Schoeller Allibert Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Schoeller Allibert Sp. z o.o.

Zuzanna

@4zmiana Jeżeli te osoby wpływają negatywnie na proces produkcji, atmosferę w pracy itp. to chyba warto interweniować w takich sytuacjach. Jak myślisz?

Smutnaprawdawoczykole

Zgaduję, iż znaczne gremium marudzących to nieroby z firm zewnętrznych szukających zatrudnienia gdzieś gdzie można pół dnia przełazić na ploty, a drugie pół robić byle co i byle jak. Niestety firma skazana jest na pracowników tymczasowych ze względu na sezonową specyfikę produkcji. Natomiast nikt z zatrudnionych na stałe jakoś nie psioczy na atmosferę czy warunki pracy. Prawda jest niestety smutna, pracownicy którzy chca i potrafią solidnie wykonywać swoje obowiązki już pracują gdzieś insziej, zazwyczaj na umowach o pracę, sezonowcy to już niestety niemal wyłącznie odpady nie potrafiące się nigdzie solidnie zachaczyć, za to z ogromnym nie popartym niczym konkretnym mniemaniem o sobie. Co do samej firmy zatrudnienie bezpośrednie polecam jak najbardziej, są tu nieporównywalne z innymi firmami możliwości rozwoju i na prawdę niezłe warunki finansowe. Przez podfirmę wynajmującą pracowników nie polecam, na stosunek do pracowników tymczasowych przekłada się w dużej mierze zachowanie wszelakiej maści księżniczek rynku pracy płci obojga, robiących wielką jaśnie pańską łaskę, że w ogóle przyjdą do pracy, a co dopiero treźwi i na czas, a o zrobieniu czegokolwiek bez tumiwisizmu nawet nie wspomnę. I nie daj boże takiego lub taką za coś upomnieć...

antysmutnaprawda
@Smutnaprawdawoczykole 13.10.2017 12:53

W ramach rozwoju niech Cię Pan Adam lub Pan Maciek wyśle na lekcje gramatyki i ortografii .

Zuzanna

@Ilona Jeśli któryś z pracowników firmy nie spełnia należycie swoich obowiązków, to warto taki problem załatwiać wewnętrznie. Zgłaszaliście takie sytuacje do firmy? Jaka była odpowiedź?

4zmiana
@Zuzanna 22.06.2017 12:28

A co mieli zglaszac? Ze buble produkuja i ktos smial je zablokowac, czy ze ktos im uwage zwraca, ze zle wykonuja swoje obowiazki? Niech sie ciesza coponiektorzy, ze placa minimalna jest taka, a nie inna bo ich podejscie do pracy nawet tyle nie jest warte.

Naczelny

Osobiście nie polecam tej firmy! Pracownicy są traktowani jak zwierzęta. Praca nie jest pewna, krótkie umowy, redukcje brygad etc.

Ilona

Proszę by szefostwo sprawdziło jak się zachowuje pani szlachcianka z kontroki jakości i ile osób przez nią rezygnuje z pracy

Nikodem

Pani z kontroli uważa się za wyrocznie, jeśli kogoś nie lubi lub ktoś powie prawdę to zatrzymuje palety. Takie ma widzimisię. Wypłata około 1700-1800 biorąc pod uwagę ze pracuje 7 dni pod rząd i wolne dwa dni to marne wynagrodzenie. Brak wytycznych po przyjściu do pracy. Praca dobra na dwa Mc. Brak możliwości rozwoju i awansu. Pozdrawiam.

KLT

Typowe zarządzanie przez chaos. Fatalna atmosfera, zarobki średnie, ciągły stres. Fabryka postawiona na kolanie. Pseudo korporacja z dyskoteką na hali. Zalety: nowy sprzęt, firma miedzynarodowa , wypłata na czas, przerwy Wady: stres, zła atmosfera, brak zarządzania, nierówne traktowanie, niekompetencja

x

Zle traktowanie pracownika. Chaotyczne poczynania kierujących praca. chamskie zachowanie sprawdzajacej jakość wykonania. Sprzeczne wskazowki co do tego jak wykonywać daną czynność, każdy mówi co innego. Chaos. Niekompetencja. Ogólnie porażka.

Zuzanna

@Konrad @kick dlaczego tak oceniacie pracę w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń. Warto też zauważyć, że to co Wam nie podobało się w pracy w firmie, może nie mieć dużego znaczenia dla innych. Ważna też będzie informacja jakie stanowisko zajmowaliście/zajmujecie w Schoeller Allibert.

Konrad

Pierwszy i ostatni raz tam pracowałem!!!

.....

czy ktoś pracował jako Ślusarz narzędziowy ? możecie coś napisać ?

kick

Nie polecam!

skaio

Wiecie czy są teraz jakiekolwiek oferty pracy? Dzięi

kasia

z tego co slyszalam od znajomych to zarobki marne jak i traktowanie pracownika nie nalezy do najlepszych

maciek

Wiecie coś o rekrutacji na produkcję do Zabrza? Na jaką stawkę można liczyć na dzień dobry?

Frodo1

Mają prywatną opiekę medyczną ?

nina

Czy ktoś aplikował do nich na stanowisko recepcyjne ?

Pablo

Polecam

Zostaw opinię o Schoeller Allibert Sp. z o.o. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schoeller Allibert Sp. z o.o.