counter
1 17 32 5 1
Paweł2 Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Zakład pracy jak większość zakładów produkcyjnych ale wyjątkowy że względu na ilość pracowników i podejścia szefów. Niesyty większość z tych ludzi nie mają pojęcia o swoim stanowisku i widząc zwykłego pracownika ratującego sytuację (rozkręcanie) maszyny a lider stoi obok i zastanawia się czy da się to uratować bo sam nie ma pojęcia o mechanice to po prostu ręce opadają. Zgarniają kasę za chodzenie bez celu i ewentualne zastąpienie na parę minut pracownika ktory potrzebuje wyjść do WC lub nawet na 3 minutowego papieroska to i tak trzeba się prosić a sami siedzą w kuchni kawka herbatka przerwa za przerwa. Elita może

Tak6Nie
Romek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Uzupełniając resztę komentarzy na temat nadgodzin, tak to już bywa w małej firmie pracownicy są OK ale jeśli patrzeć lekko wyżej to im wyższe stanowisko tym gorzej. Moja ocena jest marna a chciałbym skończyć na(usunięte przez administratora)kpina w każdym calu rozmowa kwalifikacyjna (obiecanki cacanki) liderzy jak by to nazwać ludzie z niby z doświadczeniem ale bez badań psychotechnicznymi nerwusy ze wskazaniem do leczenia. Minus jak nic dla tej firmy chyba że jesteś z poza PL zarobić i zapomnieć.

Tak7Nie
Tomek 2 Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Niestety nie polecam. Inni już chyba wszystko opisali przede mną większość się zgadza więc nie będę się rozpisywał.

Tak8Nie1
Tomek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem tam przez chwilę. Ale opinie mogę wystawić, ludzie ok ale podejście przełożonych zwala z nóg. Przepisy BHP nie istnieją badania okresowe do 3 metrów a na nocnej zmianie trzeba wchodzić na maszynę 5m minimum bez zabezpieczenia siebie i rąk wyciągać jakieś odpady z zglowicy gorąc niesamowity można się przypalić ale co tam wyczyszczone musi być. I tak jak już wcześniej koledzy pisali (usunięte przez administratora) wśród liderów i wyżej nerwusy i ludzie którzy nie mają pojęcia o szkoleniach to już nie ma co wspominać. Starzy wyjadacze wiedzą jak pracować i jak się przylizywac a młodzi albo odchodzą albo zostają osobami z brązowym nosem. Przykro mi to pisać ale do tego jest te forum. Pozdrawiam

Tak12Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Były worker

Byłem pracownikiem mazer w Gliwicach. Większość wystawionych opinii jest zgodnych, musze przyznać że część jest naciągana ale z drugiej starannie ratowana przez pracowników lub biurowców. Niestety praca specyficzna typowa dla kawalera lub osoby która nie ma co robić z czasem. Zarobić się da owszem ale jakim kosztem, a za swoje poświęcenie nawet głupiego dziękuję człowiek nie otrzyma. Dla osób zdesperowanych i chętnych do pracy w wysokich temperaturach i ze słabo kompetentnymi przełożonymi to może być ale jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej rozpoczyna się od mydlenia oczu o awansach itp to trzeba sie zastanowić. Ja niestety nie polecam chyba ktoś jest z Ukrainy (czapki z głów dla tych LUDZI) Robią swoje i do domu ale oni mają inny przelicznik pozdrawiam wytrwałych.

Tak16Nie
Grzegorz

Tak czytam te opinie i ciągle ktoś pisze o tych nadgodzinach i że można zarobić .Więc to znaczy że trzeba tyrać soboty i niedziele żeby zarobić .Moim zdaniem to człowiek powinien zarobić bez nadgodzin a na nadgodziny przychodzić jak chce a nie że musi bo mu na życie nie starcza .Nieraz jest tak że specjalnie podwyżek nie dają bo się boją że jak ludzie będą mieć lepsze stawki to juz nie bedą chcieli tyrać w weekendy .Pozatym takie robienie nadgodzin to dobre dla nolife bo nie mają co robić nie maja kumpli , dziewczyny to sobie siedzą w robocie całe lato a inni na gila czy nad wodę jadą a nolife haruje soboty i niedziele za parę groszy .A szef się cieszy że frajera znalazł co bedzię grzecznie bakał a sam będzie browarka pił przy grilu .

Tak15Nie
Paweł
Nazwa działu: Produkcja

Porządek powinni zrobić z tymi co śpią na nockach po szatniach(usunięte przez administratora) . Ekipa nawet ok . Najgorzej w pracy mają magazynierzy , nie wiem jak z wynagrodzeniem a ja na taki magazyn za mniej jak 3500 tyś podstawy na rękę bym nie poszedł ciągły ogień jak nie załadunek tak linia , kraty lub woła produkcja pozatym jeszcze te wiązanie no masakra .No a drugi wózek stoi wolny ale jak produkcja nie musi to nie wsiada i zwala cała robotę na magazyniera bo kierownik im nie kazał , no i nie muszą pomagać ale jemu już nikt pomagać nie musi . Co do reszty to napisali już inni . Temat wynagrodzeni to kasa mniejsza jak na strefie bo tam to co druga firma daje 3000 netto na start plus jakieś premie karty i inne . No i co poniektórzy to faktycznie chyba z łaski tam pracują albo przez to że nie mogą czegoś lepszego znaleść . No ale żeby kogoś lepszego zatrudnić lub ludzi utrzymać to trzeba zapłacić bo ludzie za muszelki do pracy nie przychodzą chwalić swojego pana i patrzeć jak się bogaci i na wczasy jedzie tylko sami też chcą coś mieć.

Tak54Nie3
@Paweł

Pisałeś kolego o spanu w szatniach a wiesz ze w małej szatni jest izba wytrzeźwień gdzie niektórzy tam spali w czasie ulatywania % takie zeczy tam się dzieją 4 na zmianie, 3 robi a 1 trzeźwieje. (na materacu czy jakaś kozetka jest)

Tak47Nie2
Paweł
@Grzegorz

To spoko tam macie jak możecie chlać w robocie lub trzeżwieć po imprezach .. U mnie to człowiek pijany przez bramę nie przejdzie /ciekawe czy macie ochronę i co on robi jak pijanych wpuszcza /. Pozatym to musi być spoko kierownik że na takie rzeczy oko przymyka u mnie to tylko dyscyplinarka za takie coś nieraz to robią wyrywkowe kontrole a zwłaszcza w piątek na nockach.

Tak9Nie
Operator 2
Nazwa działu: Produkcja

Widzę że kolega OPERATOR zdecydowanie chce złagodzić poglądy byłych pracowników. Lubię takie historie gdzie większość pisze na nie a tu jakiś bohater próbuje ratować sytuację. Pozdrawiam gorąco ale podziękuję za współpracę.

Tak9Nie1
Operator

Kolego. Droga wolna, Strefa czeka. Z tego co slychać, to tam głównie zwalniają. Czy na nadgodzinach można zarobić. Można. Wypłaty na czas są? Są. Szef jaki jest każdy widzi, ale mógłby być gorszy. Potencjału na lidera nie masz i zazdrościsz. Ja tam jestem zadowolony. To jest forum dla ciamajd i gamoni.

Tak1Nie20
@Operator

Co do mojego potencjału na lidera to się mylisz. W poruwnaniu do pozostałych liderów jestem opanowany a nie rozbijam panelu sterującego piescia bo coś idzie nie tak, lub jak Paweł nie potrafi ustawić BM1 a potem lata jak wariat krzyczy klnie i wszystkim rzuca. Jeśli Twoim zdaniem to jest normalne to jesteś taki jak opisane osoby. A niestety ja jako nowy pracownik widząc takie podejście błędy i cała resztę opisana wcześniej to wolę podziękować

Tak16Nie
@Piotr

Tak. Jesteś skromny. Jesteś najlepszy. Jesteś wzorem do naśladowania. Przynieś swój portret, a powiesimy go w szatni i będziemy mu cześć oddawać.

Tak1Nie19
Piotr

Nie jadę po nim tylko chciałem pokazać obraz jaki pracownicy robią z tego człowieka. Wszyscy się z nie go nabijają i uważają za głupa a ten chłopak jest lepiej wykształcony niż większość pracowników. Każdy ma swoje słabsze strony a liderzy zamiast to załagodzić tylko nakręcają sytuację i w dodatku opowiadają wsteczne przewinienia i sami nowym pracownikom przedstawiają Karola jako zacofanego faceta. Zalecam przejście kursu dla liderów jak rozmawiac i traktować współ pracowników.

Tak17Nie
@Piotr

Skąd ta nagła przemiana? Najpierw po koledze jedziesz a terasz piszesz o szkolleniach? Maszy wybaczone. Pamiętaj, że nie s Ra się we własne gniazdo jak się w nim pracuje.

TakNie16
Użytkownicy czekają na odpowiedź 84 dni.

Czy firma Mauser Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

TakNie
Nazwa działu: Produkcja

Ludzie nie ma się czego bać pisać co się dzieje nie tak w firmie bo jeśli każdy będzie patrzał na swój zadek to będziemy pracować jak słynny Karol niby ogarnia a 2 lewe ręce to mało powiedziane. Mam nadzieję że to coś poprawi

Tak47Nie4
Nazwa działu: Produkcja

Widzę że wreszcie ludzie się obudzili i pokazują prawdziwa twarz MAUSER. Dyrektor dopchał się do koryta i teraz cwaniakuje dawno temu pracował w Opolu i wiem że opinie miał bardzo słabe, głową wyżej niż S. R. A tyle powiem a teraz wielki dyrektor. Panie Łukaszu do lektury lub bardziej przyjaźnie z ludzmi bo w czasach wirusa MYDŁO drogie i nie ma komu oczy mydlić.

Tak46Nie3
Daniel
Nazwa działu: Produkcja

Stanowczo nie polecam bardzo mała firma i jak już koledzy pisali ze ktoś idzie na L4 to reszta musi nadrabiać a nie każdemu odpowiada praca po 12 godzin lub nie zawsze można a tam trzeba i dyrekcji to nie interesuje. Praca nie jest ciężka lub skomplikowana ale współpraca z niektórymi osobami jest słaba, albo niekompetentni albo (usunięte przez administratora) Pracownikom z Ukrainy to pasuje bo pracują dany okres i do domu a Ty zostajesz.

