Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

2.3/5
Na podstawie 673 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Ktoś

Witam Złożyłem swoją kandydaturę na stanowisko brygadzisty Jak wygląda współpraca na zmianach pracownik-brygadzista-kierownik? Skoro jest wakat to czy ktoś odszedł czy została zwolniony? Wiadomo co było przyczyną?

Ola
@Ktoś

Z tego co wiem, to jedna z brygadzistę k złożyła rezygnację. Stanowisko dla ludzi o mocnych nerwach i giętkim karku, na dłuższą metę nie każdemu to odpowiada. Niektóre widzimisię kierowników wywołuje u brygadzisty wstyd, że musi go reprezentować swoją osobą- i przekazywać absurdy dalej do pracowników. Jeśli jesteś za bardzo 'po stronie' zwykłych pracowników to niestety jest zawsze pod górkę, ponieważ nie tego się oczekuje na tym stanowisku.

Drops
@Ktoś

A na jaki dzial jest Twoja kandydatura?

Weronika

Widzę, że szukają operatora wózka wysokiego składu. 4.000 brutto podają, a jednocześnie, że umowa o pracę I premia. Ta czwórka to sama podstawa jest?

abc

Ale że Waltera zwolnili ? ????

Biurowiec
@abc

Nie na nim się skończy ????

Inspektor

Administrator ile (usunięte przez administratora) Ci płacą za usuwanie szczerych i prawdziwych opinii ludzi którzy pracują w tym bagnie. Wstydź się bo uczestniczysz w braku poszanowania pracowników.

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Księgowa/y-starsza/y księgowa/y
logo firmy Operator wytłaczarki jednokanałowej
Częstochowa
Dospel Sp z o.o.
(1909 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Bydgoszcz
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
logo firmy Architekt systemowy
Bydgoszcz
SOFTBLUE S.A.
Screen Manual On

Cicha Kasia L. (usunięte przez administratora) haha brygadzista ze swoimi psiakami Dominika i Przemysł haha przez takich to Manual staje się złem w tej firmie P.S Kasia wracaj na pada do drukarki i nie pokazuj się na produkcji bo robisz się pośmiewiskiem i wredna francą

Inna
@Screen Manual On

Ja (usunięte przez administratora) czy pracują w tej firmie dzieci czy osoby dorosłe, jak można wypisywać takie uwagi o osobie, i ludziach którzy pracują, to chyba napisała osoba która ma niska samoocenę, i nie lubi zwierząt zostawię to bez komentarza

Nick.
@Screen Manual On

Szkoda ze widzą tylko 3 osoby ktore są złem, nie wspominając o innych ktorzy nie mówią nic oficjalnie tylko jak Ty napiszą anonimowo i myślą że są fajne.

@Screen Manual On

Jak można, pracując gdzieś razem takie (usunięte przez administratora) robić,pisząc rzeczy o ludziach gdzie razem się przebywa, (usunięte przez administratora) co za imbecyl to pisze , ktoś kto pracuje skoro zna imiona, czemu qwa nie pójdziesz do tych ludzi i im tego nie powiesz, i wpisz se w gogle co to znaczy franca... (usunięte przez administratora)jak czytam takie rzeczy, to się we mnie gotuje...

Na
@Screen Manual On

Trochę tam pracuje i ani razu nie widziałam zeby była dla kogoś wredna.

@Na

Właśnie masz rację, nie jest wredna tylko potrafi rozmawiać, chyba ktoś nie ogarnia siebie dlatego takie (usunięte przez administratora) stwarza pisze...

@Screen Manual On

Większych bzdur tu jeszcze nie widziałam

!!!
@Inna

robią ludzie dorosli ale ludzie stopien wyżsi nie są w stanie powiedziec komus w twarz ze sory ale mamy ekipe i nie pasujesz ! 3 wersje slyszalem pierw agencja potem cos z etatami a potem zebranie z pracownikami itak postanowili ! jak mozna kogos zwolnic pod pretekstem ze sie nie wyrabia jak na 8h pracy wyrabia sie w 6h no halo . raz sie czlowiek upomnial i przyjaciele postanowili !

