Opinie o TIP-TOPOL Sp. z o.o. w Pobiedziska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIP-TOPOL Sp. z o.o. w Pobiedziska

Psik psik

Pracownikom kadr zamiast kalkulatorów polecam liczydła. Są mniej skompikowane oraz łatwiejsze w obsudze. Notoryczne pomyłki przy obliczaniu i wypłacaniu wypłat...

Johny
@Psik psik

Jak by liczyli to pracownicy to nie było by 10 każdego miesiąca wypłaty przy tej ilości ludzi i tak zróżnicowanym akordzie. Wypłaty liczy program płacowy zapewne. Ale co może niektórzy mogą wiedzieć na ten temat za to wymądrzać anonimowi się potrafią.

Milcząco
@Psik psik

Drogi były pracowniku Psik Psik nie wiem dlaczego opisujesz pracowników kadr skoro masz wiedzę w temach kadr trzeba spróbować. A jeśli nie masz zielonego pojęcia jak się to odbywa przy zmianach w przepisach to nie opisuj. Ja się nie znam wiec nie opisuje czekam na korekty. Może powinieneś raczej opisać to stanowisko na którym byłeś i zastanowić się dlaczego cię tam nie ma

Kowalski Janek

W związku z tym, że szukam obecnie innej pracy, wysłałem CV do TIP-TOPOL. Oddzwonili, chcą się umówić na rozmowę. Chodzi o stanowisko "Serwisant maszyn i urządzeń - praca mobilna. Czy jest sens zawracać sobie głowę? Jakie są realne zarobki?

@Kowalski Janek

Jeśli lubisz ciągle delegacje po Polsce i pracę w sezonie zmiany opon w weekendy to śmiało przychodź, kasa szału nie robi chyba że cudem uda ci się coś wytargować w trakcie rozmowy.

Adam Malinowski
@Kowalski Janek

Na tym portalu tylko hejterów usłyszysz. Jeśli chcesz zależy Ci na pracy i chcesz mieś prawdziwy obraz to pytaj gdzie indziej.

Mojżesz

Inflacja coraz większa, a stawki wciąż te same. Wieczne inwestycje, coraz większe obroty, a portfele zwykłych szaraków wciąż te same. Czas zainwestować w kieszeń pracownika, a nie w kolejne prasy.

Rozczarowany
@Mojżesz

Firma co roku ogłasza kryzys jak chodzi o podwyżki, płacz J. że jest źle i mamy się cieszyć że nie stracimy pracy, po czym okazuje się że powstają nowe prasy a J. jedzie czwarty raz na narty. Porażka.

@Rozczarowany

No masakra jest , do końca stycznia miała być odpowiedź czy w ogóle będą podwyżki , ale niestety nawet na to nie potrafią odpowiedzieć , ale za to potrafią premie zabierać , w zeszłym roku miała być zmiana akordowania na pewnych działach i co kolejny rok kolejne rekordy kolejne ściganie się o szczucie pracowników , między sobą oraz na lini zmianowi - liderzy

Ciekawy pracy

Witam, Były podwyżki u was w tym roku? Jak wygląda teraz średnia stawka? Zastanawiam się nad zmianą pracy stąd pytanie.

Darek
@Ciekawy pracy

Podłącze się do pytania. Na jaki dział warto iść i na jakie zarobki można liczyć na okres próbny i po nim ?

@Ciekawy pracy

Podwyżek nie było od paru lat , chyba że roboty , na konfekcji idzie zarobić i na wulkanizacji ,montaż odpada

Ciekawy pracy

Dzięki za odpowiedź, możesz podać ile mniej więcej idzie zarobić na tych stanowiskach? Są u was jakieś podwyżki za staż pracy?

Jarek

Z tego co ja wiem to na montażu i wulkanizacji też można dobra kasę dostać

@Ciekawy pracy

Przez 3 miesiące możesz zarobić 3,5moze do 4 jak w weekendy będziesz pracował , później już można zarabiać do 5 , jeśli chodzi o montaz to zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy

Ciekawy pracy

Dzięki ogromne za informacje.

W&W
@Ciekawy pracy

Jakie podwyżki ? Jak nie pójdziesz do pracy w dodatkowe dni to masz jakieś 3200zl na rękę. Śmiech na sali.

Abazur

Ale chyba brutto na początek?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TIP-TOPOL Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Serwisant maszyn i urządzeń do warsztatów samochodowych
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Taki sobie

A ja myślę, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak w każdej firmie są łatwiejsze i trudniejsze dni, ale dla mnie jest ok. Ludzie pracują, niewielu biurowych rezygnuje, przychodzą nowe osoby. Każdy musi znaleźć swoje miejsce a nikt na siłę nie trzyma.

Pan Miech

Pracowałem w TT powyżej 4 lat, firmy nie polecam. Toksyczna atmosfera skrajnie przesiąknięta polityka partii obecnie rządzącej. Podwyżki można dostać tylko poprzez postawienie wszystkiego na szali (zwalniam się albo podwyżka). Normalne negocjacje nic nie dadzą. Kierownictwo wyższe z układu albo rodzina, cokolwiek się powie zostanę przekazane dalej bądź wyśmiane. Generalnie możliwość rozwoju nie istnieje.

Maria
@Pan Miech

Powiesz coś więcej o tej atmosferze? Nie za bardzo wiem, jak praca w tej firmie miałaby się łączyć z polityką. Chodzi ci o to, że wielu pracowników ma takie, a nie inne poglądy i Ty się z nimi nie zgadzasz? Bardziej niepokoi mnie ten brak rozwoju, naprawdę nie ma żadnej szansy na awans, nie ma szkoleń?

Pan Miech
@Maria

Jasne, poglądy polityczne są w bardzo natarczywy sposób propagowane przez Najwyższy zarząd (rodzinę). Kilka razy próbowałem podjąć konstruktywną, niegresywną dyskusje, jednak za każdym razem kończyło się to określeniem mnie mianem kogoś, kto dorpowadzi takim rozumowaniem doprowadze do upadku firm, a praca kobiet na zelceniówkę była często motyowana tym, że po co jej UOP skoro nie ma męża więc dziecka nie planuje. W pracy szanuję atmosferę wolna od polityki, szczególnie na wyższym szczeblu. Jeżeli chodzi o brak rozwoju, przykładami mógłbym rzucać jak z rękawa. Brak szkoleń (tylko te co są wymagane pod standardy jakościowe, ale one też są czasami sprytnie pomijane). Brak możliwości jakiegokolwiek awansu, może, że poziomego jak kotś się zwolni i masz przejąć jego obowiązki. Nadgodziny? Tak, ale darmowe (mówię tu o administracji, nie produkcji). Ścieżka rozwoju? Na parking lub do bramy, innnej nie ma. Negocjacje podwyżek, jak wpsomniałem w pierwszym poście, to jak walka którą wiesz, że na starcie przegrasz. Całość dopiełnia skrajnie toksyczna atmosfera, gdzie pod przykrywką religijnej, prorodzinnej firmy skrywa się coś, co niszczy Twoje ambicje, wiarę w siebie i chęć rozwoju. A pamiętajmy, że nie pracujemy dla szefa, tylko dla swoich rodzin i siebie. Dlatego podziękowałem. Nigdy więcej Tip topolu.

On

Uwaga „prawdopodobnie” na zakładzie mamy konfiturę na posyłki, która robi donosy na policję.

Grażyna
@On

więcej info, hmm? bo teraz kazdy bedzie podejrzanie na siebie patrzec haha

Barbara

W tym roku znów pizza w ramach świątecznej premii? :D

Bartas

Wirus szaleje jak i wyzysk. Morale sięgnęło dna.

