Opinie o Mauser Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mauser Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mauser Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mauser Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Grześ

Na magazynie jest ciężko, trzeba ładować klienta przy okazji ogarniać produkcję dostarczyć materiały i odbierać gotowy produkt. Jeśli chcesz biegac od do i zastanawiać się czy przerwa dziś będzie to szukaj innej firmy za podobne pieniążki.

Jakie są mocne strony pracodawcy Mauser Poland Sp. z o.o.?

Robert

Kolego jedyne co mi przychodzi na myśl to że w zimę nie zmarzniesz a resztę masz poniżej.

Norbert

Chcesz siszy spokoju omijaj to miejsce

New

Paweł nic nie napiszesz na forum każdy jest ciekawy co masz do powiedzenia ma temat innych wypowiedzi. Byłeś skłonny odpisać z pogróżkami a teraz co kierownik zabronił co komentować tego co się dzieje

Aplikowałeś do Mauser Poland Sp. z o.o. na stanowisko Operator linii produkcyjnej? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Umysł

Kolega nie napisze bo pewno bez swojego kierownika myśleć sam nie potrafi..To tylko taka uwaga..

Lider

I co jeszcze go trzymają .?

@Lider

Tak okularnik jeszcze pracuje.

Romek

Prawda czasem boli ale teraz są takie czasy nie wstydź się przecież masz szatnie z najleprzymi. Zwykli robię mają osobna szatnie

Kolo
@Romek

To dyskryminacja !!!! że co zwykły pracownik nie może się razem z liderem przebierać a to dlaczego w czym jest gorszy od innych .

Nowy pracownik

Przeczytałem wszystkie opinie na temat mauser ale czy można prosić o jakieś informacje co się dzieje jeśli naprawdę coś się komus stanie czy jest to wszystko ukrywane czy firma wyciąga pomocna dłoń. Pytam ponieważ sytuacji i zdarzenia nie da się przewidzieć a każdy chciałby czuć się bezpiecznie łącznie z rodziną

Lider

A jakieś inne wypadki były.

Operator

Kolego. Droga wolna, Strefa czeka. Z tego co slychać, to tam głównie zwalniają. Czy na nadgodzinach można zarobić. Można. Wypłaty na czas są? Są. Szef jaki jest każdy widzi, ale mógłby być gorszy. Potencjału na lidera nie masz i zazdrościsz. Ja tam jestem zadowolony. To jest forum dla ciamajd i gamoni.

@Operator

Co do mojego potencjału na lidera to się mylisz. W poruwnaniu do pozostałych liderów jestem opanowany a nie rozbijam panelu sterującego piescia bo coś idzie nie tak, lub jak Paweł nie potrafi ustawić BM1 a potem lata jak wariat krzyczy klnie i wszystkim rzuca. Jeśli Twoim zdaniem to jest normalne to jesteś taki jak opisane osoby. A niestety ja jako nowy pracownik widząc takie podejście błędy i cała resztę opisana wcześniej to wolę podziękować

@Piotr

Tak. Jesteś skromny. Jesteś najlepszy. Jesteś wzorem do naśladowania. Przynieś swój portret, a powiesimy go w szatni i będziemy mu cześć oddawać.

Nie jadę po nim tylko chciałem pokazać obraz jaki pracownicy robią z tego człowieka. Wszyscy się z nie go nabijają i uważają za głupa a ten chłopak jest lepiej wykształcony niż większość pracowników. Każdy ma swoje słabsze strony a liderzy zamiast to załagodzić tylko nakręcają sytuację i w dodatku opowiadają wsteczne przewinienia i sami nowym pracownikom przedstawiają Karola jako zacofanego faceta. Zalecam przejście kursu dla liderów jak rozmawiac i traktować współ pracowników.

@Piotr

Skąd ta nagła przemiana? Najpierw po koledze jedziesz a terasz piszesz o szkolleniach? Maszy wybaczone. Pamiętaj, że nie s Ra się we własne gniazdo jak się w nim pracuje.

@Operator

Człowieku jakiego potencjału ,dlatego zostałeś liderem bo pewnie nie mieli specjalnego wyboru / Ukrainiec liderem nie zostanie /, albo bali się że się zwolnisz i nie będzie miał kto zapylać na biuro. Bo jak by ludzi brakło to kawka by się skończyła i by trzeba na maszynie pracować .Pewno awans zawdzięczasz swoim wysokim kompetencją i wykształceniu które pozwoliło ci rozwinąć skrzydła na wymarzonej produkcji.

Kolo

Jak masz rodzinę i dzieci to omijaj bo za taką wypłatę rodziny nie utrzymasz . Słyszałem że pracownicy z wieloletnim stażem zarabiają mniej od nowych ale nie wiem czy to prawda.

