Mirex

Bielsko-Biała

Opinie o Mirex

użytkownik zarejestrowany

Oczywiście każdy kieruje się czymś dodając tutaj opinie @admin ważne jest tylko, żeby uzasadnił swoje zdanie i przedstawił je posługując się przykładami, co w wielu wątkach nie ma miejsca. Jeśli ktoś uważa inaczej niech poda innym na co w Mirex tak naprawdę można liczyć? Jaka jest umowa, jak przebiega rekrutacja, czy są jakieś dodatki na święta, itp.?

nowy

Ludzie cieszcie się co macie ponieważ w fabrykach jest dużo gorzej

Admin

Bzdura. Zero fantastyki. Z jakiegoś powodu tak tu ludzie wystawiają swoją opinię na temat tejże firmy....

Anonim

W tych komentarzach jest więcej fantastyki niż dobrej księgarni...

Nick

Jest świetna kontrola pracownikow w postaci stania przy oknie i sprawdzania kto i kiedy wychodzi z pracy. Oraz stanie pod drzwiami i podsluchiwanie o czym w danym dziale rozmawiają pracownicy. Ale są tam takie osoby w firmie które ciągle narzekają i jednocześnie cieszą się i czerpią energię jak coś się dzieje i jest ,,akcja" a tak naprawdę są bardzo dobrze ustawione i fałszywe.

Nick

Joanno... co tu więcej mówić o takiej ,, Firmie" liczba komentarzy ponad 200 chyba daje nam do myślenia.... i kolejnym przyszłym pracownikom tej firmy. Szefowie zmienili swoje auta na nowsze i im się powodzi, ale na wypłatę dla pracowników już bieda. Z premi ucinaja za wszystko co się da. A sprzedaż przeterminowanych produktów pracownikom za pół ceny? Ciekawe do kogo idzie ta kasa. Wszystko zbierane do koperty. Żal...Władza reprezentuje na korytarzach umiejętności posługiwania się łacina

użytkownik zarejestrowany

@Heniobardzo proszę o nie używanie wulgaryzmów. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Mirex, jednak komentarze nie mogą naruszać regulaminu serwisu. Bardzo cenne będą dla nas bardziej rozbudowane opinie, zawierające również stanowisko, które zajmuje komentujący.

Henio

Co to czyżby taki zapie.... na magazynie że nie ma czasu żadnej opinii dodać?

użytkownik zarejestrowany

@Fakty2 a Ty długo już pracujesz w firmie? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat warunków pracy w firmie.

Fakty

Fakty2
@Fakty 16.02.2017, 00:07
Ciekawe jak sprawuje się owy ,,kierownik opakowan" ..... przecież to najważniejsza funkcja w firmie.......

Pewno tak jak mu płacą. Czyli jak większość.

Wozkowy

W tej firmie nigdy nie było i dopóki kierownictwo będzie takie jakie jest nie będzie poszanowania do zwykłego pracownika. Wszyscy kierownicy myślą o sobie i dbają o swoje interesy. A JUŻ HITEM 25 LECIA FIRMY JEST KIEROWNIK OPAKOWAŃ- OSTATNI AKT DESPERACJI- CHYBA MNIE JUŻ BARDZIEJ NIE ZASKOCZYCIE.

Bubabuba

Potwierdzam slowa Olsen.....Firma stacza sie w dol. Oszczednosci na firmie i spadek zyskow. Nie polecam nikomu!!! Chyba, że odnajdujesz się w grupie plotkarzy i fałszywych osób. Na magazynie zimno. Nie dostajesz premii, która była obiecana. Kadry zarządzające nie cenią sobie klientów. Harowka duża za kasę mniejsza niż 10/h.

Rodriguez

To przy takiej temperaturze to pewno macie darmowe posiłki regeneracyjne tak jak to mówi kodeks pracy. Myślę że jest to przestrzegane zarówno w dziale magazynowym jak i transportowym.

znawca

3 zmianowa. Netto ok 2000 zł z premią. Harówka niezła. Na magazynie obecnie temperatura ok 0 stopnia.

leszek

Ile można zarobić jako magazynier albo operator wózka widłowego ? praca 2 czy 3 zmianowa ?