łun
@Bartas

No wlasnie Nie bede pisal o sprzedazy firmy bo po co inni maja wiedziec ale bylo stac na wiecej a nie na pizze za 30zl ktora mamy zjesc w 15min ZENADA to juz lepiej nie trzeba bylo wspominac o premi haha a tak Panie Prezesie tylko sie osmieszyles :)

xdx
@łun

No wlasnie tylko tyle jestemy warci ??? Ciekawe jaka premie kierowniczki zgarneli za namawianie na nadgodziny i dlatego taki efekt a dla nas co pizza za 30zyla smiech na sali hahahahah

kot
@łun

Ciekaw jestem jak Prezes wykaze sie bonami na gwiazdke lub prezentami dla dzieci ??? Socjal nie zostal wykorzystany w tym roku wiec .... No chyba ze ta pizza poszla z tego :)

ajax
@xdx

Wlasnie ciekawe jak bedziemy docenieni w grudniu Pewnie standard jak zawsze

@ajax

Pewnie wykorzystają sytuację i kryzys nas nie ominie..

nikt
@kot

Dostają więcej i jeszcze im mało! ludzie zacznijcie doceniać co macie

dejw
@ajax

Inne firmy nie wykorzystaly socjalu i dokladaja do paczek i bonow a tu ??? Pewnie standard jak co roku :(

adam
@nikt

Co dostales wiecej ? Chyba pracy haha No chyba ze jestes kapusiem i latasz kablowac !!!

Haha
@Bartas

Jak nie pasuje to nikt na siłe nie trzyma.. zawsze można na iśc gdzieś indziej lepszego morale szukać

@dejw

Pracowałem u Was i niezaluje że doszedłem zarobki mam większe A co do bonów na święta u nas nie robia wigilii że względów covit ale bony poszły wysoko do góry my mamy 1900 na kartach sodexo

Brudas

Zamiast budować kolejne hale aby robole robiły to mogli by zadbać chociaż o klimę na hali. 30 stopni na hali i pracuj w długich spodniach nie można nawet nogawek podwinąć 15 cm bo Jureczek aka śmiech tonącej klaczy obserwuję i patrzy aby długość nogawek się sprawdzała....

@Brudas

Dobre sobie klime hahah nie maja zeby dac liderowi i reszcie a chcesz zeby klime zrobili tak jak piszesz nogawek nie mozna miec podwinietych pot po (usunięte przez administratora) leci te ciuchy z blachy sa zrobione porazka

Seb
@Brudas

Dokladnie jak wulkanizacja chciala wiatraki to zaraz dostali a jak inne dzialy to juz nie bo sa niepotrzebne widac kto tu ma jakis wplyw bo inni to porazka powiesz cos a i tak tego nie przekaza bo sa(usunięte przez administratora) boja sie wodza !!!!!!!

Ehh....
@Brudas

Każdy podpisując umowę godzi się na takie warunki pracy.... (Huty także mają ukrip i ludzie tam pracują) taka specyfika pracy. Żyjemy w wolnym kraju i zawsze można zmienić prace. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Pozdrawiam :)

Słoń

Ludzie tego się czytać nie da co wy tu wypisujcie nawet ludziom z zewnątrz. W każdej ekipie firmie jest jakaś zwada ale tu to już przechodzi ludzkie pojęcie. Zadajcie sobie pytanie tylko dlaczego jedna ze zmian ma wiecznie problem? Może wystarczy wymienić tam pracowników niektórych po długotrwałe przyjaźni wymieszać lub rozdzielić. Może wystarczy pozbyć się zapalnika i wszystko będzie ok. Dlaczego z tej zmiany wszyscy się zwalniają? Dlaczego tam najwięcej obelg problemów i najwięcej wyzwisk? Dlaczego od nich nawet panie pouciekały? Może to nie problem władzy, przełożonych tylko pracowników, w których gniew zazdrość biorą górę.

