Expert w biurze sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Expert w biurze sp. z o.o.

bojawiem

Praca dla ludzi mocno zaangażowanych w życie firmy poza godzinami pracy. Umowa na najniższą krajową dla pracowników ze stażem 5+ to żenada. Premie ok - pod warunkiem, że spełni się 15083894 powodów dla których można ją otrzymać (nie ważne, że według cyfr się należy). Premie zależne również od humoru, przypomina to trochę grę z przełożonym, kto kogo bardziej oszuka na pracy/płacy. Firma anty-klient więc ciężko świecić oczami przez dłuższy okres czasu, skoro firmie nie zależy, pracownikowi wkrótce też przestanie. Mało rozwojowa, dobra dla osób które chcą zapoznać się z handlem "na start".

nowy

Witam serdecznie, kto szuka pracy za 1500 zl to właśnie w tej firmie. Szukają pracownika który będzie pakował towar następnie go rozwoził po śląsku. Stała pensja + 0 premii. Oczekują nie wiem czego wystarczy wejść na oferty pracy i zobaczyć ilość kandydatur ponad 1900 osób. Wykształcenie średnie, doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych - Ja osobiście byłem na 2 etapach i na koniec powiedzieli mi w/w kwotę a jak zapytałem jak wygląda dalszy etap pracy tzn. po okresie próbnym to odezwał się jakiś koleś który siedział obok i powiedział bezczelnie że u nas kierowcy zarabiają 1600 zł i nic więcej. Dodam tylko że w ofercie nie mają tylko długopisów itp. ale także spożywkę tzn. wody mineralne które trzeba wnieść czasami do biurowca z uszkodzoną windą a jeżeli chodzi o art. biurowe to pół samochodu dostawczego papieru do drukarek. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Expert w biurze sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expert w biurze sp. z o.o.