Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Pracownik WKUR...

Kolejny raz firma pokazuje jak traktuje pracowników agencyjnych, gdzie obiady za 5zł na nowej hali są tylko dla ludzi zatrudnionych pod firmę a jak wiadomo nie łatwo to też się dzieje. A reszta pracowników tzw."tymczasowych" mimo że robią długo mają płacić pełna kwotę 12,5 :) Dziękujemy za równe traktowanie.

Anka
@Pracownik WKUR...

Co znaczy ze robią długo???jak sie nadajesz to idziesz pod firmę i tyle w temacie wszystko zależy od brygadzisty,u nas nawet ukraincy teraz przechodzą pod firmę bo sie nadają.

Obserwator
@Pracownik WKUR...

Pracownik agencji tymczasowej świadczy usługi dla firmy. Pracodawca jest agencja, wszelkie zażalenia należałoby by kierować do agencji

Pukiel
@Obserwator

Powymyślali jakieś APT i ludzie pomimo, że robią to samo co pracownicy przyjęci pod docelowego pracodawcę, to mają gorzej. I to jest niesprawiedliwe. Agencja pracy też nie działa "za darmo" jako wolontariusz, tylko ma zarobek z każdej godziny przepracowanej takiego pracownika. Nie lepiej pracodawcy przyjac go pod siebie i dac te pieniadze dobrym pracownikom? Nie rozumiem tego sory, pewnie za głupi jestem.

Obserwator
@Pukiel

Nikt nie stał z pistoletem przy głowie przy podpisaniu umowy z APT. Jeśli nie było innej możliwości niż podjęcie pracy przez agencje to pozostaje tylko dać z siebie 110% i udowodnić ze jest się pracownikiem którego warto zatrzymać.

Lolo
@Pracownik WKUR...

Już są obiady dla agencyjnych za 5 złotych również ;)

Voody
@Pracownik WKUR...

Warto się zastanowić dlaczego - dofinansowania zapewnia pracodawca. Pracodawcą pracowników agencyjnych nie jest midocean tylko agencja, więc agencje musiały wyrazić zgodę na takie dofinansowania ze swojej strony co pewnie wiązało się z papierologią oraz różnymi umowami które trzeba było podpisać. co mogło przedłużyć proces. Również, tak jak już ktoś napisał wyżej, obiady dla pracowników APT oraz 4work są już dostępne za 5 złotych z dofinansowaniem ;)

@Pracownik WKUR...

Już jest dofinansowanie do obiadów dla pracowników zatrudnionych przez agencję. Teraz wszyscy płacą 5 zł za obiad.

Aneta
@Pukiel

Z tobą się zgodzę robimy to samo amorze więcej !! I co z tego mamy nam nic się nie należy?? Na szkoleniu BHP jest mówione wszyscy jesteśmy równi !!! (usunięte przez administratora) prawda !!! Nam nic się nie należy a pracownicy MOLD mają premie na święta!! zapomogę !!! A my co jeść nie musimy!!! Taka firma . Odradzam

Bądź fer
@Aneta

Uważam że nie fer by było gdyby osoba pracująca kilka lat miała dostać premie taka jak ktoś kto pracuje miesiąc ile osób jest takich że zatrudnia się i zachwile się zwalniają i mają być tak samo traktowani (chodzi i premie świąteczna)jak ktoś kto pracuje kilka lat uważasz że to jest fer wobec takiej osoby

Drukarz pad

Na naszej hali pracuje ten gościu który odszedł w 2017 co gadał pierdoły.

Daniel
@Drukarz pad

Nie mówisz chyba o tym co się jąkał?

Pif paf
@Drukarz pad

3/4 hali gada pierdoły ,poza tym to pierwszy raz ,kiedy ktoś wcześniej zwolniony czy ktoś kto sam się zwolnił pracuje ponownie ?

Mag21
@Daniel

Ten bez okularów. Wtedy było dwóch co się jąkało.

Drukarz

Widziałem tego kolesia który pracował u nas w 2017 roku na druku którego zwolnili że głupoty opowiadał o sobie. Ten pochodzenia rosyjskiego czy rumuńskiego czy jakoś tak. Chodzi na pracuje u nas znowu

Anka
@Drukarz

Na jakim dziale on pracuje?

Gad47
@Anka

Na magazynie. Nie zmienił się wogole

Oooo

Jeśli mogę zapytać to ile tak mniej więcej wychodzi się na rękę w miesiącu bez sobót weekendów ogólnie?