Nadzorca

Generalnie wszystko jest dobrze szkoda tylko że od roku czasu zaczyna się jak byśmy byli w jakimś (usunięte przez administratora) co chwilę dodatkowa praca zupełnie bez płatna a na pytanie do Kierowników czy dostaniemy za to jaki kolwiek dodatek to mamy odpowiedzi że myślimy nad tym i tak mija kolejny rok myślenia jak to zrobić... Żeby też nie było nam za dobrze. Kierownik WPG non stop pod koniec każdego miesiąca chodzi i szuka problemu wszędzie na siłę żeby tylko premie zabierać nic ponad to zamiast pomagać takiemu pracownikowi ewentualnie pokazać znaleźć lepsze rozwiązanie to się go Kara.. Karanie nie jest rozwiązaniem zażegnania problemów w firmie. Dlaczego nikt tego nie widzi i nie zwraca na to uwagi? Między innymi dlatego że być może większość ma nwm. Kredyty czy inne opłaty na które trzeba zapracować i obawa przed zabraniem premii czy konsekwencjami wypowiedzenia się otwarcie. Czyli np. Trafienie na czarną listę i robienie wszystkiego żeby takowego pracownika zwalniać. Pozdrawiam serdecznie tych którzy przeczytali do końca. PS. wiem że nie jest to za ładnie napisane lecz mam nadzieję że zrozumiałe dziękuję za poświęcony mi czas.

Ludzie! dajcie żyć. załóżcie sobie grupę wsparcia i tam piszcie jak poprawić sobie humor tchórzliwie hejtując ludzi. Dodatkowo zbierzcie od razu wszystkich którym strasznie źle w tip-topolu a jakoś cały czas pracują

Jurek

A ty gdzie pojedziesz ?

Racja

Jeden pewnie nie ma co robić i co minute strzela wpisami, mega słaaaabe. (usunięte przez administratora)

Rudy 102

Ja dodam do was fakt taki dlaczego nie jadą po Lisku czy na kiche nie piszą? Bo oni mają wygląd na kierowników i w robocie funkcjonują prawidlowo a ten Miłoszek nie potrafi sprawować swojej funkcji ! Może powinien iść na brygadziste na inną zmianę może inni ludzie i by działał jak należy? Ale to raczej niemożliwe bo tam też by pokazywał co potrafi .

Tak tak
@Rudy 102

Brawo panowie! Wreszcie prawdziwi mężczyźni którzy nie boją się wyrażać swojej opinii, jestem przekonany że pójdziecie i powiecie to (usunięte przez administratora)w twarz.. A no tak kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie. Żal czytać te bzdury co wypisujecie, ani to mądre ani śmieszne

Fendi

Brak szacunku dla pracownika zmuszanie do sobót i głupie pytania kierownika do kiedy masz umowę , myślą ze są panami kierownicy a tak naprawdę zwykle marionetki , brak podwyżek od kilku lat. A niby taka dobra firma Polska firama a tu co się dzieje nic względem tego chcą się nachapac obyście sie udławili tą kasą bo zwykły pracownik nie może zarabiać 6 tys tylko 2 tys ale dzięki nim macie wszystko a bez nich (usunięte przez administratora) , jak macie jakieś wymagania to podnieście płace a nie ciagle coś na fazie 1 a to coś a to tamto coraz więcej poprawek skracanie rur a kasa ta sama a wydajność mniejsza , żeby coś osiągnąć trzeba firmę promować dawać więcej to zmobilizuje pracowników , a kierownik wpg czai co kto zle zrobi żeby mu premie ukraść żeby sam dostał , wiem ze pan Witold to usunie lub inni ale taka prawda ale ale jakie kierownictwo tacy ludzie

ZZ
@Fendi

To prawda, że ryba psuje się od głowy. Nie traktują nas poważnie tylko jak części zamienne bo plastusie tak chce. W jedności siła może czas na założenie ZZ wtedy będą musieli się z nami liczyć.

