Mirex

Bielsko-Biała

Mirex

Opinie o Mirex

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Joanna

Wcześniej prosiłam o dodawanie konkretów na temat pracy w Mirex, ale niestety dalej takich brakuje. @kosiorz powrot, to, że firma zatrudnia osoby innego pochodzenia ma być powodem do negatywów? Narodowość nie znaczy nic dla całej działalności zakładu.

Kosiorz

Panie Jacku czy pan się tego nie boisz?ogarnac taka ekipe? powodzenia! sezon i firma moze sie zamykac.Moze wkoncu szef zacznie konkretnie placic i szanowac kierowcow bo to ostatnie ogniwo ,przeciez pani z biura towaru nie dostarczy.?Pan prezes moze wkoncu sie ogarnie i zrozumi co sie k....rwa dzieje ale musi pierwsze zobaczyc jakie straty go czekaja i to Wielkie

Kosiorz powrot
@Slow 16.04.2018 23:00

Slow to ja kosiorz pytales o ekipe?wlasnie powstaje flota kierowcow doswiadczonych na drogach ukrainskich powodzenia dla Jaca nowy kiero przygotuj sie czeka cie kurs ukrainskiego i czerep zryty sezon jest twoj dasz rade rekrutacja trwa...

Wow

Witomy Jest dobrze nadciagaja posilki z Ukrainy

Joanna

@321, @hans podał konkrety, o które wcześniej prosiłam, żeby dodawać, może firma Mirex, docenia inaczej pracowników, którzy mają większe doświadczenie i staż i właśnie oni mogą liczyć na większe wynagrodzenie? Nie w każdej firmie na tym samym stanowisku, zarabia się tak samo, ktoś to potwierdzi?

Niestety nastały takie czasy że trzeba zabiegać o pracownika. I daj zarobić za 8 godzin pracy na dobę w dzisiejszych czasach powinno to być standardem. Powiedzcie mi jedno jak ropa była po 5.5 zł za litr to auta jeździły czy stały. Przecież przy takiej ilości samochodów koszta w porównaniu z dzisiejszymi cenami były dużo wyższe i co zapierdaly jak wściekłe.To niestety w tej rzeczywistości jaką jest żeby te samochody nie stały trzeba zapłacić więcej sile roboczej która to wszystko napędza. Amen. Smacznego jajka.

hans

Prosze bardzo.3000 konwojent,4000 kierowca

@hans 30.03.2018 10:06

Święta prawda, Kolego, zapomniałeś jednak dodać, że są to stawki za dwa miesiące pracy.

Może ktoś z pracujących przedstawi jakieś kwoty podstaw wynagrodzenia które byłyby adekwatne i zadowalające do wykonywanych obowiązków na stanowisku kierowca konwojent magazynier

Konwojent za 7zl.

Się zaczęło sypanie wypowiedzen haha. A do końca miesiąca jeszcze dwa dni. Dajcie w końcu ludziom godnie zarobić to może jeszcze część załogi uratujecie choć z miesiąca na miesiąc będzie gorzej.

Grzegorz

Niektórzy potrafią najlepiej narzekać. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

Magazynier

Polecam wziąść pod uwagę i przyjrzeć się współpracy z naszą firmą wynajmow które świadczą nam usługi zwłaszcza tych 8 paletowych. Biorąc pod uwagę że mają płacone od wywiezione palety a ładują na samochód około 3-3.5 tony na 8 paletach. To w przeliczeniu na wagę palety t.j. 3000kg ÷ 8= 375 kg waga jest zbliżona ale do 0.5 palety A nie całej oscylujacej w granicach 700-800 kg.

@Magazynier 24.02.2018 14:05

Szanowny magazynierze KUPUJ SAMOCHÓD do 3.5tony, otwieraj firmę a potem do Mirexu wozić 0.5 palety skoro to taki biznes pozdrawiam

Wolek

Co tam słychać?

......
@..... 06.02.2018 18:15

Chyba wśród kierowców

Olegg

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o funduszu socjalnym który Jest W tej firmie zajęliśmy. Szkoda że korzystają z niego tylko nieliczni wyjeżdżając 3 razy do roku na narty lub też SANKI zależy jak kto woli lub jak kto umie albo też jest z tego funduszu organizowaną wigilijna kolacja ale niestety nie dla wszystkich starcza miejsca w gospodzie. Patrząc na to wszystko to dziwię się że ta firma jeszcze istnieje.

Rafi He...