Tomek Gliwice

Dużo nie będę pisał ale nie polecam. Jest dużo więcej ciekawszych i mniej stresujących miejsc do pracy.

ANTYtomek
@Tomek Gliwice

Cześć Tomaszu, czyżby Fuchs okazał się kiepskim pracodawcą i chcesz wyładować emocje na Mauser?

Jaka atmosfera jest między działami w Mauser Poland Sp. z o.o.?

Pawel

Kolego jakie działy, tam na 1 zmianie pracuje 3 ludzi na maszynach 1 na magazynie jest 1 niby team lider poczytaj wcześniejsze komentarze a dowiesz się więcej a przede wszystkim zastanów się 5 razy zanim się zatrudnisz.

Romek

Uzupełniając resztę komentarzy na temat nadgodzin, tak to już bywa w małej firmie pracownicy są OK ale jeśli patrzeć lekko wyżej to im wyższe stanowisko tym gorzej. Moja ocena jest marna a chciałbym skończyć na(usunięte przez administratora)kpina w każdym calu rozmowa kwalifikacyjna (obiecanki cacanki) liderzy jak by to nazwać ludzie z niby z doświadczeniem ale bez badań psychotechnicznymi nerwusy ze wskazaniem do leczenia. Minus jak nic dla tej firmy chyba że jesteś z poza PL zarobić i zapomnieć.

Tomek 2

Niestety nie polecam. Inni już chyba wszystko opisali przede mną większość się zgadza więc nie będę się rozpisywał.

Były worker

Byłem pracownikiem mazer w Gliwicach. Większość wystawionych opinii jest zgodnych, musze przyznać że część jest naciągana ale z drugiej starannie ratowana przez pracowników lub biurowców. Niestety praca specyficzna typowa dla kawalera lub osoby która nie ma co robić z czasem. Zarobić się da owszem ale jakim kosztem, a za swoje poświęcenie nawet głupiego dziękuję człowiek nie otrzyma. Dla osób zdesperowanych i chętnych do pracy w wysokich temperaturach i ze słabo kompetentnymi przełożonymi to może być ale jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej rozpoczyna się od mydlenia oczu o awansach itp to trzeba sie zastanowić. Ja niestety nie polecam chyba ktoś jest z Ukrainy (czapki z głów dla tych LUDZI) Robią swoje i do domu ale oni mają inny przelicznik pozdrawiam wytrwałych.

Grzegorz

Tak czytam te opinie i ciągle ktoś pisze o tych nadgodzinach i że można zarobić .Więc to znaczy że trzeba tyrać soboty i niedziele żeby zarobić .Moim zdaniem to człowiek powinien zarobić bez nadgodzin a na nadgodziny przychodzić jak chce a nie że musi bo mu na życie nie starcza .Nieraz jest tak że specjalnie podwyżek nie dają bo się boją że jak ludzie będą mieć lepsze stawki to juz nie bedą chcieli tyrać w weekendy .Pozatym takie robienie nadgodzin to dobre dla nolife bo nie mają co robić nie maja kumpli , dziewczyny to sobie siedzą w robocie całe lato a inni na gila czy nad wodę jadą a nolife haruje soboty i niedziele za parę groszy .A szef się cieszy że frajera znalazł co bedzię grzecznie bakał a sam będzie browarka pił przy grilu .

Operator 2

Widzę że kolega OPERATOR zdecydowanie chce złagodzić poglądy byłych pracowników. Lubię takie historie gdzie większość pisze na nie a tu jakiś bohater próbuje ratować sytuację. Pozdrawiam gorąco ale podziękuję za współpracę.

Ludzie nie ma się czego bać pisać co się dzieje nie tak w firmie bo jeśli każdy będzie patrzał na swój zadek to będziemy pracować jak słynny Karol niby ogarnia a 2 lewe ręce to mało powiedziane. Mam nadzieję że to coś poprawi

Daniel

Stanowczo nie polecam bardzo mała firma i jak już koledzy pisali ze ktoś idzie na L4 to reszta musi nadrabiać a nie każdemu odpowiada praca po 12 godzin lub nie zawsze można a tam trzeba i dyrekcji to nie interesuje. Praca nie jest ciężka lub skomplikowana ale współpraca z niektórymi osobami jest słaba, albo niekompetentni albo (usunięte przez administratora) Pracownikom z Ukrainy to pasuje bo pracują dany okres i do domu a Ty zostajesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Mauser Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mauser Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mauser Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mauser Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mauser Poland Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Pszczyńska 314L
    44-100 Gliwice