprawa od strony klienta. Jak z jakością wykonania domów ( Sielwy/Piłsudskiego/Radoszowska). Usterki? Wady?Minusy? Jakie zalety?

Zygmunt
@Zainteresowany 04.03.2018 17:26

Na Piłsudskiego uważaj. Teren kopalniany. Wydobycie węgla do 2040r. Przewidywane obniżenie terenu pod inwestycją 3 metry.

Opinia

Na stronie internetowej P.B. DOMBUD S.A. znajdziecie nową ofertę pracy na stanowisko inżyniera budowy. O szczegółach oferty dowiecie się, wchodząc w link: https://www.dombud.pl/index.php?s=3495&o=listing_informacji&id_kat=575&id_informacji=607 Warunki, w których pełni się obowiązki na tym stanowisku, mogą być niebezpieczne. Czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom pakiet medyczny?

Tak26Nie

Nero
 Opinia

Chciałam powiedzieć, że to jest forum dla pracowników. Nikt nie zna tematów rozliczeń między firmami.

podwykonawca
 Opinia

witam..firma zwróciła sie do mnie bym zrobił oferte na dosc duza kwote jako podwykonawca, sprawdziłem ich nawet w KRD , sa na dzien dzisiejszy czyści, ale czy ktos moze powiedziec jak traktuja podwykonawców i czy płaca a moze poprostu trzeba żadac zaliczki i nie robic nic z wyprzedzeniem?

Anim
@podwykonawca 29.03.2017 11:30

Broń Cie Panie Boże,jak masz zadużo kasy to i tak się jej pozbędziesz. Robią z podwykonawców idiotów, na kase możesz się niedoczekać.Na początku będą Ci słdzić,a jak zrobisz swoje,wpakujesz swoją kase to zapomnij że ktoś będzio pamiętał o twojej fakturze. Odradzam.

Tak8Nie

zorientowany
@Anim 07.04.2017 09:16

ale to u dyr grzeg

Podwykonawca
@Anim 07.04.2017 09:16

Mnie zapłacili w terminie ale jestem zgłoszonym podwykonawcą, trzeba ich szantażować że nie podpiszesz oświadczenia o niezaleganiu albo że jutro nie ma twoich ludzi na budowie i płacą prawie od ręki

Tak5Nie
Dostawca
 Opinia

Faktycznie płatności się przeciągają bez żadnego uzasadnienia. Zero wyjaśnień powodu opóźnień.

Stolarz
 Opinia

Bardzo zły płatnik. Przeciągają każdą nawet najmniejszą płatność. No może nie każdą, dywidendy podobno wypłacają sobie w terminie.

Opinia

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w P.B. DOMBUD S.A.? O jakie stanowisko się ubiegaliście, jakie pytania usłyszeliście? Jakie rady możecie dać osobom wybierającym się na rozmowę do P.B. DOMBUD S.A.? Czekamy na Wasze opinie.

Tak23Nie

Karolina
@Paulina 08.06.2017 12:26

Dla nich liczy się stawka jaką powiesz na rozmowie.

my
 Opinia

Witam, Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie są stawki na Inż w DB ?

Tak12Nie

nie polecam
@my 29.05.2017 19:32

2500-3500 netto w tym 750 pod stołem

PodWykonawca
 Opinia

Witam i jak udalo sie odzyskac wam pieniadze ? Obecnie jestem w takiej sytuacji. Robota zrobiona a fv nie wyplacone juz prawie miesiac po terminie. Dla mnie ta firma to porazka i oszusci.

lis
@PodWykonawca 11.05.2017 19:16

Napisz wezwanie do zapłaty przedsądowe

pakaao
 Opinia

Wydaje mi się, że opłaca znaleźć u nich zatrudnienie.

TakNie1

kali
 Opinia

Jak widzicie prace na stanowiskach obecnie oferowanych ? Mistrz budowy, albo inżynier elektryk ? Na jakie zarobki netto mozna liczyć ?

XXX-
 Opinia

DOMBUD S>A Katowice BHP brak Koordynacja brak Kompetencje szkoda gadać Wykonawstwo fuszera praca dla początkujących zarobić NIE WARTO

inzsan
 Opinia

Nie warto. Poświęcisz swój czas, swoje pieniądze. Dostaniesz obietnice złotych gór i na końcu pan dyrektor zrobi z Ciebie idiotę. O wynagrodzeniu i warunkach pracy nawet się nie wypowiadam bo nie warto. Firma działająca współcześnie na zasadach z PRL.

Tak7Nie

Zainteresowana mieszkaniem
 Opinia

Możesz proszę napisać w jakiej inwestycji kupiłeś mieszkanie?

lokator_kula_u_nogi
 Opinia

Witajcie. Chcąc nabyć mieszkanie, sprawdzajcie dosłownie wszystko - polecam. Zasadniczo, języka zasięgnąłem zbyt późno, bo już po nabyciu mieszkania, niewiele się zmieniło w iście PeeReLowskim podejściu do Klienta. Zerowe zaangażowanie dwóch z trzech Panów sprzedawców - o matko, aż szok! Podejście po decyzji? Płać jak najszybciej i mieszkaj, najlepiej nie sprawdzaj niczego. Podczas odbioru - w protokoły wpisują sami, że brak uwag, i zawsze mało czasu na odbiór... Dzisiaj odbierając, nawet o krzywą linię na oknach bym wpisał, tacy perfidni. Jakość wykonania tynków maszynowych? Szok - konieczne poprawki. Złe zwymiarowanie otworów drzwiowych (różne). Okna? To już mistrzostwo fuszerki - krzywo, z dziurami w szybach, źle osadzone, samoczynnie zamykające się, przycinające się... Długo by pisać, więcej - poprzez e-mail. Zapraszam!

Janusz
 Opinia

czy ktoś zna w tej firmie zbrojarza o nazwisku GÓRKA KAZIMIERZ

Tak22Nie

bohun
 Opinia

Omijac ta firme z daleka jak równiez jej firme córke Dombud Mintex generalnie kiepskie kierownictwo arogancja dyraktorów no i poprostu szukkanie chaków na podwykonawców , ja z miałem z nimi sprawę w Sądzie i wygrałem , a ilu jest takich co poprostu odpuszcza tym złodziejom

Tak10Nie

lusio
@bohun 21.03.2015 12:26

Masz rację. Chamstwo i bezczelność dyrekcji przybiera coraz większy obszar. Zero szacunku do pracowników. Dyrekcja oszukała mnie, oszuka z pewnością też innych. Jeśli desperacko ktoś poszukuje pracy - niech próbuje. Wg mnie nie warto.

la la mi do
 Opinia

Cześć, wszystkich którzy szukają aktualnie pracy polecam nowe ogłoszenie firmy DOMBUD, moim zdaniem warto się zainteresować. Dla naszego Klienta, PPHiU Dombud Spółka z o.o., dynamicznie rozwijającej się firmy budowlanej,  Generaln... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5678999?keywords=&region=

czytelnik
@la la mi do 19.12.2014 17:48

Chyba śnisz to nie ten dombud matole

Zostaw opinię o P.B. DOMBUD S.A. - Katowice

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie