Mid Ocean Brands Polska

Chorzów

Mid Ocean Brands Polska

Opinie o Mid Ocean Brands Polska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Omena

Pracodawca Mida zapomina że my fizyczni pracujemy na niego i resztę.Pracuję kupę lat i nie spotkałam się z tak aroganckim szefostwem.Brak kultury dla pracowników nawet dzień dobry powiedzieć jest im ciężko.Chamstwo.Jak zejdą na halę to tylko patrzą jak kogoś tu uwalić.A bramki oczywiście że dyrektor i biurowi powinni też być sprawdzani bo też są pracownikami Mida. My fizyczni jesteśmy dyskryminowani przez pracodawcę.A BHP to kompletne dno brak również szacunku dla pracowników ,kryją się za filarami i uwalają pracowników wody nie ma dla nas na hali a przepisy BHP mówią wyraznie o wodzie dla pracowników zajmują się wszystkim tylko pracownik zwykły nie może na niego liczyć nawet w bezpieczeństwie w pracy.Duszno na hali a każą maski i gogle zakładać niech najpierw sami popracują 8 godzin w tym a potem ustalają przepisy bhp.Niech dyrektor się w końcu obudzi i otworzy oczy co się tam dzieje z nami.

Pony
@Gwardzista 15.08.2018 15:18

I co? Gość dalej pracuje bez gogli i ma w (usunięte przez administratora) swoje zdrowie, wypadek nic go nie nauczyl xd

Gej szuka w Midzie

szukam faceta tylko okolice zabrza i orzegowa

Apezram

Ludzie bierzmy się do roboty, siła jest w nas. Na uczelni prawniczej w Katowicach studenci udzielają darmowych porad itd. Za dużo już tego złego ja jestem gotowa na wszystko wraz z odejsciem z pracy i pokazanie im gdzie raki zimują. PAMIĘTAJCIE SIŁA JEST W NAS.

były student
@Apezram 12.08.2018 18:03

studenci raczej nie pomogą tymi poradami

On35

Czy wyplacone byly premie ,bo mnie okradli napewno z niej!!

aha
@On35 13.08.2018 15:08

aha

on drukarz

bo w midzie jest tak jak sobie pozwalamy brak zwiazkow zawodowych i my jako pracownicy MOLP dajemy soba pomiatac nie znamy swojej wartosci swoich praw pracowniczych dajemy sie zeby byle "ochroniarz" sprawdza nas jak najgorszego przestepce powiedzmy DOSC zalozmy zwiazek zawodowy zbuntujemy sie pokazmy im ze w nas sila przeciwstawmy sie glupiej wladzy i tyranii brygadzistow kierownictwa pokazmy na co nas stac zbierzmy dowody przeciwko im i zaniesmy do prasy lub do PiP nie dajmy sie traktowac jak jakies smieci pokazmy im na co nas stac moze wtedy role sie odwroca i oni zmienia o nas zdanie a nie placzcie tu jak jest zle w midzie jaka atmosfera jak nas traktuja bo na forum kazdy moze swoje zale i bole wylewac to TYLE z mojej strony wezcie sobie to do serca i zrobmy cos z tym zbierzmy sie !!!

@:) 11.08.2018 18:33

Pół roku zapieprzalam żeby dowiedzieć się że nie było normy. I po co? Po to żeby nas okradli. Niech tą premię wezmą sobie na waciki. Najgorzej wyszli pakowacze????

Bez przesady...

Jeśli czyta to ktoś z mądrych głów to może użyjecie swojej " władzy " i zrobili coś z Panem ochroniarzem, jak mu na imię podawać nie będę, stary łysy i bez kultury... Bramki ok ale bez przesady żeby kazał się ludziom rozbierać, czy to kobieta czy mężczyzna odnosząc do nas jak do bydła, zbirów i przestępców, bo zamiast użyć ręcznego wykrywacza " złota " i przejechać po kieszeniach to tamuje ruch życząc sobie ściągać paski u spodni ( KAŻDEMU ) !!!!, obrączki, kolczyki... Mowa w zawiadomieniu była o wyrywkowej kontroli butów a zaraz będzie kazał każdej kobiecie druty z biustonoszy wyciągać... Po dzisiejszym jego braku kultury i słów z jakimi się odnosił do ludzi brak mi słów, dać mu ino karabin na plecy tak go widzę !! I dwa słowa do szanownego Pana (usunięte przez administratora) - LECZ SIĘ !!!!!

@Pakowaczka 10.08.2018 15:22

Szkoda że na mnie nie trafił bo ja zrobiłabym zaraz porządek

Ex midziak

A ja wam powiem jedno - na midzie sie rynek pracy nie konczy :D cos wam nie pasuje i sie meczycie - droga wolna. Gwarantuje wam ze za miesiac zapomnicie o tym (usunięte przez administratora) i bedziecie pracowac w normalnej firmie gdzie nie ma takiego gnoju. Nie bedziecie musieli po godzinach pracy odbierac telefonu i martwic sie posranymi mailami :D odetchniecie z ulga. Wiem po sobie. Polecam!!! :D najlepsza decyzja... nie ma sie czego bac. Skladac wypowiedzenia i w swiat - dobrze Wam radze :) bo chyba nie trzyma was tam pensja? Lol :D albo premia :D

Nie sprawidliwie potraktowany

Wyplata premi-czy ktos dostal kase za premie z ta wyplata teraz?

Zonk

Wybieram bramkę trzecią.

rozczarowany

Jeżeli chodzi o bramki to mam nadzieję że Szanowne Kierownictwo również będzie sprawdzane w ten sam sposób... Tak! Ponieważ wszyscy jesteśmy równi a Ich zachowanie na przestrzeni ostatnich miesięcy jest kategoryczne, chyba nie mają świadomości że są też ludzie którym lata te chińskie badziewie o które się tu rozchodzi i przychodzą zrobić swoje na 8h i wyjść. Pominę fakt kolejek...

Pada
@rozczarowany 09.08.2018 19:52

Dlaczego kierownictwo ma być sprawdzane w taki sam sposób?Kierownictwo nie kradnie a jestesmy równi tylko wobec Boga.

Zirytowany

Ukrainki... Jedna bez butow roboczych ale lakierki ma. Druga koszulka z siatki na kartofle i swieci bialym stanikiem. Rewia mody. Jedza, pija na hali. Ale pracownik z pl od razu by mial haje. Trzy stoja - jedna udaje ze robi a dwie rece w kieszeniach i patrza. Nygusy z tych bab fest. A jak na innych zmianach jest?

dobry pomysl
@Sebaaaaa 09.08.2018 06:32

Na dodatek maja jeszcze klase i prezencje bardzo ciekawie sie z nimi rozmawia naprawde maja duzo do powiedzenia a nie tylko obrabianie du*p innym dziewczyna i wyeliminowanie jej bo nie nalezy do ich paczki dziewczyny bierzcie przyklad ...

Baltazar

Drogi pracodawco. Czy pomyślałeś o bezpieczeństwie swoich pracowników? Chyba nie,skoro musimy tłoczyć się jak bydło,wiezione na rzeź w jednym autobusie pracowniczym. Liczba ludzi wiezionych tym że autobusem przekracza wielokrotnie dopuszczalna liczbę jaka może zabrać kierowca. Do kogo mamy się udać że skarga jeżeli nasi przełożeni mają to w nosie? Zatrudniając tyłu nowych pracowników firma powinna wziąć to pod uwagę. Następna sprawa to ilość ławek na zewnątrz, czy to aż taki koszt żeby zakupić ich więcej? To wstyd żeby ludzie siedzieli na ziemi . Zachęcam do głębokiej refleksji i przemyśleń . Pozdrawiam.

Klik
@Parasol 09.08.2018 01:07

Co do przewozu za duzej liczby osob - zadzwon na psy zaraz po wyruszeniu do pracy i poinformowac policije

SeniorScreena

Czy sprawdzaja odbyty i pochwy? Tak mysle, ze powinni srawdzac. To nie jest tak ze odbyt i pochwa jest Twoj/Twoja! Jest Mida. Powinni wyrywkowo sprawdzac ludzi czy czegos w nim/niej nie jest wynoszone. A w szczegolnosci brygadzisci i kierownictwo - po takim dawaniu pupci jest wielkie prawdopodobienstwo ze jest tam duzo miejsca. Pozdrawiam produkcje z pozostalych zmian! Trzymajmy sie razem - to my tworzymy ta firme a nie (usunięte przez administratora) na stolkach. 5!

Bezkomentarza

Brak szafek sniadaniowych - trzymajcie jedzenie na jadalni. A tam brak klimatyzacji. Wiec jesli ktos Ci nie ukradnie, jak to sie zdarza, jedzenia to jedz po paru godzinach chodzace jedzenie. Brawo Mid. Kolejny sukces. P.s bramki juz dzialaja - do konca roku bedzie gotowe lotnisko...

Potwierdzone Info

Wkrotce znowu masowe wypowiedzenia. Ludzie mowia BASTA temu cyrkowi!

anonymous

Ktory byly pracownik zaklada sprawe o znieslawienie? Takie sluchy chodza

Zoom

Łukasz Sz z pada to homoseksualista. Się przekonałem własne oczy

Tolerant
@Zoom 07.08.2018 01:23

I w czym Ci to przeszkadza ?

był sobie drukarz

Pozdrawiam tych którzy odeszli i tych którzy zostali zniszczeni przez pracowników na podstawie fałszywych informacji.

Krążek - były pracownik
@był sobie drukarz 06.08.2018 14:58

PDW

kolega jeża

pracuje na magazynie fajna praca ludzie spoko zarobki tez fajne nawet mozna zwalic koledze konia na nocnej zmianie polecam kazdemu

Kornel

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

anonymous
@Kornel 03.08.2018 16:29

Zenada

Zdenerwowany

Sprzedam spodnie agencyjne cena do uzgodnienia sprzedaje ponieważ popie.rdo.lili z wymiarami masakra jakaś jestem na nocnej zmianie można mnie znalezc w godz 2-2:30 w czasie przerwy na jadalni pozdrawiam

Faranume
@Qualitylove 02.08.2018 05:15

Qualitylove ... Mohamed??? Co ty tu robisz??

Nicola

Kom - FAKTY

O.o
@Nicola 03.08.2018 16:27

WTF?!

wózkowy

Jakie zarobki ma operator wózka na magazynie w Mid Ocean Brands?

wózkowy
@widłowy 31.07.2018 15:40

Pytanie było inne, ale dziekuje za odpowiedz.

Gena Gena

Halo ludzie! Czy wiecie co się dzieje u Kamili na tej zmianie że ludzie się zwalniają? I to osoby które chyba tam najdłużej pracowały, słyszałem że z tą Kamila to nie ma lekko :D

Степан Бандера

Слава Україні! Героям слава

Duży miś

Ukraińcy zauważyłem się chociaz myją a nie jak połowa polskich śmierdzieli. Robisz obok takiego to nie wiesz czy zemdleć czy się zerzygać

BHP
@Duży miś 02.08.2018 00:45

po to wam dali maski

Pracownik MOLP

Mieliśmy nie martwić się o swoje stanowiska pracy? My może nie, ale nasi agencyjni tak! Dlaczego Ukraińcy dostali umowy na pół roku a nasi maja dostawać na dwa tygodnie? Niech firma da umowy chociaż tym którzy pracują pół roku i dłużej, niech udowodnią że rzeczywiście nie muszą się martwić!

Xxx
@Ten z pod firmy 01.08.2018 13:38

Odpowiedź z (usunięte przez administratora) Ukraińcy robią sobie co chcą udając ze im zależy pracują dwa razy wolniej i taka jest prawda

Baltazar

Po co siejecie zamęt,nikt nikogo nie szykanuje,nikomu nie powiedziano że mu umowy nie przedłuża,a wy już na nich najezdzacie. Fajnie że mamy wsparcie, bo jak ruszy sezon to znowu będziemy w głębokiej (usunięte przez administratora) Przyjechali zarobić,to normalne. Nie zapominajmy że my też za chlebem jeździmy.

Don Pedro
@Baltazar 01.08.2018 22:32

baltazar gąbka chu.ju nastepnym razem cie dojade

Solidarna

Firma Mid Ocean nie deklarowała się, zakładając swą siedzibę w Polsce, iż Polak zostanie szykanowany a Ukrainiec doceniony Szkoda iż nas tak potraktowano.

Pewna Brygadzistka
@Solidarna 01.08.2018 16:06

Nie chcieliście robić nadgodzin, to będą (usunięte przez administratora) za was Ukraińcy

Blondynaczka

Yakyy khlopchyk buv vilʹnyy vid peredachi, tomu shcho ya chuv, shcho te zh same ... I khto takyy drakon? Oskilʹky moyi druzi z·haduvaly shchosʹ pro nʹoho, shcho vin haryachyy .

ksiondz Jeży
@Blondynaczka 01.08.2018 03:02

jestem ladny i mondry oraz lubia mnie parafianie daj polizac srake a ja ci grzybka dam powonchac

Zostaw opinię o Mid Ocean Brands Polska - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mid Ocean Brands Polska