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
Jamnik

Jak praca na nowej hali?

Pl
@Jamnik

Ukraińcy 90procent

Izabela
@Pl

Serio? A Polacy chociaż dostali jakieś wyższe stanowiska tam? Dogadujecie sie jakoś?

tao
@Pl

prawda

@tao

Czemu aż tylu Ukraińców? Płacą niską stawkę dlatego Polacy się nie garną do roboty? Powiesz jaka jest kasa?

erryk

Sam sobie odpowiedziałeś.

@erryk

W całości nie, zostało trzecie pytanie. Odpowiesz? ;)

Karol
@Paweł

Ta firma to jedna wielka pomyłka,(usunięte przez administratora)i poniewieranie pracowników. Ludzi już z sosnowca trzeba wozić bo z okolicy już nikt nie chce pracować. Lepiej odpuść jak myślisz o tej firmie bo na start obiecają Ci nie wiadomo co a jak się skończy sezon to wywalą bez zająknięcia.

Elżbieta
@Karol

a dużo osób tak zwolnili? i jaki powód podali?

ZGODA
@Karol

tak jest agencja a jak nie polizesz kakaowego to do posredniaka

Zabobon

Z przykrością muszę stwierdzić, że administrator tej strony, usuwa niewygodne lecz prawdziwie opinie na temat kolesiostwa w firmie.. awansują ludzie którzy są dupowłazami, umiejętności i inteligencja przestaję mieć znaczenie. Pozdrawiam

tao
@Zabobon

bo jest prawidziwa

Pracownik agencyjny przygotowa
@Zabobon

zgadzam sie na sto procent . kolesiostwo totalne pracownicy z brygadzista i starszym to nic tylko (usunięte przez administratora) ! bycmy kolegami ale poza praca !

SPRAWIEDLIWOŚĆ

USUWANE SĄ NIEWYGODNE KOMENTARZE Udało mi się dowiedzieć że umowy z agencji w której zatrudnieni są ukraińcy spisane są jako umowa-zlecenie na stanowisku PAKOWACZ. A liderzy i drukarze robią na tych samych umowach których nie jest ich zakresem obowiązków. Wydaje mi się że to nie jest zgodne z prawem i ucinane są przez to koszta i pracownicy są oszukiwani na zarobkach

Aga84

Witam wszystkich cieplutko,mam pytanie,otóż przyjmuje się do tej firmy,ale ciężko z dojazdem.Czy jeździ ktoś z ,Bytomia?z góry dziękuję za odpowiedzi ????

Bytom
@Aga84

118 do Rudy Południowej i przesiąść się do firmowego

Elżbieta
@Bytom

Firmowego?? Chodzi o jakis firmowy bus dla pracownikow, czy samochód?

K.
@Elżbieta

Darmowy firmowy autobus dla pracowników :)

@K.

O to fajnie, bo to zawsze na plus. Są jakieś benefity dla pracowników prócz tego transportu? Na przykład teraz dają dofinansowanie do wczasów pod gruszą? Jestem ciekawy.

Alojzy
@Paweł

Tak coś tam dają ale czy jest grusza to nie wiem.

Ktos
@Paweł

Tak są dofinansowania wczasy pod grusza bony świąteczne oraz mulrisport

Adam Wachnik

Ile zarabia specjalista ds. Logistyki w firmie? W jakie dni pracuje i w jakich godzinach ? Pozdrawiam

profesor

Praca dla totalnych desperatów , szkoda czasu !!!

Ula68

Żeby utrzymać, a wpierw dostać to stanowisko, musisz być specyficzny. Najważniejsze jest kierownictwo, zawsze ma rację, jak Stalin. Nie stawaj w obronie swojego podwładnego, ich się zwalnia, jeżeli zaczynają myśleć, a nie warto robić sobie wrogów, bo fizycznych i tak zwolnią, żeby nie dawać umowy stałej. Stań się kanalią jak najszybciej

@Ula68

Nawiązanie do Stalina zdaje się być nietaktowne... :( Co rozumiesz poprzez bycie specyficznym? Bo z tego wynika, że każdy w firmie według Ciebie taki jest?

Człowiek jest jak pryszcz.Cisną,aż pęknie.Człowiek to robot,a po 2 przedruk,przedruk,przedruk nic innego nie ma znaczenia

Czy pracownicy w Mid Ocean Brands Polska dogadują się między sobą?

Agata

Coś poza tym możesz napisać?