@Screen Manual On

Tak to jest młoda smarkula awansuje a inni z jej działu (usunięte przez administratora) oblizują

TTTT

Progres notuje w moim odczuciu Przygotowalnia , Sito bez zmian a regres ciągle notuje Studio i Transfer tyle wiem pozdrawiam :D

Kotlet
@TTTT

Ja tam na pad siedze i żadnego progresu na przygotowalni nie widzę. Poprawki dalej są codziennie , narzekanie że to inna zmiana to już jak amen w pacierzu. Śmiać mi się chce że się tyle osób dogadać nie potrafi . Na pad raczej regres , główna brygadzistka to się nadaje do zarządzania orkami , ale apodyktyczny czołg wrócił więc lepiej nie będzie.

Paulina
@Kotlet

"apodyktyczny czołg"? Rozwiniesz czemu przez to ma być jeszcze gorzej?

Były
@Kotlet

Zgadzam się.... apodyktyczny czołg wrócił.... lepiej nie będzie

Były
@Paulina

Przekonasz się sama

Zaskoczona

Witam pracuje w firmie od wielu lat. Nigdzie nie pracowało mi się lepiej niż w Mid Ocean. Jednak w tym roku, coś bardzo mnie rozczarowało.. Każdy sezon rzetelnie pracujemy w godzinach nadliczbowych, weekendy również pracujemy, żeby firma dzięki nam szarym pracownikom wyrabiała się w terminach ze zleceniami, aby wszystko wyjeżdżało.. Przy przenosinach magazynu, również byliśmy, choć nie każdemu było to na rękę, wiadomo po za pracą mamy też życie prywatne. W tym roku zamiast podziękowania za cały rok pracy, uścisku dłoni od kierownika, dostajemy zapomogę jesienno zimową, do tego składamy o to wniosek sami, o coś co się należy nam, kto się spóźni to przepadło.. Coś w stylu : "Chcecie dostać, składać wnioski, spóźnisz się z terminem niestety nie dostaniesz" Tak i było ze mną, spóźniłam się, ale bardziej mnie boli potraktowanie nas w tym roku, niż brak tej premii. Pieniądze nie som wszystkim, ale intencje.. Mimo wszystko Wesołych Świat życzę =)

Zaskoczona
@Zaskoczona

Zanim wyleje się fala hejtów są* nie som, nawet najlepszym się zdaża, dziekuje za uwagę.

Hui
@Zaskoczona

Dlaczego twierdzisz że premia świąteczna się należy ? To dobrowolna decyzja ptacuwdacy. Druga sprawa odkąd powstał fundusz pracowniczy to tylko w taki sposób można uzyskać świadczenie ( świąteczne wakacyjne itd ,) na prośbę pracownika wypłacane jest z funduszu (przepisy). Było to komunikowane nawet na drzwiach w WC. Też pracuje kilka lat i tutaj uważam że MID stanął na wysokości zadania , trzeba też trochę intersowac się tym co się dzieje w pracy od strony kadrowej itd. Nie tylko ploteczki ,fajeczki i pitu pitu.:) Wesołych świąt !

nic dodac nic ujac

im chyba sie nudzi ciagle takie zmienianie czegos za duzo kierowników i ciagle jakies nowe pomysły co nie przynosi korzysci dla nas ZWYKŁY PRACOWNIK tylko patrza zeby im było dobrze

NOWY SYSTEM PRACY

Ciekawią mnie wasze opinie na temat pomysłów kochanej firmy na wprowadzenie CZTEROBRYGADÓWKI PO 12H. Czy mam nadzieję że 100 procent na to się nie zgodzi. :)

@NOWY SYSTEM PRACY

Co do nowego systemu pracy to raczej nic nie macie do gadania . Cała ta ankieta to pic na wodę ???? .Pracodawca już zadecydował !!

@Kasa

My też :) Wynik meczu- wygrana po naszej stronie :) Z małą różnicą ,że to My pojedziemy z walizkami ( obiegówką) ale najważniejsze wyjdziemy z grupy ,a tym samym pozostawimy ''zwycięzcę '' na pastwę losu wedle swojego życzenia :)

@master

Pracy jest dużo dla kogoś kto chce pracować ???? nie ta robota to inna na MID się nie kończy

Ewelina
@NOWY SYSTEM PRACY

Cześć, wytłumaczysz na czym taki system miałby w ogóle polegać? Często słyszę o tych czterobrygadówkach i nie wiem, o co z tym chodzi. To coś typu 12 godzin, potem przerwa jeden dzień, i znowu?

@Ewelina

Tak praca po 12 godzin około 15 dni w miesiącu to akurat atut . Ale pracujesz jak ci wypadnie czyli w weekend lub święta . Zależy od pracodawcy jak do tego podejdzie w innych firmach masz za to dodatek do wynagrodzenia od 500 do 1000 za system pracy. No i możesz robić nadgodziny w dniu wolnym wola zależy od ciebie. Jak postąpi MID się okaże.

@Kasa

Jestem ciekaw czy Twój organizm też będzie tego samego zdania...15 dwunastek? Myślę ,że te 5 dni wolnego nawet nie odczujesz.Więc polemizowałbym z tym atutem.Chyba ,że ktoś ma zadatki na robocika i nie będzie się przejmował, letnią sobotą że znajomi lub rodzina wybierze się na grilla kiedy Ty zaczniesz pracę o 18 i wrócisz jak ludzie będą szli na niedzielną mszę ,a z niedzieli zostanie tylko odespanie tej 12 tki :)

nic dodac nic ujac
@NOWY SYSTEM PRACY

Nasi moze sie nie zgodza chodzi mi o Polaków zauwazmy ze bardzo duzo jest Ukrainców co pracuja po 12h i oni zbytnio nie maja z tym problemu Mam nadzieje ze to nie przejdzie bo beda musieli duzo ludzi zwolnic albo sami sie pozwalniaja czemu mnie to nie dziwi ze ciagle cos sie zmienia w tej firmie

Zadowolony pracownik

Świetny pomysł z tą 4-brygadówką w końcu będzie można się wykazać bo 8 godzin to za mało.

PRACOWNIK ZE STAŻEM
@Zadowolony pracownik

Zgodzę sie z kolegą, zostaną tylko ci robotni i Ci dla których ta praca jest pasją. Tacy najbardziej doceniani są w tej pracy co przekłada się na zyski i świetne światowe wyniki firmy. Mam nadzieję że kierownicy docenią te osoby które co by nie było to całym serduszkiem są z MIDEM i otrzymają awanse. A jeśli chodzi o życie prywatne, to coś kosztem czegoś. Czy chcesz chodzić do klubów czy mieć dobrą pracę. Wybór jest prosty. :) Kocham was LASER

Chyba was pogieło
@PRACOWNIK ZE STAŻEM

To są chyba jakieś żarty mam nadzieje że to jakieś trolle bo w tej firmie nie pracuje się z pasji????

On
@PRACOWNIK ZE STAŻEM

Widać że potrzebujesz pomocy specjalisty

Ret

Z tą 4 brygadowka to ich lekko,żeby to delikatnie napisać odkleiło. System pracy dobry dla ludzi bez jakiegokolwiek zycia towarzyskiego XD

@Ret

Myślę ,że jak to wprowadzą to będą musieli się liczyć z faktem ,że wiele ludzi zacznie się rozglądać za innym pracodawcą.Człowiek nie samą pracą żyje i jeśli pracownik będzie miał do wyboru normalny system pracy jaki do tej pory obowiązuje,a spartańskie warunki w postaci czterobrygadówki to nie będzie się długo zastanawiał nad podjęciem decyzji.Żadne pieniądze nie będą rekompensatą za stracone weekendy.Każdy ma jakieś tam plany ,życie prywatne itp.W zamian będą co raz większe rotacje niż dotychczas są co koniec z końcem przełoży się na jakość i zyski.Więc teraz wybór należy do każdego :)

Ten Jedyny
@master

zgadza sie

PRACOWNIK
@Ret

Oni stworzyli tą ankietę żeby zobaczyć ile osób chce się w takim wypadku chyba zwolnić. Tylko jacyś (usunięte przez administratora) zgodzą sie na takie coś. Odebranie możliwości nadgodzin, prace w święta,dni wolne jak w normalny dzień. Wszystko kosztem pracowników a dla nich to oszczędności. Muszą się liczyć że jeśli mimo negatywnych opinii to wprowadzą to wielu dobrych pracowników odrazu rzuci im wypowiedzenie. U mnie ze zmiany jest to 100 procent :)

Pracuś
@PRACOWNIK

Dokaldnie mam nadzieję, że w tym przypadku pracownicy będą solidarni. Taki system dla ludzi bez życia prywatnego... Brak możliwości nadgodzin.... Dramat.

Maniek

Witam czy pracuje ktoś może na magazynie kompletowanie zamówień? Chciałbym się dowiedzieć czy warto iść na rozmowę pozdrawiam

Darek
@Maniek

Jeżeli jesteś odporny psychicznie ze ci obrabiają (usunięte przez administratora) to tak

Hardkorowiec
@Maniek

Pracowałem tam 3 lata temu na magazynie i było wspaniale. Jeździło sie pieskiem i zbierało towary. Na luzie. Problem taki że po niecałym miesiącu po przyjściu do pracy usłyszałem że jutro ide na handling. Bez podania powodu ani nic tylko że zostałem wytypowany. Więcej tam nie przyszedłem.

Dobry pracodawca, a zarobki satysfakcjonują.

Weronika
@Karolina

Tylko że jednego satysfakcjonuje 2300 na rękę najniższej krajowej, a innego 10000 na rękę. Także nic tu konkretnego się nie dowiedziałam o tej produkcji :D

@Weronika

Powiem tak na start 3300 brutto po 3 miesiacach 3600 brutto do tego premia frekfencyjna i premia za przedruki 5s itd,takze zle niema a jak sie przyjdxie na nadgodziny lub w weekend do pracy to mozna sobie fajna wypłatke wypracowac,takze chetnych zapraszam niema sie co zastanawiac.

Necian
@Anka

Czy to jest praca na akord ?

McFly
@Necian

Gdyby taka była to zarobki na umowie były by w granicach najniższej krajowej. A tak nie jest. Nie, nie ma pracy na akord

WTF?
@Anka

To są wypłaty za pracę na pół etatu??? Na cały etat ile można zarobić?

Pracownik WKUR...

Kolejny raz firma pokazuje jak traktuje pracowników agencyjnych, gdzie obiady za 5zł na nowej hali są tylko dla ludzi zatrudnionych pod firmę a jak wiadomo nie łatwo to też się dzieje. A reszta pracowników tzw."tymczasowych" mimo że robią długo mają płacić pełna kwotę 12,5 :) Dziękujemy za równe traktowanie.

@Pracownik WKUR...

Co znaczy ze robią długo???jak sie nadajesz to idziesz pod firmę i tyle w temacie wszystko zależy od brygadzisty,u nas nawet ukraincy teraz przechodzą pod firmę bo sie nadają.

Obserwator
@Pracownik WKUR...

Pracownik agencji tymczasowej świadczy usługi dla firmy. Pracodawca jest agencja, wszelkie zażalenia należałoby by kierować do agencji

Pukiel
@Obserwator

Powymyślali jakieś APT i ludzie pomimo, że robią to samo co pracownicy przyjęci pod docelowego pracodawcę, to mają gorzej. I to jest niesprawiedliwe. Agencja pracy też nie działa "za darmo" jako wolontariusz, tylko ma zarobek z każdej godziny przepracowanej takiego pracownika. Nie lepiej pracodawcy przyjac go pod siebie i dac te pieniadze dobrym pracownikom? Nie rozumiem tego sory, pewnie za głupi jestem.

Obserwator
@Pukiel

Nikt nie stał z pistoletem przy głowie przy podpisaniu umowy z APT. Jeśli nie było innej możliwości niż podjęcie pracy przez agencje to pozostaje tylko dać z siebie 110% i udowodnić ze jest się pracownikiem którego warto zatrzymać.

Lolo
@Pracownik WKUR...

Już są obiady dla agencyjnych za 5 złotych również ;)

Voody
@Pracownik WKUR...

Warto się zastanowić dlaczego - dofinansowania zapewnia pracodawca. Pracodawcą pracowników agencyjnych nie jest midocean tylko agencja, więc agencje musiały wyrazić zgodę na takie dofinansowania ze swojej strony co pewnie wiązało się z papierologią oraz różnymi umowami które trzeba było podpisać. co mogło przedłużyć proces. Również, tak jak już ktoś napisał wyżej, obiady dla pracowników APT oraz 4work są już dostępne za 5 złotych z dofinansowaniem ;)

@Pracownik WKUR...

Już jest dofinansowanie do obiadów dla pracowników zatrudnionych przez agencję. Teraz wszyscy płacą 5 zł za obiad.

Aneta
@Pukiel

Z tobą się zgodzę robimy to samo amorze więcej !! I co z tego mamy nam nic się nie należy?? Na szkoleniu BHP jest mówione wszyscy jesteśmy równi !!! (usunięte przez administratora) prawda !!! Nam nic się nie należy a pracownicy MOLD mają premie na święta!! zapomogę !!! A my co jeść nie musimy!!! Taka firma . Odradzam

Bądź fer
@Aneta

Uważam że nie fer by było gdyby osoba pracująca kilka lat miała dostać premie taka jak ktoś kto pracuje miesiąc ile osób jest takich że zatrudnia się i zachwile się zwalniają i mają być tak samo traktowani (chodzi i premie świąteczna)jak ktoś kto pracuje kilka lat uważasz że to jest fer wobec takiej osoby

Drukarz pad

Na naszej hali pracuje ten gościu który odszedł w 2017 co gadał pierdoły.

Daniel
@Drukarz pad

Nie mówisz chyba o tym co się jąkał?

Pif paf
@Drukarz pad

3/4 hali gada pierdoły ,poza tym to pierwszy raz ,kiedy ktoś wcześniej zwolniony czy ktoś kto sam się zwolnił pracuje ponownie ?

Mag21
@Daniel

Ten bez okularów. Wtedy było dwóch co się jąkało.

Drukarz

Widziałem tego kolesia który pracował u nas w 2017 roku na druku którego zwolnili że głupoty opowiadał o sobie. Ten pochodzenia rosyjskiego czy rumuńskiego czy jakoś tak. Chodzi na pracuje u nas znowu

@Drukarz

Na jakim dziale on pracuje?

Gad47
@Anka

Na magazynie. Nie zmienił się wogole

Oooo

Jeśli mogę zapytać to ile tak mniej więcej wychodzi się na rękę w miesiącu bez sobót weekendów ogólnie?

Jamnik

Jak praca na nowej hali?

Pl
@Jamnik

Ukraińcy 90procent

Izabela
@Pl

Serio? A Polacy chociaż dostali jakieś wyższe stanowiska tam? Dogadujecie sie jakoś?

tao
@Pl

prawda

@tao

Czemu aż tylu Ukraińców? Płacą niską stawkę dlatego Polacy się nie garną do roboty? Powiesz jaka jest kasa?

erryk
@Paweł

Sam sobie odpowiedziałeś.

Paulina
@erryk

W całości nie, zostało trzecie pytanie. Odpowiesz? ;)

Karol
@Paweł

Ta firma to jedna wielka pomyłka,(usunięte przez administratora)i poniewieranie pracowników. Ludzi już z sosnowca trzeba wozić bo z okolicy już nikt nie chce pracować. Lepiej odpuść jak myślisz o tej firmie bo na start obiecają Ci nie wiadomo co a jak się skończy sezon to wywalą bez zająknięcia.

Elżbieta
@Karol

a dużo osób tak zwolnili? i jaki powód podali?

ZGODA
@Karol

tak jest agencja a jak nie polizesz kakaowego to do posredniaka

Zabobon

Z przykrością muszę stwierdzić, że administrator tej strony, usuwa niewygodne lecz prawdziwie opinie na temat kolesiostwa w firmie.. awansują ludzie którzy są dupowłazami, umiejętności i inteligencja przestaję mieć znaczenie. Pozdrawiam

tao
@Zabobon

bo jest prawidziwa

Pracownik agencyjny przygotowa
@Zabobon

zgadzam sie na sto procent . kolesiostwo totalne pracownicy z brygadzista i starszym to nic tylko (usunięte przez administratora) ! bycmy kolegami ale poza praca !

SPRAWIEDLIWOŚĆ

USUWANE SĄ NIEWYGODNE KOMENTARZE Udało mi się dowiedzieć że umowy z agencji w której zatrudnieni są ukraińcy spisane są jako umowa-zlecenie na stanowisku PAKOWACZ. A liderzy i drukarze robią na tych samych umowach których nie jest ich zakresem obowiązków. Wydaje mi się że to nie jest zgodne z prawem i ucinane są przez to koszta i pracownicy są oszukiwani na zarobkach

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 298.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 253, z czego 61 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 123 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4