Drukarnia Top-Pol

Opinie o Drukarnia Top-Pol

Filtruj opinie po kryteriach:

Iwona
 Opinia

@Piotr co masz na myśli pisząc, że dyrygują pracownicy i że wy decydujecie o pracy? Nie macie przełożonego? Jakie robicie próby na pracownikach? Sami nie chcecie, żeby zostali? Czym jest to spowodowane? @KV co znaczy zarobki jak wszędzie? Co zaliczasz do wszędzie? Atmosfera ważna jest w pracy, czy w takim razie poleciłbyś pracę w Drukarnia Top-Pol?

Tak2Nie

KV

Zarobki jak wszedzie. Atmosfera OK

Tak2Nie

Piotr
 Opinia

Witam pracuje tam i jest denne płacą słaba.Dyryguja tu pracownicy jakby nie my to by nic nie było. My decydujemy o pracy i kto się nadaje do niej. Mało kto przetrwa nasze próby nie polecam.

Tak4Nie

Iwona
 Opinia

@merydlaczego tak twierdzisz? Co wpływa na Twoja negatywną opinię na temat firmy? Chętnie też usłyszymy od obecnych pracowników Drukarni Top-Pol. Jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Jak aktualnie wygląda praca w Twoim dziale drukarni? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które rozważają aplikację do pracy.

TakNie

elf
@Iwona 29.05.2017 13:36

Co wpływa negatywnie na firmę wypłata najniższa krajowa

Tak4Nie

erfrrr
 Opinia

@Klient no jezeli chodzi o prace u nich to nie maja na chwile obecna ofert ale pamietam ze szukali na przyklad pracownika produckji czy pracowniak do montazu elektroniczneog chyba trzeba byli miec wyksztalcenie techniczne

TakNie

mery
 Opinia

szkoda czasu na pracę w tej firmie

Tak8Nie

Zostaw opinię o Drukarnia Top-Pol - Zbrosławice