Azd

Nie. I to oczywiście moje doświadczenie, ale ilość lizodvpow jest przeogromna. Nie wspominając już o donosicielstwie

nobody
@Agata

nie udawaj ze nie wiesz co ludzie o tobie sądzą

@Azd

Mówisz? :/ A tak w proporcjach to ilu takich na wszystkich tutaj zauważasz?

Inka
@Azd

Zgadzam się w 100%

Ula68

Takimi firmami powinno zająć się polskie prawo i sądy pracy. Umiejętności, wiedza i kompetencje nie mają znaczenia. (usunięte przez administratora) niemiłe traktowanie pracowników i zwalnianie pod byle powodem, byle tylko nie zatrudnić na czas nieokreślony, to norma. Brygadziści absolutnie nie biorą strony swoich pracowników. Tak tak panie Marcinie, to o panu. Pani Magdy, wiecznie niezadowolonej, choć nigdy nie widzianej przeze mnie przy pracy, również to dotyczy. Robicie wszystko, żeby mieć o firmie naprawdę złe zdanie. Nie myślcie, że wasze stanowiska są wam dane na zawsze. Któregoś dnia znajdą się większe kanalie od was, czego życzę serdecznie

Bubu

Ile zarabia brygadzista, i jaki jest stosunek do pracowników

Transfer

Dziękujemy za super imprezkę, firma staneła na wysokości zadania,było super ????

Basia
@Transfer

Tera czas na podwyżki! Powinno być 700-900zł.

Hejka Patrzcie to chyba warto notować wszystkie nie wypłacone godziny kiedy zostaliśmy dłużej. W kilka late tego każdemu się nazbiera a potem można grubą kasę wyciągnąć. https://nowosci.com.pl/torun-wyzysk-na-stacji-paliw-pracownik-mial-tysiac-darmowych-nadgodzin-jest-wyrok-ma-dostac-ponad-50-tys-zl/ar/c1-16700963

Pracownik 3 miesiąc

Chciałbym się dowiedzieć czy podwyżki w tej firmie same następują czy trzeba się prosić kierownictwa lub brygadzisty...czy zależy to od agencji? Niedługo minie 3 miesiąc pracy a wiem że osoby na tym samym stanowisku co ja zarabiają już więcej.Nawet nie wiem czy to jest zgodne z kodeksem czy jak to wygląda

Zabobon
@Pracownik 3 miesiąc

Witam, każdy człowiek jest indywidualnie zatrudniany, oceniany, więc w zależności od tego jak mocno wchodzisz.. jesteś brany pod uwagę awansu i większej stawki.

Tomeg

Widze że w Mid Ocean idzie zarobić. Co ze 118 widze, to wpadają samochody jak Audi A6 c6, A6 c7, Dodge, Mustangi, motocykle Yamaha, Kawasaki, BMW E51 i E90. Nowe Ople Czy klasyki jak Galanty w każdym podwoziu. Więc nie rozumiem co tu jest narzekane? Bo raczej mało kogo stać na takie wozy w słabej firmie?

Kalafonia
@Tomeg

No tak, galant za 2k to klasyk , tak jak 12 letnie kaudi. No i e51 rodem z teledysku disco polo. Człowieku ,co ma samochód do zarobków , poza tym piszesz jakby co drugi pracownik jeździł służbowym superbem.

jaro
@Kalafonia

ale za 3200 do 3800 brutto to raczej stać utrzymać takie E51, stać kupić Audi i też utrzymać.O Galancie który jeździ z podbitym przeglądem na ten wiek też cieżko nie ładować. Opłać mieszkanie, paliwo, OC, naprawy, a jak masz dzieci to nie wspominam

jaro
@Kalafonia

Ludzie tam mają samochody lepsze niż nie jeden górnik czy wojskowy, motocykle za 30k. Za 3200 brutto XD? A jeżdze obok do firmy gdzie zarobki znacznie wyżej a nie ma porównywania by Dodge czy Mustang wyjechał z mida

Jest możliwe osiągnięcie czegoś w tym zakładzie, tylko trzeba dwóch rzeczy. Po pierwsze - chcieć czegoś więcej i pokazać że się daje radę, a po drugie wymagać od siebie, a nie patrzeć że koleżanki, koledzy się śmieją. I nie obrabiać (usunięte przez administratora) innym, a wziąć się za robotę.

Brat
@Marcin

Byłam widziałam doświadczyłam. Bzdura.

Agata
@Brat

To jaka jest prawda? Skoro piszesz że to co @Marcin napisał to bzdura.

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska