Mauser Poland Sp. z o.o.

Adres: Pszczyńska 314L, 44-100 Gliwice

NIP: 9542730544 KRS: 0000393052

Mauser Poland Sp. z o.o.
2 3 5 5 1

Opinie o Mauser Poland Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Egon
 Opinia

Bardzo niskie zarobki w biedronce na kasie chyba jest więcej , pracują tez Ukraińcy , raczej lepiej poszukać czegoś innego

TakNie
Były niewolnik
 Opinia

W Mauser pracuja Sami specjaliści haha , już nawet dziadków przyjmują bo nie ma komu pracować , każdy przychodzi i maksymalnie po miesiącu sie zwalnia , w firmie pracy aż nad to praktycznie brak wolnych weekendów praca na produkcji ciężka na magazynie jeszcze gożej , magazynierzy nawet maja problem z wyjściem do ubikacji a o wyjściu na przerwę nie mówię , w pracy wieczne konflikty i kablowanie ,bardzo okrojona załoga , jeden idzie na l4 to zaraz kombinują i ludzie przychodzą do pracy Fizycznej w wysokiej temperaturze na 12 godzin , zarobki gorsze niż w fabrykach na strefie , brak ścieżki rozwoju jak sie zatrudniłeś na jedno stanowisko to już tak przez np 5 lat , brak premi i dodatków , brak funduszu socjalnego , ogólnie nie polecam

Tak16Nie
Szybki
@Były niewolnik 30.08.2016 09:49

Prscowalem tam kilka tygodni i moge szczerze powiedziec ze nie poleczm. Jeden magazynier do wszystkiego obslugiwanie produkcji odbior wyrobow gotowych i zaladunek samochodow ktory jedt bez przerwy. Ciezko opisac jaki tsm jest zapier..

Tak1Nie
Ktoś
@Szybki 14.12.2018 00:48

Zapomniałeś dodać, że to wszystko za 2800 brutto

Tak1Nie
 Opinia

Wiesz czy w firmie Mauser Poland Sp. z o.o. można liczyć na dobre zatrudnienie? Jakie umowy można dostać? Czekamy na Twój komentarz!

TakNie

neutralnanegatywnapozytywna