Nicki

Jest do odbioru w DUBAJU.

Miodek
@Mirex prezes 10.01.2017, 15:34
Na premię trzeba zasłurzyć oraz zapracować dbać o towar być odpowiedzialnym za to co się robi i za co się bierze pieniądze . A...

Nawet się pisze przez T . Jaki prezes taki język

olsen

Wydaje mi się ze pomału zaczął się koniec tej jakże prężnie wcześniej działającej firmy. Ruch a co za tym idzie obrót z miesiąca na miesiąc coraz mniejszy. Firma nawet porządnej gazetki z promocjami nie posiada. A konkurencja z tego powodu zaciera ręce- bo dla klienta nie ma różnicy czy zopatruje go mirex tradis czy eurocash liczy się cena. Niby jest top strefa ale czy ktokolwiek ma nad tym kontrolę podobno trochę to wszystko firmę kosztowało a tak naprawdę to na stendach z logo firmy mirex można znaleźć w co niektórych sklepach majtki biustonosze czy też autka dla dzieci- śmiech na sali. Brawa dla kadry zarządzającej ale być może są im szykowane jakieś lepsze posady w konkurencyjnych firmach i nie potrzebne jest im składanie podań ani CV tylko doprowadzenie do upadłości naszej firmy. Pozdrawiam wszystkich zarządzających.

.......
@olsen 10.11.2016, 13:18

Przykro mi bardzo .........ale na stendach nie ma loga Firmy Mirex wiec Kolega pisze totalna scieme albo ma słabego informatora ...gazetki nie bylo poniewaz tworzyla sie piekna swiateczna .....a ruchu niestety nie ma nigdzie wiec pozostaje czekac na lepsze czasy czyli lato .Olsen bedzie dobrze ....tylko zmien informatora haha

olsen

Marielia
użytkownik zarejestrowany

Ogólnie to z tego co widzę potrzeba tutaj dużej liczny doradców serwisowych, wszystko wydaje się być sensowne

WiemWszystko

Ciekawe gdzie podziały się skrzynki z Korczaka?

...

Wozkowy ma taka sama stawkę jak magazynier A dodatkowo w nagrodę dostaje mniejszą premię od zwykłego magazyniera

playa

damiano zwróć uwagę że to 2700 brutto i to pewnie tylko dla wózkowych. Składacz dostanie(może) 2100 brutto. W związku z tym że brak rąk do charówy za grosze i szkoda im dać dobrym pracownikom podwyżkę, mają podobno w planach wymienić starych pracowników na ukraińców, więc to raczej skandal niż ciekawa oferta pracy.

magazynier

2700? ostatnia wypłata magazynierów to 1500-1600 zł! plus jakieś śmieszne premie. zapie**** bardzo duży. nie polecam!

jaś

zbliża się 20 lecie firmy . piknik rodzinny od godz 14.00 - 21.00 , od godz 21.01 MORDOBICIE

piotr

Magazynier Martes Sport - Bielsko-Biała, śląskie Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: Bielsko-Biała/Czechowice-Dziedzice Wymagania: ukończony kurs wózków widłowych mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność umiejętność pracy w grupie Zakres obowiązków: pakowanie towaru przyjmowanie dostaw praca przy załadunku oraz rozładunku towaru utrzymywanie porządku na magazynie Oferujemy: atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie możliwość rozwoju zawodowego pracę na podstawie umowy o pracę płacę zasadniczą oraz motywacyjny system premiowy

pierdu pierdu
@piotr 01.02.2015, 00:15

a o nich to dopiero się pisze http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,80648

maga

Są przyjęcia do waszej firmy i miałem sie zatrudnić jako magazynier, ale patrząc na forum to widzę że u was sami kapusie podpie.... jeden na drugiego.

totoja

Też to widziałem hm

A dział sprzedaży szkoda gadać cały czas na internecie siedzą czy prezesi tego nie widzą,nic nie robią.grają sobie w gierki,przecież rano przez okno widać jak się idzie do pracy wstyd do roboty lenie i!!!!