son

Najlepszy tekst to WSZYSTKO WLICZONE JEST W AKORD haha

geniu
@Fendi

No tak kier. WPG lazi i zdjecia z ukrycia robi a pozniej do podwladnego swojego wysyla i dyktuje mu ile ma zabrac Sam nie potrafi podejsc i np zapytac sie dlaczego tak albo tak Ale lepiej premie ukroic brawo

oni
@son

Dlugo nie trzeba bylo czekac na wulkanizacji juz im nie placa za wykonywana prace ( odbojniki ) Bo wszystko jest w akordzie masakra :((

Robot
@Fendi

Teraz nowe pytania Dlaczego byles na L4 Dlaczego wziales urlop na zadanie A to ze kiedy umowa ci sie konczy to standard !!! Nie pamieta wol jak cieleciem byl !!!!

Damian
@oni

Uuuuu juz ludzie z montazu sie wykruszaja a przeciez tam taka swietna praca i ile sie nie zarabia hahah

Damian
@Fendi

Szacunku dla pracownika to nie maja w ogole liczy sie tylko ilosc a czy ty zarobisz czy nie to juz ich nie obchodzi i wiecznie malo malo Podwyzek to od ponad 5 lat nie bylo tylko ciecia stawek !!!

CzulemSieJakSzmataPracujacWTT

Psychopatologia i zapędy korporacyjne. Omijać szerokim łukiem. Przyzwoitego zarobku tu nie uświadczysz ani szacunku dla drugiej osoby.

@CzulemSieJakSzmataPracujacWTT

Naprawdę tak słabo?

Xd
@Marcin

Ojjj slabo slabo a wymagan ulalalaa Za te pieniadze lepsza i mniej stresujaca praca sie znajdzie

Nigdy więcej w tt
@Marcin

Tak pracowałem w sprzedaży w jednym z regionów nie będę pisał czy to było stanowisko kierownicze, dth czy ph bo to nie ma znaczenia… psychol Robercik zniszczy każdego

xXx
@Nigdy więcej w tt

Ach ten Robercik. Widzę, że przez te wszystkie lata nic się nie zmienił. Cały czas wyścig szczurów.

Robert
@xXx

Zapraszam na priv

Pol

Ktorego stanowiska unikac?

@Pol

MONTAZ ! Stawki nie adekwatne do wykonywanej pracy !!! I bardzo ciezka praca dziennie przewalasz od 1.5 T do 3T Cena za 1 szt 0.77gr smiech na sali !!!!

On
@Kol

Tak i ile jeszcze zrobisz zalezy od wozkowego czy raczy przywiesc tobie towar!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!

@Kol

Kolego nawet placili by 1.50zl za szt. to i tak odradzam ciezka praca po wszystko trzeba sie prosic zeby magazynierzy przywiezli masakra Co chwila cos wymyslaja co chwila cos nowego a stawki haha tragedia Aaaa i chyba juz planuja ZNOWU obnizenie stawek To chyba sami kierownicy beda pracowac Pozdrowionka

krzychu
@Kol

Bardzo ciezka po 8 godz kazdy ma dosc a nie jeszcze nadgodziny !!!

Ak47
@Pol

Wulkanizacji! Stracisz zdrowie a zarobisz mniej jak na innych działach, no chyba że ktoś lubi pracę w smrodzie i gorączce.

Murzyn rabotaju
@Pol

Montaż, ale magazyn spoko mały chajs ,za to można się wyspać

Cypis
@Murzyn rabotaju

Łeeeee to fajnie maja i nikt nie sprawdzi To ja bede aplikowac na magazyn haha

Mik
@Pol

M O N T A Z !!!!! M O N T A Z !!!!! PRACA W (usunięte przez administratora) CIEZKA !!!! WYMAGAN CO NIE MIARA !!!! ILE ZROBISZ TYLE ZAROBISZ OCZYWISCIE WSZYSTKO ZALEZY CZY MASZ TOWAR !!! N I E P O L E C A M !!! NAJLEPSZY DZIAL KONFEKCJA !!!!

