Drukarnia Top-Pol

Zbrosławice

Opinie o Drukarnia Top-Pol

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@Piotr co masz na myśli pisząc, że dyrygują pracownicy i że wy decydujecie o pracy? Nie macie przełożonego? Jakie robicie próby na pracownikach? Sami nie chcecie, żeby zostali? Czym jest to spowodowane? @KV co znaczy zarobki jak wszędzie? Co zaliczasz do wszędzie? Atmosfera ważna jest w pracy, czy w takim razie poleciłbyś pracę w Drukarnia Top-Pol?

KV

Zarobki jak wszedzie. Atmosfera OK

Piotr

Witam pracuje tam i jest denne płacą słaba.Dyryguja tu pracownicy jakby nie my to by nic nie było. My decydujemy o pracy i kto się nadaje do niej. Mało kto przetrwa nasze próby nie polecam.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@merydlaczego tak twierdzisz? Co wpływa na Twoja negatywną opinię na temat firmy? Chętnie też usłyszymy od obecnych pracowników Drukarni Top-Pol. Jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Jak aktualnie wygląda praca w Twoim dziale drukarni? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które rozważają aplikację do pracy.

elf
@Iwona 29.05.2017, 13:36

Co wpływa negatywnie na firmę wypłata najniższa krajowa

erfrrr
użytkownik zarejestrowany

@Klient no jezeli chodzi o prace u nich to nie maja na chwile obecna ofert ale pamietam ze szukali na przyklad pracownika produckji czy pracowniak do montazu elektroniczneog chyba trzeba byli miec wyksztalcenie techniczne

mery

szkoda czasu na pracę w tej firmie

Zostaw opinię o Drukarnia Top-Pol - Zbrosławice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Top-Pol