tenjeden

nie polecam tego zakladu ze wszystkim sa problemy nawet z tym zeby dostac ubranie robocze!! co dopiero zeby dostac urlop hohoho, premia hmm skladasz jak ciota dostajesz tyle samo co osoba ktora sklada 3 razy wiecej, nie bede mowic o osobach ktore sa "wyzej" mysla ze sa bogami w tej firmie a sa totalnymi pionkami pozdrawiam ;]

pyton

co slychac w nowym roku w firmie???? jakies zmiany na lepsze, gorsze??

władek

ubojem pomaranczy chyba...

józek

czy ta firma czasem kiedyś nie zajmowała się ubojem???????

xxx

niestety tylko te najgorsze opinie o tej firmie są prawda a najbardziej mnie rozbawilo 3tyś za 8h i nadgodziny platne kolega tam pracuje i paski z wyplat widze jeden wielki syf i za 3tys na reke to chyba siedzisz tam 24 godziny nonstop

laik

a pan dyrektor tomasz dalej żondzi?

niunia

Ja myślałam pracując u Was,że gorzej być nie może...Uwierzcie mi może!!!Docencie sobie drodzy koledzy. Źle się dzieje na rynku. A dobrze tam gdzie nas nie ma!!

mongoł
@niunia 25.11.2014, 19:49

no praca na 3 zmiany za 1400 jak dobrze kapnie i jeszcze składaj 10 ton na nocce na osobę chyba cię ponosi fantazja sama przyjć składać towar

wozak

josephh to sie kiepsko starasz i zamalo lizesz komu trzeba to nie dostajesz...

josephh

wozak a kiedy te trzynastki wyplacaja bo ja trohe czasu robie i jeszcze ani jednej nie przytulilem,

mirek

bardzo pożondna firma . nie ma leprzej na rynku. bardzu wykształcony personel i kompetentny POLECAM

kopacz

dokładnie kolega wozak ma racje w koncu ktos odwazyl sie napisac prawde. sami internetowi napinacze psuja opinie firmie a firma taka fajna . ja pracuje na magazynie i jakos nie narzekam wyplate mam na czas i zarobie prawie 3 tysiace po 8h pracuje za nadgodziny mam platne co wiecej , przeciez nie bede narzekal ze papier toaletowy jest cienki czy gruby , kasa jest warunki ok .

wozak

witam pracuje w tej firmie od 6 lat nie powiem zlego slowa . bardzo dobre warunki pracy miła atmosfera , naprawde az milo przychodzic do pracy. nie wiem skad sie tyle jadu bierze w was na ta firme . POLECAM wszystkim , zarobki godziwe , za kazde nadgodziny jest placone, premia na swieta + 13ka tabor w miare nowy maja . na magazynie wszystko idealnie zgrane . malo jaka firma ma takie warunki pracy . szczerze polecam te firme .

Michu
@wozak 12.11.2014, 10:06

A kabaretu nie chciałbyś założyć?

ciasteczkowy potwór

dobrze się jest podpisać w czyimś imieniu , żeby potem miał kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tacy mądrzy jesteście tylko na tej stronie bo w firmie to się boicie i chodzicie z podkulonymi ogonami i komu się ino da to pod biurko wchodzicie

ciasteczkowy potwór

mie żle im musiałeś opierdalać skoro wiesz jakie parówy mają

ss

czy ten hj kierownik pojechal na wakacje z premi pracownikow

adam

jeszcze napisz , ze za jałmużnę się tam pracuje

slawomir kamionka

ta firma to jeden wielki syf a pracownicy i kierownik to paly

slawek kamionka

no dostaniesz 2500 tysiaca jak bedziesz je.... caly dzien to jest 16godzin bez prawa do urlopu i do l4w firmie tej sa zasady tak jak za komuny masz pracoowac i siedziec cicho inaczej do zwolnienia

seba

w tym zakladzie zadzi komuna a (usunięte przez administratora)to jak ubek a pracownicy to esbeki patrza tylko by kogos (usunięte przez administratora). w tej firmie nie masz prawa do urlopu ani nic do gadania. tą firme powinni zaorac. nie przyjmujcie sie di tej firmy.

s

w tej firmie pracuja same mongoly a najwiekszy to kierownik magazynu.

ziomal

to samo co zawsze . kiła i mogiła

handlowiec byly

a co tam slychac w kadrze kierowniczej???

Zostaw opinię o Mirex - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirex