Opinie o Mauser Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mauser Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mauser Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mauser Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Zastanawiam się czy to faktycznie możliwe by 1 pracował za 3 osoby tak jak kiedyś tu napisano? A nawet jeśli to możliwe by wynikały z tego jakieś podwyżki? patrzyłem tu kiedyś za oferta dla operatora na linie, bo pisali o zarobkach do 5 900 zł ale było już i tak wygasłe. Teraz płacą lepiej?

Jura Nowy wpis

Chyba 80 % załogi to obcokrajowcy, dzięki którym ta firma jakoś istnieje. Ludzi do pracy ciągle brakuje, zdarza się tak że jeden pracuje za trzech. Płynność kadrowa masakryczna. Najważniejsze od początku nie pozwolić siebie wykorzystywać.

Bożena Nowy wpis

była na forum wzmianka o jakimś sprzedawaniu sie ale widziałam, że firma aktywna. W sieci tak było. Co z aktualnymi warunkami pracy? Na jakie można obecnie liczyć? Kiedyś odradzali i pisali, że są niskie ale co to oznaczało? Czy ktoś ma bardziej szczegółowe odniesienie?

Karol

Najwidoczniej kogoś w oczy kłuję prawda i ciężko pracownika znaleźć

Ziomex Nowy wpis
@Karol

Popieram sprzedają się i tyle

Aplikowałeś do Mauser Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator linii produkcyjnej? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Genislaw

Ciężko mi się ogląda to forum gdzie są usuwane nie wygodne opinie na temat danego pracodawcy. Ciekaw jestem czy ten portal jest opłacany przez pracodawców czy trzyma stronę pracowników

Jakie są warunki zatrudnienia w Mauser Poland Sp. z o.o.?

Zen

Tragicznej ???? lepiej szukaj gdzie indziej dobrze Ci radzę

@Zen

Bo to prawda wyzysk i niskie warunki pracy

Ziomek

Ciężka praca fizyczna za bardzo małe pieniądze ..

Nerw

Zen tyś nigdy nie pracował w firmie. Kto czyta ze zrozumieniem wie dlaczego. Jesteś opluwaczem wynajętym przez ten portal. Nie ma co godać.

Zen
@Nerw

Jak myślisz że tam nie pracowałem to zapytaj o coś. Może lokalizacja maszyn proces produkcji. Chętnie odpowiem i przymknę ci usta.

Ochotnik

Czytając opinie o mauser można stwierdzić że jest tam nie ciekawie czy faktycznie tam pracują same ASY. Dziękuję za odpowiedź

Piter

A jak ze zdrowiem we firmie dopadł już was COVID , czy wszyscy zdrowi .

Afraid

Z dnia na dzień było coraz bardziej od tego co było obiecywane. Co było coraz bardziej? Żanden z kolegów nie był aż takim analfabetą. Tyś serio robił w Mauserze?

Ziom

Do uwagi w TVN trzeba to zgłosić .

Mieszko Mieszko

Miałeś spotkanie z kobrą? Dzień dobry, jestem z Kobry? Jednak zbyt dużo węży jak na Discovery Channel.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Mauser Poland Sp. z o.o.?

Karol

Kolego doświadczenia lepiej szukać gdzie indziej.

Robert

Karol szacun, oby więcej szczerości się pojawiło na forum

Rbk

Oczywiście że osoby bez doświadczenIa mają szansę bo niestety tylko tacy wysyłają CV niechce nikogo obrażać ale gdzieś trzeba zdobyć doświadczenie. Tylko szkoda ze na start trafia tam.

Dwr

Spokojnie wysyłaj cv doświadczenie nie jest potrzebne ponieważ tam nikt NIE MA DOSWIADCZENIA amatorszczyzną wieje od samej bramy gdzie security śpi i karmi kocury na liderach i wyżej kończąc

Zdzich
@Robert

Karol się nie boi, kto go tam ruszy jak jest najbardziej wyuczonym człowiekiem i się zna a reszta po SPZ-cie (usunięte przez administratora) i znerwicowani ludzie.

DSK
@Dwr

Logicznie myśląc zatrudniłeś się tam bez doświadczenia, niczego się nie nauczyłeś, nic nie umiesz i wypowiadasz się jako ekspert.

Duży Michał

W moim życiu był okres 6 lat gdy nie piłem, nie paliłem i nie uganiałem się za spódniczkami. A co było potem? Poszedłem do szkoły. Czy przypadkiem twoje duże widzenie nie było spwodowane spóźnioną wizytą u okulisty? Bo jak ktoś w dorosłym życiu ma problem ze zrokiemm to został źle zdiagnozowany.

Thomas

Stare opinie wydają się prawdopodobne Ponieważ znajomy miał zaszczyt prześlizgnąć się przez tą firmę. Zawsze chciałem pracować na rozdmuchiwarkach ale mam wątpliwości. Czy można prosić o jakieś aktualne informacje gdyż większość wpisów może już być nie aktualna.

Podobno
@Thomas

Znajomy mojego znajomego, który podobno zna znajomego, przechodził koło zamachowe tej firmy i nabrał doświadczenia teoretycznego, że hbp w tej firmie nie działa armatnie.

Na szczęście byłem tam krótko, mydlenie oczu przez kierownictwo i podejście przelozonych którzy mają znikome informacje na temat podstawowych informacji technicznych to jest tragedia. Ciężko to opisać ale im dalej tym bezpieczniej

Damian
@Marcin

Krótko czyli ile? Wymieniłeś negatywne aspekty pracy w Mauserze, może dla równowagi znajdziesz też jakieś plusy i o nich wspomnisz? Czekam na to co mi powiesz! :)

@Damian

Jasne że mogę podać plusy pracowały tam niestety tylko 2 osoby które były które były normalne chętne do pomocy szczególnie w początkowym okresie. Możliwość nadgodzin warunki socialne(szatnie,czystosc, zaopatrzenie kantyny) po blisko roku miałem dość atmosfery w której wisiala zawiść i wyczuwalna była atmosfera liderów. Jeśli miał zły dzien lub problemy prywatne złość wylewał na innych lub bez przyczyny krzyczeć klnąc czasem nawet czymś rzucać.

Ooooo panie ja jestem anty brązowy nos brzydzę się takimi ludźmi. Przywalił bym Ci tu nazwiskami kto ma brązowy nos w tej firmie ale administrator to usunie więc nie będę się tu pocił.

Damian
@Marcin

Hej, widzę że znasz firmę. Powiedz mi w takim razie czy Mauser to Twoim zdaniem dobre miejsce do rozwoju? Można się tu czegoś nowego nauczyć? Robią jakieś szkolenia itp? :)Z jakiego zakresu?

Grzechu

Pracowałem tam na magazynie i cieszę się że ten etap jest już za mną. Jako jedyny na wózkowy rozrywany między dostawy załadunek i produkcję, chcesz w pracy spokojnie iść na przerwę lub na 2 to omijaj to miejsce.

Ziom
@Grzechu

To pewno masz taka katorgę finansowo wynagrodzoną . Jakiś dodatek za bycie operatorem wózka ? Wkońcu to twoje ryzyko bo zawsze może ci ktoś pod koła wleść albo coś spaść i kto wtedy za to odpowie . Na strefie tak jest ze operator wózka ma zawsze wyższą stawkę jak operator maszyn .

Młot
@Ziom

Co tłumaczyć sie będę ?? Jak wam dobrze to siędzie .....

@Młot

Dobrze....... To kolego posmakuj innego życia bo to wygląda jak byś miał brązowy nos

Piotrek 123

Z Mouser jest jak z (usunięte przez administratora) na początku mówią że będzie ok kolorowo a po jakimś czasie okazuje się że jest całkiem inaczej niż było wspomniane na początku a jeśli nie będziesz grać w nasze karty to wylatujesz lub sam odejdziesz bo zmuszanie kogoś do pracy na nadgodziny gdzie reszta ma to gdzieś a liczą się tylko wyniki firmy a dyrekcja ma dobre tabele w exelu to tylko omijać to miejsce

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Mauser Poland Sp. z o.o.?

Sa 3 zmiany po 8h. Ale lepiej iść do biedronki na kasę niż tam pracować

UR

Proszę o opinie jak wygląda praca na UR I jakie są zarobki na początek dla mechanika.

Mati

Podrzuci ktoś info czy okularnik jeszcze szaleje w tej firmie czy już upadł na (usunięte przez administratora) i się zwolnił

Robercik

Szkoda gadać gorąco atmosfera taka sobie brakuje ludzi do pokrycia a jeśli już są to sami desperaci typu okularnik którego już opisywano

Zostaw merytoryczną opinię o Mauser Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mauser Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mauser Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mauser Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mauser Poland Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Pszczyńska 314L
    44-100 Gliwice