Technometal Sp. z o.o.

Adres: Wyzwolenia 27, 43-190 Mikołów

NIP: 6381807457 REGON: 243221684 KRS: 0000456062

Technometal Sp. z o.o.

Opinie o Technometal Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

rafaloooo

Janusz biznesu

Tak3Nie

Ilona
@rafaloooo 22.10.2018 01:29

Czy mógłbyś nieco rozwinąć swój wpis? Obecnie nie jest on zrozumiały dla innych. Chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie są warunki zatrudnienia. Czy pracodawca organizuje jakieś wyjazdy integracyjne? Napisz proszę, czy osoby bez doświadczenia zawodowego także mają szanse na pracę w Technometal.

TakNie

rafalll
Nazwa działu: Produkcja
@Ilona 25.12.2018 13:44

Pracodawca jest okej, dobra stawka, umowa o prace. Praca ciezka. Pomimo krotkiej przygody z firmą nie moge narzekac

Tak1Nie

kamilos925
 Opinia

Nie polecam. Podczas rekrutacji Pani zapewniała iż mnie zatrudni na 90 procent przy czym przez ponad tydzien zero odzewu zaskutkowalo tym, ze sam musialem przedzwonic i dowiedziec sie na czym stoje. Porzucilem swoja obecna prace. Potraktowanie ponizej wszelkiej krytki...

Tak5Nie

Opinia

Czy twoim zdaniem firma Technometal Sp. z o.o. w miejscowości Mikołów to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją wypowiedź. Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających zatrudnienia w tej firmie.

TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Technometal Sp. z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technometal Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.