Tak49Nie3
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem tam jako magazynier. Obowiązków na moim stanowawisku do obrobienia ale dostawy, załadunek, materiał na linie po 12h bo 1 osoba idzie na L4 to już za dużo, na nockach obleci ale w ciągu dnia załadunek rozładunek materiał ten chce to ten tamto to już za dużo kazdy patrzy na siebie. Powiem szczeze do puki nie zmieni się kierownictwo a mam na myśli 1 człowieka Łukasza to ta firma słabo wypada. Nikt nie patrzy na BHP byle ogień a sam łamie przepisy

Tak50Nie4
Janusz
Nazwa działu: Produkcja

Tomku A dlaczego tam już nie pracujesz? Poszedłeś sam? Bo skoro można wyrobić nadgodziny, to może warto z nimi pracować?

Tak8Nie
@Janusz

Zwolniłem się ponieważ otrzymałem inna propozycje na leprzych warunkach. Bez nadgodzin a wychodziłem tak samo.

Tak38Nie4
Bolo

@Tomek Za to jest możliwość większych zarobków. Do pracy idzie się pracować, ja mogę spokojnie polecić.

Tak2Nie46
@Bolo

To albo pracujesz tam od niedawna albo masz brązowy nos. Bo co do nadgodzin to się zgodzę można przyrobic a leżeć to możesz na magazynie na nocce jak GRUBY.

Tak48Nie3
Nazwa działu: Produkcja

Witam chciałbym się podzielić opinia. Jestem byłym pracownikiem owej firmy, praca nie jest skaplikowana i swoje trzeba zrobić. Mankament jest ilość pracowników 1wypada na L4 reszta grzeje po 12h gdzie w lato jest naprawdę gorąco. Bardzo słaba organizacja Pana Łukasza W. który tam dowodzi, wpada na hale bez butów ochronnych (daje przykład BHP pracownikom) pomiesza pozmienia parametry i się zawija a ty sobie radź sam. Stając na stanowisku odpowiadasz za produkcję awarię wszystko jak się sypie to koniec świata tu awaria tam coś wyje tu się zablokowal materiał, żadnego mistrza, team lidera. Niestety awarię lub zatrzymania są dosyć częste a UR jest na telefon więc znów radzisz sobie z tym sam. Pracownicy ok chodź chyba tylko 2 tam się nadaje do roboty. Gdy zaczolem tam pracę to po 2 tyg potrafiłem przezbrajać oby dwie maszyny i odpalić do produkcji a są tam osoby z kilku letnim stażem i do dnia dzisiejszego raczej tego nie ogarniają. Opinia raczej słaba jako całokształt ekipa bardzo mała i słabo doświadczona jak na długość zatrudnienia. Kierownictwo klasyka ogień i do przodu ma się zgadzać ilość może za wyjątkiem Adama T (normalny człowiek)

Tak49Nie4
Egon

Bardzo niskie zarobki w biedronce na kasie chyba jest więcej , pracują tez Ukraińcy , raczej lepiej poszukać czegoś innego

Tak42Nie6
Julia
@Egon

Na jakim stanowisku pracujesz lub też pracowałeś? Ogólnie chciałabym się dowiedzieć więcej o pracy w Mauser. Jaka tam atmosfera panuje?

TakNie6
Użytkownicy czekają na odpowiedź 275 dni.

Czy w Mauser Poland Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

TakNie
Były niewolnik

W Mauser pracuja Sami specjaliści haha , już nawet dziadków przyjmują bo nie ma komu pracować , każdy przychodzi i maksymalnie po miesiącu sie zwalnia , w firmie pracy aż nad to praktycznie brak wolnych weekendów praca na produkcji ciężka na magazynie jeszcze gożej , magazynierzy nawet maja problem z wyjściem do ubikacji a o wyjściu na przerwę nie mówię , w pracy wieczne konflikty i kablowanie ,bardzo okrojona załoga , jeden idzie na l4 to zaraz kombinują i ludzie przychodzą do pracy Fizycznej w wysokiej temperaturze na 12 godzin , zarobki gorsze niż w fabrykach na strefie , brak ścieżki rozwoju jak sie zatrudniłeś na jedno stanowisko to już tak przez np 5 lat , brak premi i dodatków , brak funduszu socjalnego , ogólnie nie polecam

Tak42Nie3
Szybki
@Były niewolnik

Prscowalem tam kilka tygodni i moge szczerze powiedziec ze nie poleczm. Jeden magazynier do wszystkiego obslugiwanie produkcji odbior wyrobow gotowych i zaladunek samochodow ktory jedt bez przerwy. Ciezko opisac jaki tsm jest zapier..

Tak15Nie1
Ktoś
@Szybki

Zapomniałeś dodać, że to wszystko za 2800 brutto

Tak15Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Mauser Poland Sp. z o.o. - Gliwice

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mauser Poland Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pszczyńska 314L