Opinie o Mirex w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mirex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mirex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirex w Bielsko-Biała

hans

Prosze bardzo.3000 konwojent,4000 kierowca

@hans

Święta prawda, Kolego, zapomniałeś jednak dodać, że są to stawki za dwa miesiące pracy.

Może ktoś z pracujących przedstawi jakieś kwoty podstaw wynagrodzenia które byłyby adekwatne i zadowalające do wykonywanych obowiązków na stanowisku kierowca konwojent magazynier

Konwojent za 7zl.

Się zaczęło sypanie wypowiedzen haha. A do końca miesiąca jeszcze dwa dni. Dajcie w końcu ludziom godnie zarobić to może jeszcze część załogi uratujecie choć z miesiąca na miesiąc będzie gorzej.

Grzegorz

Niektórzy potrafią najlepiej narzekać. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

Magazynier

Tragedia

Gdzie wcześniej pracowałeś

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Magazynier

Polecam wziąść pod uwagę i przyjrzeć się współpracy z naszą firmą wynajmow które świadczą nam usługi zwłaszcza tych 8 paletowych. Biorąc pod uwagę że mają płacone od wywiezione palety a ładują na samochód około 3-3.5 tony na 8 paletach. To w przeliczeniu na wagę palety t.j. 3000kg ÷ 8= 375 kg waga jest zbliżona ale do 0.5 palety A nie całej oscylujacej w granicach 700-800 kg.

@Magazynier

Szanowny magazynierze KUPUJ SAMOCHÓD do 3.5tony, otwieraj firmę a potem do Mirexu wozić 0.5 palety skoro to taki biznes pozdrawiam

Wolek

Co tam słychać?

.....
@Wolek

70% ludzi tu pracujących szuka nowego pracodawcy. To słychać.

......
@.....

Chyba wśród kierowców

Olegg

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o funduszu socjalnym który Jest W tej firmie zajęliśmy. Szkoda że korzystają z niego tylko nieliczni wyjeżdżając 3 razy do roku na narty lub też SANKI zależy jak kto woli lub jak kto umie albo też jest z tego funduszu organizowaną wigilijna kolacja ale niestety nie dla wszystkich starcza miejsca w gospodzie. Patrząc na to wszystko to dziwię się że ta firma jeszcze istnieje.

Rafi He...

Firma niekompetentna. Nie polecam pracy jako kierowca.Traktowanie pracownika tylko jako robola.Towar jest najważniejszy. Stawka ok 10 zł, resztę ryczałt za kierowce,inkasenta,robola (średnio 7-8 ton w rękach dziennie). Lekka praca, stałe własne rejony tylko dla dziobaków i donosicieli co piją co dzień rano kawę z kiero. Samochody stare, wyeksploatowane, o naprawę trzeba sie prosić nawet miesiącami. W trasie radz sobie sam ( owiń se folią) bo jak zadzwonisz po pomoc to koszty. Kierownictwo ma zawsze racje, twoje wypowiedziane racje to tylko pogorszenie swojej sytuacji w pracy, najlepiej nic się nie odzywać, zabrać z DZ S papiery i wypier... na rozwózkę. Premie są: Pieniężna, Paliwowa: ile? Wszystko zależy ile nadziobałeś albo byłeś na rozkazy, jeszcze pieniężna pod stołem dla wybranych karierowiczów lub tych co w ogóle się nie odzywają. Logistykowi J jak się postawisz to umie tylko odpowiedzieć "Nie pierd...".Największą "Ci" jest kier Tr. który uważa się za boga, a tak naprawdę nie ma pojęcia o transporcie, a jeżeli chodzi o mechanikę samochodową mówi tyle co gdzieś usłyszał od mechaników. Jedyne co umie to wystawiać faktury za części. Firma z ponad 20 letnim stażem, i trzymają się tradycji: robol za 1900,a kierownictwo wczasy... Jeżeli się zatrudnisz w tej firmie: skończysz ze zje... kręgosłupem i zrytym beretem...

Robert

Słyszałem, że Mirex ma opinię dobrego pracodawcy. Czy mogę spokojnie aplikować? Może coś podpowiecie?

Joanna

Oczywiście każdy kieruje się czymś dodając tutaj opinie @admin ważne jest tylko, żeby uzasadnił swoje zdanie i przedstawił je posługując się przykładami, co w wielu wątkach nie ma miejsca. Jeśli ktoś uważa inaczej niech poda innym na co w Mirex tak naprawdę można liczyć? Jaka jest umowa, jak przebiega rekrutacja, czy są jakieś dodatki na święta, itp.?

nowy

Ludzie cieszcie się co macie ponieważ w fabrykach jest dużo gorzej

Admin

Bzdura. Zero fantastyki. Z jakiegoś powodu tak tu ludzie wystawiają swoją opinię na temat tejże firmy....

W tych komentarzach jest więcej fantastyki niż dobrej księgarni...

Jest świetna kontrola pracownikow w postaci stania przy oknie i sprawdzania kto i kiedy wychodzi z pracy. Oraz stanie pod drzwiami i podsluchiwanie o czym w danym dziale rozmawiają pracownicy. Ale są tam takie osoby w firmie które ciągle narzekają i jednocześnie cieszą się i czerpią energię jak coś się dzieje i jest ,,akcja" a tak naprawdę są bardzo dobrze ustawione i fałszywe.

Joanno... co tu więcej mówić o takiej ,, Firmie" liczba komentarzy ponad 200 chyba daje nam do myślenia.... i kolejnym przyszłym pracownikom tej firmy. Szefowie zmienili swoje auta na nowsze i im się powodzi, ale na wypłatę dla pracowników już bieda. Z premi ucinaja za wszystko co się da. A sprzedaż przeterminowanych produktów pracownikom za pół ceny? Ciekawe do kogo idzie ta kasa. Wszystko zbierane do koperty. Żal...Władza reprezentuje na korytarzach umiejętności posługiwania się łacina

Joanna

@Heniobardzo proszę o nie używanie wulgaryzmów. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Mirex, jednak komentarze nie mogą naruszać regulaminu serwisu. Bardzo cenne będą dla nas bardziej rozbudowane opinie, zawierające również stanowisko, które zajmuje komentujący.

Henio

Co to czyżby taki zapie.... na magazynie że nie ma czasu żadnej opinii dodać?

Mirex prezes

Na premię trzeba zasłurzyć oraz zapracować dbać o towar być odpowiedzialnym za to co się robi i za co się bierze pieniądze . A nie przez osiem godzin na telefonie siedzieć i oglądać durne filmiki . Nawed przy zamiataniu magazynu w jednej ręce tel. A w drugiej ręce jakiś patyk tak zeby ino coś trzymać i udawać ze się coś robi . może szukacie aplikacji Jak używać miotły . Jeżeli wam praca nieodpowiada to się zwolnijcie . Tyle podobno jest pracy za te same pieniądze .

Nicki

Jest do odbioru w DUBAJU.

Miodek
@Mirex prezes

Nawet się pisze przez T . Jaki prezes taki język

Joanna

@Fakty2 a Ty długo już pracujesz w firmie? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat warunków pracy w firmie.

Fakty

Ciekawe jak sprawuje się owy ,,kierownik opakowan" ..... przecież to najważniejsza funkcja w firmie....

Fakty2
@Fakty

Pewno tak jak mu płacą. Czyli jak większość.

Zostaw merytoryczną opinię o Mirex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Mirex?

Zobacz opinie na temat firmy Mirex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mirex?

Kandydaci do pracy w Mirex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mirex