@Pol

MONTAZ !!!! Chlopacy naginaja ile sie da oczywiscie na akordzie a dniowka taka jak ktos na godzinowce jest :(( i wiecznie dlaczego tak malo pytania madrych kierowniczkow :( to wez stan i zrob wiecej pokaz ze umiesz a nie krytykujesz caly czas

Sym
@Kol

Montaz !!! Faza koncowa najwieksze wymagania !!! Oczko w glowie prezesa !!! A najmniejsze zarobki w calym zakladzie Porazka totalna nie dziwi to nikogo ze nikt nie chce tu pracowac !!!! A kierowniczki zapewniaja nowe osoby jak tu ( montaz ) jest fajnie i zarobki bardzo dobre hahaha

Rys
@Pol

Montaz haha juz kolejni wymiekaja taka cudowna lekka praca haha

Xd
@Sym

No ale brygada B najlepsza haha Ladne cukierki kierownika tam z batem was gnaja czy co haha Tylko jak najwiecej :) godzinowka(usunięte przez administratora) jak by to byl akord ladne przyd...(usunięte przez administratora) Tak dalej zobaczymy kiedy lapki odmowia posluszenstwa badz kregoslup Brawo Romciu haha

Gruby Wacek
@Pol

W sprzedaży to chyba kazdego

... Były pracownik

Nie polecam tej firmy. Wytrzymałem tam tylko okres próbny. 17 zł brutto na godzinę? Śmiech... A po 3 miesiącach akord . Płaca za sztuke. Ok.1 zl za szt ,a trzeba non stop naginać. Praca na 3 zmiany. Gdzie nie ma wogole dodatku za zmiany. Tylko jest dodatek za pracę w nocy. Premia tak jak by wogole jej nie było... Ciągłe namawianie na nadgodzin żeby człowiek przyszedł bo niema ludzi . A dlaczego brakuje ludzi do pracy? No właśnie... Wyzysk totalny. Pensja nieadekwatna do wykonywanej pracy.

ciepluch
@... Były pracownik

No juz tak nie przesadzajmy hehe Na magazynie maja super godzinowke i sie nie przemeczaja moga postac pogadac i co innego i sie nie przejmuja a kasa leci Ledwo przyjda do pracy to juz narzekaja Zle wam to zapraszamy na akord to nie bedziecie chodzic na przerwy i na papieroska zeby zarobic

Eeee
@ciepluch

Jaka godzinowka jest na magazynie dla.nowych?

@Eeee

Chyba z 16 zł brutto hahahahaha

Hub
@Eeee

Na magazyn ze znajomoscia tabliczki mnozenia i checi pracy !

tomcio

W oknach Mirox placa 16zl na rekei jedna zmiana i nie na akord

Nina
@ciepluch

No juz nie przesadzaj porównajcie zarobki na magazynie w WLKP gdzie praca lekka na 2 zmiany stawki dużo wyższe niż TU radze podzwonić po firmach i sprawdzic

Jaaaaa
@... Były pracownik

Z tego co wiem to 18.30 brutto jest a nie 17 wiec ladnue was w(usunięte przez administratora)robi ten .... wiadomo kto !!!!!!!!! Trzeba to zglosic i juz !!!!!

No jak tak mozna
@Jaaaaa

Teraz to wszystkim powinni wyrownac co maja 17brutto !!!

Zostaw merytoryczną opinię o TIP-TOPOL Sp. z o.o. - Pobiedziska

• Jak się pracuje w TIP-TOPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIP-TOPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIP-TOPOL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIP-TOPOL Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 114 ocen.

TIP-TOPOL Sp. z o.o.