Firma niekompetentna. Nie polecam pracy jako kierowca.Traktowanie pracownika tylko jako robola.Towar jest najważniejszy. Stawka ok 10 zł, resztę ryczałt za kierowce,inkasenta,robola (średnio 7-8 ton w rękach dziennie). Lekka praca, stałe własne rejony tylko dla dziobaków i donosicieli co piją co dzień rano kawę z kiero. Samochody stare, wyeksploatowane, o naprawę trzeba sie prosić nawet miesiącami. W trasie radz sobie sam ( owiń se folią) bo jak zadzwonisz po pomoc to koszty. Kierownictwo ma zawsze racje, twoje wypowiedziane racje to tylko pogorszenie swojej sytuacji w pracy, najlepiej nic się nie odzywać, zabrać z DZ S papiery i wypier... na rozwózkę. Premie są: Pieniężna, Paliwowa: ile? Wszystko zależy ile nadziobałeś albo byłeś na rozkazy, jeszcze pieniężna pod stołem dla wybranych karierowiczów lub tych co w ogóle się nie odzywają. Logistykowi J jak się postawisz to umie tylko odpowiedzieć "Nie pierd...".Największą "Ci" jest kier Tr. który uważa się za boga, a tak naprawdę nie ma pojęcia o transporcie, a jeżeli chodzi o mechanikę samochodową mówi tyle co gdzieś usłyszał od mechaników. Jedyne co umie to wystawiać faktury za części. Firma z ponad 20 letnim stażem, i trzymają się tradycji: robol za 1900,a kierownictwo wczasy... Jeżeli się zatrudnisz w tej firmie: skończysz ze zje... kręgosłupem i zrytym beretem...

Robert

Słyszałem, że Mirex ma opinię dobrego pracodawcy. Czy mogę spokojnie aplikować? Może coś podpowiecie?

Joanna

Oczywiście każdy kieruje się czymś dodając tutaj opinie @admin ważne jest tylko, żeby uzasadnił swoje zdanie i przedstawił je posługując się przykładami, co w wielu wątkach nie ma miejsca. Jeśli ktoś uważa inaczej niech poda innym na co w Mirex tak naprawdę można liczyć? Jaka jest umowa, jak przebiega rekrutacja, czy są jakieś dodatki na święta, itp.?

nowy

Ludzie cieszcie się co macie ponieważ w fabrykach jest dużo gorzej

Admin

Bzdura. Zero fantastyki. Z jakiegoś powodu tak tu ludzie wystawiają swoją opinię na temat tejże firmy....

Anonim

W tych komentarzach jest więcej fantastyki niż dobrej księgarni...

Nick

Jest świetna kontrola pracownikow w postaci stania przy oknie i sprawdzania kto i kiedy wychodzi z pracy. Oraz stanie pod drzwiami i podsluchiwanie o czym w danym dziale rozmawiają pracownicy. Ale są tam takie osoby w firmie które ciągle narzekają i jednocześnie cieszą się i czerpią energię jak coś się dzieje i jest ,,akcja" a tak naprawdę są bardzo dobrze ustawione i fałszywe.

Nick

Joanno... co tu więcej mówić o takiej ,, Firmie" liczba komentarzy ponad 200 chyba daje nam do myślenia.... i kolejnym przyszłym pracownikom tej firmy. Szefowie zmienili swoje auta na nowsze i im się powodzi, ale na wypłatę dla pracowników już bieda. Z premi ucinaja za wszystko co się da. A sprzedaż przeterminowanych produktów pracownikom za pół ceny? Ciekawe do kogo idzie ta kasa. Wszystko zbierane do koperty. Żal...Władza reprezentuje na korytarzach umiejętności posługiwania się łacina

Joanna

@Heniobardzo proszę o nie używanie wulgaryzmów. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Mirex, jednak komentarze nie mogą naruszać regulaminu serwisu. Bardzo cenne będą dla nas bardziej rozbudowane opinie, zawierające również stanowisko, które zajmuje komentujący.

Henio

Co to czyżby taki zapie.... na magazynie że nie ma czasu żadnej opinii dodać?

Joanna

@Fakty2 a Ty długo już pracujesz w firmie? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat warunków pracy w firmie.

Fakty

Ciekawe jak sprawuje się owy ,,kierownik opakowan" ..... przecież to najważniejsza funkcja w firmie....

Fakty2
@Fakty 16.02.2017 00:07

Pewno tak jak mu płacą. Czyli jak większość.

Wozkowy

W tej firmie nigdy nie było i dopóki kierownictwo będzie takie jakie jest nie będzie poszanowania do zwykłego pracownika. Wszyscy kierownicy myślą o sobie i dbają o swoje interesy. A JUŻ HITEM 25 LECIA FIRMY JEST KIEROWNIK OPAKOWAŃ- OSTATNI AKT DESPERACJI- CHYBA MNIE JUŻ BARDZIEJ NIE ZASKOCZYCIE.

Bubabuba

Potwierdzam slowa Olsen.....Firma stacza sie w dol. Oszczednosci na firmie i spadek zyskow. Nie polecam nikomu!!! Chyba, że odnajdujesz się w grupie plotkarzy i fałszywych osób. Na magazynie zimno. Nie dostajesz premii, która była obiecana. Kadry zarządzające nie cenią sobie klientów. Harowka duża za kasę mniejsza niż 10/h.

Rodriguez

To przy takiej temperaturze to pewno macie darmowe posiłki regeneracyjne tak jak to mówi kodeks pracy. Myślę że jest to przestrzegane zarówno w dziale magazynowym jak i transportowym.

znawca

3 zmianowa. Netto ok 2000 zł z premią. Harówka niezła. Na magazynie obecnie temperatura ok 0 stopnia.

leszek

Ile można zarobić jako magazynier albo operator wózka widłowego ? praca 2 czy 3 zmianowa ?

Miodek
@Mirex prezes 10.01.2017 15:34

Nawet się pisze przez T . Jaki prezes taki język

Zostaw opinię o Mirex - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirex